tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • chwila moment. nikt z poza PN nie odbudowywal Yesa. zadne ATM. kilka osob z poza sojuszu deklarowalo tez pomoc, ale postanowilismy to zrobic sami - PN. Osobiscie 10 mld wyslalem, ktore zreszta na skanach widzieliscie. caly sojusz mocno spial posladki i swoje zyski przekazal, co widac w braku przyrostow w tym czasie.
    pozdrawiam
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Powiem tak - na poczatku był temat żeby bardzo transparetnie napisać ja odbudowa wygladała, zaczynając od dyskusji jak to zrobić, na wszystkich obliczeniach i arkuszach kończąc, potem pojawił się ten temat i w sumie stwierdziliśmy że nie ma co się dzielić z nikim tymi faktami, Wy i tak już lepiej wiecie. Chyba Keyra napisał wszystko.

    Leonidas w Rycerzach grałeś, nie pamiętam dobrze czy też o PN sie zatrzymałeś, ale jezeli w tylu miejscach byłeś, powinieneś wiedzieć i mieć skale ilu i jak nagina regulamin, ja jestem pewien że My bedziemy na tej liscie na szarym końcu. No ale inni wiedzą lepiej.

    Dyskusji na temat administracji komentować nie chce, swego czasu znałem kilku operatorów i wiekszych zastrzeżeń nie miałem.
    Nie wiem tylko jak nisko ta gra musiała upaść że persona pokróju Ciapki dostała sie do Teamu - jeżeli powiadacie że ATM jest procederem puszerskim to nawet nie jest 5 % tego co wyczynia Pani Ciap, wiem miałem styczność, niestety opuściła sojusz w trakcie ankiety o usunięcie jej z PN kilka lat temu, do dziś sie chwali że jej nie usunąłem :E

    No ale łamanie regulaminu to jedno a drugie jak taka osoba wpada Ci na priva albo jakiś komunikator i zaczyna używając słow powszechnie obraźliwych bluzgać jak jakaś żulia na menelskiej imprezie, w najbliższym czasie bardzo chętnie sie podziele screenami z takich rozmów, podobnie jak screenami w którym Pani Ciap przypadkowo odpisuje w innej korespondencji z innego konta :rumieniec:
    Zgadnijcie gdzie tak hojnie oferująca banami Pani kruszynka za multi ma takie zgłoszenia : data-verified=


    PS : kromak - nie tłumacz sie


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Nie każdy tylko pisze wprost że zniszczy drugi sojusz bo jest gdzieś GO
    Nie każdy wbija sie komuś na priva bez jego zgody i rzuca bluzgi na cały sojusz
    A to wszystko po złomie na Milim - siedziałaś na tym koncie że sie tak zagotowałaś?
    My nie mówimy o użwaniu wulgaryzmów - my mówimy o groźbach + po prostu ruganiu ludzi i sojuszy, zreszta gdzieś są screeny
    I na koniec Ty jesteś GO Tobie w takich sytuacjach wolno mniej - jeżeli tego nie rozumiesz, to chyba nie ma o czym gadać.


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • "Nie każdy tylko pisze wprost że zniszczy drugi sojusz bo jest gdzieś GO"

    Nie przypominam sobie żebym coś takiego pisała. Każdy gracz ma taka samą możliwość zgłoszenia kogoś do GO. O banie decydują logi jakie gracz wygeneruje. Nie kto zgłosi. ;)

    "Nie każdy wbija sie komuś na priva bez jego zgody i rzuca bluzgi na cały sojusz"

    Mówisz o Andre? Mam do niego nr tel więc nie takie bez zgody.

    "A to wszystko po złomie na Milim - siedziałaś na tym koncie że sie tak zagotowałaś?"

    Nie. Zdenerwowałam sie gdy Twoj sojusznik pisał "mili pewnie na paradzie byl". Chcecie dokuczać mu? Piszcie bezpośrednio do niego.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Nigdy nie grałem na jednym koncie, zawsze jakieś pomocnicze musiało być. Dostawało się bany, zwykle przez błędy, a te się zawsze przytrafiają :saint: . Od osądzania jest support, a wszelkie domysły wciąż nimi pozostają :whistling: . Poznałem mnóstwo graczy w tej grze: zdecydowana większość przyznała, że kombinuje - taka cecha narodu :thumbsup: .

    Polowanie na czarownice, moi drodzy. Ale rozumiem autora tematu, który ma swoje za uszami :popcorn: Wkurza Was po prostu, że ktoś lepiej kombinuje od Was.
  • ciap napisał(a):

    "Nie każdy tylko pisze wprost że zniszczy drugi sojusz bo jest gdzieś GO"

    Nie przypominam sobie żebym coś takiego pisała. Każdy gracz ma taka samą możliwość zgłoszenia kogoś do GO. O banie decydują logi jakie gracz wygeneruje. Nie kto zgłosi. ;)

    "Nie każdy wbija sie komuś na priva bez jego zgody i rzuca bluzgi na cały sojusz"

    Mówisz o Andre? Mam do niego nr tel więc nie takie bez zgody.

    "A to wszystko po złomie na Milim - siedziałaś na tym koncie że sie tak zagotowałaś?"

    Nie. Zdenerwowałam sie gdy Twoj sojusznik pisał "mili pewnie na paradzie byl". Chcecie dokuczać mu? Piszcie bezpośrednio do niego.
    Co Ty znów ściemniasz, wielokrotnie ze mną gadałaś wielokrotnie mnie zaczepiałaś, mam na ta screeny naszych rozmów. Pewnie i tak Kruszynka wyczyści, ale wlkleje jak Cie obrażałem.
    [ciach]



    Jak widać nie mogłaś się powstrzymać i jeszcze gadałaś jak nakręcona. Od tego momentu dostałaś ignora. Przez całe u67 i 68 pisaliśmy ze sobą, zdarzało ci się pisać z innych kont. Genaralnie mam wywalone na wiele rzeczy związanych z ogame i nie lubie babrać się w gównie, ale przegiełaś ewidętnie cię poniosło co widać od początku rozmowy.

    Naprawdę nie wiem co obrażliwego jest że ktoś poszedł na marsz niepodległości

    Moderator kruszynka:
    Zabronione jest umieszczanie prywatnych rozmów bez zgody drugiej strony.
  • Ten Keyra napisał(a):

    Czy myślisz, że "push" na 150kk surowca przeszedłby bez echa w strukturach administracji? Czy przy tej skali i jednym (słownie: JEDNYM) beneficjencie aż tak trudno sprawdzić powiązania surowcowo-floowe? Może powiem za dużo, ale popatrz na przyrosty PNu przed złomem Yesa i po, a może zajdzie proces myślowy uchylający Ci rąbka tajemnicy.
    Myślę że skoro push na 250kkk surki (ARO) obija się bez echa to 150kkk to pryszcz :E
    A tak poważnie to wspomniałem o tym w swoim poście że zdaje sobie sprawę z Waszego udziału w akcji "odbudowa YM". Solidarność, zgranie, szacunek. Ale nie wciskajcie kitu wszystkim że ATM to nie są Wasze ziomki od których kupujecie dex po mnimalu, a nie będę poruszał Twoich procesów myślowych jak w ten sposób idzie się dorobić nie małych ilości surowców. I mówię, prana surka, to dalej lewa surka.

    A w sumie to przestajecie wciskać bo Poziom twierdzi że ATM to raptem 5% pushu ciap. Czyli z Was są takie jak wspomniałem "nieudolne" pusherki, małe pusherki. Ciap to wielki pusher, ciut mniejszy niż ARO. SKALA. Ale oszustwo pozostaje. Czy małe czy duże to wciąż wykorzystywanie tych śmiesznych zasad.

    Edit. I nie mówię że akurat ciap się pushuje bo nie była w obszarze dochodzenia :E to ocena Poziomki :E

    Selene napisał(a):

    I to podsumowując różne wpisy w tym temacie, głównie Leonidasa, z którym po części się zgadzam.
    Mogę umierać :E

    Te konflikty prywatne na lini PN - ciap zasługują na osobny temat :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • Selene napisał(a):

    Nie wiem czy masz moonowkę czy nie, w temacie jest mowa o całych sojuszach, tak więc sojuszowo podchodząc do tego to ten temat jest wielką hipokryzją.
    Vive versa [P N]

    Kromak napisał(a):

    chwila moment. nikt z poza PN nie odbudowywal Yesa. zadne ATM. kilka osob z poza sojuszu deklarowalo tez pomoc, ale postanowilismy to zrobic sami - PN. Osobiscie 10 mld wyslalem, ktore zreszta na skanach widzieliscie. caly sojusz mocno spial posladki i swoje zyski przekazal, co widac w braku przyrostow w tym czasie.
    pozdrawiam
    mission complete
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Yes nigdy nie zrobil zadnej ustawki. to co ciagle wklejasz to czyste starcie. tak wiec nie troluj. U nas niema akceptacji na ustawiane starcia i tutaj moi koledzy i kolezanki z sojuszu sa w tym temacie zgodni, a Poziom to by wywalil na zbity pysk ;P
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Bigot
    Tak najpierw zgłosiłam wiadomość ale potem z tego zrezygnowałam.
    Nie lubimy się od bardzo dawna więc pisząc do mnie nie pisałeś jak do kogoś komu chciałbyś się pochwalić RW. Pisałeś do kogoś komu chciałeś dogryźć.

    Mój post w ST Yes raczej był neutralny > Mili, ARO & wojtekreal [3 X] vs. Yes Man [P N] ~ 695271.74%
    Pogratulowałam, napisałam że mega % + skomentowałam walkę PN vs 3X kto jest lepszym złomiarzem. Były tam dyskusje czy Yes co robi dużo ST czy Mili który robi mało ale bardziej finezyjne.

    Siedzę sobie w niedziele (w sumie już był poniedziałek) oglądam TBBT ( <3 ) widzę PW od Bigota "a jednak jak pogral wyladowal na pzcie". Myślę sobie "który znowu z UNITED dostał złoma" (myśl została ocenzurowana) (UNITED to mój sojusz - przyp. red) i wysyłam "?". W odpowiedzi dostaję "pewnie na pochodzie byl". W niedzielę jednak bardziej wolę oglądać TBBT ( <3 ) niż rozmyślać dlaczego ktoś dostał złoma. Jak już pisałam nie jesteśmy znajomymi żeby sobie żartować co robił Mili gdy dostał złoma więc odczytuję to jako złośliwość.

    Jak pisałam jeżeli kogoś interesuje co robi inny gracz niech pisze do tego gracza. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • oczywiscie ze czyste gosc po paru latach schodzi z urlopu akurat w tym samym momencie co YM, dostaje zloma i znow idzie na kilka lat urlopu :)

    oczywiscie ze to tylkoz bieg okolicznosci i starcie ejst czyste inaczej bylby ban tak samo jak Aro mial czyste przyrosty bo gdyby nie to przeciez bylby ban

    ja mysle ze nie tylko u Was w sojuszu nie ma akceptacji na cos takiego wedlug mnie na calym uni nie ma bo inaczej GO by banowali takich delikwentow

    ps.jak ja sie ciesze z tego ze wszyscy sa tacy krysztalowi

    caluski
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Nie wierze :D Elmo :P Pluszaku
    No tak traktujmy każdego psychola który podobnie jak kaligula kończy swoja wypowiedź : " ponadto uważam że Yes zrobił pusza na owocowym"
    O co men chodzi? Co ten nasz biedny Robo Ci zrobił? zabrał Cel? kupił drożej jakiś przedmiot na aukcji czy spotykał sie z kimś z Twojej rodziny?


    Bo wiesz - ja sprawdzełem Yesa jeszcze jak grał w Huntersach ;P nawet tickety pisałem o oszustwa potencjalne wiesz jak sie skończyło? Nawet admini przepraszali, trochę rozumiem Twoje racje, pewnie za duzo nie wyszło, może zbierasz butelki, ale byś nie zbierał jakby nie on - ale ja autentycznie zgłaszałemYesa przed przyjeciem go do PN do administacji, nawet Filu Ci potwierdzi używająć argumentów ("pozioma nie ufa graczy z którymi gra") I wiesz co ? Niestety nie potwiedzili prawdy o której piszesz / me smutek

    masz dwie opcje :) przyznać sie do błedu i umrzeć lub ... umrzeć w nieświadomosci - bo wiesz ile nas interesuje te caly bełkot, nie ?

    0_o :quasi:


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • Starrk napisał(a):

    @Bigot no spoko, ale mówisz, że to @ciap zaczepia ciebie, a jednocześnie wklejasz nam rozmowę, w której to ty zaczepiasz ciap. [ciach]
    Ja nie przeczę że ją tym razem zaczepiłem, chciałem tylko pokazać jak wulgarny byłem i jak ją obraziłem, zeby sie musiała ogrywać i zbluzgac kogoś od od dołu do góry.

    ciap napisał(a):

    Bigot
    Tak najpierw zgłosiłam wiadomość ale potem z tego zrezygnowałam.
    Nie lubimy się od bardzo dawna więc pisząc do mnie nie pisałeś jak do kogoś komu chciałbyś się pochwalić RW. Pisałeś do kogoś komu chciałeś dogryźć.
    Nie lubilismy się naprawdę ??
    Wielokrotnie mnie zaczepiałaś sama np . 19.10.2018 roku o godz 13:24:02, dwa tygodnie wcześniej, kilka dni później tłumaczyłaś że Mili nie zasłużył na zwycięstwo. Pisałaś o puszach Aro, wlepiałaś mi tabelkę kupionych kont, prosiłaś by jej nie wrzucać itd. Tych rozmów było sporo, więc nie próbuj mówić że tak nie było. Zaczeliśmy ze sobą pisać ponownie po banie na Mrocznym. Nie mówie że pisaliśmy codziennie, ale od czasu do czasu nam się to zdarzało, więc jakiez było moje zdzwienie kiedy 12.11 okazało się że jednak jestem najgorszym Twoim wrogiem. A treść tej wiadomości była tak obrazliwa że musiałaś nabluzgać na Fb.

    Dodam tylko że nigdy nie postrzegalem Cie jako wroga.
    Gdyz wrogiem w grze dla mnie jest np Wojtek Real, Mili ale tylko wyłącznie pod wzgledem militarnym. Mało tego pamietam że robiłem Ci aktę jak CIe nie bylo a dtki Ci wróciły.
    Od 12.11 minęlo troche czasu a ja nadal nie uważam Cie za wroga w tej grze, chyba że postawisz jakąś flotę to może zmienie zdanie.
    No ale to pod warunkiem ze wrócę do gry. Jak nie odpowiadała Ci wymiana ze mną zdań moglaś napisac "nie pisz" nigdy tego nie zrobiłaś. Wielokrotnie mieliśmy inne zdanie na wiele tematów ale na ogól nasze rozmowy kończyły się jakimś sensownym porozumieniem, były też sytuacje kiedy nie znaleźlismy consesusu. Najczęsciej nasze rozmowy kończyły sie na priv.



    P.S Jeśli trzeba pokazać screeny z rozmów które Ty zaczynałaś mam je.

    W formie rozluźnienia
    siedze sobie 19.10.2018 piątek, po czwartku a przed sobotą oglądam redtube jestem bardzo zajęty a tu ciap do mnie pisze. 8o

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • priesten napisał(a):

    ale ja autentycznie zgłaszałem Yesa przed przyjeciem go do PN do administacji, nawet Filu Ci potwierdzi używająć argumentów ("pozioma nie ufa graczy z którymi gra") I wiesz co ? Niestety nie potwiedzili prawdy o której piszesz / me smutek
    To tak jakbyś zgłosił ARO do prześwietlenia. Jeden ban i to śmieszny jakiś jak miał 30kk pkt, miliardy lewych surowców, kryształowy gość ogólnie. GO/SGO/GA nie ma narzędzi żeby twardo komuś coś udowodnić (chyba że się na żywca błąd popełni) i nie udawaj głupiego w tej materii :E I wcale nie uważam że YM leci na pushach złomowych żeby nie było jakiś niedomówień, chodzi o obalenie Twojego argumentu że kogoś można sprawdzić w ten sposób :D


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Wy tu o pushach, multikontach piszecie jakiś graczy, a do mnie GO z rozpędu (albo i celowo) pisze z różnych kont na jednym uni i nawet się z tym nie kryje :D Oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem bo konta powstały tydzień przed UF, ale co tam. Później nie ma miejsca na uniwersum bo przed UF powstało milion multi ;)


    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Ciekawe czy wspominany GO spełni swoją obietnicę, którą złożyła tuż przed dostaniem ignora :)
  • Leonidas napisał(a):

    priesten napisał(a):

    ale ja autentycznie zgłaszałem Yesa przed przyjeciem go do PN do administacji, nawet Filu Ci potwierdzi używająć argumentów ("pozioma nie ufa graczy z którymi gra") I wiesz co ? Niestety nie potwiedzili prawdy o której piszesz / me smutek
    To tak jakbyś zgłosił ARO do prześwietlenia. Jeden ban i to śmieszny jakiś jak miał 30kk pkt, miliardy lewych surowców, kryształowy gość ogólnie. GO/SGO/GA nie ma narzędzi żeby twardo komuś coś udowodnić (chyba że się na żywca błąd popełni) i nie udawaj głupiego w tej materii :E I wcale nie uważam że YM leci na pushach złomowych żeby nie było jakiś niedomówień, chodzi o obalenie Twojego argumentu że kogoś można sprawdzić w ten sposób :D
    O czym Ty piszesz.?
    Team nie ma narzędzi.?
    Nie może poskładać puzzli,za daleko są od siebie rozrzucone.? Jakby napisali,że mają mało czasu na grę,to wtedy bym zrozumiał. ;)
    Może to bardziej o wolę tu chodzi,przecież mechanizm tego procederu posiada nasz kochana @ciap
    A może kara jest zależna,od ilości kupionej anty.?
    Jedyną gorliwość,Team przejawia na forum,i do tego nie potrzebuje wyrafinowanych narzędzi.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Chris Matters napisał(a):

    Też słyszałem o milionowych zyskach ciap z tego multi, powstałego po fuzji, co ma 120 punktów.


    Nie chodzi o zyski tylko o zasady. Jak ja bym założył konta na innych serwerach i potem swoje multikonta wrzucił do 4 sojuszy, a następnie podglądał aktywności czy umawiał handel to byłoby uczciwe czy nie ?

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Poziom jak zwykle w formie hah bede pisal do konca ze to z insomnia to walek dlatego ze robicie z siebie swietych a tak nie jest a nie lubie hipokryzji :)

    pisales do teamu zeby Go sprawdzili wie nie ma szans zeby zrobil jakis walek aha no to rajca nie ma szans na to xDDD

    chwile przerwy bo jeszcze nie mgoe przestac sie smiac


    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Śmiesznie bo znam osoby które nie wydają dużo, raptem na handlarza a proceder trwa w najlepsze. Znam osoby co nie wydawały nic a system był nie do ruszenia ze względu na luki w zasadach. Zresztą, komu ja to tłumacze, może gdyby to był ktoś inny to bym wykład napisał, ale nie osobom które w sojuszach mają jeszcze większych znawców tematu niż ja :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1: