Obcy_Oddam [BoSS] & Pisiont Groszy [TOR] vs. Jarczyk z Draco [AyS] & ANGELSIN [AyS] & SzaQ [AyS] & Melek [AyS] & Kamyk_kupiedex [LSP] ~ 37877.52% - TOP 1 DORADO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty chłopaki, aczkolwiek ubolewam, że takie z was lamusy, że nie daliście znać o kontrze w mój US ,
    a mogło być mniej na minus ^^

    Obrońcom SzO a Andrzejowi z Cygnusa życzę więcej takich akcji ]:-D


    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • gratulacje % mega ale wygranym jest Jarczyk i chłopaki z Ays ponieważ uknuli niezły plan

    To ze Jarczyk i Ays skupuje konta to wiemy wiec "odpalił" chłopakom po kilka zł za floty, podlecieli na podstawkę, trochę ne wyszło ze złomem ale nie można mieć wszystkiego.
    Złomik zebrał, przetopił, chłopaki coś tam pomarudzili, ponarzekali ale hajs sie zgadza wiec jest OK

    Ale ze mnie Rutkowski :)
  • Godmode napisał(a):

    gratulacje % mega ale wygranym jest Jarczyk i chłopaki z Ays ponieważ uknuli niezły plan

    To ze Jarczyk i Ays skupuje konta to wiemy wiec "odpalił" chłopakom po kilka zł za floty, podlecieli na podstawkę, trochę ne wyszło ze złomem ale nie można mieć wszystkiego.
    Złomik zebrał, przetopił, chłopaki coś tam pomarudzili, ponarzekali ale hajs sie zgadza wiec jest OK

    Ale ze mnie Rutkowski :)
    kolego nikomu swojej floty nie sprzedawlem, lecialem z swiadomoscia bycia okolo 500k pkt w plecy:) w przeliczeniu atakujacy sa na wiekszym minusie na gracza, starcie bylo ladne wiec ja jestem zadowolony. Szo wszystkim, mam nadzieje ze jeszcze bedą takie huczne imprezy na dorado, może do następnej stanę się odrobinę grubszą rybką :)
  • Godmode napisał(a):

    gratulacje % mega ale wygranym jest Jarczyk i chłopaki z Ays ponieważ uknuli niezły plan

    To ze Jarczyk i Ays skupuje konta to wiemy wiec "odpalił" chłopakom po kilka zł za floty, podlecieli na podstawkę, trochę ne wyszło ze złomem ale nie można mieć wszystkiego.
    Złomik zebrał, przetopił, chłopaki coś tam pomarudzili, ponarzekali ale hajs sie zgadza wiec jest OK

    Ale ze mnie Rutkowski :)
    Jak bym zobaczył jakąś złotówkę za to starcie to bym Ci pogratulował dedukcji... a tak ...
    Nie mieszaj mnie do zagrywek z przeszłości niektórych z uczestników starcia. Już pisałem wyżej, moja flota jest moja- żadne złotówki jej nie zrekompensują bo nie gram dla PLN , więc takie płytkie dedukcje proszę schować sobie w kieszeń...
    Atakierzy i my wiemy miej więcej co i jak wyglądało, miało być inaczej wiele czynników zaważyło. Każdy jest mocno w plecy... no z jednym małym wyjątkiem ale to przemilczę.

    % ładny chwile gdzieś mój nik powisi w topce starć i tyle dobrego. SzO nam wszystkim , i ogłady w komentarzach
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn