ciamajdek [WINTER] & Malack [WINTER] & AmstelL [WINTER] & Starrk [WINTER] & markus [KAC] vs. asherl [WarriorS] ~ 1 089 992.94% TOP 1 ACS UNI LIBRA czyli asherla opisanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam,
    bardzo ladny % padl, zysk tez niesamowity. Przetopu.
    W sumie ST wynika tylko z zbyt duzej pewnosci samego obroncy, dla mnie tyle w temacie...
    Zybt dlugi FS...etc. ^^

    W kazdym razie obroncy SzO, bo na cos trzeba latac, no i ktos musi grac w te stateczki. :E
    "Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny"
    Masutatsu Oyama.
  • @Latajacy_w_chumrach czytaj co jest napisane czerwonym drukiem:
    jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.
    Polecam pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem :quasi:
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • z uwagi ze adas nie ma konta na forum pare uwag od niego
    od adasia:
    teksty w stylu zbyt dlugi fs - stanowia tylko o glupocie piszacych . i co bylby krotszy fs to jego sojusznicy mieli by mniej czasu zeby go obronic:) madry ty jestes? czy jaki?
    a sadzac po skladzie floty atakierow szybkosc fsa nie miala kompletnie znaczenia

    mialem sie zreszta nie wpisywac bo nie warto - jak to ktos tam wyzej napisal jestem najelpszy- i bardzo dobrze ze ktos sobie tak mowi cieszy mnie to , ma prawo sobie byc najlepszym
    najlepsieszym i jeszcze
    a nawet jeszcze lepszym . i dobrze:) niech ma - czemu kogos to tak bulwersuje - jest najlepszy powiedzial i tyle-czego nie rozumiecie? . proste .jego sprawa . po co ten bulwers


    zatem garsc moich uwag pewnie tez nie bedzie zrozumiana :)

    1. tez kiedys lecialem na cel i koles nawet dal mi skana i 2 min pozniej zostal zezlomowany - nikogo nie bedzie obchodzic ze nie zdazyles uyciec w 30 sekund 100 godzin czy 5 min
    2. jesli wyslali szpiegi na czas przekraczajacy 6 sek - powinni dostac bana , bo taka maja z pupy zasade , cos w stylu w czwartek nie patrzymy w slonce albo w srode mowimy tylko NIE .
    debilizm i te sprawy pozatym to sa rycerze ktorzy mowia NI
    niemniej jednak jesli miales synku skana w tym czasie to powinein dostac blokade ten chlopek kto skanil tyle.
    tyle z mojego doswiadczenia
    starcie duze - nie orientuje sie kto tu jest kto
    kto sie tu puszuje kto nie - pewnie wszyscy
    zycze wszystkim odbudowy co byscie mieli duze floty i byli szczesliwi z posiadanych obrazkow :) pozdrawiam

    a i jeszcze jedno
    wiesz z czego wynika to st - z tego ze agresorzy go zezlomowali a nie z jakis pewnosci siebie i innego gowna - jak czytam takich "madralinskich" to mi slabo
    bo przeciez ja wiem najlepiej a nie Ty
    rozumiesz?
    i dziekuje mojej kochanej Brunci ze uzyczyla mi konta zebym mogl sie wpisac w "takie starcie" - a btw to chyba przebilo starcie marysia acs? czy jakies tam?
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Whisky ().

  • do mądrali powyżej

    Chyba tutaj nie grasz że takie głupoty wypisujesz. Długość fsa miała ogromne znaczenie. Po pierwsze tego fsa w ogóle nie powinno być Asherl powinien u zapiąć i tyle, ale skoro zdecydował że nie zapina u to albo powinien zrobić jak najkrótszy fs na 3 h max i go odebrać albo przy dłuższym fsie po 3h zalogować i zrobić zawrotkę - starcia by w takim wypadku nie było. Długość fsa miałą też istotne znacznie ze względu na skład flot i decyzję o nie bronieniu przez nas kolegi. Otóż panie mądralo zauważ że koalicja leciałą razem z GSami i trochę tego było. gdyby fs był krótszy to agresorzy nie mogliby pozwolić sobie na lot z GSami i całkiem możliwe, że nawet wystawiając drugi garnitur dalibyśmy radę sojusznika wybranić.

    Reszty twoich "głupot" nie będę nawet komentował
  • No dobra panie i panowie , troche cisnienia zeszlo to i ja sie wpisze ,

    na wstepie wypada pogratulowac atakerom bo takowe naleza sie chociazby za wbicie sie ze spadajacymi rogalikami , co do reszty , mianowicie czas wbicia sie po powrocie floty i uczciwosc czy nie uczciwosc postawionych flot , pozostawie bez komentarzy , z wiadomych przyczyn , nie jeden z nas wisial , nie jeden wisiec bedzie , i wszyscy wisiec powinnismy a nie wisimy :D nie czarujmy sie , kazdy z nas ma cos za uszami , nie mniej jednak gratki za wykorzystanie lamerstwa sie naleza bo to tez trzeba umiec .

    tak tak tak , zlamiles ASH , zadko kiedy zgadzalismy sie z NIGHTHUNTER-em , ale tu ma racje w calej rozciaglosci , glugi FS , bez kontrolowania , gdy wiadomo ze nikogo nie dobierzesz do ewentualnej obrony to bylo glupota , wybacz ziomek ale to fakt , glowa do gory i bedzie dobrze .

    chce czy nie chce , musze sie zgodzic tez ze kluczowe bylo to ze dlugi FS byl bledem i tu sie z NIGHT-em musze zgodzic ,
  • eeee a myślałem ze już w ogejmie wszystko widziałem rozdwojone floty, ucieczki w 2 sek ale widać mało widziałem bo nie móc uciec w 30 sek O_O O_O O_O
    myślałem że lagi na taka skale przy tych prędkościach neta są nie możliwe no ale widać mało wim trza się dalej uczyć od najlepszych :E :E :E
    BRAVO WY resztę zostawiam bez komentarza ;P
    Asherowi rozwagi następnym razem odbudować pomożemy choć nie mamy tyle w tym wprawy co wintery czy bp :E
  • Truck driver napisał(a):

    Arkadius napisał(a):

    Asherowi rozwagi następnym razem odbudować pomożemy choć nie mamy tyle w tym wprawy co wintery czy bp
    Hmm 24kk przyrostu asherla i wszystko we flote no to ladny start odbudowy jak na kogos kto nie ma wprawy :E
    OMG ale pojechałeś :fgrin:
    FAQ: Walka + Pola Wrakowe

    Nie wiem co napisać więc po prostu:
    Gratuluje % każdemu uczestnikowi tego RW.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik