Księzna powraca cześć 123456........

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Księzna powraca cześć 123456........

    Gratulacje dla Malacziego i jego odźwiernego @Starkka za wzorcowe obejście systemu zabezpieczeń i pokazanie środkowego palca tym tam na górze co niby strzegą pilnowania zasad i pożądku
    @Truck driver aka psi detektyw pozostał dalej na innym poziomie sledztwa po ostatnim Mega Zlomie na Dangerze ale w końcu wjedzie i on na wlasciwe tory tej przed akcji.
    A tak na powaznie,@Malack ile to juz razy byłeś pakowany w PACZKe i wysyłany priorytetem w recki ? może jestem nie dzisiejszy i nie wiem że z konta którego nie budowałeś złom mniej bedzie bolał jednak pzt zawsze pozostanie pztem.
    Zacytuje tutaj mojego mentora bez wymieniania nickow z oczywistych względów

    Minutki, skan, lot przez jeden układ i bum Typowe akcja z allegro
  • Black Grucha napisał(a):

    @Truck driver aka psi detektyw pozostał dalej na innym poziomie sledztwa po ostatnim Mega Zlomie na Dangerze ale w końcu wjedzie i on na wlasciwe tory tej przed akcji.
    Jaki ze mnie detektyw ja sie pytam? :D podalem tylko te informacje, ktore kazdy wylapie kto choc troche umie sprawdzic czyjes przyrosty i tyle a skad moge znac szczegoly skoro jestem na Librze nowy po fuzji i malo kogo znam? :popcorn: