Rising [PUSH_1] vs. SuPeR WaZnIaK OWCA [SMURFS] ~ 15271.83%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rising [PUSH_1] vs. SuPeR WaZnIaK OWCA [SMURFS] ~ 15271.83%


    Mam wrażenie, że sporo osób chciało zobaczyć te starcie :E


    Speszjal dedykejszyn dla @Neferet, @Sora oraz oczywiście @Ulissess :E





    Pozdrowionka dla Wszystkich Grażynek, Januszy i PUSHu szczególnie:










    Elam

    oraz każdego kto chce być pozdrowiony ;)



    Dnia 29-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Rising [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Pancernik 200.000
    _________________________________________

    Obrońca SuPeR WaZnIaK OWCA [SMURFS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 21.991
    Ciężki myśliwiec 27
    Krążownik 2
    Okręt wojenny 2
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 20.009
    Bombowiec 28
    Niszczyciel 11.072
    Gwiazda Śmierci 20
    Wyrzutnia rakiet 11.611
    Lekkie działo laserowe 7.255
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Rising [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Pancernik 197.186 ( -2.814 )
    _________________________________________

    Obrońca SuPeR WaZnIaK OWCA [SMURFS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    30.706.402 Metalu, 30.706.402 Kryształu i 30.706.401 Deuteru
    26.088.795 Metalu, 10.079.998 Kryształu i 5.897.508 Deuteru
    37.011.919 Metalu, 478.081 Kryształu i 10.000 Deuteru
    0 Metalu, 3.972.056 Kryształu i 30.653.126 Deuteru
    37.255.959 Metalu, 239.041 Kryształu i 5.000 Deuteru
    29.877.980 Metalu, 119.520 Kryształu i 2.500 Deuteru
    5.241.532 Metalu, 59.760 Kryształu i 1.250 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 239.190.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 274.005.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 2.249.054.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 2.554.767.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 827.776.600 metalu i 699.406.400 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 18.832.800 metalu i 21.966.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 279.113.230 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    812.243.600 Metalu i 714.956.400 Kryształu
    29.335.800 Metalu i 1.386.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    841.579.400 Metalu i 716.342.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 910.471.987
    Kryształ: 632.937.258
    Deuter: 19.620.785
    agresor zyskał łącznie 1.563.030.030 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.538.397.087
    Kryształ: -987.743.358
    Deuter: -307.739.785
    obrońca stracił łącznie 2.833.880.230 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8



    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Buahahaha Nie wierze Super ktos zlapany???? A taki byl ladny Amerykanski :whistling: Zdecydowanie wiele osob na to czekalo :popcorn:
    Wielkie Gratulacje, naprawde Wielkie :bdb:
    Owca Nie zebym specjalnie mial cos Do Ciebie ale- Beczal beczal i wybeczal... :lool:
    To bylo kwestia czasu :bicz1:
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • Skoro już szanowni szlachcice i szlachcianki się wypowiedzieli to czas i na mnie.

    Ten złom to czysty przypadek , to oczywiste. - agresor wie dlaczego bo o tym napisałem na PW.
    Tyle set razy próbowaliście na tysiąc różnych sposobów że w końcu się udało za co gratuluje.
    Dla mnie osobiście to nic specjalnego, kiedyś zanim przyszła fuzja to pisałem że mam flotę dofarmienia i utrata jej to dla mnie nic specjalnego...
    Nie należę do tych dzieci które płaczą i kończą grę gdy stracą stateczki bo ktoś ich zezłomował ,a wiele przypadków było i jeszcze będzie... - śmiać mi się wtedy chce. Ale nie ważne...


    Jedno co mi się spodobało że Rising był tak zdesperowany , że aż ruszył z planety na mnie bez moona :D - dobrze że byłem w robocie i milion operacji robiłem na raz i nie miałem czasu nawet do nikogo napisac. Zresztą klikalnie na ogame przez telefon to jest jakieś nie porozumienie... raz działa zakładka, raz się zawiesza , na czym człowiek traci sekundy... W pewnym momencie się przywiesiło na 20 sekund po ataku oczywiscie... Tutaj potężna krytyka dla Administracji tak jak i za kasacje mojego posta ostatniego...

    PS. Dziękuje za większego kopa do aktywności.


    Ulissess napisał(a):

    Skoro teraz nie masz czasu to strach pomyśleć co będziesz robił jak będziesz go miał :D

    Zdecydowanie wiele osób chciało to zobaczyć :D

    Zysk w tym ST pomimo, że i tak kosmiczny myślę, że jest sprawa drugorzędną :D

    Dziękuję za pozdrowienia, a teraz idź przetapiaj, najlepiej na urlopie! :D
    Owszem wiele osób chciało , jak i drugie tyle nie koniecznie ;)


    Inny_koles napisał(a):

    Buahahaha Nie wierze Super ktos zlapany???? A taki byl ladny Amerykanski :whistling: Zdecydowanie wiele osob na to czekalo :popcorn:
    Wielkie Gratulacje, naprawde Wielkie :bdb:
    Owca Nie zebym specjalnie mial cos Do Ciebie ale- Beczal beczal i wybeczal... :lool:
    To bylo kwestia czasu :bicz1:
    Odezwał się ten co w reckach nie był 8o 8o 8o . Owca beczy zawsze ale nie płacze ;) - trzeba umieć to pojąć.

    Sora napisał(a):

    No brawo Rising :D ktos w koncu utarl nosa Ezekielowi!
    Dziwna sprawa bo spodziewalam sie wylewnej wypowiedzi w stosunku do tego ST a tu taaaaakaaa cisza :D
    Dzieki za dedki!
    Odczuwam to bardziej w stylu ,, coś wpadło mi do oka " - i przez chwile nic nie widzę :) . Wylewnych wypowiedzi już nie będzie ponieważ szkoda mojego cennego czasu na to aby ktoś później mi kasował posty...

    Luther napisał(a):

    Hahahaha no i sie doczekał :P Gratki starcia i życze przetopu na co tam chcesz oby w eko :)
    Może i się doczekałem , ale ja w porównaniu do Ciebie nie przysypiam z flotą na moonie , ani nie płacze że straciłem flote i kończę z grą . Ba lepiej, Ty potrafisz dostać wsparcie od sojuszu na odbudowe floty,a potem dostać złoma ( bo się przysneło) i skasować kolonie - to się nazywa szacunek do ludzi z którymi grasz . 0_0 0_0 0_0


    Jeszcze nie skończyłem ;)
    Obrończy życzę SZO ! :)

    POZDRAWIAM OWCA

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gangster z Afryki ().

  • Smieszny jesteś człowieku. Nie masz pojęcia o niczym cytujesz nie zrozumiale dla Ciebie kwestie z poradnika ogame, uważasz się za wysokiej klasy gracza a kompletnie nic nie osiągnąłeś poza lataniem na statki. W reckach była wiekszosc graczy, jedni bo spali jedni bo popili a inni bo olali to i tyle. Jaki to ma związek z Tobą? Luther był w reckach bo spał bo lubi spać i powiem więcej on na śpiocha więcej by zezlomowal niż Ty całą swoją kadencję grając normalnie. Gratuluję starcia jeszcze raz tak na koniec. A Ty owca- pilnuj się...
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • Inny_koles napisał(a):

    Smieszny jesteś człowieku. Nie masz pojęcia o niczym cytujesz nie zrozumiale dla Ciebie kwestie z poradnika ogame, uważasz się za wysokiej klasy gracza a kompletnie nic nie osiągnąłeś poza lataniem na statki. W reckach była wiekszosc graczy, jedni bo spali jedni bo popili a inni bo olali to i tyle. Jaki to ma związek z Tobą? Luther był w reckach bo spał bo lubi spać i powiem więcej on na śpiocha więcej by zezlomowal niż Ty całą swoją kadencję grając normalnie. Gratuluję starcia jeszcze raz tak na koniec. A Ty owca- pilnuj się...
    Aż się z Tobą napije :D
  • Szef325 napisał(a):

    ...

