tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • tyle ładnych pushówek

    Witam, nie będzie zbędnego rozpisywania - ku pokrzepieniu serc, niech rozpocznie się gównoburza :D

    konta [P N]:

    GRACZ SOJUSZ PUNKTY POZYCJA
    Gilbert [ATM DL 2] 812 400 327 1248
    eco [ATM DL 2] 814 217 573 1164
    filemon [ATM DL 2] 815 595 873 1115
    cezar [ATM DL 2] 818 217 410 1022
    imladis [ATM DL 2] 821 580 566 934
    Etomcio [ATM DL 2] 820 409 303 963
    glomax [ATM DL 2] 815 331 584 1124
    Timek [ATM DL 2] 883 302 162 245
    Telm [ATM DL 2] 830 391 545 735
    kozak [ATM DL 2] 815 728 436 1105
    Plato 81 051 620 2472

    i konta [COMA]:

    franc [COMA]
    brak ruchu
    Reksio [BUDA]
    GIDEL THE END [COMA]
    leszczyna [AVALON]
    pancerz [COMA]
    Raptor [COMA]
    termek [BNW]
    Mirek87 <--- milion DT z surką to musi boleć :E
    Globus2

    oczywiście to nie wszystkie konta :P

    -edit- konta na banie
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krwawy Tapicer ().

  • sojusz ATM to jest mistrzostwo świata, wielki podziw dla tego kto te konta zablokował!!! Bo ile to można jawnie na bezczelna cisnąć pushe!

    Mam nadzieję że czasy bezkarności dla tych kont się skonczą
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Dziob ale każdy z nas wie kto zarządza tym sojuszem i kto siedzi minimum na 3 kontach w tym sojuszu i też jak w ostatnim czasie 3 topowe floty z PN zrobili sobie astro za pomocą surki z tych kont .
    Co najśmieszniejsze to nie pierwsze bany tego soja ? Patrząc w stecz u1 to mamy :

    "



    Oraz jeszcze raz :D

    ">


    Czyli to jest 3 ban i powinien pożegnać ten sojusz pusherów co też nadmienie że jedna osoba kilka razy używała tego sojuszu do prywatnych rakietować czy straszenia " podciągamy ci wszystkie moony z mojego prywatnego sojuszą" słowa pewnego gracza domyślacie się kto tak straszy i gra po hamsku .
    Też wracając do kryształowych azdy z nas ma jakiegoś bana ale niech nikt nie myśli że PN był bez banów sama topka jak Yesman ,Selena ,Andre,czy Bohun x2 byli na banie .

    Mało tego ja chciał by wiedzieć dla czego takim graczom jak Gruby ska pener / KKS i jeszcze innych kilka nicków takim osoba pozwala się grać i niszczyć grę . Każdy wie że już zdanie " aro kupuje konta " jest już od dawna nieaktualne bo od dłuższego czasu gruby kupuje je nawet powstał już żart " rezygnujesz pisz do grubego on kupi na bank" ma na koncie dziesiątki kupionych kont Eco/push w dodatku 3 konta flotowe które zawsze wyłapują bany nie wspomnę o koncie Bogu gdzie jest na permie oraz kilka jego multi porzucanych jako krety do innych sojuszy jak
    MrAccident w Explorer
    Mudzi w ECO


    To teraz zakupił konto GTI V8 i jako KKS znowu gra dla mnie prywatnie to rekordzista w multi i w Banach a także mój prywatny idole wydawaniu kasy na konta i kupowaniu skilla na wystawkach.

    Gra była by o wiele fajniejsza gdyby nie używać jak PN czy komornik multi do obstawienia i ściąganie moonow bo z własnych kont nie mają jaj ale za to mają jaja do rakietowania no cóż pozazdrościć skilla

    Ps: gruby nie pisz mi z multi że już PN idzie w odstawkę i nie potrzebujesz ich bo masz topowa flotę ? Zapamiętaj te pkt na tym koncie nie są twoje a PN kiedyś jak się zjazy jaki jesteś dwulicowy to pierwsi cię spakują
  • nic nie wiem zeby yesman, selenka, andre, bohun mieli bany ;) ale moge sie mylic. pewnie unijny kronikarz pregierza filutek znajdzie zaraz i wklei ;) czekam !
    do reszty posta sie nie odnosze bo nie wiem na ten temat za wiele. tylko powiem ze milion dt z surka to musi byc ból :D

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wojownik Kajaczenko ().

  • Ciekawe rzeczy piszesz - że ATM powiązany z nami to wie chyba wiekszość, tam graja ludki od Vana + nasi emeryci.
    Nic mi nie wiadomo aby powodem bana był pusz czy cokolwiek innego, jeżeli już był nie widzę nikogo z PN-u na pręgierzu wiec pisać możesz cokolwiek.

    O ile mi wiadomo Paradox był na banach raz a nie 2 razy.
    Nic mi nie wiadomo również o banach Selene czy Yesa ani Bohuna może sami sie wypowiedzą, no Yes raz dostał faktycznie po czym był publicznie przepraszany przez Arta za zachowanie SGO ,wiec w sumie jak zwykle - trochę paplaniny z której nic nie wynika.

    Pokaż mi jeszcze jakieś akcje w których ATM czy Paradox niszczył komuś moony i rakietował ludzi, oni tam graja zeby sobie robić eko i sprzedawać paliwo, niemniej na priva poprosze o nicki tych którzy robią coś wiecej, jakbym wiedział że chcą grać grali by pod naszym Tagiem a nie w umieralni :D


    Swoja drogą, Aro kupował konta - dobrze bo juz nie kupuje
    Gruby kupuje konta - źle, bo gruby
    Na koniec - uważam że jeżeli rzucasz takie oskarżenia - to przeprosisz jak sie okaze ze te bany albo zniknął, albo jak Cie sami zaintersowani sprostuja
    No chyba ze to tak strategia - rzucic fekaliami w wentylator i patrzec co sie będzie działo

    Wyjaśnij Panie Filu może również swoje przyrosty - z tego co wiem możesz sie pochwalić lepszym niż nasi lotnicy :)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Filuś ty Hipokryto pushujesz się co miecha na 10kkk+ bez starcia sam skupiłeś konto CoSieDzieje od Matiq a teraz gadasz po forum jaki to inni są żli zajmij się sobą później płacz po forum bo już całe Uni ma cię gdzieś nawet sojusznicy którzy grali na twoich kontach maja na ciebie [ciach] nie mówiąc o tych Fuzjach i obietnicach kto nadchodzi i mnie zjedzie bo widzę już razem nie jesteście :D a co do moich kontaktów z PN nie zmienisz ich nawet opowiadając Historie nie z tej ziemi każdy zna swoje miejsce w szeregu

    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę
  • Ale jesteście naiwni i myślisz poziomka że się wyplaczesz każdy wie że ATM to twój sojusz co nie rakietował :D człowieku nie okłamuj sam siebie sam dobrze wiesz że coraz więcej graczy z PN zaczyna cię nie lubić bo zaczynają pisać nam o tym sam wiesz jak zabrałeś konto Gilbertowi i co najśmieszniejsze z jego konta pisałeś do mnie żeby ostrzec 3x bo wilku ,włosio i mili jadą na twój zlot by przejść do PN bo zdradzają 3x , a jakie zaskoczenie miałeś jak powiedziałem ci że mam numer dovKrzycha i zaraz zadzwonię by zweryfikować twoje bzdury, rano z Krzychem się pośmielismy z tego
    Wiesz że w soju kilku się buntuje już na ciebie tak nie dawno dwa konta zabrałeś graczom co pisali i handlowali z nami wiem że zdajesz sobie sprawę że grunt ci się pali , bo coraz więcej graczy ma cię dość i pisze nam o tym że każesz niektórym graczom przenosić się w układy by ściągać moony, że każesz rakietować ,że każesz sprzedawać surke po minimalu za niby parasol ochronny Buhahaha
    Mało tego mają nawet dość twoich planów związanych z 3x lub zemną czy Ciap że niby pozdejmujesz nam moony :) tak wiemy o tym bo coraz więcej twoji sojuszników pisze nam że ty popsuła sojusz i mają cię dość od czasu do czasu i też o tym wiesz że piszą nam jakie to chore herezje piszesz lub snujesz plany komuś coś narzucając .
    Mają cię dość tak jak uziela i kajako nieraz pisza cytuje "
    " Nie chcemy już by poziomka i jego parobki grali lepiej jak by zakończyli grę bo niszczą tylko PN od środka "
    A i nie wiem jak ty informujesz sojuszników że kajako jest nie poinformowany za co na banie byłem :) tyle razy pisane było na forum bo to świetna historia :).
    Poziom paradoks jak byś zobaczył na screena wyżej był 2 razy na banie a ten jest 3
    KKS gruby ty natomiast nieodzywaj się jesteś skończony i nikt cię nie bierze na poważnie ale jedno miałeś rację i cały ten sojusz Komornic że jak zaczęli pisać do was o haniebnym rakietowania to sam pierwszy pisałeś pewnej osobie że były plany ale to PN i prawdopodobnie poziomka nakręcał śrubę by rakietować i że to jego inicjatywa i data ataku , że wam niby nie było to w smak :D i że jak wpisywałem się PN w st lub dawałem łapkę to pisaliście że wazelinuj im i że podziwiam floty zrobione na pushach :) tu ci dwulicowi u przyznam rację .

    Meritum rozprawa to czy się dla was pusherzy i to wy się spowiadajcie mój ban to blokada payment i wolę z taką grać niż jak gruby na pushach i kupionym skillu z kont które sobie wystawiać

    Gruby bo mnie ciekawi za ile ostatecznie kupiłeś konto GTI V8 czyli teraz KKS ? Myślę że teraz jak wchodzisz w dyskusję chyba ci się grunt palić że znowu zbanują ci konto za które dałeś 2 k PLN :) ( tyle była cena wywoławcza)) uwierz nie zapłacze ani nie zatęskni zaden gracz na tym uni jak znajdziesz sie na banie znów za kupno konta

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FILU ().

  • :ocb: :ocb: :ocb:

    Chciałbym mieć taka władzę o jakiej piszesz 8) niestety prawda jest bardziej bolesna dla mnie.
    Wszystko pozostałe jest stekiem bzdur niestety
    No poza rzekomym screenem wysłanym przez jednego pijanego żartownisia przed zjazdem że niby będa na naszym spotkaniu chłopaki z 3 X -ów (w sumie juz z Wilkiem) widziałem te wiadomosc :)
    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • [ciach]
    I powiem jeszcze że pn jest wstanie grać uczciwie ale nie z tobą i twoimi decyzjami o rakietowania czy rozstawianiu ATM pod ściąganie moonow po co ? by spróbować 50-100kkdeksu wywieść :) no chyba że to szczyt możliwości .
    A i jeszcze Selena czy yesmen mają większe jaja od was wszystkich bo ci bynajmniej jak chcą bliżej kogoś to się przenoszą swoimi planetami nie jak ty ,retsab czy gruby aka KKS . Psujecie grę używając multi jak byście czyste mieli zagrywki to może by was spowrotem szacun złapał w grze no prócz grubasa bo on bez multi by nie potrafił zagrać i przez swojego byłego sojuszu G_E ( grubego ekipa ) ale zobaczymy jak zachowa się i będzie grał na nowym kupionym koncie .

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
  • Za co dostali bany gracze wymienieni tutaj nie wiem, za to jak widzę inni wiedzą co jest mocno zastanawiające, odniosę się tylko do tego bo mnie dotyczy:

    FILU napisał(a):

    Też wracając do kryształowych azdy z nas ma jakiegoś bana ale niech nikt nie myśli że PN był bez banów sama topka jak Yesman ,Selena ,Andre,czy Bohun x2 byli na banie .
    Pisząc "każdy z nas ma bana" dokonałeś lekko mówiąc nadużycia - nie każdy z nas ma bana, tylko niektórzy a nawet niestety niewielu graczy, to że Ty takie masz nie oznacza wcale że wszyscy. Czekam na przeprosiny z Twojej strony w tym momencie bo ja bana nie miałam, owszem miałam 2 albo 3 blokady nałożone z przyczyn niezależnych ode mnie ale zawsze były zdejmowane. Uważam więc że bana nie było.
    Za to u Ciebie znalazłam 2:
    FILU-2017-08-092017-08-2920 d

    FILUMISIE2016-11-262017-08-29276 d

    - obydwa pewnie za płatności :D .
    Swoją drogą za "płatności" to dawno perma powinienieś mieć ;) .

    edit: jeszcze jakis, nie wiem o co chodzi
    FlLU-2017-07-152018-09-12424 d

    - ten to jednak tej podróbki, pozostają nadal tamte 2

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Selene ().

  • Selene napisał(a):

    Czekam na przeprosiny z Twojej strony w tym momencie bo ja bana nie miałam, owszem miałam 2 albo 3 blokady nałożone z przyczyn niezależnych ode mnie ale zawsze były zdejmowane. Uważam więc że bana nie było.



    No żart sobie robisz wy możecie pisać że ja to mam bany a wy blokady jak dobrze wiesz kiedyś pisałem ci i ogólnie wiedomo że mam Blokady z automatycznego systemu GF czyli techniczne tak jak ty ale wy możecie nagminne mnie pisać że to bany :D ktoś dostanie bana że źle pozbieranie pz i odsyłają z prób moonowe hamulcowy to też już wytykacie że ban . Ale u was nie :D u was to blokada :D .
    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • FILU napisał(a):

    Selene napisał(a):

    Czekam na przeprosiny z Twojej strony w tym momencie bo ja bana nie miałam, owszem miałam 2 albo 3 blokady nałożone z przyczyn niezależnych ode mnie ale zawsze były zdejmowane. Uważam więc że bana nie było.



    No żart sobie robisz wy możecie pisać że ja to mam bany a wy blokady jak dobrze wiesz kiedyś pisałem ci i ogólnie wiedomo że mam Blokady z automatycznego systemu GF czyli techniczne tak jak ty ale wy możecie nagminne mnie pisać że to bany :D ktoś dostanie bana że źle pozbieranie pz i odsyłają z prób moonowe hamulcowy to też już wytykacie że ban . Ale u was nie :D u was to blokada :D .Przestańcie mnie cytować i wywoływać bo źle na tym wychodzicie to czekam aż PN napiszę że przeprasza .
    [ciach]
    Przecież to Ty mnie zaczepiasz i jeszcze piszesz o banach - za twoje nie będę Cie przepraszać, dobre sobie, insynuujesz że miałam bany a skoro ich nie ma - to przeproś, i przeproś wszystkich graczy którzy bana nie mieli.
    I nie będę przepraszać za to że napuszczasz graczy na rakietowanie bo sam nie masz odwagi, to stara Twoja zagrywka - my to zrobiliśmy przynajmniej osobiście i osobie która była odpowiedzialna za rakietowanie nas i puszczanie dziwnych ataków - czyli tobie.
    Radzę Ci nie zaczepiać mnie więcej :) .
  • schodzenie z tematu nie pomaga wam to że incydent waszych push kont trwa od 2014 roku. jest masowy inni co dostali bana jakiegoś zrozumieli że się nie da i zaprzestali działalności wy po pierwszym zbiorowym banie NIE!!! po drugim NIE!!! a 3 was nauczy czegoś ???
    [ciach]


    Selene napisał(a):

    zrobiliśmy przynajmniej osobiście
    śmiech mnie ogarnął :D pamiętaj pomagał wam sojusz ATM i komornic co ponoć wy ich namówiliście XD

    ps : jeśli mam taka władzę na uni to rozkazuje by cały PN dał się wyzłomować

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanego posta i flame

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

  • FILU napisał(a):

    [...]
    A i jeszcze Selena czy yesmen mają większe jaja od was wszystkich bo ci bynajmniej jak chcą bliżej kogoś to się przenoszą swoimi planetami nie jak ty ,retsab czy gruby aka KKS . Psujecie grę używając multi jak byście czyste mieli zagrywki to może by was spowrotem szacun złapał w grze no prócz grubasa bo on bez multi by nie potrafił zagrać i przez swojego byłego sojuszu G_E ( grubego ekipa ) ale zobaczymy jak zachowa się i będzie grał na nowym kupionym koncie .

    [ciach]

    kolego wielokrotnie piszesz o tym żeby pisać twój nick poprawnie i aby nie wywoływać cię do "tablicy" to po co mnie wywołujesz i na dodatek nawet nicka nie potrafisz napisać poprawnie? I powiedz mi jakie ja mam multi? Jakie zyski z niego czerpię? Od kiedy gram na tym koncie zrobiłem sporo st ze skillem albo i bez nie mnie to oceniać, ale jak tak piszesz że każdy się pushuje to usiadź policz sobie z tych st zyski i zniszczone pkt militarne i zestaw je sobie ze statystykami jestem pewien że wynik będzie adekwany do przyrostów jakie zrobiłem. Bo ja niestety nie mam takiego skilla jak ty i nie potrafię robić po 10-15kk pkt miesięcznie na idlakach. Bo pkt militarnych zbytnio na twoim koncie nie przybywa więc nie wiem z kąd takie przyrosty przy tym mizernym eko bo mamy prawie taką samą ilość pkt eko... Więc skończ pajacować w każdym temacie bo i na każdego posta odpisywać wszędzie to samo bełkot niedorozwiniętego dziecka...
    Play For Fun! Not For Top!

    Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
  • [ciach]

    Wiem natomiast że "jakieś złe siły w twych tematach czuje, to sprawa ciemnej strony zapewne;)" Radziłbym po pierwsze troche zluzować naprawde, bo kolejni sojusznicy Ci sie posypią, przez te Twoje fobie PN-owskie i inne nigdy nie doczekamy tych dark ages które nadchodzą :D Dzisiaj w sumie szybki rzut okiem na statsy uswiadomiły mi żę chodzi chyba nie o dark ages - bardziej dark place, bardzo dark i to bardzo intymne wyznanie - szanuje, bo jak wszyscy widzimy jest dupa. Ostatnio widziałem papier toaletowy w takie Misie - ciekawa akcja, tak czy siak głowa do góry!


    Droga Filu czesto w listach pytacie mnie, dalczego tak czesto prowokuje i co zamierzam osiągnąć, zawsze pisze ze zasadniczo nic, ale do brzegu - o ile dobrze widze zarowno tutaj jak wczesniej na boardzie nikt Cie nie zaczepiał, ja to w ogole mysle że nawet nie komentowalibyśmy tego tematu jakby nie twój kontrowersyjny wpis którym to Ty wycierasz sobie morde Nami - a nie na odwrót.


    Swoja drogą to to mega zabawne że myślisz że we wszystkich pyskówkach na forum jesteś górą, miałem do czynienia z Twoimi sojusznikami więc wiem że prezentują trochę wyższy poziom, wiec skad takie przekonanie? [ciach]


    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame i obrazę


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Częściowo problem z multi można ograniczyć wprowadzając jeden przelicznik handlu np. 3:2:1 i koniec.
    coraz częściej widzę że natura polaków (oszukiwanie, złodziejstwo,) chyba zmieni się za parę pokoleń.
    Uni 41 - OFF
    Uni 45 - OFF


