25 banananów i małpy w klatkach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 25 banananów i małpy w klatkach.

    Niedzielna ofensywa teamu dała nam nową nadzieję i wiarę w lepsze jutro na Quantumie :) :E
    W imieniu wszystkich świadomych i tych mniej prosimy o więcej.
    Płotki w sieciach a rekiny dalej na wolności.
    Majs,Silent,Ira,Artek znajdą innych dawców do podniesienia swojego ogejmowego ego na wyżyny absurdu,chociaz pewnie za kilka dni wszystko wroci do normy.
    Ciekawi mnie połowiczne karanie wyłącznie pushujących bez reakcji na konta biorców tych surowców.
    Podobno prawda jest siostrą absurdu wobec tego nie dziwi nic.
  • :E a czy ty widzisz by ira (grając )czy tam artek(grając) mieli takie przyrosty w takim tempie jak silent + 75.603.902 i majs + 96.348.135 którzy nie graja i siedza na urlopach :E - no chyba nie bardzo
    wiec zanim kogos oskarzysz zastanów sie kilka razy :fsmile:

    dodam takze ze silent zniszczone 0 a majs zniszczone minus 1 :E
    a przyrost + pierdziliard :E
    to trzeba miec skila by zlomowac ludzi i zeby jeszcze nie bylo widac ze cos sie niszczy w trakcie urlopu :E
    co do wczesniejszych danych o przyrostach oczytwiscie sa zanizone :E
    silent zrobil +400 duzych baniek w 3 miesiace nie trafiajac nic a topiac kupione konta
    co do majsa tez zniszczonych jak kot naplakal i ten sam proceder przetapianko i handlowanko
    no i minus 1 w zniszczonych

    od adasia: i owszem rowniez mnie to zastanawia dlaczego takie konto legiona ktore kupil silent od jakuzy , ktore regularnie puszuje silenta , nie wisi razem z nim?





    EXTRA CO NIE :E
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Whisky ().

  • No juz bez fałszywej skromności. Qurdemole i unban to przepraszam czyje? Konto cyca co sobie zrobilo 35kkk floty w tydzien tez pewnie calkiem czyste. Co do silenta i mexa to jest tez fajna analogia w postaci kacperka. Dla mnie nie ma różnicy czy ktos topi sobie paczki po 25kkk czy sobie sle sure przez rok. Za to gratulacje sie należą za logistyke. 25 kont, robi to na mnie wrazenie spore. Jednak co topka to topka.
  • Majs dalej cisnie pkt z konta Satana z Eri. Dziwnym trafem usuneli konta z Eridanusa, zeby nie mozna bylo podgladac bezposrednio spadkow :) Dziwnym trafem jakis czas temu na Q wisialo 10-15 kont z Eridanusa - pytanie tez za co :) Go nic z tym nie zrobia bo omijaja pewne luki do ktorych w sumie kazdy ma dostep - tylko po co i dlaczego? Zeby fapac do cyferek czy zawyzac swojeg ego?
  • Yossar napisał(a):

    No juz bez fałszywej skromności. Qurdemole i unban to przepraszam czyje? Konto cyca co sobie zrobilo 35kkk floty w tydzien tez pewnie calkiem czyste. Co do silenta i mexa to jest tez fajna analogia w postaci kacperka. Dla mnie nie ma różnicy czy ktos topi sobie paczki po 25kkk czy sobie sle sure przez rok. Za to gratulacje sie należą za logistyke. 25 kont, robi to na mnie wrazenie spore. Jednak co topka to topka.
    czyje? bo ani nie iry ani nie artka



    Fenrir napisał(a):

    Whisky, jesteś ostatnią osobą, która ma prawo oskarżać kogokolwiek o cokolwiek, że przypomnę tylko słynne złomowanie floty na porzuconym moonie.
    mam prawo :fsmile:
    a co do tych porzuconych na spicy to co powiesz mi ze konta były moje i se je porzuciłam oraz zezlomowalam :E - dobry zart
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:
  • Pompa na tch dwoch topowych flotach jest ewidentna. Trzeba sie tylko postarac zeby mialo to rece i nogi i miescilo sie w ramach handlu. No, ale zapewne w ogame gra cała rodzina oraz koledzy z pracy czy tam podwórka. Za to nieziemsko mnie irytuje jak ktos sie próbuje wybielac a jest prekursorem grania multi.
    Edit:
    Akcja na spicy to juz szczyt szczytow. Mieliscie tego jelopa u nas w sojuszu a mimo to nie mogliscie go zlapac na "wyrafinowanej akcji". Dlatego porzuciliscie mu kolonie z flota. Blad byl moj ze dalem sie oszukac tej świni i mu zaufałem. No i podalismy passy na konfie na gg.
  • Yossar napisał(a):

