lajt [K K K_1] vs. szajka [The Best] ~ 3660%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • lajt [K K K_1] vs. szajka [The Best] ~ 3660%


    Dnia 01-12-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lajt [K K K_1]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 300.000
    _________________________________________

    Obrońca szajka [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 80.000
    Duży transporter 75.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lajt [K K K_1]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 300.000 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca szajka [The Best]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.220.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 183.000.000 metalu i 183.000.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 183.000.000
    Kryształ: 183.000.000
    Deuter: 0
    agresor zyskał łącznie 366.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -610.000.000
    Kryształ: -610.000.000
    Deuter: 0
    obrońca stracił łącznie 1.220.000.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Darth Sion napisał(a):

    xLORD SITHx napisał(a):

    Transy nieodebrane po handlu z Xynkiem?
    Rzekłbym, niepowetowana strata. Wszakże nadrobiona, bo Xynek już oskubany :P
    Lajt, gratki. Oby częściej.
    to chyba xynek jest na niezłym plusie skoro te transy wróciły puste :P policzyłeś ich pojemność wogóle zanim tą głupotę napisałeś ?:P
    A gdzieżby głupota?
    Co za różnica, czy plus czy minus. Wszystko i tak wędruje tam gdzie powinno :P


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • xLORD SITHx napisał(a):

    Darth Sion napisał(a):

    xLORD SITHx napisał(a):

    Transy nieodebrane po handlu z Xynkiem?
    Rzekłbym, niepowetowana strata. Wszakże nadrobiona, bo Xynek już oskubany :P
    Lajt, gratki. Oby częściej.
    to chyba xynek jest na niezłym plusie skoro te transy wróciły puste :P policzyłeś ich pojemność wogóle zanim tą głupotę napisałeś ?:P
    A gdzieżby głupota?Co za różnica, czy plus czy minus. Wszystko i tak wędruje tam gdzie powinno :P
    Jakby nie patrzeć to wędruje tak jak pisałem :P powinęła się w końcu nóżka u czystego ex top 1 :P
  • Darth Sion napisał(a):

    Jakby nie patrzeć to wędruje tak jak pisałem :P powinęła się w końcu nóżka u czystego ex top 1 :P
    Co to się wzięło stanęło O_O Lordzik, dalej twierdzisz że brzydzisz się pushem? Jestem ciekaw czy będziesz konsekwentny czy dalej będziesz wciskał ciemnotę..

    Szajek.. :juzpotobie:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Co to się wzięło stanęło Lordzik, dalej twierdzisz że brzydzisz się pushem? Jestem ciekaw czy będziesz konsekwentny czy dalej będziesz wciskał ciemnotę..

    Szajek..
    Oczywiście, że się brzydzę. Nie tylko puszem, ale też takimi puszerkami jak Ty.
    Wiem TW Lejto, że mierzysz wszystkich swoją puszerską miarą, ale zmartwię Ciebie bardzo, ale to bardzo. Otóż ban nie jest związany z pushem, w którym tak bardzo się lubujesz, i który uważasz za coś zupełnie normalnego. Podobnie zresztą uważa bohater tegoż starcia i jego kumpel z układu w gali numer 8.

    Jumek was pozdrawia i jednocześnie pyta, czy złożone mu przez was propozycje kont na sprzedaż to tak na poważnie? Marne te konta. Macie coś lepszego? ;)

    A ja pozdrawiam zasiadacza konta Bober-o. Nikt mnie tak dawno nie molestował skanami.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • xLORD SITHx napisał(a):

    schweppes65 napisał(a):

    Co to się wzięło stanęło Lordzik, dalej twierdzisz że brzydzisz się pushem? Jestem ciekaw czy będziesz konsekwentny czy dalej będziesz wciskał ciemnotę..

    Szajek..
    Oczywiście, że się brzydzę. Nie tylko puszem, ale też takimi puszerkami jak Ty.Wiem TW Lejto, że mierzysz wszystkich swoją puszerską miarą, ale zmartwię Ciebie bardzo, ale to bardzo. Otóż ban nie jest związany z pushem, w którym tak bardzo się lubujesz, i który uważasz za coś zupełnie normalnego. Podobnie zresztą uważa bohater tegoż starcia i jego kumpel z układu w gali numer 8.

    Jumek was pozdrawia i jednocześnie pyta, czy złożone mu przez was propozycje kont na sprzedaż to tak na poważnie? Marne te konta. Macie coś lepszego? ;)

    A ja pozdrawiam zasiadacza konta Bober-o. Nikt mnie tak dawno nie molestował skanami.
    ale przecież to jumek składa zapytania jak tylko jest coś z napisem oddam albo pójdzie fama :P JUMEK ja miałem odwagę pokazac za co dostałem bana prosto z suportu zrewanżujesz sieee???
  • Pogratulowac kolejnego wlotu... Szajce kolejnej odbudowy zycze.. Co podskoczy chlopaczyna, to zaraz korekta w punkciorach..
    Co do puszu, handlu to ja jestem za tym by szajek handlowal jeszcze wiecej, bylo nie bylo bogaca sie inni na tych handlach jak widac.
    P.S. Chomik & Sith moze jakas walka w kisielu? ^^ Zamiast tych klotni, kto za co i dlaczego... Z checia bym ogladnal takie widowisko, zwlaszcza zastanawia mnie za kogo by sie przebral towarzysz w takim boju? :D Ma ktos jakies propozycje ?
    10/10 za wywolanie nadcisnienia u Szajki i usmiechu u jego sojusznikow