tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • My tu pitu pitu a YM w ciągu niespełna 2 godzin urósł o 45 mln punktów :)

    Pięknie i gratuluje.

    Notabene ciekawe jak to jest możliwe :)

    O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O O_O

    • 03.12.2018 20:27:12
      up (130) [P N] Yes Man (-2.850.297)
      175.950.278
    • 03.12.2018 19:47:44
      52 up (100) [P N] Yes Man (-2.850.297)
      141.447.960
    • 03.12.2018 19:44:38
      61 up (91) [P N] Yes Man (-2.850.297)
      138.736.210
    :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: ;} ;} ;} ;} ;} MOŻNA ??? MOŻNA !!!!!
  • Nie którzy pomawiają że ktoś ma przyrosty dziwnego pochodzenia i do nikogo nie dociera że może sojusznicy wspieraja na legalu, ale dla innych będzie to push nie dawno zaobserwowaliśmy Mountain Everest przyrostów i to że odbyło się to w PN to nic się nie stało tego nikt nie zauważy bo przecież na legalu sojusznicy wsparli.
    Zostawmy temat do obserwacji i wyciągnięcia wniosków gdzie zostało popełnione niedopatrzenie że tak można .
    Jeśli jest ok nie denerwujemy się z przyrostów innych czyli tak jest dobrze. Jak by było źle były by bany nie ma banów ? Czyli wporzadku .
    Trzeba tylko z głową kupić teraz kilka kont przetopić i przehandlowywal deks i gonimy yesmena . Z drugiej strony to bez różnicy czy surka z ATM wspomogla jednego czy wspomogła by kilku graczy z PN i tak by powędrowała do PN . Tylko czemu jak zwykle przy kontach które zostały zbanowane za oszustwa i manipulację surowcami nie zostały surowce odesłane do teamu jak to się zawsze odbywało że jak ktoś dostał zastrzyk surowców z kont zbanowanych gdzie podejrzenie było o oszustwa i manipulację surowcami był nakaz odsylki surowców ? Tutaj jakoś zostało to ominięte i niedopatrzone !!!
    Ps: powitam jako pierwsze YM i życzę kolejnych sukcesów z powrotu.
  • W temacie odbudowy YESa wypowiadają się osoby, które najmniej wiedzą - FILEK i John. Jak uważacie, że był tam push (a przyrost był spektakularny - sami przyznajcie :) ) to czemu nie zgłosicie do GO/SGO, a może do samego ARTa :) Przecież taki ekstremalny push to chyba nie przejdzie nie ?
    Fajni Ci nasi przeciwnicy w grze :D Tacy nie za mądrzy :P

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Wisior czemu się osmieszasz jak kilka postów wyżej pisaliście że rozmawiałem z gilbertem i to z nim przygotowałem prowokację a on to szef ATM ? Więc czemu strugacz pawiana ?.
    Bosze jak wy się kręcicie jak " coś " w przeręblu :).
    Nawet cię nievwtracalem uczył PN to po co podnosisz głos jak nawet w PN cię olali i nie wytłumaczyli skąd pochodzi prowokacja .
    Normalnie Janusze
  • FILU napisał(a):

    Wisior czemu się osmieszasz jak kilka postów wyżej pisaliście że rozmawiałem z gilbertem i to z nim przygotowałem prowokację a on to szef ATM ? Więc czemu strugacz pawiana ?.
    Bosze jak wy się kręcicie jak " coś " w przeręblu :).
    Nawet cię nievwtracalem uczył PN to po co podnosisz głos jak nawet w PN cię olali i nie wytłumaczyli skąd pochodzi prowokacja .
    Normalnie Janusze
    Nie do końca rozumiem to co napisałeś, Ale z tego co ja wiem o tej grze to yesmanowe konto, mogli odbudować tylko sojusznicy.
  • @ Wisior
    Ja nie wypowiadam sie na temat odbudowy Yesa
    Podsumowalem cala dyskusje ( jezeli ta gownoburze mozna tak nazwac )
    Zgloszenia juz poszly i to na pewno nie jedno

    Ps
    Z odbudowa Yesa trzeba bylo zaczekac do dzis , jest event na zakup surowcow
    Bylo by dodatkowe wytlumaczenie jego przyrostow
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Mam pytanko do wszystkich zainteresowanych. Tych którzy mają to gdzieś jak i tych zniesmaczonych :E :E

    Czym się różni odbudowa YM bądź Miliego gdzie sojusze pompują w nich grube miliony, a "budowaniem" konta przez ARO (napisałem w pazurkach, ale nie mam dowodów).
    To i to jest dozwolone przez system. Tutaj surkę wysyłają sojusze, a tutaj inne konta.
    Oczywiście w przypadku pierwszej dwójki czyn jest honorowy i w ogóle petarda :E natomiast w przypadku biednego ARO co najwyżej żałosny.
    Teraz dopiero widać, że niektórzy mieli żal pupy pisząc posty pod tematami z Aro.

    Oczywiście nie mam dowodów, że któreś z powyższych kont dostało jakiekolwiek surowce, więc uznajmy to za moje domysły ;)
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Włosiu - weź sobie nawet nie żartuj - jak możesz porównywać odbudowe gracza, po złomie do kupowania kont przez gościa za pieniądze i topienie ich?
    :D słyszałem ten argumet wcześniej - jest jednym z bardziej idiotycznych jakie słyszałem


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Włosiu napisał(a):

    Mam pytanko do wszystkich zainteresowanych. Tych którzy mają to gdzieś jak i tych zniesmaczonych :E :E

    Czym się różni odbudowa YM bądź Miliego gdzie sojusze pompują w nich grube miliony, a "budowaniem" konta przez ARO (napisałem w pazurkach, ale nie mam dowodów).
    To i to jest dozwolone przez system. Tutaj surkę wysyłają sojusze, a tutaj inne konta.
    Oczywiście w przypadku pierwszej dwójki czyn jest honorowy i w ogóle petarda :E natomiast w przypadku biednego ARO co najwyżej żałosny.
    Teraz dopiero widać, że niektórzy mieli żal pupy pisząc posty pod tematami z Aro.

    Oczywiście nie mam dowodów, że któreś z powyższych kont dostało jakiekolwiek surowce, więc uznajmy to za moje domysły ;)
    ty tak serio? bo nie wiem jak mam się odnieść :D
    drodze do nieba semafory z gwiazd...
  • priesten napisał(a):

    Włosiu - weź sobie nawet nie żartuj - jak możesz porównywać odbudowe gracza, po złomie do kupowania kont przez gościa za pieniądze i topienie ich?
    :D słyszałem ten argumet wcześniej - jest jednym z bardziej idiotycznych jakie słyszałem
    Poziom, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Ja nie pochwalam topienia kont. Ale jak czytam posty niektórych to serio nóż otwiera się w kieszeni.
    Ja czaje, że bezinteresowność jest w modzie. I odbudowa kolegi jest cool. Ale czym się różni wysyłanie surowców za darmo, a czym za inne surowce + odrobinę hajsu.
    Każdy sprzedaje swój czas. Wy/My w imię przyjaźni... inni za dutki ;)

    asasello napisał(a):

    Włosiu napisał(a):

    Mam pytanko do wszystkich zainteresowanych. Tych którzy mają to gdzieś jak i tych zniesmaczonych :E :E

    Czym się różni odbudowa YM bądź Miliego gdzie sojusze pompują w nich grube miliony, a "budowaniem" konta przez ARO (napisałem w pazurkach, ale nie mam dowodów).
    To i to jest dozwolone przez system. Tutaj surkę wysyłają sojusze, a tutaj inne konta.
    Oczywiście w przypadku pierwszej dwójki czyn jest honorowy i w ogóle petarda :E natomiast w przypadku biednego ARO co najwyżej żałosny.
    Teraz dopiero widać, że niektórzy mieli żal pupy pisząc posty pod tematami z Aro.

    Oczywiście nie mam dowodów, że któreś z powyższych kont dostało jakiekolwiek surowce, więc uznajmy to za moje domysły ;)
    ty tak serio? bo nie wiem jak mam się odnieść :D
    Zachowaj poziom i odnieś się tak jak uważasz za słuszne ;)
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Włoś poruszył temat :E Nie chciałem wkładać kija w mrowisko pierwszy.

    Bo kiedyś z tym ambitnie walczyłem. Pewnie sporo starych graczy pamięta pierwszego obrońcę prawilności. Jak udowadniałem kolejne pushe ARO, jak walczyłem z pushami Xów. Przy czym sam w międzyczasie kombinowałem jak mogłem, często hmm nieporadnie. Kiedyś, niemal na początku gry, też uważałem że na czyjąś grę wpływa GO/SGO, potem w końcu zrozumiałem że osoby które "korzystają" z takich rzeczy po prostu są lepsze/mają więcej szczęścia a nie jadą na znajomościach :E GO/SGO ma znikomy wpływ na rozgrywkę.

    Aż w końcu trafiłem w towarzystwo najlepszych, serwerowych elit. Przewinąłem się przez MNS, DTB, BOSS, RedBaron. Nawet epizod z Koalicją zaliczyłem. I wtedy mnie olśniło.

    Bo czym że jest push ?
    "Jest zabronione by silniejsze konto otrzymywało korzyści surowcowe od konta słabszego. Push to między innymi transport surowców przez gracza słabszego do silniejszego gracza z większą liczbą punktów bez uzyskania widocznych korzyści dla niego." Bla bla bla czytam w regulaminie.
    ALE:
    Czy próba moonowa z moonówki to push ? Ktoś dostanie moona, oszczędzi swoje LMy. Są korzyści ? Są. Hmmm.
    Czy niszczenie moona z moonkillówki i złom floty wracającej to push ? Korzyści są: brak straty gsów, zysk z ofiary, brak konieczności przenoszenia planety/kasowania kolonii. Hmmm.
    Zakup paliwa z konta niżej po korzystnym przeliczniku to push ? Przecież to tylko handel. Z 15 kont ? To wciąż TYLKO handel. Hmmm :E
    Sojusze Topowe mają całe siatki takich kont z których czerpią bezpośrednie korzyści (nie bójmy się tego powiedzieć wprost :E pushują się) bo ktoś ściągnie moona, ktoś zrobi moona, ktoś sprzeda paliwo. Być może są operowane przez tych samych graczy, być może przez kolegów graczy ale to nie ma znaczenia, bo efekt jest taki, że ktoś robi im więcej możliwości na zysk. Jedne sojusze mają je bardziej rozbudowane, inne mniej. I chodzi tylko i wyłącznie o skalę bo każdy kombinuje. Że jeden się pushuje z 15 kont a ktoś inny kupuje tylko z jednego konta paliwo robi z niego mniejszego oszusta ? Nie.Tylko i wyłącznie bardziej hmm: nieporadnego (po raz drugi, to dobre acz smutne słowo).

    I teraz wróćmy do odbudowy naszych unijnych tytanów. Tak samo jak nie wierzę żeby Mili nie dostał ani grama surki z lewych kont, tak samo nie wierze że ban ATM w kilka dni przed odbudowaniem Yesa to był przypadek. Tytaniczną (albo symboliczną przy eko x7) wniosły sojusze ale surka z lewych kont na bank trafiła do jednego i drugiego, bezpośrednio lub przez pośredników (spushowane surowce do jednego gracza żeby pomóc drugiemu podchodzi pod pranie surki ? :E ) .
    Po co z tym walczyć jak wszystko to od kilku lat jest jawne i za przyzwoleniem całej tej upadłej społeczności co w to jeszcze gra ? :E Brak jest jakichkolwiek narzędzi na wychwycenie procederu, nikt nie jest wstanie w 100% udowodnić łamania regulaminu. A cały ten temat śmierdzi hipokryzją na kilometr.

    Według mnie szkoda tylko że np gracze jak Jasiek co mają potencjał a nie mają takich możliwości co w/w sojusze nie rozwiną nigdy skrzydeł a inni co mają i jedno i drugie robią tylko za forumowych trolli, np Filu, sorry mordo ale jakbyś tyle poświęcał na skanowanie w grze co na pisanie tego szytu na forum to byś pewnie miał skuteczność podobną do YM w łapaniu BFS.

    Żeby nie było że komuś tu coś zarzucam konkretnie. Bo pushują się niemal wszyscy. Różnica jest w skali, no i chodzi o obnażenie całej sytuacji tym wszystkim co myślą że w OGame panują jeszcze jakieś zasady, regulaminy i inne. Od początku tak było, jest i będzie do samego końca.

    Za to imponujące jest wręcz to że przy eko x7 "wspólnymi" siłami można postawić flotę na 150kk pkt w miesiąc. Jeszcze bardziej imponuje przetopienie tej masy surki w kilka godzin :E

    Przepraszam że się rozpisałem niemal tak jak największy obecny tu spamer, mam nadzieje że merytorycznie stoi to na ciut wyższym poziomie :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Leonidas napisał(a):

    [...]
    I teraz wróćmy do odbudowy naszych unijnych tytanów. Tak samo jak nie wierzę żeby Mili nie dostał ani grama surki z lewych kont, tak samo nie wierze że ban ATM w kilka dni przed odbudowaniem Yesa to był przypadek. Tytaniczną (albo symboliczną przy eko x7) wniosły sojusze ale surka z lewych kont na bank trafiła do jednego i drugiego, bezpośrednio lub przez pośredników (spushowane surowce do jednego gracza żeby pomóc drugiemu podchodzi pod pranie surki ? :E ) .
    [...]
    Poziom (nie mylić z naszym Wszechmocnym-znienawidzonym) tego tematu trzymał mnie skutecznie od komentowania tego, co się tutaj dzieje. Ale do jednej kwestii muszę się po prostu odnieść - im mniej wiecie na temat odbudowy Yesa, tym lepiej dla Was, a przede wszystkim dla nas. Jeżeli nie pojawi się oficjalny temat opisujący to (a pewnie nie powstanie), to zostają Wam tylko domysły i... wiara w GO! Czy myślisz, że "push" na 150kk surowca przeszedłby bez echa w strukturach administracji? Czy przy tej skali i jednym (słownie: JEDNYM) beneficjencie aż tak trudno sprawdzić powiązania surowcowo-floowe? Może powiem za dużo, ale popatrz na przyrosty PNu przed złomem Yesa i po, a może zajdzie proces myślowy uchylający Ci rąbka tajemnicy. Ode mnie tyle, poza tym, że podtrzymuję - jestem wielkim fanem FILA!
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • helooo
    Leonidas napisał chyba wszystko co można było napisać w tym temacie. Całą prawdę. Też uważam, że w tej grze nie ma zasad, a ten który bardziej cwany jest uważany za przewodnika stada. Każdy kto interesuje sie ogame i zagląda na forum wie o "przekretach" ARO. Celowo napisałem w cudzysłowie, gdyż ARO gra dalej a bana nie ma, czyli wszystko odbyło się zgodnie z zasadami gry.
    Tak samo jak odbudiwa Mili, YM i wielu innych. Bana nie ma czyli w rozumieniu zasad gry - wszystko odbylo sie zgodnie z regulaminem. Możemy sobie tylko pogadac na forum o tym czy innym "przypadku" łamania regulaminu (naszym zdaniem, łamania) i tyle. Jedni będą wylewać łzy inni bedą strugać durni, a jeszcze inni bagatelizować problem. A i tak to nic nie da. Przyjdzie Kasai i wykasuje posty, ktore są bądź nie wygodne, bądź jej zdaniem naruszają regulamin, od taka ogejmowa cenzura ;).
    A karawana jedzie dalej....
    GO/SGO potem napisze cyt: " masz problem?? Napisz ticketa". Ten cytat powinien być jedynym postem, ktory powinien pozostac pod postem założyciela tematu!!!
    Dziekuje dla tych co przeczytali do końca.
  • Selene napisał(a):

    Podsumowując, założenie tego tematu przez Tapicera to jedna wielka hipokryzja z czym się muszę zgodzić ;)
    Na pewno nie z mojej strony, ja nie mam nawet moonówki :P

    A zresztą odbudowa Yes mana przy eko x7 to żaden wyczyn - raptem kilka rw, trochę sury z [P N] i [ATM] i szybko się zbiera okrągła sumka. Zobaczcie na to 100kk pkt to 100kkk surki. Założenie 100kk surki z eko dla kont które mają jakieś 10kk pkt w eko - są takie co mają więcej. Czyli potrzebujemy 1000 dni eko z kontami po 10kk pkt.

    Od rozwalenia floty Yesa mineło 6 tygodni (a konta też coś już woziły). Co daje nam 42dni. Czyli potrzebujemy 24 konta które będą coś woziły. Jak widzieliście 12 już było/jest na banie :P Reszta pomocy z sojuszu. Wcale to nie było jakieś ekstramalnie trudne. Jedyne czego tutaj było trzeba to przesłać tu, wysłać tam i rozbić skarbonkę i mamy flotę YM w obecnym składzie.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."