tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam :)
    temat jest bardzo ciekawy brakuje aż kartek na zapisywanie tych informacji te emocje i wymiana zdań to wszystko jest idealne
    multikonta push itp to wszystko bardzo dobrze zgrywa się do tej atmosfery czyta się to bardzo miło i jest zarazem ciekawe gdyż można się dowiedzieć paru ładnych ciekawostek.
  • uuu gruby a co to sie stało z twoim kontem MrAccident ? wyrąbali twojego kreta z soja :D widzę że coraz więcej graczy czyta ten temat i zaczyna reagować .
    jeszcze został KaMaS w EKO też wywalą go chłopaki jak zaczną czytać i kojarzyć fakty.
    temat ten naprawdę duzo info wnosi takie jaki jesteś oszust i jaki z lorda sietowego jest kryształ a widzę ze zaczynasz KKS mieć z niego padawana ale słabo go szkolisz bo już bana 3x multi wyłąpał wiec widać że to twoja krew :D
    z resztą jaki pan taki i uczeń
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Podac tu niki wszystkich pushowek i multi , bez znaczenia do kogo naleza
    Bedzie co farmic i zlomowac He he he
    poczekaj Malko aż ten Skar który gra tylko, sorrki grał ( czas przeszły) zejdzie z upa to możesz go farmić bo to typowe konto które zbierało deks i handlowało komornic deks po minimalu czyli takim systemem co tutaj jest pisane od początku :D to taki kolejny samobój dziś od komornic że pushkonto Skar do handlu deksem po minimalu bredzi <X i chce zamknąć temat :D .
    Malko nie będę wypisywał już bo KKS ładnie się zachował po złomie ale wiem jakie konta spamowały ss naszą akcję by zlagować możliwość obrony i odesłania fs obrońcy.
  • Cześć komorniki !!!!
    Nie raz wpadam na forum poczytać co tutaj się dzieje. Widzę, że mój nick odmieniany jest przez wszystkie przypadki. Jakiś lord [ciach] pisze że Filu to panciorek, a panciorek to FILU. Otóż lordzie ja Panciorek jestem osobą, która grła na koncie Panciorek, Qla i wielu innych. Byłem graczem, który grał także w Komornikach, Miśkach. Nie byłem nigdy pusz kontem. \
    Pusz konta posiadają gracze, którzy są tutaj wywoływani czyli: Gruby, Retsab, Dziuniek, Zygunia itd.
    Grając w tą grę chciałem walczyć z puszkontami wyżej wymienionych graczy lecz niestety nie udało się i się poddałem tzn. Pener (konto, które Gruby kupił za PLN po banie jakie dostał na koncie Bogu) zezłomował mnie.
    Dziś patrze a puszerka została zezłomowana tzn. NoSkill (już nie wiem sam kto tam gra czy dziuniek czy ret, czy to puszkonto Grubasa) i KKS (czyli główne konto Grubego, teraz ma taki nick coś tam You tralla czy coś tam.[ciach]). I na mej buzi pojawił się uśmiech !!!!!!! mam nadzieje, że dostaną jeszcze nie raz klapsa !!!!!!
    Czekam jeszcze na wpisy tych zakłamanych "graczy" z Komornik pod ST swoich kolegów. Co napiszą ?? że net się przyciął ??? eheehe śmiechu warte.
    Tacy wyszczekani Zygunia, KKS, Ret, a teraz cisza. [ciach]
    I już skończcie z tym, że Filu to panciorek!!!!!!! Grajcie sobie dalej zakłamańcy z Komornik !!!! Mam nadzieje że was poskładają inne sojusze bo widze że po UF wiele mocnych graczy się pojawiło ze SKILLEM !!!!! ALE TAKIM PRAWDZIWYM A NIE TAKIM CO KOMORY MAJĄ. ICH SKILL JEST KUPIONY ZA KASĘ !!!!


    NARA !!!!!!!
    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame i obrazy