tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bigot
    Nieprawda
    Jak pisalem tego posta juz nie mial bana
    No ale jak @ priesten tak napisal to musisz to potwierdzic i na pewno jeszcze kilku PN to potwierdzi
    Priesten tak napisal to musi tak byc , nikt nie moze sie sprzeciwic , nawet jak nie ma racji ( prawie nigdy jej nie ma )
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Chyba sobie nabije glupiego posta :D :

    Cos ci sie przywidzialo @john malkowitz007, bo ja tez jak przeczytalem twojego posta, to sprawdzilem i Mili byl wtedy na banie :) . Buffalo to rano napisal, a ty insynuujesz, ze ktos przyjdzie bronic stanowiska Poziomki? :D Czy ty piszesz może, ze jak ty widziales zdjety ban, a kilka innych osob pisze, że nie byl zdjety, to jednak ty masz racje, a innym sie wydawalo, albo klamia? :D

    Chyba... chyba, że jest inna opcja, że jak ty sprawdziles ok 8:00 ban byl zdjety, a pozniej znowu mu zalozyli, żeby w koncu ostatecznie zdjac po 20-21. Nie wiem czy tak bylo, ale sa tylko te 2 mozliwosci. O czym by miala swiadczyc ta druga sytuacja, nie wiem.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso
    Napisales
    Chyba, że jest inna opcja, że jak ty sprawdziles ok 8:00 ban byl zdjety, a pozniej znowu mu zalozyli, żeby w koncu ostatecznie zdjac po 20-21. Nie wiem czy tak bylo, ale sa tylko te 2 mozliwosci. O czym by miala swiadczyc ta druga sytuacja, nie wiem.
    Moglo tak byc
    Moze Milli lub Ktos z Administracji sie wypowie kiedy i o ktorej godz Milli mial zdjetego bana i wszystko bedzie jasne
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez john malkowitz007 ().

  • Pragne tylko zaznaczyć że statystyki i lista nicków w galaktyce / wyszukiwarce się odświeża się w tej samej sekundzie. John napisał że widział go w statystykach, więc mogło tak się zdarzyć że serwery nie odświeżyły wszystkiego w tej samej sekundzie / chwili.
    Ja również wiedziałem o zdjęciu banazdecydowanie wcześniej niż zostało to napisane w wątku..

    Temat bana Miliego wydaje mi się wyczerpany.
  • Chyba_TY napisał(a):

    a kogo obchodz ban mili ??
    30 postów o banie. Jakiś idiotyzm. Czy zdjety czy nie o ktorej itp. Jeden przez drugiego. Hehe
    A Mili to jakiś wyznacznik dobra czy zła ?? Że tak to roztrząsacie??
    Grajcie!!! S&d jest ;)
    Nie, poprostu kryształowi myśleli, że pojeżdżą sobie po Milim i zmienią temat - a tu klops i jak było 10 oskarżających tak teraz nie ma ani jednego żeby przeprosić ot cała filozofia.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Krwawy Tapicer napisał(a):

    Chyba_TY napisał(a):

    a kogo obchodz ban mili ??
    30 postów o banie. Jakiś idiotyzm. Czy zdjety czy nie o ktorej itp. Jeden przez drugiego. Hehe
    A Mili to jakiś wyznacznik dobra czy zła ?? Że tak to roztrząsacie??
    Grajcie!!! S&d jest ;)
    Nie, poprostu kryształowi myśleli, że pojeżdżą sobie po Milim i zmienią temat - a tu klops i jak było 10 oskarżających tak teraz nie ma ani jednego żeby przeprosić ot cała filozofia.
    Tak Mili jest kryształowy, niech przeprosi ten kto oskarżał, bo samo stwierdzenie że miał bana było faktem i było prawdziwe w danym momencie. No i życzę powodzenia bo mnie nikt nigdy nie przeprosił za insynuacje a nawet bana nie było.
  • ciap napisał(a):

    Chyba_TY napisał(a):

    Na fali widać dostawców dla Ciap. Skoro paru graczy uważa że to są jej konta to dlaczego ich nie rozwalą ??
    Chcesz się bawić w Jamnika? Szantażował ludzi "sprzedaj mi dex albo Cie rozwalę". A że nikt mu nie chciał sprzedawać to rozwalał. :fsmile:
    Nie jestem jedynym ekowcem kupującym dex. Deuter skupuje jeszcze paru górników. I robią to całkiem dobrze bo mają zyski większe niż ja (od przyrostów dobowych odliczyłam przyrost powstały z wydobycia).



    Pisałam to chyba 1000 razy już. I widzę nadal jest z tym problem:

    Pamiętam czasy gdy nie było handlarza. Jak sprzedawałam deuter to minimalny przelicznik, jak poprosiłam o mix jakiś konkretny (proporcje 2:1) to dostałam na 1kk kryształu 10kk metalu. Sprzedać dex? Był problem z sprzedaniem, ludzie nie budowali wysoko deuteru. Kryształu za to brakowało na uni. Gra była ciężka. Od tamtej pory zmieniło się sporo np. jest więcej rzeczy wymagających kryształu w grze eko - plazma, astro. Sprzedawanie deuteru napędza rozwój gry eko. Jest po prostu ciekawiej.

    Ciekawe jest to że każdy pisze "ciap się pushuje". Każdy kto kupuje deuter na nim zarabia. Gracz eko bo handuje u handlarza, gracz flociarz bo ma dex na ataki. Co ciekawe jak się zeskanuje flociarzy to połowa z nich ma magazyny wysoko metal, kryształ i nisko deuter np. 19 19 12. Flociarze też wymieniają deuter u hadnalrza ale u nich jest to ok po przecież kupili na loty. :roll:
    Lecimy dalej. Zarabia na tym również osoba sprzedająca deuter. Po 1. budując deuter ma równomierny rozwój - rozwija się szybciej. Po 2. ma przyjemniejszą grę - sprzedaje dex za to czego aktualnie brakuje.

    To sprzedający deuter decyduje o tym komu sprzeda. Górnikowi (co nie ma floty i używa handlarza) czy flociarzowi (który flotę ma i również używa handlarza!!!).



    Miałam tego nie pisać bo znowu będzie burza. Możecie zostawić to bez komentarza.

    Ostatnio jakiś gracz kliknął do mnie że wie że XX i YY to moje push i multi konta. Był tego tak pewny że w jakiś amok wpadł.
    W 11 miesięcy jedno konto miało przyrost 57,7kk (+1 planeta, 1,4kkk dexu) drugie 55kk (+2 planety, 2kkk dexu). Jakiś gracz pyka sobie normalnie i jest oskarżany o bycie czyimś multi pomimo normalnych przyrostów.



    Teraz prześwietlimy konta które ostatnim czasy dostały bany:

    Jedno konto ma 30kk punktów, 10kkk surowców, w ostatnich 11 miesiącach ok 20 dni gry i tyle samo wejść i zejść z urlopu (program niestety raz dziennie sprawdza urlopy więc pewnie nie wszystkie zostały wykryte). Przyrost? Miało. Zbudowało 870k DT.

    Inne konto? Przyrost dobowy na poziomie eko 27/23/23, koszt 21.196 (przyrost liczyłam na podstawie tylko dodatnich np jeżeli dziś mam 100k punktów, jutro mam 80k punktów, kolejnego dnia mam 100k to przyrost normalnie wnosi 0, jednak licząc dodatnie przyrosty wychodzi że zrobiłam 20k puntów). Gdzie reszta punktów ekonomicznych? Astro? W ciągu 11 miesięcy z eko x5/x7? ;)



    Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między graczem (jest fizyczną osobą gdzieś w świecie) i pyka sobie w ogame dla siebie (robi co chce, gra jak chce) a graczem którego jedynym celem jest wspomaganie innych... Oczywiście jakiś gracz może być odrębną osobą i jego celem będzie gra pod kogoś (np. handel 2:1:1) - bo mu to daje radość. Jednak po co wtedy łamie zasady gry i dostaje bana? :>

    Pa :papa:

    kurde, ten post mi sie podoba. jak bysmy byli na tinderze to bym dał superokejke ;-).

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • FILU napisał(a):

    Selene napisał(a):

    Także sam pomysł przeprosin w tej grze jest chyba nietrafiony bo trzebaby poprzepraszać masę ludzi.I w tym momencie doceniam przeprosiny Filu :P .
    można, można :D Nie jest głupio przepraszać a wręcz przeciwnie jest ulga.

    Ps: to ja też czekam na przeprosiny za stwierdzenie że ja to Panciorek chociaż wszyscy wiedzą że nie ale niechcą w to uwierzyć ;P
    Tylko kto tak powiedział że Ty to panciorek?
  • Selene ale ja nie pije do ciebie za w prost stwierdzenie o tym ale osoby które tak twierdziły były i wiedzą o kim piszę. Ale spróbuj chociaż wytłumaczyć to swoje oskarżenie i nie słuszne domysły:

    Selene napisał(a):

    ... osobie która była odpowiedzialna za rakietowanie nas i puszczanie dziwnych ataków - czyli tobie.
    Wytłumacz to i daj dowody jakieś ;P Ja ci mogę to wyjaśnić jak do was i do ciebie to nie trafiło :D zezłomowaliście w ACS go potem Ty zezłomowałaś go solo na nowym koncie więc nie widzę by nie chciał się na was a szczególnie na Tobie odegrać. Patrząc też pod tym ST jakie wpisy PN mu zafundował to sam i każdy inny gracz by takie działania podjął.
    Jeśli tak byśmy rozumowali "strach" i próby odegrania się to od teraz każde konto ATM które wyląduje u kogoś w układzie lub które już wylądowały a są takie ;) to każdy sojusz i gracz powinien zrakietować i zdjąć wszystkie moony osobie za to odpowiedzialnej i nie pisać że ATM to realni gracze możliwe nie wnikam ale chodzi mi i wież też o kogo i wszyscy to czytający o osobę która zarządza tym sojuszem ;) .

    meritum nie ma sensu o tym chyba juz dyskutować bo to taki pin-pong odbijanie piłeczki :D
    Ja przeprosiłem i nie ubyło mnie :saint: a zaskakując to można powiedzieć że czuję się całkiem gwiazdach jak czytam teraz takie wpisy:

    Selene napisał(a):

    I w tym momencie doceniam przeprosiny Filu .
    Dziękuje Selene
    i dawajcie w końcu czadu wszyscy w SD tam się wysilajmy na klawiaturze nie tu niech tam przy skanowaniu i liczeniu celi dymi sie wam i wszystkim z klawiatur
    Lofciam was wszystkich :love:
  • @FILU
    Sam widzisz że nie napisałam nigdzie że Ty to panciorek, tylko że byłeś odpowiedzialny za to co on robił. Chcesz dowodów a póki co nie mam żadnych że to nie za Twoją namową a fakty przemawiają za moją wersją. Po pierwsze pojawił się akurat koło Waszego ula a nie gdziekolwiek indziej - najpierw w 7 gali. Kto mu pomagał robić moona? Ty i Canaan o ile pamiętam. Z canaanem nawet zamieniłam parę pw na ten temat i dowiedziałam się że poprosił go o to sojusznik... po czym koleś wysłał na mnie gsa na środek nocy więc uprzedziłam że będzie rewanż jeśli nie zawróci. Nie zawrócił więc wysłałam gsa Tobie a ze była obrona na moonie to ją zrakietowałam.
    O dziwo pomogło, potem juz był spokój.
    Po jakimś czasie przenieśliście ul, postanowiliśmy więc polecieć za Wami, tym razem już zapchaliśmy układ żeby jakieś gsówki się nie pchały. Co się stało za jakiś czas? Koleś zmienia nicka na Panciorek i przylatuje znowu obok - i kto mu pomaga robić moona? Czym się gracz potem zajmuje? Rakietował już nie mnie (chociaż chyba kilka rakiet posłał) tylko innych naszych graczy, którzy mu nic wcześniej nie zrobili, a w międzyczasie oczywiście Komorników.
    Były propozycje żeby wszystkich Was tam potraktować tak samo, ale doszliśmy do wniosku że może jednak zaczniemy od Ciebie, może pozostali jednak nie są winni.
    Ponieważ okazało się że Komornicy również wpadli na taki pomysł, odpłaciliśmy jednocześnie. Pomogło.

    Oczywiście jeśli jakiś gracz jest w Twoim układzie i Cię atakuje czy rakietuje i uważasz że wiesz kto jest odpowiedzialny to jak najbardziej możesz się zrewanżować tej osobie. Tylko uważaj bo nie każdy rakietujący to konto PN (pozdrawiam Cannan), więc jeśli nie trafisz to znowu może byc rewanż w drugą stronę :D .

    Co do przeprosin to przeprosiłeś za obrazę i każdy to mógł na forum przeczytać, dowodów nie potrzeba (doceniam). W innych przypadkach, insynuacjach, nie przeprasza nikt bo tak naprawdę do końca nikt nie jest w stanie sprawdzić jak było naprawdę.
  • no i po co ten ping-pong :D
    ja wiem swoje Ty wiesz swoje.
    Ty się mylisz a ja nie potrafi ci wytłumaczyć :P
    i nie dochodzi do mnie ze jest zdziwienie ze byłemu sojusznikowi robiliśmy moona ]:-D
    To takim razie ATM nie ma żadnego moona sklejonego za pomocą PN /

    psyyyyyyyyyyyy nie uśmiechaj się jak piszesz bo widzę cie że się śmiejesz ]:-D że każdą teorię można naciągnąć na swoją stronę nawet jak stanę po stronie, że Kopernik nie żyję chociaż nie byłem na jego pogrzebie XD kto mi w to uwierzy chociaż to logiczne XD
  • FILU napisał(a):

    no i po co ten ping-pong :D
    ja wiem swoje Ty wiesz swoje.
    Ty się mylisz a ja nie potrafi ci wytłumaczyć :P
    i nie dochodzi do mnie ze jest zdziwienie ze byłemu sojusznikowi robiliśmy moona ]:-D
    To takim razie ATM nie ma żadnego moona sklejonego za pomocą PN /

    psyyyyyyyyyyyy nie uśmiechaj się jak piszesz bo widzę cie że się śmiejesz ]:-D że każdą teorię można naciągnąć na swoją stronę nawet jak stanę po stronie, że Kopernik nie żyję chociaż nie byłem na jego pogrzebie XD kto mi w to uwierzy chociaż to logiczne XD
    Chciałeś wyjaśnienia to masz, tak to wyglądało z naszej strony, teoria że się mścił upadła w momencie gdy rakietował nie tych co Trzeba ;) .
  • ale ja mam naprawdę gdzieś kogo rakietował i tych co trzeba :) czy nie.
    Ważne ze ja musiałem interweniować i pisać jednym i drugim ze to co wy robicie to zwykłe chamskie zagrania ;P

    i co ? jak wiem że on niebawem wróci z nowym kontem i pisał że z braćmi :D to też będziecie się rakietować i każdego kto mu lub im moona postawi :D proszę cie Selene XD .
    Załatwiajcie sobie następnym razem z nim sami chyba potraficie pisać ? bo bo postach widać że tak :D a nie potrzebujecie łącznika ;)

    dobra koniec
    skanować i złomować nie klikać tutaj teorii czeskich filmów
  • FILU napisał(a):




    i co ? jak wiem że on niebawem wróci z nowym kontem i pisał że z braćmi :D to też będziecie się rakietować i każdego kto mu lub im moona postawi :D proszę cie Selene XD .
    Załatwiajcie sobie następnym razem z nim sami chyba potraficie pisać ? bo bo postach widać że tak :D a nie potrzebujecie łącznika ;)

    dobra koniec
    skanować i złomować nie klikać tutaj teorii czeskich filmów
    No myślę że byłaby wojna na rakiety wtedy :)
  • Calipso napisał(a):

    [...]
    Ps.: Leonidas, ty jestes z uni1 (ja nie), to powinienes lepiej wiedziec, ze osoby ktore probowaly, czy zaczely grac nieuczciwie, byly z PN usuwane i takich tez tam nie przyjmowano i takie zasady w PN pozostaly do dzisiaj. Ja rozumiem cala ta niechec, wywolana rywalizacja Templars z PN na uni1, ale bez przesady z tymi zlosliwosciami.

    Co prawda nabrałem duuużo dystansu do przeszłości z u1/u68 ale rozbawiłeś mnie tym postem :D

    Ogólnie pisanie "co prawda nie grałem tam (czyli nie mam wiedzy obiektywnej, bo na oczy nie widziałem) ale wiem, że ...." jest o kant tyłka rozbić.

    Taki tip dla Ciebie: nie grałeś/nie byłeś więc i nie wiesz jak tam się grało.


    ///edit nie sugeruj, że Leonidas pisze w kontekście T, bo on na u1 nie grał w T tylko był w sojuszu, który był blisko z PN :D
  • odbiegając od tematu awantur, FILU wspomniał o NoSkilu tj MrAccident jako krecie w Explorerze, nikt tego nie skomentował na forum a u nas ma urlop od kilku dni, dzisiaj sie zalogował na chwile i tyle :) w komorach działa aktywnie w sd :) pewnie ciezko połaczyc jedno z drugim albo obawa przed banem, nadmienię ze u nas tez niektórzy wiedzą że to kret ale jeszcze nie wywalony nie wiedziec czemu???????? ktoś coś????????


    Moderator kruszynka:
    Wulgaryzm zastąpiono normalnym słowem. Upominam!
  • Bo u was Maraton ma gdzieś kogo werbuje powiedzmy to szczerze, ma bunkry i nikt go nie ruszy ale reszta z was to taki kret infiltruje :
    - szuka info czy ktoś rezygnuje z gry by kupić konto.
    - słucha gdzie komu się robi pz.
    - no i nawet bez statusów słucha czy jest jakieś info że ktoś kogoś atakuje i co jest organizowane

    Każdy wie że to kret od czasu gdy został kupiony od Comy od amira:
    ">
    ">
    łaził po sojuszach jak ten drugi kret Grubego aka KKS > ROMANO teraz mariomar i pamiętne wrzucenie go do sojuszu DSOP jako ROMANO i w dwa tygodnie 2 złomy chłopaki wyrwali ROMANO nawet z Grubym aka KKS wyrwali Bany za mutli ale to i tak nie pozwoliło by DSOP wywalił go z soja bo gruby napisał do szefa sojuszu że musiał zalogować się na drugim koncie kolegi bo ten był w pracy i go poprosił o złamanie zasad gry buhahaha co za bajka taki gruby jest dobry że nie zważając na ban zalogował się buhahahah by pomóc koledze -bzdura zwykała wpadka na IP
    Co do sojuszu explorer już mieliście raz kreta w soju od KKS był to SSMAN pamiętacie ???


    Co by było bardziej zabawne to wszystkie te konta multi Grubego aka KKS są dalej w grze po mimo że już kilka razy masowo z nimi wyłapał bany tylko co miesiac zmienia im nicky.
    ">
    nawet przez krótki czas zrobił sobie bekę z uni i stworzył własny sojusz G_E ( Gruba Ekipa) ale poszedł hejt że to jest raczej sojusz ( Grubego Ekipa) buhahah i rozwiązał go bo się wydygał że wszystkie jego multi są w jednym miejscu

    Meritum ja dalej nie wiem czemu gruby aka KKS kupuje konta i posiada multi !!! on powinien raz na zawsze opuścić uni i jego multi jest też tak ohydnie perfidny że przy ostatnim Banie z multi OVER którego przygotowywał pod SD by powbijać się w układy graczom jak to zrobił z kontem FILA OCHRONA i ściągać im moony jak to zdążył zrobić w układzie BLADAS a z jego cytatu no wnioskuje że wiedział że łamie zasady gry ale co tam to KRÓL BANÓW U68.
    Taki z niego szumowina zę nawet ma 2 BANY na Forum buhahaha za multi w tym jeden na wieczność do kasacji hihih ludzie on nawet zbanowany jest na forum po co nam taka osoba w grze ?


    KKS napisał(a):

    Jeżeli chodzi o mnie tak dostałem jak sie robi zapych z jednego IP tak się kończy ale mam doświadczenie na przyszłość
    koleś przypomnę ci jeszcze raz to nie zapychacz tylko push konto które stracił 2 razy flotę w dziwny sposób a co do zapychacza to co zapychał obok mojego ula z dziobem ? [ciach]

    ZRÓBCIE Z KKS W KOŃCU PORZĄDEK NA UNI I Z JEGO MULTI raz sie udało poleciało masowe bany w tym główne konto grubego aka KKS ( bogu) wyrwało perma ban na wieczność więc 3mam w kciuki że będzie niebawem powtórka z rozrywki

    Gruby możesz dzieciaku teraz minusować mój post - żałosne

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obraze
  • FILU napisał(a):

    ale ja mam naprawdę gdzieś kogo rakietował i tych co trzeba czy nie.
    Ważne ze ja musiałem interweniować i pisać jednym i drugim ze to co wy robicie to zwykłe chamskie zagrania

    i co ? jak wiem że on niebawem wróci z nowym kontem i pisał że z braćmi to też będziecie się rakietować i każdego kto mu lub im moona postawi proszę cie Selene .
    Załatwiajcie sobie następnym razem z nim sami chyba potraficie pisać ? bo bo postach widać że tak a nie potrzebujecie łącznika

    dobra koniec
    skanować i złomować nie klikać tutaj teorii czeskich filmów
    Filu , [ciach] Jestes mistrzem manipulacji, ale chyba nie wyjdzie ci to z nowymi graczami, ktorzy dolaczyli do nas niedawno, bo z tego co widze bacznie sie przygladaja i obserwuja rowniez ten watek.
    Odniose sie tylko do kilku spraw poruszanych w tym temacie:
    Klamiesz jak z nut, twierdzac ze panciorek to nie twoje konto. Jednego czego nie mozna ci udowodnic, to tylko tego, czy siedziales na tym koncie osobiscie, czy posadziles kogos na to konto i zleciles robote. Po pierwsze, zanim doszlo do wspolnej akcji PN i Komornic na tobie, jakis czas wczesniej z konta panciorka polecialy do mnie rakiety. Zastanawiajace jest, skad ty o tym wiedziales, piszac do dziunka: "slyszalem ze zygunia z panciorkiem sie rakietuja"??? Ja wtedy jeszcze nawet w sojuszu, ani nikomu innemu nie zdazylam na ten temat napisac , a ty juz byles zorientowany. Pewnie ci panciorek powiedzial ze mnie rakietuje ;}
    Piszesz bzdury, ze panciorek sie mscil za to, ze go poskladalismy. Troche dziwne zachowanie jak po takim jego wpisie pod wlasnie tym ST, tu zacytuje jego posta:

    Caterpillar napisał(a):

    Cześć.

    Na początek chciałem pogratulować Atakującym bo naprawdę fajnie Wam wyszło.

    Moja przygoda z grą dobiegła końca dlatego z tego miejsca chciałem przeprosić wszystkich, którym wyrządziłem przykrość swoimi wpisami tutaj na forum oraz w grze. Szczere PRZEPRASZAM.

    Fakt jest taki, że za dużo czasu poświęcałem na forum, a za mało w grze.

    Niestety takie są koleje losu, Atakujący już bodajże 3 raz mnie trafili i już 4 razu nie będzie bo to KONIEC mojej przygody z tą grą.

    Pamiętam moje początki i wspinanie się w statystykach na różnych kontach, moje sojusze i ludzi których poznałem. DZIĘKUJĘ, ŻE MOGŁEM WAS POZNAĆ I SPĘDZIĆ Z WAMI KAWAŁ CZASU. Dziękuję Także Komornikom za mobilizację mnie do GRY i Przepraszam Was za moje obraźliwe wpisy (przepraszam Cię Zygunia !! ).

    Zawsze chciałem grać w sojuszu, który "lata" i właśnie taki sojusz, a bardziej koalicja PN i Komornik mnie poskładali. Moim marzeniem było grać w takim sojuszu lub w takiej koalicji. Zazdroszczę Wam tego, że potraficie tak fajnie grać i mobilizować siebie do tego, aby wykręcić fajny procent !! Szczere gratulacje !!!

    Raz jeszcze Dziękuję Wszystkim Wam i powodzenia w grze i w życiu prywatnym

    Pozdrawiam Panciorek !!!!
    Po drugie, dziwi mnie ze panciorek chcac powrocic do gry, nie siada na swoje konto na ktorym dostal zloma (ponad 1/3 wyskoczyla z doku i to wcale nie byla mala flotka), tylko siada na swoje dawne (pierwsze) noob konto i na nim ponawia gre. Dodam tylko ze ta 1/3 z doku tez wyparowala (zostala przetopiona) a ty filu rozpuszczales na lewo i prawo oszczerstwa, zo to komornicy maja passy do tego konta.
    Pisales rowniez, zo to PN-y prosily Komornikow o pomoc w rakietowaniu ciebie - kolejny raz rozmijasz sie z prawda, bo to ja pierwsza napisalam do PN, zeby polaczyc sily i zrobic wspolna akcje. A bylo to po tym, jak z konta panciorka polecialy rakiety do kilku graczy Komornikow i PN. Po tej akcji (pomimo ze nie udana do konca), osrales sie po uszy ze strachu. Najpierw pisales chamskie pw, a pozniej dupe zawracales zeby sie dogadac, ze ty z panciorkiem zalatwisz , zeby zakonczyc to rakietowanie. Nie odpisywalam na twoje PW, bo nie chce mi sie z toba gadac, to wysylales info do mojego sojusznika i do Kromaka z PN z prosba zeby mi to przekazali, ze chcesz ugody.
    Wspomne jeszcze ze w zblizonym czasie wysylane byly ataki na 10% predkosci z obu kont, a pozniej w podobnym czasie cofniete. Screny z tych atakow mam (zreszta nie tylko ja, bo sojusznicy tez takie podwoje ataki mieli) , i zeby nie bylo ze jestem goloslowna, to moge udostepnic zainteresowanym na pw. Chyba wystarczy argumentow, zeby inni mogli wyciagnac wlasciwe wnioski.

    Kolejna sprawa: kupowanie kont, a co za tym idzie zmiana nickow.
    Chlopie ogarnij sie, bo kazdy na uni pewnie sie pod nosem usmiecha, jak sobie pomysli np. o koncie Matiq (obecny nick: Cosie dzieje), kazdy wie ze to konto kupiles i wypozyczales je wilkowi, ile razy nick sie tam zmienial??? Dobrze ze wilku wreszcie podjal sluszna decyzje i zamiast pozyczac od ciebie konto, postanowil wrocic na swoje stare i na nim grac. A przy okazji, to pozdrow ode mnie Sayida, bo juz sie pogubilam na ktorym koncie teraz siedzi ;}
    Ile kont w miskach zmienilo wlascicieli, i ile razy nicki sie zmienialy, bo osoby przesiadaly sie na inne konta??? Przypomnij sobie, ktore konta miskow zostaly przetopione i zasilily inne konta???. A twoje bany to tylko za niewinnosc byly??? Wytwor twojej chorej wyobrazni pozwoli ci przeinaczyc te fakty, ze wymyslisz jakas smieszna wymowke na te pytania, albo po prostu zmienisz temat, bo ten jest akurat dla ciebie nie wygodny!
    Co do tych tabelek ktore podeslales kilka postow wczesniej ze zmianami nickow oraz sojuszy - ktos konczy gre, ktos zaczyna, a ja nie mam obowiazku brac do sojuszu osob, ktorych nie znam. W takim przypadku musza odejsc i poszukac sobie innego soja, lub grac solo, do momentu sprawdzenia sie w grze i blizszego poznania. Jezeli taki delikwetn rezygnuje z gry, to logiczne ze konto oddaje dla osoby od ktorej je dostal i konto moze (nie musi) wrocic do sojuszu. Inaczej dzieje sie w przypadku kiedy konto idzie w rece znajomej sprawdzonej osoby, jak np mariomar, wiec sie lepiej go nie czepiaj, bo do piet mu nie dorastasz pod kazdym wzgledem.

    A tak na koniec, mam gleboko w d... te twoje wywody na temat pushow, banow, multi, itd. Ta gra nauczyla mnie jednego - uodpornic sie na pomowienia!!! Zawsze gralam feer, nigdy nie mialam bana, zadnych pushy czy multi, a pomimo to nie raz obrzucales mnie blotem i wmawiales iles tam kont, ze to niby moje pushkonta, albo rzucales oszczerstwa ze ustawiam starcia. Teraz mi juz wisi co masz do powiedzenia, zlewam cie, bo nie liczy sie opinia osoby, ktora ma wiecej za uszami niz ktokolwiek inny, a jedynie krzykiem na forum probuje zataic swoje machloje.
    Teraz widze ze zaden sojusz nie jest krysztalowy, a umiejetnosc gry sprowadz sie do tego , kto sprytniej potrafi zmieniac IP. Dlateg nie mam zamiaru brac udzialu w dalszej bzdurnej dyskusji na ten temat, ani tez krytykowac kogokolwiek z mojego sojuszu za to co robi polowa osob w tej grze.
    Tylko brakiem odpowiedzi mozna usmiercic forumowego trolla, dlatego moich postow raczej nie bedzie wiecej, i o to prosze tez innych ktorzy trollingu tego delikwenta nie sa w stanie juz czytac!

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame i obrazę