Rekordy u68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @szczwany lisek, był konkurs na nowego prowadzącego temat z rekordami po UF, ale nie było żadnych poważnych zgłoszeń, więc i wygląda na to, że nasze uni takiego tematu mieć nie będzie :-/


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • był temat założony przeze mnie jako kontynuacja starego który prowadziłem to se wymyślili konkurs w konkursie też wspominałem że mogę prowadzić 2 tematy tu i na Q ale była cisza bo jakiś tam szablon trzeba było wysłać jak temat będzie wyglądał.

    Z mojej strony wygląda to tak żadnego szablonu wysyłać nie będę bo temat wyglądał jak wyglądał po wielu sugestiach graczy uni 68... ja temat prowadzić nadal chciałem wymyślili sobie konkurs a ja w takowych nie startuje poprzednio prowadziłem temat bardzo długo bez jakichkolwiek konkursów. :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez 19dawid45 ().

  • Mam już chętnego na prowadzenie tematu także czekam aż założy odpowiedni temat.

    @19dawid45 nie rozumiem skąd te pretensje co do konkursu. Rozumiem, że byłeś zainteresowany prowadzeniem rekordów ale w pewnym momencie uniosłeś się bo ciap zwróciła Ci na pewien niuans uwagę i skasowałeś cały temat. Poza tym na uni przyszło kilka nowych osób i sprawiedliwie było dać im szansę bo może też ktoś by chciał i miałby lepszy pomysł? Wystarczyło w konkursie dać link do poprzednich redkordów i sprawa byłaby załatwiona.


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Tak jak wcześniej pisałem ja w konkursach udziału nie biorę:)
    Z resztą cały ten wasz Team to jedno wielkie nieporozumienie... nie liczą się gracze tylko wasze widzi mi się przykładów jest wiele jak tutaj i Seek Quantum.. o ticketach i przedmiotowym traktowaniu nie wspomnę

    Mimo wszystko pozdrawiam i życzę nowemu prowadzącemu powodzonka
  • 19dawid45 napisał(a):

    Z resztą cały ten wasz Team to jedno wielkie nieporozumienie... nie liczą się gracze tylko wasze widzi mi się
    Wtedy nie pisałam jako team a gracz któremu z innego serwera przyszło paru znajomych. Ja rozumiem fuzję jako każdy zaczyna z nową kartą i w rekordach powinny być rekordy które aktualnie są na serwerze. Jeżeli przepisujemy rekordy z s68 których już nie ma to może na sMerkur ktoś miał rekord który też znikł. Starocie z s68 zostają, sMerkur nie.

    W poprzednim temacie również była o tym dyskusja > Rekordy Uni68
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    Z resztą cały ten wasz Team to jedno wielkie nieporozumienie... nie liczą się gracze tylko wasze widzi mi się
    Wtedy nie pisałam jako team a gracz któremu z innego serwera przyszło paru znajomych. Ja rozumiem fuzję jako każdy zaczyna z nową kartą i w rekordach powinny być rekordy które aktualnie są na serwerze. Jeżeli przepisujemy rekordy z s68 których już nie ma to może na sMerkur ktoś miał rekord który też znikł. Starocie z s68 zostają, sMerkur nie.
    W poprzednim temacie również była o tym dyskusja > Rekordy Uni68
    ciap, Ty chyba zapominasz, że nie masz magicznego przycisku "Orange mode ON/OFF" przy swoim nicku i wątpię, żeby sobie ktoś wdawał się w analizę Twojej wypowiedzi, żeby wydedukować czy w tym momencie piszesz jako członek teamu, czy też jako zwykły gracz. Kiedyś była taka niepisana zasada, że póki nick jest kolorowy, to członkiem teamu jest się zawsze i trzeba trzymać pewien poziom. Od Ciebie próżno tego oczekiwać, więc może po prostu na początku posta zaznaczaj, czy to wypowiedź członka teamu, czy może zwykłego usera i nie będzie niedomówień...

    Ja podjąłem starania "zdobycia" szablonu (bo tworzenie nowego to orka na ugorze), niestety jego właściciel mi jeszcze nie odpisał w kwestii wyrażenia zgody na jego użycie, więc widać z "wyścigu" odpadłem.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • @Ten Keyra
    "Kiedyś była taka niepisana zasada, że póki nick jest kolorowy, to członkiem teamu jest się zawsze i trzeba trzymać pewien poziom."

    Nie jestem moderatorem forum żeby narzucać na prowadzącego rekordy jakieś zasady. GO nie zajmuje się forum więc i też nie ma wpływu na to co się dzieje na forum.
    Napisałam tylko że wyraziłam swoje zdanie i niczego Dawidowi nie rozkazałam. Zwróciłam jedynie uwagę na pewien problem który powstaje gdy przepisujemy rekordy z jednego uni. I jak widać dyskusja ta była już przy poprzednim łączeniu. :fsmile:

    @19dawid45
    Foczku! <3
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik