Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

  • Uni 68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zaktualizowane.
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
  • Zaktualizowane.



    Ja od siebie dodam:

    Budynki (planety sumarycznie)
    --Budynki wydobywcze
    ----Kopalnia metalu: 723 Dagusia
    ----Kopalnia kryształu: 586 Dagusia
    ----Ekstraktor deuteru: 659 Dagusia
    ----Magazyn metalu: 229 Devuriel [PZT] & Dagusia
    ----Magazyn kryształu: 203 Devuriel [PZT]
    --Budynki stacji
    ----Stocznia: 210 mscislaw [MISIE]
    ----Silos rakietowy: 140 Danek [COMA] & mscislaw [MISIE]

    Budynki (księżyce sumarycznie)
    --Budynki stacji
    ----Fabryka robotów: 134 Koloc [P N]
    ----Stacja księżycowa: 162 Koloc [P N]
    ----Falanga czujników: 144 Koloc [P N]

    Budynki (planety księżyce sumarycznie)
    --Budynki wydobywcze
    ----Magazyn metalu: 229 Devuriel [PZT] & Dagusia
    ----Magazyn kryształu: 203 Devuriel [PZT]
    --Budynki stacji
    ----Fabryka robotów: 281 Koloc [P N]

    Badania
    --Podstawowe badania
    ----Technologia nadprzestrzenna: 20 Devuriel [PZT]
    ----Technologia plazmowa: 20 Devuriel [PZT]
    --Zaawansowane badania
    ----Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych: 13 Devuriel [PZT]

    Flota
    --Statki bojowe
    ----Lekki myśliwiec: 20.138.217 FILU [MISIE]
    ----Okręt wojenny: 1.100.539 Fat Boy [KOMORNIC] (źródło: Fat Boy [KOMORNIC] vs. Mili [3 X] & PATRIOTA [3 X] & wojtekreal [3 X] & CRACOVIA KRAKOW [3 X] ~ 1172508.06% + 135224%)
    ----Niszczyciel: 528.900 FILU [MISIE]
    --Statki cywilne
    ----Recykler: 2.095.496 Fat Boy [KOMORNIC] (źródło: Fat Boy [KOMORNIC] vs. Mili [3 X] & PATRIOTA [3 X] & wojtekreal [3 X] & CRACOVIA KRAKOW [3 X] ~ 1172508.06% + 135224%)

    Obrona
    --Systemy obronne (planeta)
    ----Wyrzutnia rakiet: 15.143.414 HELLRAZOR [CShopSc]
    ----Lekkie działo laserowe: 13.657.671 Leto II [ANGELS]
    ----Ciężkie działo laserowe: 12.222.222 falgor
    ----Działo jonowe: 1.380.000 Leto II [ANGELS]
    ----Wyrzutnia plazmy: 357.785 HELLRAZOR [CShopSc]
    --Systemy obronne (planety sumarycznie)
    ----Przeciwrakieta: 1.400 Danek [COMA] & mscislaw [MISIE]
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Virtual_ManPL ().

  • Zaktualizowane.
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
  • Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 22.08.2019 13:04:45
    Od: dowódca floty
    Twoja ekspedycja natknęła się na twierdzę starożytnego imperatora opuszczoną wiele lat temu. W jej hangarach znaleziono statki, które technicy usiłują ponownie uruchomić.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Niszczyciel: 5

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

    edit:
    Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 22.08.2019 17:34:35
    Od: dowódca floty
    Odkryliśmy planetę z resztkami cywilizacji. Na orbicie znajduje się olbrzymi port kosmiczny Kilku techników i pilotów z ekspedycji udało się na powierzchnię w poszukiwaniu statków, które jeszcze można wykorzystać.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Pancernik: 23
    Bombowiec: 3
    Krążownik: 1
    Lekki myśliwiec: 4
    Sonda szpiegowska: 18

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

    edit2:
    Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 26.08.2019 17:32:41
    Od: dowódca floty
    Nasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Okręt wojenny: 16
    Ciężki myśliwiec: 14
    Pancernik: 2
    Sonda szpiegowska: 5

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ten Keyra ().

  • Wynik ekspedycji x:x:x

    28.08.2019 13:29:31
    Od: dowódca flotyNasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Okręt wojenny: 18
    Krążownik: 6

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Zaktualizowane.



    Ja od siebie dodam:

    Flota
    --Statki bojowe
    ----Gwiazda Śmierci: 18.500 DemoN [3 X] (źródło: DemoN [3 X] vs. daro1408 ~ 2917.65%)
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Virtual_ManPL ().

  • Wynik ekspedycji xxx 28.08.2019 18:04:32
    Od: dowódca floty
    Nasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję.


    Następujące statki dołączyły do floty:
    Bombowiec: 9
    Sonda szpiegowska: 223


    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 30.08.2019 14:48:18
    Od: dowódca floty
    Nasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Krążownik: 28
    Pancernik: 1
    Ciężki myśliwiec: 2

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Pazik napisał(a):

    Ty zaraz będziesz miał większy poziom magazynów niż kopalni :D
    :E
    Od czasu wprowadzenia eko x5 w styczniu 2018 roku gram z całkowicie wyłączonym wydobyciem na wszystkich koloniach. Nie muszę robić zwózek, ani dowozić na nie surowców na rozbudowę kolejnych poziomów kopalń :)
    A z racji, że od początku mojej przygody z Ogame, czyli od 2008 roku, nigdy nie handlowałem z innymi graczami (najpierw nie było mi to potrzebne, a później GF wprowadził Handlarza), więc takie pojęcia jak zakup paliwa po minimalu lub stały dostawca deuteru są mi całkowicie obce, to wszystkie surowce, jakie zdobywam i wydaję, muszę sobie przywieźć w ładowniach moich statków jako łupy z ataków na innych graczy.

    Do rozbudowy magazynów popchnęła mnie ostatnio wybadana technologia bojowa, do której musiałem wymienić deuter w Handlarzu, kupując 26 miliardów metalu, poprzez magazyn na 19 poziomie, który jednorazowo mógł pomieścić 1,2 miliarda tego surowca. Handlarz nie był łaskawy i nie chciał szybko dawać maksymalnych przeliczników, dlatego zjadł wtedy prawie 700.000 antymaterii, a dodając tą wydaną na skrócenia czasu badania, to całkowity koszt zamknął się w niemal milionie anty. Teraz, po rozbudowie, mógłbym wykonać to samo zaledwie 4 wymianami :] To inwestycja na przyszłość, bo przecież prędzej czy później pewnie zabiorę się za kolejny poziom bojowej ;)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Wynik ekspedycji xxx 10.09.2019 21:07:32
    Od: dowódca floty
    Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce.


    Zrabowano: 5.000.000 Metal.


    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Radim napisał(a):

    Wynik ekspedycji xxx 10.09.2019 21:07:32
    Od: dowódca floty
    Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce.


    Zrabowano: 5.000.000 Metal.


    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    Czy mógłbyś może podzielić się informacją jaka flota została wysłana na powyższą ekspedycję?
  • nowynick napisał(a):

    Radim napisał(a):

    Wynik ekspedycji xxx 10.09.2019 21:07:32
    Od: dowódca floty
    Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce.


    Zrabowano: 5.000.000 Metal.


    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    Czy mógłbyś może podzielić się informacją jaka flota została wysłana na powyższą ekspedycję?
    Jasne, 417 DT + 1 SS ;)


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Wynik ekspedycji [X:XXX:16]11.09.2019 10:23:33
    Od: dowódca floty
    Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Bombowiec: 8

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Zaktualizowane.
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
  • ^BrzydaI^ napisał(a):

    Pazik napisał(a):

    Tak patrze w jaki nisz rekordowy by się wbić ale raczej nie ma już miejsca hehe
    najwięcej razy po przegranej stronie w ST :E
    no chyba tylko to zostało. Wystarczyło by nic nie robić, najlepiej się nie logować a rekord sam przyjdzie :)

    Koloc ja nawet nie przeliczałem budowli, pół i innych rzeczy co tu się pokazuje.
    Może kiedyś przysiądę i się znajdzie jakiś rekord :0
  • Pazik napisał(a):

    ^BrzydaI^ napisał(a):

    Pazik napisał(a):

    Tak patrze w jaki nisz rekordowy by się wbić ale raczej nie ma już miejsca hehe
    najwięcej razy po przegranej stronie w ST :E
    no chyba tylko to zostało. Wystarczyło by nic nie robić, najlepiej się nie logować a rekord sam przyjdzie :)
    Jest taki rekord? Bo ja nie widzę :o
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik