Zapalskyy [WETERAN] vs. amator ~ 7764.4%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zapalskyy [WETERAN] vs. amator ~ 7764.4%

    Cześć,
    kolejna wizyta u Pana. Dobrej nocy i odbudowy. Pozdrawiam :sleeping:


    Dnia 04-12-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zapalskyy [WETERAN]
    ________________________________________________

    Pancernik 105.499
    _________________________________________

    Obrońca amator
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 38.033
    Ciężki myśliwiec 8
    Krążownik 24.522
    Okręt wojenny 6
    Recykler 884
    Sonda szpiegowska 189
    Bombowiec 402
    Niszczyciel 180
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 9.328
    Wyrzutnia rakiet 7.366
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zapalskyy [WETERAN]
    ________________________________________________

    Pancernik 105.328 ( -171 )
    _________________________________________

    Obrońca amator
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 757.833 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 14.535.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.756.103.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 467.283.500 metalu i 309.156.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 757.833 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 462.153.500
    Kryształ: 302.316.000
    Deuter: -1.807.167
    agresor zyskał łącznie 762.662.333 jednostek.
    Agresor zdobył 206.223 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -944.169.000
    Kryształ: -611.472.000
    Deuter: -201.219.833
    obrońca stracił łącznie 1.756.860.833 jednostek.
    Obrońca zyskał 2.793 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Wypowiem się i ja, nadal nie do końca rozumiem co tu zaszło. Gram nie od wczoraj, nigdy nie byłem posądzany za jakieś pushe, oczywistym jest że są to bany za amatora - który po złomie od Zapalskiego skończył grać i podejrzewam, że właśnie tylko te 5 kont odwiedziło jego moony/planety w celu farmienia. Bo prawda jest taka, że ostatnimi czasy na serwerze jest dosyć mocna cisza - gra tylko pare osób, z rana to flota może stać pół dnia i nawet skana nie ma...
    Amator zrobił tą akcję dzień po złomie - skan, widzisz na moonie surkę, czyli rozumiem że każdy Was olał by to i by nie leciał?

    Wychodzi na to, że jeśli zaraz dam się zezłomować byle komu to będzie push i to on dostanie blokadę? Niedługo na moonie zostawię z 1kkk surki zobaczymy ile pushy się posypie - no bo taka tutaj panuje logika.

    Aaa i zapomniałem to ja dałem cynk w sojuszu o amatorze - więc ban zapalskiego i mirqa to moja wina.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zyla ().

  • Graty Zapalskyy!

    niestety tak to juz jest, że jak jesteś uczciwy i nie daj Boże lepszy od innych którzy nie są uczciwi to zawsze Ci rogi doprawią, patrząc przez pryzmat ich poczynań..

    juz nie jeden skończył przez to gre.. Ludzie zastanówcie sie choć na moment! najpierw dowody/fakty a poźniej czyny ! jak mozna zbanować kogos na podstawie przypuszczeia czy donosu?
  • z mojej strony było tak:
    Zauważyłem spadek w punktach u amatora. Przeskanowałem wszystko. Było już kilka pz. Pozostałe moony wyglądały jak nieodebrane fs-y. Były surowce i transportery na moonach.
    Zauważyłem brak obrony na planetach i pomyślałem, że dostał złoma w jakimś bunkrze na inne leciały GS-y i sprzedał obronę. Nie wiem jakie miał zamiary, wróżbici skończyli już transmisję i nie mogłem zadzwonić :) Pomyślałem, że albo obronę wsadzi w eko, albo w planach ma zmianę stylu gry i zrobi flotę.
    Pilnowałem każdego ataku czy surowce nie zamienią się w obronę na moonach lub czy to nie jest podstawka. Jakbym oberwał to wszystko byłoby ok.
    Zrobiłem to na czym polega ta gra obrobiłem gościa z surowców. Od skanów do ataku nie przybywało żadnych surowców, nikt nic nie dowoził. W 3 gali tylko jakieś drobne (chyba 3000mt) transportery leciały - tam moona nie było.
    Co do osób które poleciały było ich wielu więcej niż myślicie chyba z kilkunastu ale ci co mieli mniej punktów niż amator banów nie dostali.
    By weselej było to zebrałem 1 duże PZ na na ok 180 mln i okazało się, że to sojusznik zrobił i podebrany złom mu odesłałem :)

    [ciach]



    Super Moderator Ruda:
    nie cytujemy wiadomości z supportu

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez janki69 ().

  • hle hle czyli jeden sie pushowal a reszta przy okazji chciala skorzystac I tez wylapala bana :D ciekawe ktory :D

    Odnosinie wiadomosci od operatora na forum jest zabronione wstawianie takowych :)

    Ogilnie mam beke z was ale z drugiej strony moze faktycznie nie kazdy jest winny :P ale za to kazdy z was byl pazerny I za to zaplacil :D
    Tak jak my tak I operator nie ma pewnosci czy faktycznie byl czy nie byl to push bo tlumaczyl bedzie sie I winny I niewinny :P
    Inna sprawa jest ze niektorzy I tak powinni wisiec na banie :D
  • Z przebiegu całej akcji (nie mam wglądu do logów) nie widziałem niczego, co wskazywałoby na ustawienie tych surowców pod Push. Surowce były na moonach z transporterami wszystko wyglądało jakby wróciły z fs. Nie wiem czy tak było, czy zwiózł je z kolonii na moony - nie widziałem tego. Od 1 do ostatniego skanu (poza kilkoma dt) wszystko stało bez ruchu. Jakby szykował surowce dla kogoś to by je na 1 moona zwiózł, miał dużo transporterów. Lub ustawił ich powroty w różnych godzinach Surowce były na wszystkich moonach 1/2/3/4 gala. Nic nie wskazywało na jakieś ustawki.
  • Podobna sytuacja u mnie, operator "Mihusz" twierdzi że to starcie jest ustawione. Jak widać bez dowodów można tak osądzać, szkoda tylko czasu że człowiek łapie co może po nocy tracąc godziny snu. I jak pisał Zyla, drugiego dnia rano dał cynk surowce stoją to ciężko byłoby nie grabić gdzie wcześniej go złomowałem i znałem sytuację :)
  • @Zapalsky mielismy kiedys taka sama sytuacje na ursa, gosc przetopil resztki floty I caly bunkier I surka stala sobie do zlakomienia :P z tym ze po sfarmieniu pisalismy tiketa I koniec konca surke trzeba bylo zwrocic ale bez banow :P nie wnikajac czy ktorys z wiszacych na banie byl za to odpowiedzialny przy takich atakach trzeba czasem tez pomyslec :P no ale wiadomo dobrze sie gada gorzej jak sie jest na baniebjuz :P
  • kolejna etap odwołania tym razem SGO
    "Informuję, że nie doszukałam się żadnych uchybień w nałożonej przez GO Mihusz blokadzie. Z logów gry jasno wynika, że surowce zostały wystawione specjalnie. Blokadę uznaję za zasadną i ją podtrzymuję. "

    Mogę się z tym zgodzić, że amator wystawił surowce i z logów to wynika. I dostał bana ok. Mnie to nie obchodzi.

    Ale ja odwołuję się jako gracz Janki69 i z jego logów wynika, że ja mam dostać bana ? (gdzie tu logika ?)
  • co do obrońcy to wiem ze miał bunkry pewnie poszła obrona na przetop i konto w zapomnienie szkoda tylko ze nie wypowiedział sie nigdzie ze konczy gre bo obyło by sie bez zbędnych banów (znając zagrania pewnych graczy jeśli miałby to być push zrobił by to inaczej i banów by nie było)
    ale cóż operatorzy wiedzą swoje... pewnie zaraz hejty i na mnie polecą hehe
    edit ja też tego Pana odwiedziłem kilkukrotnie tylko wcześniej niż zaistniała sytuacja ;) więc sie nie kwalifikuje
  • Z tego wszystkiego wynika, że któraś z osób, która dostała bana chciała zrobić push- nie wiem, kto konkretnie, ale wszystko na to wskazuje. Z racji tego, że wszyscy lecieliście w podobnym czasie na tę samą osobę GO nie jest chyba w stanie dojść kto konkretnie ten push ustawił i ,,profilaktycznie" dało bana wszystkim, którzy Amatora odwiedzili. Odwoływanie się nic nie da, bo logów się nie oszuka.

    Z resztą z innej beczki dla większości z was to nie pierwsze bany w życiu (nikogo palcem nie wskazuję, ale wiemy jak jest :D), więc nie ma co spinać to tylko cyferki i parę dni urlopu każdemu dobrze zrobi :)
    Uni Polaris
  • tomeo222 napisał(a):

    Z tego wszystkiego wynika, że któraś z osób, która dostała bana chciała zrobić push- nie wiem, kto konkretnie, ale wszystko na to wskazuje. Z racji tego, że wszyscy lecieliście w podobnym czasie na tę samą osobę GO nie jest chyba w stanie dojść kto konkretnie ten push ustawił i ,,profilaktycznie" dało bana wszystkim, którzy Amatora odwiedzili. Odwoływanie się nic nie da, bo logów się nie oszuka.

    Z resztą z innej beczki dla większości z was to nie pierwsze bany w życiu (nikogo palcem nie wskazuję, ale wiemy jak jest :D), więc nie ma co spinać to tylko cyferki i parę dni urlopu każdemu dobrze zrobi :)
    dokladnie tak bylo jak piszesz :P


    pvo napisał(a):

    co do obrońcy to wiem ze miał bunkry pewnie poszła obrona na przetop i konto w zapomnienie szkoda tylko ze nie wypowiedział sie nigdzie ze konczy gre bo obyło by sie bez zbędnych banów (znając zagrania pewnych graczy jeśli miałby to być push zrobił by to inaczej i banów by nie było)
    ale cóż operatorzy wiedzą swoje... pewnie zaraz hejty i na mnie polecą hehe
    edit ja też tego Pana odwiedziłem kilkukrotnie tylko wcześniej niż zaistniała sytuacja ;) więc sie nie kwalifikuje
    no wlasnie mogli przyjsc do ciebie zapytac sie jak sie przetapia nawet wlasne byle konta :E
  • pvo napisał(a):

    soro jesli bym przetopil swoje byłe konto to na pewno nie byłbym niżej od Ciebie :D
    ooo i tu sie z toba zgodze :D za to 20kk floty ravena nie wzielo sie tylko z zezlomowania deeppa :D on ci dal swoje na quaoar plus kilka innych a ty sie podzieliles tutaj :P popraw mnie jak sie myle ? no chyba ze tam ravenik podzielil sie z kolegami nielotami troche :P w koncu przyrosty sa a ruchu nie :D