Pisiont Groszy [TOR] vs. ZDOBYWCA [30PLUS] ~ 1852.47%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pisiont Groszy [TOR] vs. ZDOBYWCA [30PLUS] ~ 1852.47%

    Witam,

    Już 2gi raz udało mi się upolować tego Pana ale w sumie to całkiem często zdarzało mu się przysypiać. To się może skończyć się tylko w jeden sposób :P

    Pozdrawiam cebulowych rycerzy, znajomych oraz dostawców paliwka ;)

    Obrońcy SzO.

    Do rzeczy.


    Dnia 07-12-2018 03:30:13 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Pisiont Groszy [TOR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 10.001
    Pancernik 28.413
    _________________________________________

    Obrońca ZDOBYWCA [30PLUS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.078
    Duży transporter 938
    Lekki myśliwiec 18.281
    Ciężki myśliwiec 71
    Krążownik 859
    Recykler 2.825
    Sonda szpiegowska 138
    Niszczyciel 1.000
    Pancernik 1.246
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Pisiont Groszy [TOR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 9.944 ( -57 )
    Pancernik 28.357 ( -56 )
    _________________________________________

    Obrońca ZDOBYWCA [30PLUS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 8.000 Kryształu i 1.259.989 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 8.180.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 404.211.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 107.054.000 metalu i 78.192.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.267.989 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 102.809.000
    Kryształ: 75.105.500
    Deuter: 419.989
    agresor zyskał łącznie 178.334.489 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -209.863.000
    Kryształ: -153.298.000
    Deuter: -42.317.989
    obrońca stracił łącznie 405.478.989 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Rutyna, młode Uni i chęć zrobienia czegoś z niczego :) oraz za dużą chęć i parcie na RW :) Niestety Starość nie radość a młodość nie wieczność... w każdym przypadku moja cierpliwość w czekaniu na recyklery kończyła się zaśnięciem - na Nekkar recki wracają do 20 minut po dofarmach a tu dopiero w najlepszym przypadku dolatują do złomu dwadzieścia minut po powrocie dofarmów :) a że tak jak pisałem nie jestem już młodym Junakiem to po prostu idę spać z "kurami" - na Nekkar mam w automacie robienie FS'a - tutaj różnie to wyglądało przez tę krótką moją przygodę na Uni z takim Speedem - przepraszam cały mój Sojusz "Emerytów" jesteście zajebiści i bardzo fajnie mi się z Wami grało - może jeszcze do Was wrócę jako GSówka i pościągam tej topce trochę moonów (już bez ciśnienia) ale na razie muszę sobie odpocząć, życzę moim wrogom, z którymi miałem krótką przyjemność wymienienia kilka PW aby szanowali wzajemnie się to tylko zabawa i powinniśmy czerpać z niej przyjemność a nie spinać się i obrażać innych
    Nie ufam też graczom jak Kraken - wymieniam z nim PW że za niedługo będę miał lotkę a w przyszłości grawitony i mogę napsuć krwi Jarczykowi z Draco, ten odpisuje Ok po czym dzień później wysyła na mnie większość swojej flot i pisze jak jakiś impertynent z którym wcześniej nie wymieniałem PW - nie ufam takim ludziom :) Jarczyk życzę Ci jak najlepiej, abyś powalczył z tymi wiatrakami, zacięcie do gry masz i jesteś jednym z najczęściej skanujących graczy na Dorado (masz malutką wadę i jak byś ją wyeliminował to już dawno byłbyś "jedynką" na tym Uni ale nie będę pisał jaką )


    Graty Pisiont Groszy przetapiaj na większą ilość latajek i lej wszystko jak leci :) może kiedyś, gdzieś spotkamy się jeszcze na jakimś Uni i znowu będziemy po przeciwnych stronach :)
    żegnam całą społeczność Dorado
    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • P Y S I U napisał(a):

    O mnie nic nie napisał, kasuje konto ;( ;(
    oj tam Obcy nazwaliscie mnie kamperem i może troszkę racji mieliscie bo w pracy na komorce moglem tylko odświeżać ale jak już bylem przy komputerze to tylko skanowałem i zapisywałem waszą aktywność, trafić ktoregoś z Was jest trudno bo siedzicie 24h/7 a pozatym macie już za duże floty

    Szkoda że mi tak skacze ten cukier bo kiedyś nie było możliwości abym zasnął bez FS'a i może troszkę bym Wam namieszał w szykach :) grajcie bez przegieć typu złomowanie konta kolegi jak to miało miejsce w RW ktore nigdy nie pojawiło się na Boardzie, dobrego gracza można poznać po ilości RW i adekwatnych do tego przyrostów a nie że jest sie top1 ale po przez oszustwa
    Swego czasu jeden gracz na Uni Nekkar przyznał się do pushowania ale pokazał jak się robi po 4kkk przyrostu tygodniowo na klasycznym uni - jeden z jego plusów jest taki że się z tym nie kryje :)

    Co do graczy pushujących nigdy nie będą mieli poszanowania w oczach innych graczy ewentualnie w swoim środowisku bo to jest tak jak w życiu realnym jesteś oszustem to to jesteś nikim choć masz piękny dom i stać Cie na wszystko to zawsze będziesz miał wypalone to piętno :)


    Jezcze raz gratuluje!!!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421