Przyklejony Szukasz sojuszu? Dopisz się tutaj!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Szukasz sojuszu? Dopisz się tutaj!

      Szukasz sojuszu? Wpisz się właśnie w tym temacie! Dla ułatwienia osób rekrutujących wypełnij następujący schemat:


      Nick:
      Liczba punktów:
      Jaki sojusz mnie interesuje?
      (opis czego mniej-więcej szukasz)
      Kontakt:
      Inne:
      Aktualność propozycji:
      (w przypadku wygaśnięcia oferty,piszemy Nieaktualne)



      Nie dla:
      - Reklam sojuszy

      Tak dla:
      - składanie oferty rekrutacji na pw danego użytkownika


      Pokaż spoiler

      Kod źródłowy

      1. [color=#ffff00]Nick:[/color]
      2. [color=#ffff00]Liczba punktów:[/color]
      3. [color=#ffff00]Jaki sojusz mnie interesuje?[/color] (opis czego mniej-więcej szukasz)
      4. [color=#ffff00]Kontakt:[/color]
      5. [color=#ffff99]Inne:[/color]
      6. [color=#ffff99]Aktualność propozycji:[/color] (w przypadku wygaśnięcia oferty,piszemy [color=#ff0000]Nieaktualne[/color])








      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
      1. Nick: Starbug
      2. Liczba punktów: 108
      3. Jaki sojusz mnie interesuje? fun lovin - sojusz dla dorosłych z ambicjami do robienia fajnych rzeczy ale bez wstawania o 4 rano bo fleet save trzeba lkoledze/koleżance zrobić ;)
        Kontakt: via msg/ WhatsApp 669 257 128 -
      4. Inne: innych brak :D Mam 37 lat i życie, sci-fi fun, radio geek
      5. Aktualność propozycji: aktualna
    • Nick: Sunday Shooter
      Liczba punktów: 1 (dopiero wróciłem do grania, zaczynałem od uni2 kilkanaście lat temu. Regularnie wracałem do gry spedzając w niej od kilku miesięcy do kilku lat grania)
      Jaki sojusz mnie interesuje?: Jestem typem flociarza, granie z osobami o podobnych upodobaniach byłoby z pewnością przyjemniejsze. Tym bardziej, jeśli ogame nie będzie jedynym tematem do dyskusji :)
      Kontakt: najlepiej w grze
      Aktualność propozycji: nieaktualna

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SundayShooter ().

    • Nick: Baalii
      Liczba pkt: 4217 i szybko rosnie
      Jaki sojusz mnie interesuje?: Hmm kiedys gralem jako flociarz teraz wole poleciec w eko co nie znaczy ze jakies ACS nie mozna by bylo zrobic. W przyszlosci tez pewno bede bawil sie spowrotem we flote ale najpierw rozwijanie eko :)
      Kontakt: najlepiej w grze lub pod mailem [ciach]
      Aktualnosc propozycji: Aktualna


      Moderator kruszynka:
      Usunięto mail
    • Nick: Podam w pw jeśli będzie takie zapytanie

      Liczba punktów: 105k
      Jaki sojusz mnie interesuje?
      Szukam sojuszu, w którym będę mógł dalej się rozwijać. Takiego, w którym dostanę trochę wskazówek odnośnie teorii i taktyki. Z surowcami sobie poradzę.
      Kontakt: PW przez forum

      Inne: Ze swojej strony gwarantuję aktywność oraz stałe przyrosty. Generalnie chciałem się skupić tylko na eko ale po pewnym czasie zauważyłem, że z samych kopalni to trochę zbyt wolno się kręci więc postanowiłem dodatkowo farmić.

      Aktualność propozycji:
      Nieaktualne

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zupol ().