S&D Universum Quantum Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

• Dyskusje
  • Ruda wrote:

19dawid45 wrote:

i lobby nie gotowe ogolnie team dal ciala z fuzja i zamiast to naprawic na spokojnie to Seek robia by ludzie nie pamietali ich wtop
    team nie odpowiada za sprawy techniczne gry.
    Zaczynasz draznic. Team za nic nie odpowiada, za wylapanie pusherow, za multi za kasowanie postow na forum wiec po co jestescie?? Odpowiadacie za organizacje S&D czy tez nie?? Jest 5 zgloszen i raczej sie nie odbedzie bo termin swiateczny. Piszecie o progach ze musza byc niskie bo to zabawa dla graczy, jakos w tych 5 zgloszeniach floty sa konkretne ktore na luzie zrobia 500-1k% a latanie po 2-3k dt i paru satkach mamy z glowy. SD jest dla graczy ale nie sluchacie tych graczy ktorzy wam pisza ze nie pasuje im termin bo swieta sa i nie pasuja im progi bo za niskie, to dla kogo wy tu jestescie i dla kogo jest to SD. Robicie to tylko po to zeby miec czyste raczki? Dobra dalismy im mozliwosc sd ale nikt sie nie zglosil to uj z nimi....
    Ktos tam od was pisal ze brak opiekunow na wszystkie uni, przeciez byla fuzja z 30 serwerow zrobilo sie 10 ilu tych pomocnikow potrzebujecie 20?? Ja wiem ze Ty musisz tak grac jak Ci kaza ale moze lepiej czasami stanac z boku niz pisac to co piszesz.
  • Uprzejmię proszę graczy uni Quantum o nie zgłaszanie się do SD robią z nas durni pokazując nam że gdzieś mają nasze zdania. Jest 7 zgłoszeń brakuje jednego . Te SD to głupota okres plus progi... Team widzi uwagi graczy nawet tych najsilniejszych i ma to gdzieś nie dajcie im satysfakcji do jak to stwierdził @Terry posiadania czystych rączek.
  • 19dawid45 wrote:

Uprzejmię proszę graczy uni Quantum o nie zgłaszanie się do SD robią z nas durni pokazując nam że gdzieś mają nasze zdania. Jest 7 zgłoszeń brakuje jednego . Te SD to głupota okres plus progi... Team widzi uwagi graczy nawet tych najsilniejszych i ma to gdzieś nie dajcie im satysfakcji do jak to stwierdził @Terry posiadania czystych rączek.
    dokładne jestem za nie ma sensu teraz w to grać święta
    .... i pilnować w nowy rok satelit... tzn ja i tsk gram upem heh
  • Hehe no to jak się odbędzie to bedzie duuzo uropowcow przez miecha prawdę mówiąc uwolnićie paru graczy na ten czas od gry akurat na święta będą chłopaki/panie czas dla rodzin :)

Ciekawe na co będą polować ci co są zapisani będą mieć problem
  • Już widzę setki rw na satelitach i dt.... prawdziwy pokaz siły i skilla uczestników.... będziecie mogli sobie z dumą po każdym takim rw strzelić piwko w blasku chwały:)

Dla mnie te SD to plucie nam w twarz... tyle opinii i żadnej reakcji ... no ale widać niektórym można napluć a i tak udadzą że deszcz pada... gratuluję

The post was edited 1 time, last by 19dawid45 ().

• próg minimalny powinien zaczynać się od 800%.
    Ja osobiście jak i wielu innych graczy zapinamy urlop :) to jest pewne, mam nadzieję że jeszcze będzie na co latać np. po idlakach!
    gorące brawa dla tej osoby kompetentnej o ustanowieniu tak niski próg oraz termin, ja się pytam... na jakiej podstawie jest on ustanowiony???
    w tej sprawie powinno byc raczej głosowanie czy coś, moze wszyscy się nie zgadzają z taką decyzją.
    to ogame schodzi na psy, jeśli będą dalej takie jaja to z chęcia zakończę grę ;) pozdrawiam wszystkich graczy Q!
  • Jest już informacja odnośnie wysokości nagród.

wakat wrote:

Wartość nagród: Wartość nagrody, którą można wybrać, stopniowana jest na podstawie ilości punktów posiadanych przez gracza uprawnionego do odbioru nagrody w momencie sprawdzania konta w grze, zgodnie z poniższym szablonem:

Stopień 1 - do 45kk punktów - nagroda o maksymalnej wartości 2,25kk punktów

Uwaga: Nie można wybrać nagrody przekraczającej 5% ogólnej wartości konta.
    Stopień 2 - pomiędzy 45kk a 75kk punktów - nagroda o maksymalnej wartości 2,25kk punktów
    Stopień 3 - ponad 75kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta
    Stopień 4 - powyżej 300kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta

OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • To ja tak na szybko się z wami przywitam, bo w tej edycji to ja będę wam prowadzić S&D. Możecie pisać z każdym pytaniem, zgłoszeniem nieprzestrzegania regulaminu czy po prostu niszczeniami :)
    Dzisiaj jeszcze jestem na urlopie, ale nie martwcie się, wieczorem na pewno pojawi się podział i przypomnę wam kilka najważniejszych zasad, które mogą być problematyczne :)

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus
    Seek and Destroy

• Już za niedługo ruszamy z projektem :)
    Link do podziału: PODZIAŁ

Najważniejsze informacje:
    • próg: 300%
    • czas na wstawianie rw i niszczeń: 4 doby
    • powrót do starego liczenia niszczeń: % za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17
      Uwaga: % za zniszczonego moona musi przekraczać próg! Czyli zaliczane będą moony od średnicy: 7142
    • Moony do niszczenia zgłaszamy mi przez prywatną wiadomość 12h wcześniej. W zgłoszeniu podajemy: nick gracza któremu planujemy ściągać księżyc, koordynaty, średnicę moona i numer uniwersum.
    • Atak na członka własnej drużyny skutkuje natychmiastowym wydaleniem z Programu do końca edycji. Obrona ataku członka drużyny również, nawet w przypadku obrony sojusznika!
    • Zasady publikacji RW - zwróćcie uwagę na tytuły rw i niszczeń!
      RW: 2008-11-07 10:24:34 - zlyarchiwista [mroczniarchiwiści] - 300 %
      Niszczenia moonów: [NM] 2015-10-09 15:38:24 - zlyOgr [zleZielonki] - 300%
    • Jeśli ktoś będzie chciał zmienić nick w trakcie rozgrywki - proszę o pw. Raporty ze zmienionym nickiem, w przypadku braku informacji, mogą być niezaliczone.
    • ACSy: Każdy gracz biorący udział w projekcie, rozliczany jest indywidualnie według zasad: (III. 1 Zasady projektu Seek & Destroy)
    To chyba na tyle ;) w razie pytań można pisać. :xnice:
    Powodzenia!

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus
    Seek and Destroy

• gumisie, smerfy :E ty tak neferet powaznie??? co to gra dla przedszkolaków :E

- no chyba ze tak liderzy wybrali co w sumie by mnie to nawet nie zdziwiło :]

PRZEDSZKOLAKI miłego latania :}
    BRUNCIA IS MAJ NEJM

:fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

The post was edited 1 time, last by Whisky ().