S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

• Dyskusje

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Koloc wrote:

@Ruda wszystko ładnie pięknie ale wkradły Ci się błędy :D w klasyfikacji walecznego łowcy poprawiaj bo złe osoby będą wysyłać prośby o nagrodę XD
      Nie ma znaczenia tutaj to:

wakat wrote:

Waleczny Łowca:

wymagania: dzielenie liczby punktów militarnych przez ilość zaliczonych procentów w rozgrywce - ten u kogo na 1% przypada najmniej punktów otrzymuje nagrodę

Obostrzenie 1: ponad połowa zaliczonych procentów musi być osiągnięta ze starć solo

Obostrzenie 2: na koniec rozgrywki gracz może zrezygnować z 1 rw w acs, które uniemożliwia wygranie nagrody, jeśli po odjęciu jego wartości nadal wygrywa klasyfikację to otrzymuje nagrodę
      ?
      [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
      [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
      :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!

The post was edited 2 times, last by ciap ().

• Mili Ty wygrałeś walecznego łowce :P wiec jak z niego zrezygnujesz to nagroda trafia dalej. Nastepny jest Elmo ktory ma za duzo acs wiec nie bedzie brany pod uwage. Nastepny jestem ja ale nie wiedziec czemu nie ma mnie wymienionego w top 3 :P a 4 jest wilku który i tak ta nagrode dostanie bo ja tez wybiore wiecej wartą niz za walecznego :)

Pytanie czy Ruda czytała mi i Tobie

Edit: swoją drogą chyba miała najbardziej niewdzięczne sprawdzanie i liczenie odkąd zrobili S&D :D Także jej też się gratulacje należą
      Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.

The post was edited 1 time, last by Koloc ().

• Ja np. nie rozumiem tego:

wakat wrote:

Postrach Księżyców:

wymagania: zliczamy ilość zniszczonych księżyców - ten kto będzie się legitymował największą ilością zniszczonych księżyców wygrywa

Ruda wrote:

Postrach księżyców:
      Danek [50 NM]
      Ezeq [34 NM]
      Czemu na top3 nie ma rollo: Zniszczonych Księżyców: 24
      ?
      [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
      [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
      :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
    • Koloc:
      Liczba RW: 27 + 15 (NM) = 42
      Zniszczonych Księżyców: 15
      Łączny procent: 24801.95%
      Średnia: 590.52%
      WL: 237,21

Waleczny Łowca:
      Mili [218,59]
      Elmo [235,19]
      Mallory [252,82]

o tą nieścisłość mi chodziło @ Ruda :)
    • @Koloc poprawiłam to już. ;) Forum z taką ilością urozmaiceń w poście średnio chce współpracować. ;)
      Przeliczyłam % z Twoich starć i ACSy przekraczają połowę zdobytych %. Nie ukrywam mogłam się pomylić i chciałam sprawdzić ponownie bo przy takiej ilości o błąd łatwo.
      Dziękuję @ciap za zwrócenie uwagi, brakujący wpis równiez dodałam ;)

Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Nie lliczylem swoich acs bo i tak bym tej nagrody nie wziął...Ale w klasyfikacji mam 3 wynik tylko nie należy mi się mi że względu na zasady...sam się pomyliłem i nie wskazałem Mallorego na czwartym miejscu Wilku jest dopiero 5 i tak dostanie tą nagrodę.

No chyba że Mili wszystkich zaskoczy i zrzeknie się złomiarza :E

Edit: jeszcze należałoby sprawdzić czy po odrzuceniu jednego re acs ktoś nie jest uprawniony do nagrody :) ale nie martw się ja już nic więcej od Ciebie nie chcę xD

The post was edited 1 time, last by Koloc ().

• @Ruda ja z racji że 4 razy z rzędu :top1: i 3-krotnie obroniony tytuł AKTYWISTY wybieram nagrodę - AKTYWISTA
      Jeszcze raz dziękuje za udział i że z drużyny Tyrell zrobiliśmy wspólnie drużynę Ponad Podziałami co owocowało dużą ilością ACS które to finalnie dały nam przewagę i wygraną .
      Jako że moim zdaniem była to rozgrywka na wysokim poziomie jaka do tej pory nie zdarzyła się i wynik SD jest masakrujący oraz nie chwaląc się wygrana drużyna Tyrell osiągnęła naprawdę wysoką poprzeczkę %%% i możliwe że wynik sumaryczny drużyn SD 2019 oraz indywidualny drużyny Tyrell niech będzie poprzeczka na następne SD wiec @Virtual_ManPL może wpisać je do rekordów u68 :brawo:
      ">

The post was edited 1 time, last by FILU ().

• FILU wrote:

@Ruda ja z racji że 4 razy z rzędu :top1: i 3-krotnie obroniony tytuł AKTYWISTY wybieram nagrodę - AKTYWISTA
      Jeszcze raz dziękuje za udział i że z drużyny Tyrell zrobiliśmy wspólnie drużynę Ponad Podziałami co owocowało dużą ilością ACS które to finalnie dały nam przewagę i wygraną .
      Jako że moim zdaniem była to rozgrywka na wysokim poziomie jaka do tej pory nie zdarzyła się i wynik SD jest masakrujący oraz nie chwaląc się wygrana drużyna Tyrell osiągnęła naprawdę wysoką poprzeczkę %%% i możliwe że wynik sumaryczny drużyn SD 2019 oraz indywidualny drużyny Tyrell niech będzie poprzeczka na następne SD wiec @19dawid45 może wpisać je do rekordów u68 :brawo:
      Nie prowadzę już rekordów uni 68
    • Czas abym i ja coś naskrobał :kocham:

Dziękuję wszystkim aktywnym uczestnikom za rozgrywkę. Było to jedno z lepszych SaD jakie widziałem, ale to już wiemy :>

To (chyba) trzecie w którym brałem udział, w tym drugie po moim powrocie do gry. Może tym razem nie było aktywisty, ale na szczęście wszystko zostało w drużynie! :>

Chciałbym podziękować również drużynie, zwłaszcza graczom którzy dawali namówić się na ACS, i którzy na niego zapraszali. Nie sądziłem, że polecę w ACSie z MISIEm, a NoSkill we mnie wleci :fgrin:
      Zresztą, trzeba tą pomarańczową stronę mocy jakoś reprezentować :D
      Do kolejnego!
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

Jakiego kształtu są chmury?

"jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*