    Jedno co mi się spodobało że Rising był tak zdesperowany , że aż ruszył z planety na mnie bez moona :D - dobrze że byłem w robocie i milion operacji robiłem na raz i nie miałem czasu nawet do nikogo napisac.


    ...


    Przepraszam, ale muszę to skomentować, bo zawsze mnie intryguje co ludzie mają na myśli w takich sytuacjach :E

    Tak więc hipotetycznie nawet gdybyś miał możliwość napisania do każdego gracza w grze - co by Ci to dało w tamtej sytuacji? Dla niewtajemniczonych opiszę, że postawiłem w układzie Owcy lotkę, i puściłem tam na stację 200k pancków. Natomiast 7min lotu od tego układu i lotki stałem z flotą na swoim moonie.

    Także jestem bardziej niż zaintrygowany, cóż mógłbyś zrobić w takiej sytuacji poza skuteczniejszym wydaniem i uciekaniem surką z moona ;)




    @Inny_koles @Ulissess Ja nie piję, ale soku czy Coli Zero z Wami chętnie wychylę :D


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • @Rising i Twoje słowa potwierdzają moje mianowicie Twoje wyjaśnienie całości potwierdza brak umiejętności i wiedzy owcy. Jedyne wyjście jakie miał to to które podales, ja nie wiem skąd się biorą te jego teorie, to już jakaś wyższa jazda...
    Zdrowie ja też dziś przy soku- sory Ulissess :D jeszcze będzie okazja :thumbup:
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • Nie chce ale musze się odnieść do wczesniejszych postów....
    Maniek Uliss ja też bym się napił :P Co prawda pije tylko okazjonalnie ale z wami kielicha z chęcią bym podniósł :D
    Owca......
    Co do mojego złoma to czasy były takie co niejednokrotnie pisałem na disco że są pustki że jestem juz znużony
    tą grą i mi nie zależy.Sam dobrze wiesz ze jak mielismy z Risingiem Szalonym w miare równe pkt militarne
    nawet Fsów nie robiłem(wychodziłem z założenia ze jak mnie zezłomują to trudno)
    I w końcu trafili i o to cała Historia.Zrobilem sobie przerwe nabrałem nowej swiezosci werwy i gramy dalej.
    Chciałbym żebys ty kiedys taką flote zbudował jaką ja wtedy miałem i po drodze nie dać sie zezłomować BA
    i jeszcze takie starcia wykręcać jak np ja z Santim Hellem 2 razy czy Pilotem chyba 3 razy.
    Ale nie ty tylko na Satki komuś potrafisz latać jak jakaś lama.
    Koncząc chciałbym ci tylko powiedzieć żebyś najpierw spojrzał na siebie a potem oceniał innych
    bo gra w Ogame polega na rywalizacji ale tez uczy pokory i szacunku do innych
    a ty swoimi wypowiedziami nie okazujesz go nikomu ani nie masz za grosz pokory
    Ty jesteś Nr 1.
    Własnie widać....
    Pozdro dla normlanych
  • @gwi4zdor skoro owieczka wywołał do tablicy tyle osób poprzez swoje "mądre" stwierdzenia to nie dziw się, że ludzie mu odpisują. Bo tak jak napisał @Luther on nie ma w sobie za grosz samokrytyki ani pokory i uważa się za najmądrzejszego. A to co wie,a raczej wydaje mu się, że wie pokazuje dobitnie w swoich postach na forum, gdzie wychodzi jego niewiedza. Próbuje na siłę prowokować i pokazywać kim on to nie jest. No i oczywiście, że nic się stało, to tylko kilka stateczków - no bo co ma napisać ? Przecież nie może pogratulować w normalny sposób, tylko musi wtrącić swoje trzy grosze, że to przypadek bo akurat tak wypadło, że miał milion innych spraw do załatwienia etc. I jak to napisał w moim poście kiedyś tak i ja napiszę teraz - typowe tłumaczenie :E
  • Ezekiel przypadek czy tez nie to akurat malo wazne. Nie powiedzialabym ze Rising popadl w desperacje a raczej wiedzial co robi i ze "to tam bedzie" :) szkoda Twojego czasu powiadasz no to powiem Ci ze widac po wpisie teraz jak go szanujesz :)
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
  • Inny_koles napisał(a):

    Smieszny jesteś człowieku. Nie masz pojęcia o niczym cytujesz nie zrozumiale dla Ciebie kwestie z poradnika ogame, uważasz się za wysokiej klasy gracza a kompletnie nic nie osiągnąłeś poza lataniem na statki. W reckach była wiekszosc graczy, jedni bo spali jedni bo popili a inni bo olali to i tyle. Jaki to ma związek z Tobą? Luther był w reckach bo spał bo lubi spać i powiem więcej on na śpiocha więcej by zezlomowal niż Ty całą swoją kadencję grając normalnie. Gratuluję starcia jeszcze raz tak na koniec. A Ty owca- pilnuj się...
    Szkoda że nie rozumiesz głębi pewnych skrótów myślowych. Jeśli Ja cytuje z poradnika ogame to na prawdę musimy chyba używać dwóch innych forum. Nigdy nie napisałem że ,, uważam się za wysokiej klasy gracza " - to Ty/Wy mi taką etykietkę przykleiliście co mnie bardzo śmieszy ale spoko :D



    Ulissess napisał(a):

    @gwi4zdor skoro owieczka wywołał do tablicy tyle osób poprzez swoje "mądre" stwierdzenia to nie dziw się, że ludzie mu odpisują. Bo tak jak napisał @Luther on nie ma w sobie za grosz samokrytyki ani pokory i uważa się za najmądrzejszego. A to co wie,a raczej wydaje mu się, że wie pokazuje dobitnie w swoich postach na forum, gdzie wychodzi jego niewiedza. Próbuje na siłę prowokować i pokazywać kim on to nie jest. No i oczywiście, że nic się stało, to tylko kilka stateczków - no bo co ma napisać ? Przecież nie może pogratulować w normalny sposób, tylko musi wtrącić swoje trzy grosze, że to przypadek bo akurat tak wypadło, że miał milion innych spraw do załatwienia etc. I jak to napisał w moim poście kiedyś tak i ja napiszę teraz - typowe tłumaczenie :E
    @gwi4zdor Na luzie ;)

    Co do samokrytyki to się nie zgodzę z Twoim stwierdzeniem . Dużo więcej jej mam niż niż sobie możesz wyobrażać.
    Oczywiście że nic się nie stało , gdybym miał sikać w majty z tego powodu że utraciłem flotę już dawno bym nie grał , fajnie że was cieszy moj złomik ale Ja do tego z luźną gumą w majtach podchodzę . Za nim tu przylazłeś , to w nie jednej pogawędce ,z nie jedną osobą określałem to że moja flota jest do farmienia ( swoje na siebie zarobiła i to z nawiązką ) więc utrata jej to dla mnie nic specjalnego.
    Co do gratulacji , mój drogi przecież nie będę Tobie wysłał skrinów że zaraz po zlomie napisałem do Risinga gratulacje , tak to jest TY lepiej wiesz co Ja na PW i z kim piszę .... Oczywiście że będę wtrącał swoje 3 grosze ,w końcu mam do tego możliwość :)


    Sora napisał(a):

    Ezekiel przypadek czy tez nie to akurat malo wazne. Nie powiedzialabym ze Rising popadl w desperacje a raczej wiedzial co robi i ze "to tam bedzie" :) szkoda Twojego czasu powiadasz no to powiem Ci ze widac po wpisie teraz jak go szanujesz :)
    Co do 1 zdania poniekąd się zgodzę . Ale jeśli chodzi o dalsze to widać że nie rozumiesz ironii.