Pinned Rekordy Uniwersum 68

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ciap jak podawałem 16 mln lm to aktualnie wtedy miałem 16.250.000 lm ale zaokrągliłem a jak bym policzył na planetach to byś nie miała powodu mnie wywoływacz na board :P

sojusz ekologia gdzie united jest top1 ???

1MISIE
      [MISIE]
      313.281.925.988ø105.868.580
      2United Cities of Space WKU
      [UNITED]
      333.028.783.342

The post was edited 1 time, last by FILU ().

• New

Zaktualizowane.

ciap wrote:

Virtual_ManPL wrote:

Ja chcę tylko by prowadzone przeze mnie tematy były aktualne, rzetelne i obiektywne.
      Masz rację te 204 punktów są bardzo ważne ponieważ stanowią całe 0,000034% moich aktualnych punktów.
      Kasacja tego byłaby całkowitą zbrodnią, zaprzeczeniem idei jakim kieruje się temat Rekordy. [...]
      Dokładnie. Nie ma znaczenia czy jest to: 1 poziom więcej czy 1 punkt więcej czy 1 statek więcej czy 1 system obronny więcej. Wartość liczbowa tego rekordu wzrosła, więc nie ma żadnych podstaw by ten rekord nie został uwzględniony oraz wpisany do tego tematu Rekordy Uniwersum 68. Nie usuwam rekordów, gdyż nie jestem zwolennikiem cenzury, więc i wyjątków także dla nikogo nie ma, również dla Ciebie oraz Twojej prośby. Dotyczy to także wszystkich którzy już nie grają lub utracili swoje rekordy (kasacja: sojuszu, konta [w tym badania], planet, księżyców, budynków, floty, obrony), a mają swoje rekordy, to rekordy zrobione przez nich nie są usuwane i pozostają aż do pobicia przez innych.

ciap wrote:

[...] Tak serio to masakra. :E
      [...]
      Robić taką aferę o 204 punkty które cały serwer produkuje w parę sekund. Założyłam sobie kilka dni temu konto i mam eko 23/18/0 i tyle surowców produkuję w 12 sekund. Mam 2300 punktów.
      Nie rozumiem, staram się ale nie rozumiem. :fsmile: [...]
      Masakrą dla mnie jest robienie problemu oraz afery przez Ciebie o usunięcie tych 204 punktów, które przecież zostały uzyskane przez Ciebie, co jest przecież zgodne z prawdą. Dodatkowo strona internetowa mmorpg-stat.eu też to odnotowała w dniu 2019-04-06. Źródło: mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…tr=164727.dat&univers=_68. Dodam jeszcze, że obecnie w dniu 15-05-2019 masz już nawet aż 600.000.592 punktów. Źródło: obecne statystyki (zrzut ekranu: i.imgur.com/sjH793W.png) w trakcie pisania tego posta.

ciap wrote:

Virtual_ManPL wrote:

----Punkty ekonomiczne: 3.397.447.570 United Cities of Space WKU [UNITED] > 3.260.470.329 MISIE [MISIE]
      [...] Kilka dni temu byłam w UNITED i było więcej.

edit:

Podanie do [United Cities of Space WKU] zostało przyjęte 05.05.2019 13:36:15
      Od: United Cities of Space WKU
      Gratulacje, jesteś teraz członkiem sojuszu [United Cities of Space WKU].

1 (+1) United Cities of Space WKU [UNITED] 33 3.461.801.809
      2 (-1) MISIE [MISIE] 31 3.260.473.282

:fsmile:

Tyle wystarczy? Mogę wychodzić? :D
      Wystarczy. Możesz robić to co chcesz. Ja tutaj jestem tylko i wyłącznie od rzetelnej oraz obiektywnej aktualizacji tematu Rekordy Uniwersum 68. Dziękuję bardzo również za aktualizację punktów ekonomicznych sojuszu United Cities of Space WKU [UNITED].

Ten Keyra wrote:

[...] Nie pierwszy raz ciap robi dex-turystykę po uni [...]
      Hipoteza ocierająca się o teorię spiskową dość ciekawa, aczkolwiek chociaż chyba nie mająca za bardzo odzwierciedlenia realnego, gdyż przecież sojuszowy handel obowiązują te same zasady gry co pozasojuszowy handel.

FILU wrote:

[...] sojusz ekologia gdzie united jest top1 ???

1MISIE
      [MISIE]
      313.281.925.988ø105.868.580
      2United Cities of Space WKU
      [UNITED]
      333.028.783.342
      W dniu 07-05-2019 sojusz United Cities of Space WKU [UNITED] miał dokładnie 3.518.859.813 punktów ekonomicznych. Źródło: mmorpg-stat.eu/0_fiche_allianc…68.all&univers=_68&pays=4
      Nadal jest to więcej niż maksymalna obecnie liczba 3.323.686.654 punktów ekonomicznych jaką posiada sojusz MISIE [MISIE] w dniu 15-05-2019 . Źródło: obecne statystyki w trakcie pisania tego posta + mmorpg-stat.eu/0_fiche_allianc…tr=500448.all&univers=_68

Virtual_ManPL [Anime]<=Shadar Logoth [Mordeth]<=locaLeDonkey [LeD]-Universum 10-TOP 60-"Moralnie nawet nie Top 1000"
      Virtual_ManPL [Anime]-Universum 26-TOP 15
      =>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF1)-TOP 56
      ==>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF2)-TOP 74

===>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF3)-TOP 129
    • New

Virtual_ManPL wrote:

Punkty: 600.000.592 Dagusia
      Zgłaszam że mam: 600.000.594 (Miejsce 1 z 4.059)

Virtual_ManPL wrote:

Ja tutaj jestem tylko i wyłącznie od rzetelnej oraz obiektywnej aktualizacji tematu Rekordy Uniwersum 68.
      Proszę o aktualizację!

Pozdrawiam
      ciap
      [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
      [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
      :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
    • New

Zaktualizowane.

Ja od siebie dodam:

Flota
      --Statki bojowe
      ----Okręt wojenny: 297.250 Fat Boy [KOMORNIC] (źródło: Fat Boy [KOMORNIC] vs. nscr [Pac-Man] ~ 339847.18% TOP 1 SOLO U 68 TOP 2 OGAME.PL)

Virtual_ManPL [Anime]<=Shadar Logoth [Mordeth]<=locaLeDonkey [LeD]-Universum 10-TOP 60-"Moralnie nawet nie Top 1000"
      Virtual_ManPL [Anime]-Universum 26-TOP 15
      =>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF1)-TOP 56
      ==>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF2)-TOP 74

===>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF3)-TOP 129
    • New

Zbiornik deuteru: 20

Magazyn metalu: 228
      Zbiornik deuteru: 202
      Silos rakietowy: 140

[*]Wyrzutnia rakiet: 700.000
      [*]Lekkie działo laserowe: 350.000
      [*]Działo Gaussa: 70.000
      [*]Działo jonowe: 35.000
      [*]Wyrzutnia plazmy: 17.500
      [*]Mała powłoka ochronna: 14
      [*]Duża powłoka ochronna: 14
      [*]Przeciwrakieta: 1.400

:)

BARYM | DEVURIEL | TOP 22
      DEIMOS | DEVURIEL | TOP 12 - offline
      NUSAKAN | DEVURIEL | TOP 6 - offline
      UNI 68 | DEVURIEL | TOP 20 - online
    • New

Virtual_ManPL wrote:

Ten Keyra wrote:

[...] Nie pierwszy raz ciap robi dex-turystykę po uni [...]
      Hipoteza ocierająca się o teorię spiskową dość ciekawa, aczkolwiek chociaż chyba nie mająca za bardzo odzwierciedlenia realnego, gdyż przecież sojuszowy handel obowiązują te same zasady gry co pozasojuszowy handel.
      Przecież to żadna tajemnica - sama zainteresowana nie raz o tym wspominała. Lepiej jest jej wskoczyć do sojuszu i ogłaszać skup deu, niż pisać osobno do każdego gracza na uni. Nie ma to nic wspólnego z zasadami handlu obowiązującymi na OGame.
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • New

Ten Keyra wrote:

Przecież to żadna tajemnica - sama zainteresowana nie raz o tym wspominała. Lepiej jest jej wskoczyć do sojuszu i ogłaszać skup deu, niż pisać osobno do każdego gracza na uni. Nie ma to nic wspólnego z zasadami handlu obowiązującymi na OGame.
      Napisał koleś z sojuszu który ma cały sojusz do handlowania dexem po minimal. Całe 10 zbanowanych kont których jedynym celem w grze to był handel po minimal z głównymi. Konta które miały przyrost 5% swoich mocy przerobowych. :ocb:
      Nie wiem co gorsze. Handlowanie z normalnymi graczami po normalnych rynkowych przelicznikach czy posiadanie kont których jedynym celem w grze było wspomaganie.

Wrzuć już na luz. Stary już jesteś a nadal ciągle te same żale. Pora wyrosnąć z tego. :fsmile:
      [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
      [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
      :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
    • New

ciap wrote:

Ten Keyra wrote:

Napisał koleś z sojuszu który ma cały sojusz do handlowania dexem po minimal. Całe 10 zbanowanych kont których jedynym celem w grze to był handel po minimal z głównymi. Konta które miały przyrost 5% swoich mocy przerobowych. :ocb: Nie wiem co gorsze. Handlowanie z normalnymi graczami po normalnych rynkowych przelicznikach czy posiadanie kont których jedynym celem w grze było wspomaganie.

Wrzuć już na luz. Stary już jesteś a nadal ciągle te same żale. Pora wyrosnąć z tego. :fsmile:
      Ktoś tu widzę ma cały czas kompleksy i próbuje je leczyć przez forum. Moje ostatnie zdanie rzeczywiście można zrozumieć dwojako, ale jego sensem było to, że Twoje skoki międzysojuszowe nie są wywołane zasadami gry, które by to w jakiś sposób promowały.

Skoro wiesz jakie moce przerobowe miały te konta i jakie przyrosty, to policz proszę moje moce przerobowe, moje przyrosty, odpowiedz sobie na pytanie czy korzystam z jakichkolwiek lewych handelków i więcej sobie mną buzi nie wycieraj.

PS.: Z tą starością to bym tak nie rumakował, bo coś mi świta, że specjalnie młodsza to ode mnie nie jesteś :E , a też płyta Ci się od dłuższego czasu zacięła.
    • New

Ten Keyra wrote:

Ktoś tu widzę ma cały czas kompleksy i próbuje je leczyć przez forum. Moje ostatnie zdanie rzeczywiście można zrozumieć dwojako, ale jego sensem było to, że Twoje skoki międzysojuszowe nie są wywołane zasadami gry, które by to w jakiś sposób promowały.

PS.: Z tą starością to bym tak nie rumakował, bo coś mi świta, że specjalnie młodsza to ode mnie nie jesteś :E , a też płyta Ci się od dłuższego czasu zacięła.

Pozwolę wtrącić swoje 3 grosze.
      To twój sojusz ma kompleks na punkcie ciap. Choć ona was nie zaczepia to ktoś z twojego sojuszu znajdzie temat w którym ciap jest aktywna lub w którym można ją zaczepic i jej coś zarzucić.
      Tyle razy jej wypominsliscie że zachowuje się nie godnie członka teamu A Ty tym cobm wypisujesz ?, to jest godne? Nie jesteś co prawda już w team ale rangę na forum nadal masz, więc trzymaj poziom albo oddaj rangę-załóż nowe konto, o wieku już nie wspomnę żeby facet po 30 Takie teksty pisał żeby sie usprawiedliwiać mała różnica wieku , śmiech na sali.
    • New

@^Rece ktore lecza^ uspokój się albo odstaw alkohol, bo styl Twojego posta wskazuje na jedno lub/i drugie. Nie wiem gdzie napisałem coś niegodnego - od na zaczepkę odpowiedziałem zaczepką, żeby się druga strona nie zapędzała w rejony niezwiązane z grą jako taką.
      Że się czepiamy @ciap - uwierz mi też to zauważyłem. Czy to wynika z tego, że mamy z nią zatargi, czy dlatego że kilka osób zna jej dwubiegunowość dr ciap / mrs dex-anty-top-team-hyde, czy może dlatego, że nie lubimy pomarańczowych nicków pisanych z małej litery - wybierz sobie sam. Ja tam odpowiadam za siebie i ze swoimi poglądami nigdy się jakoś bardzo nie kryłem. Czy to poglądy sojuszu - NIE, więc nie życzę sobie przypinania mi łatki korzystającego z lewych kont, do czego szanowna w/w dążyła.

PS.: Rangi próbowałem się pozbyć, bo kiedyś na forum była taka opcja, ale teraz trzymam ją z premedytacją - taki tam manifest exowości.
    • New

Jestem spokojny i nie piję bo dbam o zdrowie i sylwetkę.
      Dziwne jeśli nie możesz mnie zrozumieć, bo ludzie w moim otoczeniu nie mają z tym problemu.
      Nie mówię że napisałeś coś nie godnego, chodzi mi o twoje zachowanie. Oczekiwalbym podejscia z dystansem do tej gry.
      Mi się wydaje że spory między graczami załatwia się na pw.
      Muszę doczytać kilka postów wstecz bo nie wlidzialem żeby Ci ciap coś przypiela.

Upominam się za spam, miłego dnia pa :P