S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wisior napisał(a):

    TUKAN po prostu chciał wygrać walecznego łowcę nie przemęczając się :) Pisałem o tym przy ostatniej edycji. Wystarczyło zgłosić mikro flotkę i dobudować w czasie trwania i wygrana w kieszeni.

    Za 4 godziny można startować, a jeszcze nie wiadomo z kim :D A co jak mam cel, trafię i za 20 minut się okaże, że jestem z nim w drużynie ? :)

    Pozdrawiam
    Wisior


    Powołasz się na "prawo Kromaka"


    XD
  • Nie wysmaruje sie ;) duzo ludzi zglosilo sie i duzo osob mialo swoje zyczenia. Ruda poprostu zwyczainie zapomniala o Filu i dlatego mnie nie wykreslila. Oczywiscie w pierwszej chwili chcialem Filowi odrazu zjechac satki, by byc wykreslonym z sad, ale to trwalo tylko (okolo 3minuty). Szanuje parace i zaangazowanie Rudej w sad i nie bede swinia skoro jednak to zgloszenie wyslalem. Ruda napracowala sie by jakos posklejac wszystkich. Po za tym cala reszta druzyny by na tym ucierpiala.

    Bede normalnie gral i wklejal raporty, ale i tak chyba starkowie wygraja :P sporo aktywnych tam - moi faworyci ;)
    osobiscie Termin SaD srednio mi pasuje, ale postaram sie dolozyc swoja cegielke

    pozdrawiam.

    ps. Tylko dlaczego zwyklym szarym Tyrellem ?( szkodaze nie np Targaryenem :D
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kromak ().

  • gruby KKS nawet napisałem list do Mikołaja by w tym roku ci rózgi nie przyniósł jak co roku ci przynosi za BANY i oszustwa oraz pushe a w tym roku poprosiłem go by siadł nawet pół dnia i wytłumaczył ci że kupowanie skilla ,push, multikonta twoje 14 banów w tym jeden perm i inne oszustwa typu ( niedozwolone oprogramowanie podczas tamtejszej rozgrywki SD) niszczą i s atoksyczne jak twoje sarkazmy. Nich ci spróbuje wytłumaczyć on bo team , lekarz ,egzorcysta ci nie pomógł :D
  • Ruda napisał(a):

    Ważne info:
    Przy niszczeniu moonów, procent uzyskany z rw, również musi mieścić się w progu ustalonym na danym uni.
    Minimalna średnica moona, by mieścił się w progu dla uni 68 to 5050 km
    Rozumiem, że tutaj chodzi o klasyfikację drużynową, a do klasyfikacji księżycowej można niszczyć dowolne księżyce, tak? Bo właśnie sobie radośnie rozbiłem 4xxx i byłem przekonany, że do księżycowej się zaliczy, ale teraz nie jestem już tego pewien :).
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • Ruda napisał(a):

    Moony zgłaszamy 12h przed niszczeniem księżyca do mnie w wiadomości prywatnej.
    Ruda, zanim zaczne wymyslac bledne teorie na temat tch zgloszen, mozesz mi wyjasnic dlaczego i po co takie zgloszenia maja byc zglaszane na 12 godz przed niszczeniem ksiezyca??? Musicie miec czas zeby ostrzec osobe ktorej moon spadnie, zeby zdazyl zabezpieczyc flote???, Bo po ostatnich newsach i wpisach na forum widac ze rozne przecieki od Teamu do zwyklych graczy to normalka
  • Tak jak napisał @Koloc muszę mieć czas by moony sprawdzić, czy faktycznie takowe istnieją. Dużo siedzę na forum, ale czasem po prostu mnie nie ma dłużej :P
    % z niszczenia musi spełniać próg zarówno do zaliczenia go w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.
    Tak ma wyglądać nagłówek z niszczenia:

    [NM] 2015-10-09 15:38:24 - zlyOgr [zleZielonki] - 400%

    @zygunia żadnego przecieku nie było. Więc nie wiem skąd te podejrzenia. Zwłaszcza, ze sama jestem zaskoczona że Filu tak dokładnie trafił :P
    A co do ostrzegania obrońców przed niszczeniem, serio przy takiej liczbie osób zgłoszonych do projektu nie miałabym chyba czasu na moderowanie forum, gdybym miała do nich pisać :E





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda
    Prosze o odpowiedz lub przekazanie do wyzszej instancji
    Napisalem

    Niedziela, 14:15
    Podniesiono prog RW W S&D do 150 %
    Jednoczesnie wprowadzono obostrzenie
    zmieniony zostaje zapis z punktu 1 (nagroda dla akywisty )


    Obostrzenie: Średnia z wszystkich rw będzie musiała przekraczać dwu krotność progu rw wyznaczonego na danym uniwersum

    Uwazam to za niesprawiedliwe
    Wystepuje tu sprzecznosc pomiedzy rywalizacja o Aktywiste a interesem Druzyny ( nie wklejanie RW od 150 % do 300% )
    Powinno sie zaliczyc tyle RW by srednia RW przekroczyla dwu krotnosc progu RW wyznaczonego na danym uniwersum
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Ruda napisał(a):

    % z niszczenia musi spełniać próg zarówno do zaliczenia go w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.
    Tak ma wyglądać nagłówek z niszczenia:

    [NM] 2015-10-09 15:38:24 - zlyOgr [zleZielonki] - 400%
    To taka sugestia na przyszłość, lepiej tego typu informacje organizacyjne wrzucać w oddzielnym temacie, mi na przykład nie chciało się czytać bredni, które niektórzy tu wypisują i nie wiedziałem, że może pojawić się coś ważnego - moja wina, ale jednak :). Inna sprawa, że w tych tematach organizacyjno-informacyjnych panuje straszny bałagan. Niby mamy tu edycję PIERWSZĄ, która tak na prawdę nie jest PIERWSZA, a posty wiszą z prehistorii, niby są aktualizowane itd. ale skoro już tak zmieniają się te nasze numeracje edycji, to mógłby przy każdej powstawać jakiś jeden zbiorczy temat/post z aktualnymi informacjami. :)

    A jeszcze jedna rzecz, tak z ciekawości - format daty w niszczeniu księżyca jest inny niż w zwykłym starciu, z czego to wynika?
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • Danek słuszna uwaga coś jest nie tak :P wszyscy wklejają tak jak im konwerter wkleja wiec najpierw dzien potem miesiac potem rok tymczasem wg zasad powinien byc najpierw rok. Wiec wszyscy źle wklejamy :P Niech się @Ruda wypowie żeby potem nie było poprawiania setek postów

    Edit: sprawdziłem poprzednia edycje i też zamieszczaliśmy tak jak konwertuje ogotcha wiec wszysko jest dobrze
    Domniemuje że ktoś nie zauwazył przez kilka lat zmiany w konwerterach :D bo w głównym temacie o zasadach publikacji RW jest link do konwertera ktory generuje nagłówki w taki sposob jak zapisujemy :D a nie tak jak jest napisane w zasadach że najpierw ma być rok :)

    @wakat @Toadie chyba czas edytować posty z 2010 roku :)

    Edit2: wszyscy co mają kropki zamiast myślników i tak będą musieli poprawiać
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Koloc ().

  • @Koloc to jak będzie wpisana data i godzina nie ma znaczenia. Ważne, żeby była wpisana.

    @john malkowitz007 zawsze w przypadku nagrody aktywisty był wymóg utrzymania pewnej średniej. I nie ma zakazu wklejania starć o wartości poniżej 300%. Trzeba jedynie zadbać, żeby poza takimi starciami była też odpowiednia ilość starć odpowiednio większych, żeby utrzymać odpowiednią średnią.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Przeglądając rw:
    1. @FILU nagłówek do poprawy:
      S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019] < w nagłówku ma widnieć tylko Twój nick
    2. @Zakins
      S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019] < w 1 st nagłówku nazwa soja zamiast drużyny, w 2nd brakuje daty i godziny, nazwa soja zamiast drużyny, nick obrońcy nie może znajdować się w nagłówku.
    3. @-hamer-
      S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019] converter ogotcha ma w swoich ustawieniach opchę generowania nagłówków do S&D. Należy tylko zmienić nazwę soja na nazwę drużyny.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Toadie
    Ja to doskonale rozumie
    Ale moze dojsc do takiej sytuacji ze przy koncowym podliczeniu Aktywista bedzie mial srednia ponizej 300%
    Ale po odrzuceniu kilku RW ponizej 300 % nadal bedzie Aktywista i przekroczy wtedy srednia 300%
    W pierwszym przypadku traci prawo do nagrody a w drugim nie

    O to wlasnie mi chodzi
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • nie ma wylaczania RW wiem bo sam bylem ofiara tego wygralbym w cuglach walecznegolowce czy jakos tak ale jest jeden glupi warunekj starcia solo musza miec ponad polowe % ktore zdobyl gracz i to mnie wyeliminowalo bo polecialem w ACSie jednym ba nawet jakby nie liczyc tego ACSa to i tak bym wygral ale nikogo to nie interesowalo wniosek byl taki ze nie warto latac w ACSach komus kto chce wygrac w tamtej kategorii druzyny na tym traca ale coz tak bywa wiec nie wiem dlaczego tu by mialo byc jakos inaczej


    S&D - wątek dyskusyjny

    nizej sobie mozesz poczytac jak wygladala dyskusja(poznizej posta do ktego dalem linka) w zasadzie posty Ciernika wystarcza

    wniosek jest jeden taki sam jak w moim przypadku byl jakbym nie wkleil ACSa to bym wygral ale moja druzyna stracila by ten % w Twoim jest to samo trzeba liczyc i wstawiac takie RW zeby srednia sie spadla ponizej wyznaczonego progu czyli druzyna bedzie tracic % jesli nie bedziesz mogl dawac wszystkiego :)
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3