tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tak tylko nieśmiało zapytam - Ty tak oficjalnie? Czy coś mi umyka..


    Chyba_TY napisał(a):

    graty :)
    Zapomniałem o tym kawałku floty :( telepnalem ją pod atak na innego gracza i tak stała. Ehh zdarza się najlepszym.
    Powodem mojej sklerozy była piernikowa zabawa z rodzinką :) powiem Wam, że pierniki wyszły wyśmienite :)

    Przepraszam sojusz.
    Odbudowa bedzie ;} ;}
    Graf graty jeszcze raz
    S&d rusza wiec będzie się działo :ocb:


    ksddk;

    Chyba_TY napisał(a):

    graty !!!
    Ja padłem Ty zrobiłeś ST
    i tak to się kręci :)

    graj graj bo gra sprawia TOBIE wiele przyjemności. Mi coś ostatnio idzie jak po grudzie hehehe

    S&D więc mam nadzieje że coś się trafi fajnego :)
    BrK [TEMPLARS_1] vs. TukanLSD [ANGELS] ~ 3654.7% Obrona
    Graf [MISIE] vs. FatalError [ANGELS] ~ 4634.75%
  • Chyba_TY napisał(a):

    Edit.
    Ktoś tutaj wspominał o graczu "Gruby" vel "KKS" itd. to chciałem powiedzieć że dostał bana.

    czekam na wpisy :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :dyskusja:
    Jeżeli chodzi o mnie tak dostałem jak sie robi zapych z jednego IP tak się kończy ale mam doświadczenie na przyszłość odpocznę tydzień i bd znowu działał no chyba ze uważasz ze się pushuje z konta top 1500 XD
  • gruby nie ważne czy zapychacz masz Bana i żaden to zapychacz jak rozsyłasz go pod innych graczy co za BZDURY człowieku bredzisz zobacz rozłożenie konta OVER jak pamiętam nie dawno jak pisała jedna osoba do ciebie czemu pajacujesz tym kontem OVER to napisałeś że to nie twoje że to stare konto retsaba i do niego mieć pretensje :) to dla czego ty łapiesz z tym kontem bana jak to retsaba ? kolejny raz pokazujesz jaki jesteś dwulicowy a wszystko to by w ramach kontry na ciebie nie po obstawiać ciebie kontami to zwaliłeś na retsaba buhahaha.
    Tak samo jak pisałeś mi na poziomke i innych z PN info że masz 100% wiarygodne źródło, który ja trochę głupio robiłem i wrzucałem je na forum by drażnić PN . Teraz wiem że to była twoja gra by mnie oddalić od PN a żebyś sam się do nich przybliżyć
    Mało tego jak pisane było co to za konto FILA OCHRONIERZ to też pisałeś że kogoś z soja ale nie twoje i prawdopodobnie retsaba :) człowieku zobaczymy jak to konto zejdzie z upa czy też z retsabem wpadnie na bana :D
    koleś zaciągnąłeś dna tej gry ktoś jak dostanie z nas bana to rozpłynie sie po kościach bo zrozumie że źle zrobił i drugi raz nie zrobi .
    Ty jesteś rekordzistą tej uni w BANACH !!! żaden ban cie niczego nie uczy jak tylko być na przyszłość mądrzejszy i ominąć taką ftopę i kombinować inaczej, dalej i do przodu .
  • nie wciskaj kitu że OVER to zapychacz buhaha przygotowywałeś go by dalej korzystać z chamskich zagrywek jak wbić go w układy graczom i zdejmować z niego moony tak jak w 5 gali wbiłeś go już pod @Bladas
    to samo twoje multi wylądowały w:
    MrAccident w explorer
    KaMaS w ECO

    czy ty nie widzisz że nie nadajesz się już fer grać
    i jak Over jest zapychacz

    KKS napisał(a):

    chyba ze uważasz ze się pushuje z konta top 1500
    to jak przedstawia sie jego historia że stał się top1500
    czyli po zmianie nicku i usunięciu go z soja

    2018-01-16ReTsaB>oVer
    i szlak trafia flotę i pkt

    2018-02-0138032.436.21972012.397.5782164.718.5307817.556.931101582.3424750.759.26213011.783.809
    2018-03-0173116.784.25976111.792.3812254.770.9588782.330.31689142.2684751.545.2633227.307.684

    i drugi spadek
    2018-10-0186115.371.26191410.438.5053644.770.9581.1401.557.33866884.9485051.550.0533728.279.036
    2018-11-011.3959.889.6491.5974.938.7905194.902.0301.815725.2102.3564.8166351.561.6274829.593.883



    nie w ogóle nie jest pushowane to konto :D gruby jesteś, byłeś i będziesz mataczem oraz toksycznym graczem niszczącym tą grę na oszustwach i kłamstwach
  • i po tylu miesiącach zrobiłem push proszę cie haha to konto co trochę na indlaku odkąd je dostałem uzywam do zapychania układów wiec proszę cie oszczędź sobie.

    Moje przyrosty możesz liczyć co miesiąc wedle starć martwi mnie ze twoich już tak nie można
  • KKS napisał(a):

    odkąd je dostałem uzywam

    KKS napisał(a):

    Jeżeli chodzi o mnie tak dostałem jak sie robi zapych z jednego IP tak się kończy ale mam doświadczenie na przyszłość
    jaką ? by kupić kolejną kartę sim ? ile ich masz że ogarniasz to wszystko a raczej to? to chyba twoja pomyłka z IP bo masz ich zbyt wiele

    Art napisał(a):

    Multikonta, jest to kilka kont należących do jednego gracza na tym samym uniwersum. Każdy może posiadać tylko jedno konto na każdym uniwersum. Występowanie wielokrotnych kont prowadzi do ich kasacji. Konta nie współpracujące ze sobą, ale należące do jednego gracza, są także uważane za multikonta
    człowieku ty masz albo taki tupet albo piach i szyszki sam piszesz że dostałeś i dostajesz konta oraz logujesz się na nie ! nie wiem czy ty robisz już to tak chamsko że nawet nie zważasz na regulamin i go olewasz. Dla mnie powinny wszystkie twoje konta i to co kupiłeś za 2k pln zniknąć raz na zawsze z uni bo robisz już to nie to że subtelnie a perfidnie przygotowujesz sie do SD gdzie zamierzałeś znowu robić wałki lub wysyłać konta w układy graczy .
  • FILU napisał(a):



    Tak samo jak pisałeś mi na poziomke i innych z PN info że masz 100% wiarygodne źródło, który ja trochę głupio robiłem i wrzucałem je na forum by drażnić PN . Teraz wiem że to była twoja gra by mnie oddalić od PN a żebyś sam się do nich przybliżyć.
    To brzmi lepiej jak Ty to piszesz @FILU
    Czytam z zapartym tchem.
    I tak na marginesie,ten do którego pijesz,serio jest aż takim oszustem.?
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Zaczelo sie chrzanienie, ze niby Yes dostal jakies surowce spoza PN i że to pusz. Az sie nie da tego sluchac. Chyba ktos nie rozumie, że odbudowa byla zgloszona, na jasnych zasadach, pod kontrola i przeswietlona przez SGO i jakby jakies surowce przyszly spoza sojuszu, z kont ponizej Yesmana, to by to konto w PN dostalo bana i Yes tez moze by dostal. A nic takiego nie bylo. Dostalo bana paru emerytow, chyba po to, zeby juz nie wrocili do gry, bo maja teraz dobry pretekst, że juz im sie od dawna nie chcialo grac, to po co sie meczyc, jest ban, nie pamietaja jakie byly maile itd.

    A na odbudowe Yesa sam poslalem w przeliczeniu 10kkk i szacunek dla tych, ktorzy wyslali wiecej, albo wyslali wiecej %-towo do wartosci ich konta, albo i to i to (np. Kromak wlasnie).
    Poziom leniwy jest troche, jak to chlopak z dobrej dzielnicy, ale moze w koncu zrobi obiecany temat o tym.

    A TERAZ! Gdzie jest temat o banie Mili i jego multikont?
    Tak sie konczy kreatyne obchodzenie dylematu:
    "Siedziec na urlopie, zdejmowac i wtedy skanowac, czy byc aktywnym, skanowac i robic FSy spalajac dziesiatki kk deu na FSy?".
    NIE! : Lepiej siedziec na urlopie, a skanowac z multikonta, gdzie nie trzeba sie meczyc z FSami.


    Bardzo sie ciesze, ze GO w koncu wylapuja takie sprawy. Teraz moze inne gwiazdy wieczoru tez bana wylapia.