    Pompa na tch dwoch topowych flotach jest ewidentna. Trzeba sie tylko postarac zeby mialo to rece i nogi i miescilo sie w ramach handlu. No, ale zapewne w ogame gra cała rodzina oraz koledzy z pracy czy tam podwórka. Za to nieziemsko mnie irytuje jak ktos sie próbuje wybielac a jest prekursorem grania multi.
    Edit:
    Akcja na spicy to juz szczyt szczytow. Mieliscie tego jelopa u nas w sojuszu a mimo to nie mogliscie go zlapac na "wyrafinowanej akcji". Dlatego porzuciliscie mu kolonie z flota. Blad byl moj ze dalem sie oszukac tej świni i mu zaufałem. No i podalismy passy na konfie na gg.
    ja tam nie wnikam kto co jak i nawet mnie to nie interesuje , całe uni do nas pisało ze cos takiego jest porzucone i pierwszy cynka dal @Vito Andolini

    Yossar napisał(a):

    No i podalismy passy na konfie na gg.
    to moja wina ze podajecie passy na konfie :E
    a pozniej sie dziwicie ze takie sytuacje sie zdarza i zamiast miec pretensje do osob z konfy to macie do nas i robić z nas przestępców czy kij wie kogo i obrzucacie nas błotem - no madre to nie jest :E
    łatwo jest kogoś o coś oskarżyć gorzej to odium zdjąć
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Whisky ().

  • Naprawde chcesz sie dalej wypierac? Prosze:
    Przyjelismy samotnego do sojuszu, ktory wiedzial o akcji na podstawce u Artha, ktorego kontrowaliscie po jego locie na wasze multi. Spapraliscie sprawe i za wczesnie zawrociliscie flote. Oczywiscie polecialo od ciebie zdaje sie 30 skanow w sekundowym odstepie, ze niby dzieki swemu mega skillowi obliczycie powrot. Vegi zdazyl zawrocic. Polecial z dtkiem i trafiliscie w pustego moona. Powinienem był wziac pod uwage, ze samotny to wasz krecik, ale nie bralem pod uwage sutacji w ktorej kolo piszacy na gg o tym, ze ma ciezko i ze mu sie zycie nie uklada dla glupije gry internetowej sie tak zeszmaci. Miesliscie statusy i info z konfy a mimo to nie daliscie rady sie zblizyc do floty Vegiego, Artha albo mojej. Wiec ten dekiel ja po prostu skasowal. Bo juz po akcji z lustrem o ktorej wiedzial i wam skrzetnie wyjawil mielismy podejrzenia i mu sie palilo pod piorem. Potem jego multi forumowe dostalo bana a wy go przyjeliscie do ZS za zaslugi smiejac sie calemu uni w twarz. Tsk jak z SOSem, ktory polakomil sie na sure za kase i zastal wasze floty na moonie. Po czym pl bo jeszcze wtedy mial konto robil ci piekny PR ze doskonale wszystko policzylas i wyskanowalas.
    Jeszcze jedno. Nie wiesz kogo jest unbangobaran? Spytaj pla. To on gsami rozwalil flote za bodajze 130kkk. I przeslal sure na unbana. Za przyslowiowe dwa piwa. A kodo to czyj jest? I dlaczego wrzucacie te konta do innych sojuszow? Naprawde bez tego nie potraficie? No, ale wiadomo. To juz inne Q. Juz teraz musicie patrzec kto jest na urlopie zeby sobie polatac gsami.
  • od Adasia: "niezla fantazje masz synku"
    ze zacytuje "niedamy wam tu dominacji zrobic"
    ja nie lubie jak ktos gada farmazony i nagina fakty obraca kota ogonem i ogolnie mnie denerwuje
    wyskakujesz nam z jakimis kontami typu ecoterror i inne kacperki co my mamy z tym wspolnego?
    i nie gadaj takich farmazonow o akcjach na spicy bo jakby samotny was sprzedal to byscie lezeli w 3ech a nie tylko sam vegi
    gluptasku
    musisz wrocic na kurs agenta federalnego biura sledczego w wersji dla ubogich bo slabo ci idzie

    narazie to nawet na agenta w srodkowej afryce sie nienadajesz
    pisz wiecej bo smiesznie sie czyta ta yosarianowa fantastyke .
    pomysl o karierze pisarza , chetnie kupimy Twoja nowa ksiazke . nawet podam CI tytul "decydujace starcie w jedynastej galatykce"

    yosarian kontra predator :E :E :E

    bezodbioru bo szkoda czasu :*
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:
  • O miało byc bez odbioru, ale widac mentalność przekupki bierze góre. Tak jak cztery napisał, nie masz argumentów reagujesz agresją.
    No ale nie lękaj się, wybaczam wam. A właściwie chyba Tobie bo podobno pl się kiedyś nie zniżał do takich zagrywek.
    Swoją drogą ciekawa sprawa, że juz wolę takiego Majsa i Silenta, którzy się pompują niż was no ale długo na to pracowaliscie.
    A jak patrzę jak trzęsiecie dupami przed Silentem to mi się zaraz humor poprawia w ten deszczowy dzień.