1300 pkt godzine po otwarciu uni

• Boo wrote:

Ktos mi wytlumaczy jak to mozliwe ze zakladam konto o 15:30 na Fenrir wchodze w staty a tam top1 ma 1300 pkt ?

Stać go widać było, nie zazdrość :)
    Ale na spokojnie. Myślę że w ostatecznym rozrachunku, za 2-3 miesiące, to się ukształtuje tak, że najlepsze pozycje zajmą najbardziej aktywni lotnicy. Przyszły, długotrwały top1 może wcale jeszcze nie założył konta? A może już właśnie ma top1? A może gdzieś się obija po top100? Tego nie wie nikt, bo uni dopiero ruszyło i pierwsze koty za płoty. Skilla i dobrą taktykę gry zweryfikuje czas. Życzę wszystkim dobrej passy na tym uniwersum, oby się wszystkim fajnie grało :)
    Si vis pacem, para bellum
  • No i właśnie dlatego postanowiłem założyć sojusz Gram Bez Anty (GBA). Jak widać po jednym dniu i bez anty można być w przedziale TOP 100-200. Gdyby nie anty, to zapewne byłbym w TOP 40-60 ;)

Najbardziej żal mi tych, co walą w anty, wtopią w ciągu miesiąca lub dwóch i spadają na inne uni, a kasa poszła, ale co mnie to, nie moja kasa, nie mój problem :D
  • Usagi wrote:

No i właśnie dlatego postanowiłem założyć sojusz Gram Bez Anty (GBA). Jak widać po jednym dniu i bez anty można być w przedziale TOP 100-200. Gdyby nie anty, to zapewne byłbym w TOP 40-60 ;)

Najbardziej żal mi tych, co walą w anty, wtopią w ciągu miesiąca lub dwóch i spadają na inne uni, a kasa poszła, ale co mnie to, nie moja kasa, nie mój problem :D
    Ktos nam musi oplacic serwer :) GF to nie organizacja charytatywna :D
    "Życie grozi śmiercią, Milość nienawiścia, Ogame bezsennością"
  • Do tego w tych czasach nie można już mówić "skillu", bo ten został ustandaryzowany i jest granica umiejętności, której nie da się przekroczyć, bo po prostu nie ma już więcej do nauczenia się o tej grze. Tu natomiast liczy się czas poświęcony na granie. Kto go poświęci więcej, będzie prawdopodobnie bardziej rozwinięty od innych :)
  • Starrk wrote:

Do tego w tych czasach nie można już mówić "skillu", bo ten został ustandaryzowany i jest granica umiejętności, której nie da się przekroczyć, bo po prostu nie ma już więcej do nauczenia się o tej grze. Tu natomiast liczy się czas poświęcony na granie. Kto go poświęci więcej, będzie prawdopodobnie bardziej rozwinięty od innych :)
    Wiem o czym mówisz, zgadzam się z główną myślą, niemniej - patrzysz na to z perspektywy doświadczonego, ogejmowego dziadka :)
    Myślę, że w ogame gra jeszcze sporo osób, które wciąż się uczą, bo kiedyś grali, teraz wracają itd. To co piszesz dotyczy ścisłego top. Wśród doświadczonych lataczy jest pewna elita, która jest już za tą "górną granicą wiedzy", o której piszesz. Ale czas jest głównym kryterium, to prawda.
    Tutaj też jest pole do manewru, jak się ma mniej czasu, to można schować ambicje do kieszeni, cisnąć głównie eko (bo kopalnie pracują na Ciebie niezależnie od tego czy jesteś na koncie, czy nie) i jakoś się w tym topie trzymać. Trochę taktyki i powinno być ok :D
    Si vis pacem, para bellum
  • teraz zeby do topki wejsc to nakombinowac sie trzeba po prostu i troche pieniazkow wrzucic w konto. taka prawda. ja bym sie bal bardziej graczy top 200 300 na pewno wiecej tego skila maja niz ta elita z topki i pewnie za jakis czas bedzie to w st widac

• Starrk wrote:

Do tego w tych czasach nie można już mówić "skillu", bo ten został ustandaryzowany i jest granica umiejętności, której nie da się przekroczyć, bo po prostu nie ma już więcej do nauczenia się o tej grze. Tu natomiast liczy się czas poświęcony na granie. Kto go poświęci więcej, będzie prawdopodobnie bardziej rozwinięty od innych :)
    Wyjątkowo ironicznie brzmi twój komentarz w świetle ostatnich wałów na Librze, w których brałeś udział. XD
  • Vertigo77 wrote:

Gimmie Cookie wrote:

Możecie robić zakłady kiedy obecne top1 spadnie poza top100 :P
    Ty coś wiesz... ;>
    Kiedyś robiłam zestawienia co się stało z kontami które w pierwszych dniach kupowały anty i surowce.
    W ponad połowie przypadków konto było już skasowane albo top powyżej 2tys. Reszta? Jakieś top 500-1000. Czy ktoś utrzymał się w top? Utrzymał ale to była topka z innego uni więc twierdzę że kwestią czasu byłoby że doszliby sami do top. :fsmile:
  • Tom Sawyer wrote:

Usagi wrote:

No i właśnie dlatego postanowiłem założyć sojusz Gram Bez Anty (GBA). Jak widać po jednym dniu i bez anty można być w przedziale TOP 100-200. Gdyby nie anty, to zapewne byłbym w TOP 40-60 ;)

Biorąc pod uwagę obecną pozycję TOP ONE tego uni, to on sam wydał tyle, że ten serwer, to przynajmniej na na kilka lat już opłacił :D
    A tak na serio, to niektórzy dają tyle kasy na tę grę, że GAMEFORCE jest teraz maszynką do zarabiania, a nie instytucją charytatywną, którą musiałaby zbierać na utrzymanie serwera i dobrze @Tom Sawyer o tym wiesz.

The post was edited 3 times, last by Usagi ().

• Usagi wrote:

Tom Sawyer wrote:

Usagi wrote:

Biorąc pod uwagę obecną pozycję TOP ONE tego uni, to on sam wydał tyle, że ten serwer, to przynajmniej na na kilka lat już opłacił :D A tak na serio, to niektórzy dają tyle kasy na tę grę, że GAMEFORCE jest teraz maszynką do zarabiania, a nie instytucją charytatywną, którą musiałaby zbierać na utrzymanie serwera i dobrze @Tom Sawyer o tym wiesz.
    Doskonale zdaje sobie sprawe z tego jak wyglada polityka GF, ale to nie zmienia faktu, ze wlasnie dzieki takim graczom mozemy sobie tutaj pisac, a w grze latac i wsio za free :D

Pozdrawiam :)
    "Życie grozi śmiercią, Milość nienawiścia, Ogame bezsennością"