    W ogole to jak czytam te wypodziny, ze PN sie puszowal z ATM, to sie pytam: dlaczego nikt w PN bana nie dostal?
    Tak sie konczy robienie tematu bez angazowania myslenia.

    A kiedy Aroslaw bana dostanie? :D

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Krwawy Tapicer napisał(a):

    Strasznie łatwo was sprowokować to ślinotoku.
    Zostawmy innych, bo tu mowa tylko i wyłącznie o Tobie w tym momencie - brakło argumentu - ok! zaatakujemy kogoś innego by odwrócić uwagę od głównego tematu - nie muszę pytać się o nic ciap, bo widać w galaktyce jak grasz - urlop, kilka skanów ew lot, urlop no chłopie powiedz mi, że jest inaczej to będę bił się w pierś krzycząc "mea culpa!"
    Zdjęcie któregokolwiek z graczy, których wymieniłeś wymagałoby od ciebie zdjęcie urlopu i poklikania nieco dłużej, poświęcając czas na obserwacje między innymi tym samym narażenia swoich cyferek na stratę, bo kij ma dwa końce.

    No i podobnie jak John twierdzę, że powinieneś oszczędzić wstydu i usunąć swoje zgłoszenie.


    Kromak napisał(a):

    Wedlug stronki ciap w 2017 roku bylem 139 dni na urlopie, a teraz w 2018 127 dni. Moglem o kilka sie pomylic. Wiesz ile mamy dni w roku wiec odnies sie ja co jakis czas wrzucam urlop na kilka dni, ale wiekszosc czasu normalnie fs-uje. Nie mam pojecia skad twoje obserwacje co do mojego grania
    link
    scr.hu/82y0lGr
    A ja ciagle czekam na to bicie sie wpiers.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kromak napisal
    Wedlug stronki ciap w 2017 roku bylem 139 dni na urlopie, a teraz w 2018 127 dni. Moglem o kilka sie pomylic. Wiesz ile mamy dni w roku wiec odnies sie ja co jakis czas wrzucam urlop na kilka dni, ale wiekszosc czasu normalnie fs-uje. Nie mam pojecia skad twoje obserwacje co do mojego grania

    Ha ha ha
    Rok na 365 dni
    Czyli standartowa gra UFS.em 1 dzien gry , 2 dni Urlop , czlowieku nie umiesz liczyc ?
    Albo myslisz ze nikt tu nie umie liczyc
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Nie wiem czy dobrze rozumiem ale oskarżacie Kromaka o wałki? 8o 8o 8o
    Mówiłem Ci kromak - mówiłem ale nie słuchałeś XD XD XD i Ty sie próbojesz tłumaczyć tej bandzie ;)
    Dobrze Ci tak kromak - wierz nadal że kwiat Uni zrozumie co piszesz :thumbsup: Cziterze :E


    W sumie to Malowicza tez bym zgosił - 3 razy leciał na mnie jak sie wszedzie paliłem na bank ma jakiegoś ułomnego bota do ataków nikt normalny na zalogowanych nie lata


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Swoją droga taką krucjatę zaczął Filu jak tylko zobaczył jakieś no name z ATM-u i od razu zaczął rzucać fekaliami w naszą stronę, a Tu pierwsza szabla w 3 X ląduje na banie, a ptaszki ćwierkały że nie tylko Mili na banie wylądował i żadnych screenów kolega Filu nie wyciągnie? Serio?
    Chociaż w sumie Aro też nie komentuje ale dla Grubego zawsze znajdzie czas - w sumie taka mentalność kalego :E


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Hehe

    Z tym Milim to za przeproszeniem ja popsułem, ratowałem w ciężkiej sytuacji i ot co - nie zgłosiłem czegoś i wyszło jak wyszło.

    Przeprosiłem za to w sojuszu i detektywi - koniec rozkminiania.

    Ja prowadziłem sobie konto i ten przymusowy odpoczynek moja wina - aczkolwiek odwołanie zrobione i zobaczymy co team na to.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Otwartą kwestią jest za co Mili i kilka innych kont dostało bana.
    Najciekawiej jest jak obrońcy uczciwości bawią się w inkwizytorów.
    Gorzej, jak szeregi uczciwych gniotą się na samym końcu listy zbanowanych.
    Co wtedy.? Czekamy na werdykt sądu kapturowego, czy przeczytamy o tym na pręgierzu.
    Ach.. zapomniałem, jedno i drugie to historia.
    Pozostaje walka na słowa,argumenty zostały zasypane ilością kupionej anty...
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • [ciach]

    priesten napisał(a):

    nikt normalny na zalogowanych nie lata
    bo poziomkę do tej pory boli to że nie nadaje się już do tej gry a jedynie co sie zna to na handlu deksem wyciągając korzyści materialne z ATM
    reszta poziomki prób dyskusji ze mną lub z innymi to taka porażka nie wiem czy on łapie to że Kart nie rozdaje na uni a jego wypociny ""niby mądrościowe"" to z jakiegoś bloga dla depresantów papuguje ,
    oj poziom daj se siana bo coraz więcej cie olewa a z drugiej strony[ciach]
    wstyd poziom !!!
    nie odpisuj uszanuj prośbę FILU jak masz jeszcze odrobinę godności

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
  • FILU napisał(a):

    [ciach]

    priesten napisał(a):

    nikt normalny na zalogowanych nie lata
    [...]
    Cóż, przez chwilę się łudziłem, że elementarnych rzeczy Ci tłumaczyć nie trzeba, no ale... Przeciwrakiety kosztują i surowce na nie mogą się skończyć, antymateria na przetapianie obrony kosztuje, nieprzespane noce wkurzają. Coś świta? Może i akcja efektu nie przyniosła, ale jest z nią jak z drzazgą - malutka, ale jednak upierdliwa i boli.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Ten Keyra napisał(a):

    malutka, ale jednak upierdliwa i boli.
    no :D ponoć tak :D taki mały panciorek a taki był i będzie (ponoć z braćmi wraca) upierdliwy że cały PN się trząsł po nocach, Możliwe że w końcu załapałeś i piszesz z sensem że taka drzazga a położyła cały ^^niby^^ potężny sojusz PN który tak na prawdę szukał byle czego bo nie potrafił wygrać z kontem top1500> może będą z ciebie jeszcze ogarnięci gracze ale nie zadawaj sie z poziomką bo znowu nie załapiesz że strach i depresyjna walka doprowadziła ich do upodlenia się że piszesz jako ich adwokat który przegrał z całym sojuszem z jednym Panciorkiem top1500 - żenada że jeszcze o tym wspominasz Keyra i pogrążasz skill PN no ale tupet masz
  • No i nadal się nie doczekaliśmy odpowiedzi, na uprzednio zadane pytanie.
    Odnosząc się do tego co piszesz - tak się składa że ja żadnego udziału w rakietowaniu Ciebie niestety albo stety nie miałem, jakbym miał może lepiej by to wyglądało.
    Jako najbardziej prawilny gracz na tym uni, masz czelność żeby wiązać jakis sojusz z nami i rzucać oskarżenia, nadal sie nie doczekałem komentarza do banów z dnia dzisiejszego
    Czy Ty właściwie [ciach] zdajesz sobie sprawę że piszesz nie na temat? Pisze sie do Ciebie proste zdanie, wyciągasz inny cytat z jakiejś dyskusji i ciśniesz przez jakieś rakietowania, po jakieś panciorki i te inne, gdzie sam robiłes po nogawkach przed Kromakiem że chcesz spokoju, faktycznie sie trzesięmy ale ze śmiechu jak te wszystkie Twoje dyrdymały trzeba czytać.


    Za każdym razem ta sama gadka - pyskówka na forum, killka skanów, próbowanie jakiegoś rakietowania po czym kilka osób na Ciebie siada i zaczyna się skomlenie na privie, to sie robi naprawde nudne man, Kiedyś sie wyżalałeś mnie, ostatnio próbowałeś z Kromakiem :E

    Swoją droga - nigdy nie mówiłem że rozdaje jakiekolwiek karty - jestem szeregowym graczem soja z reprezentacyjna funkcja ;) nic wiecej.
    Co do tego jak mi jada na forum, czasem mam wrażenie że grasz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, z forum zresztą jest podobnie, beke maja wszyscy z Ciebie, jakiegoś tam wiewióra nie liczę, bo to wybitnie żyje jakimś starym ST i bredzi 3 po 3

    Ten Bociek to jakiś żart ? Nic z tego bełkotu nie rozumiem.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Tych kont to kilka jest na banie razem z Milim (w tym ebola, skąd sobie Mili wygodnie skanuje), to jak to tam było z tym prowadzeniem kont? Ktoś pomylił logowania, etc. i u GO wyskoczyło powiązanie tych kont?
    Wypadek przy pracy.

    Kod źródłowy

    1. Te 4 konta dostały razem bana:
    2. Mili [3 X]
    3. RasputiN
    4. Joanna [GROM]
    5. Ebola [D_P]
    A może jak tu już padło oskarżenie (o od budowę po zlomie Yes'a) z jak to bylo ujęte: "lewa surka" poszła do Mili.
    I tu właśnie widać różnicę jak był odbudowywany Yes, bo właśnie po to, żeby nasze surowce nie poszły ze zwrotem do GO, albo na zmarnowanie przy wiecznym banie, my odbudowalismy naszego ulubieńca całkowicie z naszych zapasów. Niektórzy astro wyłączyli, itp. Ważne, żeby odbudować i nie zmarnować tego.
    No, ale może ktoś odbudowywal Mili inaczej, skoro padło kilka banow.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • trzeba pamietac o tym starciu Poziom ale spokojnie ja bede przypominal ze ST YM vs InomniaUS to byla ustawka :)
    i bede to pisal do konca swiata i jeden dzien dluzej a to dlatego ze na poczatek patrz na swoj sojusz potem na innych bo jesli patrzysz na innych tylko to wiesz wygladasz troche tak




    btw.skioro tak wierzysz w GO to musisz przeprosic ARO za kazdym razem jak piszesz ze lamie regulamin ba powinienes sam dostac bana za bezpodstawne ciagle oskarzanie kogos ze kupuje i topi konta co nie? przeciez GO maja zawsze racje XD

    "czesc jestem Poziom mam 3 latka te 3Xy to straszne czitery widzieliscie ich bany do tego ten Aro jeszcze sie tak pushuje z kupionych i topionych kont no fakt nie mial bana ale mowie wam tak jest na 100% mimo ze GO w ktorych tak wierze nie stwierdzili tego to tak jest bo ja tak pisze a starcie YMa bylo czyste to normalne ze gosc po 3 latach urlopu go wylacza dostaje zloma i znow idzie na wieczny urlop wiem ze to bylo uczciwe bo jak przyjmowalem Yma do slalem tickety do GO zeby byl sprawdzony bo jestem taki wspanialy takze jestem pewien ze YM byl w tamtym starciu czysty a ARO to pusher z kupionych kont a teraz ogloscie mnie swietym bo wszystko wiem najlepiej i jestem ja jak i moje otoczenie czysty jak lza pewnie dlatego ze to az bije od mojej osoby i nikt przy mnie nie zrobi walka taki jestem wspanialy"
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Życie nie jest czarno białe droga wiewiórko ;)
    Jest dokładnie tak jak napisałeś i już nie przesadzajmy że czepiam sie cały czas tych biednych 3X-ow


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Calipso napisał(a):

    Tych kont to kilka jest na banie razem z Milim (w tym ebola, skąd sobie Mili wygodnie skanuje), to jak to tam było z tym prowadzeniem kont? Ktoś pomylił logowania, etc. i u GO wyskoczyło powiązanie tych kont?
    Wypadek przy pracy.

    Kod źródłowy

    1. Te 4 konta dostały razem bana:
    2. Mili [3 X]
    3. RasputiN
    4. Joanna [GROM]
    5. Ebola [D_P]
    A może jak tu już padło oskarżenie (o od budowę po zlomie Yes'a) z jak to bylo ujęte: "lewa surka" poszła do Mili.
    I tu właśnie widać różnicę jak był odbudowywany Yes, bo właśnie po to, żeby nasze surowce nie poszły ze zwrotem do GO, albo na zmarnowanie przy wiecznym banie, my odbudowalismy naszego ulubieńca całkowicie z naszych zapasów. Niektórzy astro wyłączyli, itp. Ważne, żeby odbudować i nie zmarnować tego.
    No, ale może ktoś odbudowywal Mili inaczej, skoro padło kilka banow.
    Na eboli ja sobie siedzę, i kogo skanuje, jak skanuje nic nikomu do tego, tak jak i co dalej z tymi skanami robię :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%