Życzenia Świąteczne

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Życzenia Świąteczne




    Mam duża nadzieję że macie na tyle dystansu aby to co znajdzie sie poniżej przyjąć na klatę (intencja autora nie jest obrażąnie kogokolwiek) i potraktowac z dystansem właśnie.
    Idą świeta, przez wiekszą cześć roku prujemy sie do Siebie - wydaje mi się że można by zluzować troche w najbliższych dniach dlatego przygotowałem dla Was moje własne życzenia (To nie są życzenia PN-u)

    Życzenia sojuszowe (zaczne od najlepszych) 8o

    PN-owi

    Przede wszystkim tego aby był w stanie sobie poradzić bez 154 kont puszerskich, wiecej dystansu do Siebie, mniej członków (jesteście masówka) mniej pyskowania na forum a wiecej kasowania wrogów i aby Słońce PN zawsze świeciło a Yes Man nie był nigdy wiecej odbudowywany :thumbup: No i kolejnego zjazdu w 2019



    PZT

    Za jakiś czas usuniecie Ciapke - zróbcie to wcześniej, poza tym zdrowia i eko i abyście sie pojawiali trochę cześciej w ST po tej lepszej stronie.



    COMA
    Im życzymy powrotu Ciernika ;) Poza tym podobnie jak top łan mniej puszówek a wiecej graczy pokroju Warki, PS: wszyscy wiemy że pierwsza gwiazdka jest Waszą gwiązdką, chorzy zboczeńcy !!!



    UNITED

    Niech ta której nicka nie można napisać, nigdy do Was nie wraca. Wszyscy wiemy że wiekszość z Was to banksterzy, politycy albo mój wójt lub sołtys. Nie potrzeba Wam zbyt wielu życzeń w realu osiągneliście wszystko - może zdrowia pożyczę, no i troche wiecej sukcesów w samej grze. Nie wiem 3 więcej wpisów w rekorach eko albo cokolwiek ;)



    PZWP

    Umiejętnośći oceniana na kogo można albo należy latać a na kogo nie ;) Popytajcie Mihausza ;P Poza tym życzę szybkiego ogarnięcia szeregów - bo pomimo kilku fajnych ST, w obronie bywa u Was różnie. Dużo pieniędzy, konkurencja ponoć kupuje konta - You CAN 2 ;) I wiecej ACS-ów z PN-em bo wchodzą.


    EXPLORER

    Sięgajcie Tam gdzie wzrok nie sięga.... Poza tym że farmią nic o nich nie wiemy 0_0 Może zatem 12 potraw na stole?



    MISIE


    Oddajcie Szefa Pazikowi - ponoć dogaduje sie z PN-em ;) I niechaj Filu dostanie limit wpisów w ST na 2 posty dziennie XD A jak checie być najlepsi idźcie do 3X i usuńcie TAG
    Poza tym zdrowia - dużo zdrowia, tego psychicznego też



    3X
    Temat rzeka, Cracovi zmiany nicka i ograniczenia alkoholu. Milemu - sojuszników jak z PN-a Twoja odbudowa to jest wieksza komedia niż moja gra :popcorn: Aro - wiecej kont / wciągnij Misków - wydaje sie ze to mogło by przejść. Poza tym spełnienia marzeń, wielu sukcesów na stopie zawodowej, oraz skończenia z grą.



    HQ

    Zdrowia szczęscia - pomyślności. Niechaj ta gra będzie w Waszym wykonaniu nadal tak nudna jak obecnie ;)



    AVALON

    Jeszcze wiekszej liczby graczy - jakby Was było 500 myśle że jest szansa na podium



    Poza tym wydaje mi się że są jeszcze Ci którym należy sie wpis, bo są na tyle aktywni że tak :P

    KOMORNIC

    Wiecej świeżej głowy mniej gorącej. I na Boga jeszcze 2 ST na PN i ktoś bedzie bity :ocb:



    ANGELS

    Stanowczo sprzeciwiam sie aby mojego nicka łaczono z Yes Manem - john ten wpis jest dla Ciebie. Poza tym życze aby ANGELS miało przynajmniej połowe tyle RW w ST co w mini ST, wszyscy wiemy dlaczego ;)



    Pac-Man + Templars_u1 + Boss + CShopSc
    Potencjał jest - może po prostu zróbcie 5 ST wiecej niż w tym roku i wszyscy będa szczęśliwi / wszyscy wiemy że na nic wiecej Was nie stać albo ktoś Was ktoś wchłonie albo umrzecie jako sojusze :O



    Poza tym wszystkich niewymienionym życzę sukcesów w życiu realnym. Dużo zdrowia, szczęscia no i miłości rzecz jasna, myślę rownież że jak będziecie się cieszyć tym szcześciem możecie zapominać o flotach, latach spędzonych w tej grze a skupiać się głownie na rozmnażaniu się i ogólnopojętym szczęsciu rodzinnym - zasługujecie na To i wszyscy wam kibicują.

    To w sumie moje życzenia, 8 graczy z mojego sojuszu nie zgodziło się na życzenia ogólne tutaj prezentowane. Życzyło natomiast przeciwkom : kontuzji podczas jedzenia karpia, odśnieżania garażu, zaciążenia żony z kochankiem, córki z kolegą z klasy którego nienawidzicie lub zdrady kochanki, na szcęscie to tylko mniejszość naszej społeczności, zatem WESOŁYCH ŚWIĄT








    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • priesten napisał(a):

    Pac-Man + Templars_u1 + Boss + CShopSc


    Potencjał jest - może po prostu zróbcie 5 ST wiecej niż w tym roku i wszyscy będa szczęśliwi / wszyscy wiemy że na nic wiecej Was nie stać albo ktoś Was ktoś wchłonie albo umrzecie jako sojusze
    1. nawet nie miesiac na uni gdzie konta 10 letnie a juz z nazwy wymieniaja zamiast wrzucic do "pozostalych" :)
    2. wchlonac to mozesz naszego sojuszowego JAMALA ktory wita naszych gosci XD
    3. umrzecie jako sojusz ? to dobrze czy zle ? dobrze bo do konca razem az poumieramy ? czy zle bo wy tez do konca razem i poumieracie ?
    4. na cos tam nas stac, glownie na alkohol i nocny belkot na msg nasrani opor, chyba ze chodzi o te stejki, to nie wiem, teraz piszemy nasrani juz dobrze, jutro to przeczytamy i sie odniesiemy
    5. slaby trolling, jestem fanem, stac cie na wiecej, postaraj sie
    6. PAC-MAN przezyje te wasze sojuszowe filary uni 10x bo to zlepek wyjatkowych zwyrodnialcow seksualnych, alkoholikow, socjopatow, polowa ma chorobe dwubiegunowa i fantazje ktorych ujawnienie grozi kryminalem.

    Sexy boys
    Fancy boys
    Playboys
    Bad boys


    a
    PS
    wesolych swiat
    pan z wami
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • W tym roku wszyscy zaczynamy życzenia świąteczne od słów "Mam nadzieje że macie dystans do siebie :E ". Po nowym roku zbieramy informacje jak odbiorcy reagowali, napiszemy jakąś notkę czy ich dystans się zwiększył :E

    Szanuję za samą chęć pisania tylu życzeń, natomiast nie chce się tu zastanawiać czy rzucanie komuś hasłem "Niechaj ta gra będzie w Waszym wykonaniu nadal tak nudna jak obecnie" w perspektywie tego że samemu się ściąga urlop "na żądanie" jest na miejscu :E

    BOSS dziękuje za lekceważenie, przyda się ;] i życzymy wszystkim wesołych świąt 8-)

    Jakby co Ciap, to odejdę z BOSS i założę z Tobą sojusz jak już ze wszystkich Cie wyrzucą :thumbsup:

    pozdrawiam cieplutko


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Czuje sie pozdrowiony a nie obrażony. Dystans jest wiec życzenia przyjmuje.
    Od siebie zwaśnionym stroną (wszystkim) życze zdrowych i wesołych i aby na naszym serwerze nigdy niewialo nudą.
    Oby nam się...
    Pozdrawiam wszystkich
    Bla, bla, bla, bla
  • Wszystkim życzę Wesołych Świat bo każdy zasługuje na dobre słowo. Każdemu sojuszowi grającemu na uni życzę by pod choinką znalazł masa prezentów dla siebie, by w ten uroczy czas mieli dużo czasu dla rodziny. By spełniły się wasze wszystkie życzenia i uważajcie na ości w karpiu :D . Życzę też wszystkim szefom sojuszy by dalej byli dumni ze swoich sojuszników i żeby świetnie się bawili jak bawią się do tych czas bo wiem że nie każdy w soju rozmawia tylko o grze. By było jak najwięcej ST dla was i zysku. I żebyście nigdy nie stawali przed decyzja rezygnacji z gry.
    Osobiście też z wyrazami szacunku kieruje słowa otuchy i przeprosin dla PN i Komornic za spięcia na forum i życzę by w następnym roku zdystansowało nas to doświadczenia z tego roku, byśmy wyciągnęli wnioski w przyszłym roku i z kulturą podeszli na forum. Jeszcze raz sorki i życzę czerpania jak najwięcej z gry radości.
    ( dzień przed moim wpisem wymieniłem z poziomką pw o za przestaniu sarkastycznych czarnych humorów ale widać coś poszło nie tak :D )
    Poziomce osobiste życzenie znalezienia rozumu pod choinką i i ochłonięcia bo za bardzo żyjesz tą grą i udajesz że wszystko wie a tak naprawdę to wiesz tyle ile ci wciśniemy ;)

    ps: ale żeś przypajacował tymi życzeniami ło matko :D :D :D Poziom trzymaj poziom to są Życzenia Świąteczne nie "Złote Myśli Priestena"

    poziom nie obrazisz się ? masz dystans no nie ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().