    Uni 48 - ON Top 1 Było

    Sojusze DooM, n00bs, Misie

    jest Uni 68 top - daleko w tyle
    :] ale ciekawie



  • Witam.
    Czytając posty pod tym jakże interesującym tematem lewych kont sojuszu PN i Coma chyba niektorych poniosło. Z fajnego tematu zrobiła sie dyskusja między graczem Filu i graczami z PN. Mam prośbę zróbcie sobie nowy temat w did pt. " Filu kontra PN" i tam sobie pogadajcie albo na PW ok??
    Mnie nie ibteresują wasze żale i kto komu wchodzi w d....
    Temat jest ciekawy, gdyż obnaża całą prawde o tej grze. Czyli "chcesz być mocny? To musisz mieć pare kont".
    Teraz zastanawiam sie ile tych ST wykreconych przez Coma i PN jest prawdziwych a ile udawanych ;)
    ;)
    Ile graczy z PN i Coma zbudowało swoje floty z puschu.
    Czekam na jakies info :)))
  • Chyba_TY napisał(a):



    Ile graczy z PN i Coma zbudowało swoje floty z puschu.
    Czekam na jakies info :)))
    Istotą tego problemu,jest niewytłumaczalny przyrost nie tylko graczy z w/w sojuszy.
    Można się zastanawiać skąd gracze 3X,Misiów i innych pomniejszych sojuszy notują zwyżki punktacji.
    Posiadając eko cienkie jak budżet państwa,rosną szybciej niż wydobywają.
    Nie wstawiając przy tym żadnych ST i mST,śledząc punkty militarne i nie widząc znaczących różnic,którymi można by wytłumaczyć cokolwiek.
    Brak dowodów na oszustwa.? A może raczej galopująca niekompetencja GO/SGO.?
    Zasłonięcie oczu nie spowoduje,że problem oszustów zniknie,trzeba działać.
    A może wystarczy regularnie płacić za anty i inne fanty w tej grze,i można się uznać za nietykalnego.?
    Nie bronię z tego miejsca sojuszu w którym gram..ja tylko zadaje pytania.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Niestety Was zasmucę mówiłem to nie raz i nie dwa
    Jedyne co łaczy PN z obecnym ATM a wcześniej Paradoxem to fakt że wszyscy grali kiedyś w PN lub Rycerzach + sprzedają nam paliwo.
    Temat ST niestety za dużo z tym wspólnego nie ma - nie znajdziecie też ST w którym jakikolwiek PeeN kasowałby Paradoksiarza albo kogokolwiek z ATM-ów z tej listy
    No ale wmawiajcie sobie udawane ST - łatwiej przykryjecie swoje braki czasu, farta czy umiejętności.


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • ja mam inną teze w sprawie tych przyrostow etc.
    Sami GO i SGO grają ;), a co za tym idzie przymykają oko na niektóre sytuacje.
    I tak GO gra na uni x gdzie operatorem jest jego kolega z uni y. Z kolei gracz z uni X (GO) jest operatorem na uni Y..... Gdzie graczem jest operator ;) rozumiecie :))))) na tym to polega.
    Dlatego czesto śmieszą mnie wpisy pod ST operatorów gry. W mojej opini powinni być bez stronni.
  • Chyba _TY
    GO , SGO i GA podejmuja dzialania wtedy gdy jest zgloszenie przez support lamanie regulaminu i zasad gry
    Oni nie maja obowiazku przegladania wpisow pod ST czy w innych tematach i na ich podstawie podejmowac jakiekolwiek dzialan w celu wyjasnienia tego co tam pisza
    Czyli po prostu zglaszac takie sprawy do GO przez suport
    Robienie pod ST i w innych tematach gownoborzy nic nie da
    Takie sa procedury
    Modek najwyzej wpadnie i przeczysci temat bo takie ma zadanie
    A co do wpisow GO pod ST , jako gracze maja do tego prawo tak jak kazdy inny gracz

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"