Strona sojuszu (górniczego)_ prośba o pomoc ;)

    • Inne:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Strona sojuszu (górniczego)_ prośba o pomoc ;)

      Witam,

      Rodzaj pracy : obraz na stronę zewnętrzną sojuszu , na podstawie strony sygnatura z nikiem na forum
      Tematyka : górnictwo, wydobycie,
      Materiały : tematyka i klimat mroczny górnictwa, może być coś "kosmicznego", fantastycznego lub mocno relistyczne - nie ograniczam
      Preferowane wymiary : tak by wpasowało się na stronę sojuszu, a sygnatura na forum ogame
      Kolorystyka : mroczna, klimat ciężki
      Napisy : sojusz nazywa się KARTEL GÓRNICZY
      Preferowani wykonawcy : będę wdzięczny za wszelką pomoc :)


      pewnie wątek od dawna powtarzany na tym forum, ale w trochę innej odsłonie odświeżę temat może komuś innemu tez się przyda.

      Samemu coś próbowałem i raz wychodziło raz nie stąd prośba o pomoc czy znalazłby się jakiś grafik lub ktoś bardziej ogarnięty niż ja by pomóc stworzyć stronkę sojuszu górniczego



      Więc na temat: chodzi o stworzenie strony sojuszu w tematyce górniczej, wydobywczej, ekoogame - w takim mrocznym, ciężkim wydaniu - strona która od razu będzie kojarzyła się z górnikami i to zajebistymi :) ... a potem z tej stronki sygnatura na forum z nikiem.
      Sojusz nazywa się: KARTEL GÓRNICZY, uni: EUROPA


      Jak co pisać tutaj lub na PRIV :) dziękuję dzięku

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Karlikus ().

    • Siema.

      Widziałem wczoraj Twoją prośbę ;) Nawet zacząłem wertować net w poszukiwaniu inspiracji, bo bliżej mam do morza (Morza Północnego! ) niż na Śląsk i kopalnie ;)
      Wracając do grafiki, to może jakieś pierwsze szkice dzisiaj lub jutro zapodam, proszę o odrobinę cierpliwości ;)

      Pozdro.

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • O cierpliwość mozesz być spokojny .... a co do pochodzenia ... fakt przy okazji pochodzę ze Śląska (latem zazdroszcze za to Twojej lokalizacji) :) ... ale jak pewnie wiesz sojusz górniczy w ogame to głównie specyficzni cierpliwi gracze nastawieni na eko - już udało mi się świetną ekipę zebrać teraz musze o nich zadbać i między innymi oryginalnie dopieścić grafiką sojuszu stąd prośba.

      Pozostawiam totalną dowolność grafiki - coś myślę wybierzemy :)
    • Cześć, witam ponownie.

      Po ustaleniach i konsultacjach wspólnie przedstawiamy kilka opcji do wyboru. Czekamy na opinie i konstruktywne komentarze sojuszu (I NIE TYLKO!) ew. poprawki, itp. itd.
      Tak więc z zakresu "Górnictwo klasyczne" mamy dwie możliwości:

      Pokaż spoiler
      PO PIERWSZE:



      PO DRUGIE:



      Ja osobiście dodam powstałą przy współpracy ze zleceniobiorcą, trzecią opcje z kategorii "Górnictwo Kosmiczne" Tak, wiem, napis powinien być większy :D



      Przypominam że mamy również do wykonania sojuszowe sygnatury na forum, ale o tym później :) Czekam na konstruktywne wypowiedzi...


      Pozdrawiam serdecznie, West.

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Zaraz dam ekipie do oceny :)

      A po pierwsze chciałbym cholernie zajebiście podziękować i przesłać wyrazy uznania dla Westa ... gość z niesamowitym podejściem a przede wszystkim poza umiejętnościami ma cierpliwośc.... ja sam po tylu sugestiach miałbym już dość ;p ... czysta profeska i słowa uznania.

      Zatem teraz czas na konsultacje i wybieramy.

      West dzięki raz jeszcze za dotychczasową robotę...teraz juz tylko kosmetyka pewnie :)
    • Decyzja padła na wersję "kosmicznego górnictwa" ...oj dopieściłeś nas :)

      I poproszę o sygnature jeszcze ...jeśli nie byłoby to nadużyciem sygnatura z nikiem na tym kosmicznym górnictwie oraz drugi tego górnika w chodniku z młotem - do wyboru - zona zdecyduje która sygnatura będzie lepsza :P
    • Siema. Proszę bardzo:






      Tylko z góry zaznaczam że jeśli chodzi o sygnatury, to każdy musi we własnym zakresie gdzieś na jakiś hosting sobie wrzucić i wklejać własne linki, bo moje nie zadzałają.
      Kto następny??

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez West Fighter ().


    • Sorki, wkradł się błąd ;) Ktoś w sojuszu pisał że ta mu się najbardziej podoba i zapisałem sobie to jako kosmiczną.

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Super, to pogoń chłopaków niech zgłaszają się tu po sygnaturki kto tam będzie chciał...
      Mam jeszcze coś takiego do oddania:


      Pozdro!

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Karlikus napisał(a):

      I poproszę o sygnature jeszcze ...jeśli nie byłoby to nadużyciem sygnatura z nikiem na tym kosmicznym górnictwie oraz drugi tego górnika w chodniku z młotem

      Nic nie pisałeś o nazwie sojuszu ;) Jasne że się da, ale po obiedzie bo pół godziny temu do domu wróciłem.

      ed.

      Tu masz kosmiczną:



      A klasyczną zaraz podam, momento tylko flota dobija do celu ;) Są sprawy ważne i ważniejsze!

      ed2.

      tu masz klasyczne, sam nie wiem która lepsza :/




      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez West Fighter ().

    • No i super :)
      Mam już swojego faworyta :) ... zaraz go wrzucę :)
      Uwag brak :) i od stronki soja po sygnaturki ...chapeau bas


      Także dzięki za wszystko West ... i do spisania znowu w razie potrzeby :)

      p.s.
      Jakbys chciał wrócić kiedyś na uni Europa ... drzwi zawsze masz u nas otwarte :)
    • Tutaj jest sygna dla Kulika:




      A ja w tym miejscu chciałem jeszcze raz pokazać dostępne wzory sygnatur przygotowane specjalnie dla Was:

      Pokaż spoiler

      Zgłaszając się po którąś z nich piszcie czy ma być nazwa sojuszu i/lub uni, czy jakiekolwiek udziwnienia tam wam się widzą ;)
      1>

      2>

      3>

      4>

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Dzień dobry, West jeśli byś tutaj jeszcze wpadł i miał zapisane szablony, chciałbym prosić o sygnaturkę NUMER 2
      nick: Tommy

      Zostawiam pole manewru z dopasowaniem (jeśli będzie wyglądać) nazwy sojuszu gdzieś w kraterze wydobywczym lub wedle uznania.
      Czcionka mogłaby być dwukrotnie mniejsza i ewentualnie obrócona o kąt 20-45 stopni - również wedle Twojego uznania.

      Wpadł mi pomysł, by zamiast tekstury planety z tła, wkleić / nałożyć - (konturówkę / wyraźny) kontynent Europy, jako graficzne zaznaczenie aktualnego UNI :)

      Pozdrawiam serdecznie, przy okazji dzięki za pozostawioną dziewczynkę, ma dobrą opiekę ;)


      Polskę rozjaśnimy, niech lśni jak szalona!

      Czerwoną planetę pozbawimy blasku (i koloru!) niech nie będzie aż tak..

      dojona :E
    • Że też ja wcześniej nie wpadłem na ten motyw z konturem europy!! Da się zrobić, ale to już nie dzisiaj, jutro rano trza wstać i zarabiać ;) Jutro na trzeźwo jeszcze raz przeczytam Twoje preferencje i zabiorę się do roboty...
      pzdr

      Coś takiego...



      A może jednak zostawić planety???


      Daj znać co myślisz, co do zmiany, do poprawki...

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez West Fighter ().

    • Dobre! Co do sugestii może Tommy na powierzchni księżyca, wtedy gwiazda będzie wyłaniać się zza pow. księżyca(asteroidy) / można jakoś Polskę rozjaśnić , może pasowałoby narzucenie lekkiego gradientu rozjaśniającego się w kierunku centralnym na Polskę. Lub lekki transparent z tą gwiazdą nałożyć na Polskę :P
      Możesz zniszczyć Ziemię w tle, bastion Europy będzie samo istnieć na pomarańczowej planecie. P.s. pierwszy obrazek trochę bardziej pasuje kolorystycznie, zbyt agresywne światło na planecie, może przytłumić troszkę..
      Pozdrawiam, życzę udanej zabawy :D


      Polskę rozjaśnimy, niech lśni jak szalona!

      Czerwoną planetę pozbawimy blasku (i koloru!) niech nie będzie aż tak..

      dojona :E
    • Polskę rozjaśnimy, niech lśni jak szalona! Czerwoną planetę pozbawimy blasku (i koloru!) niech nie będzie aż tak czerwona ;) Ziemia w tle? Jaka Ziemia???

      A tak na serio i do rzeczy:
      Pokaż spoiler



      I jak wyglądają???





      Osobiście ta trzecia mi najbardziej pasuje...



      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • OO jak pięknie, teraz jak u dobrego stolarza, taki wybór, że ciężko wybrać :D
      Faktycznie chyba trzecia, plus jedynki to symetria z szarością księżyca, natomiast trójka oryginalniejsza ;)

      Dziękuję bardzo, kłaniam się :)


      Polskę rozjaśnimy, niech lśni jak szalona!

      Czerwoną planetę pozbawimy blasku (i koloru!) niech nie będzie aż tak..

      dojona :E
    • Do usług! Temat cały czas otwarty, gdyby ktoś jeszcze się zdecydował, to niech śmiało piszą. Postaram się odpowiedzieć na każdą prośbę.

      Pozdrawiam, West.

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Hej West, motyw który zrobiłeś dla Tommy'ego bardzo przypadł mi do gustu, jak będziesz miał czas i chęci, to będę wdzięczny za miniaturkę dla mnie. :)
      Mój nick jest troszeńkę dłuższy, więc pewnie będzie pasować umieszczenie go na tle tego czarnego nieba, trochę mniejszą czcionką. Gdyby dało się zamiast tej gwiazdy przy nicku dodać efekt wyładowań elektrycznych, pasujących do niego, było by super ;)
    • Hej, witam.
      Z góry sorki za brak reakcji, trochę mnie tu nie było...
      Tematem oczywiście się zajmę, bez żadnego problemu, z tym że chyba na weekend najprędzej. Proszę o cierpliwość ;)
      pzdr.

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------