S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jeżeli KKS (czy jak mu tam teraz) zostanie usunięty i będzie możliwość wzięcia udziału (mimo zamkniętych zgłoszeń), to chętnie wezmę udział w projekcie.
    Nie ważne z kim będę (choć mam swoje typy) - liczy się zabawa.

    Wydaje mi się, że takie życzeniowe podejście do projektu, który ma określone zasady, jest nieco dziecinne, tak samo jak wypowiedzi o atakowaniu sojuszników.
    SAD jest chyba po to, żeby poznać innych graczy.. nauczyć się czegoś nowego (no chyba że sami prosi tu są) - SAD wprowadza tylko nagrody.. tak poza nagrodami SAD jest cały czas na UNI - nie?
    Może warto odstawić sojuszowe historie, opinie i między-sojuszowe niesnaski dla ciekawej rozgrywki? Czy wolicie być zamknięci w swoich "światach" ?

    ciap napisał(a):

    f4ust napisał(a):

    Wiem, że zgłoszenie po czasie, ale mogę być rezerwą, za wyrzuconych (?!) graczy.
    Leć po kwiaty dla @Ruda i czekoladki dla @Toadie i @wakat :fgrin:
    Nie ma przekupstwa!
    Przyjmą, to przyjmą. Nie, to nie.
    :popcorn:
  • mysle ze kazdy ma swoje podejscie do sad. Ja nikomu swojego nienarzucam. Wiec nie rozumiem dlaczego oceniacie moje podejscie? Kto ci F4ust powiedzial ze taki jest cel sad? Albo gdzie to jest napisane? Kazdy ma prawo podchodzic do tego jak mu sie podoba, byle nie lamal regulaminu. Ja wlasnie nie chce lamac regulaminu dla tego zostawiam furtke by wogole w nim nie brac udzialu gdyby druzyna mi nie odpowiadala. Nie bede rezygnowal w trakcie sad bo nie bede mieszal organizatorowi. Proste rozwiazanie.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kromak napisał(a):

    mysle ze kazdy ma swoje podejscie do sad. Ja nikomu swojego nienarzucam. Wiec nie rozumiem dlaczego oceniacie moje podejscie? Kto ci F4ust powiedzial ze taki jest cel sad? Albo gdzie to jest napisane? Kazdy ma prawo podchodzic do tego jak mu sie podoba, byle nie lamal regulaminu. Ja wlasnie nie chce lamac regulaminu dla tego zostawiam furtke by wogole w nim nie brac udzialu gdyby druzyna mi nie odpowiadala. Nie bede rezygnowal w trakcie sad bo nie bede mieszal organizatorowi. Proste rozwiazanie.
    A to nie ma tutaj żadnych nagród?
    Każdy ma prawo do własnej oceny i zdania, ale tutaj drużyny narzucane są odgórnie - więc to podejście jest dla mnie dziwne - zgłaszam się albo nie.
  • Ciap ale ja wymienilem tylko 5 graczy. Zobacz ilu sie zglosilo. O PN napisalem ze "najchetniej". Nie przeinaczaj. Jest pelno graczy z ktorymi moge byc wylosowany i tez z wrogich mi sojuszy. Jezeli nie bede w druzynia z ta 5 ktora wymienilem to bede stosowal sie do regulaminu, a jesli nie to niezostane wziety pod uwage w zabawie sad. Kogo krzywdzimy?
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • F4ust jest tez napisane ze mozna zglaszac swoje sugestie, ktore nie musza byc uwzgledniane. Gdzie dziwne podejscie? To jest nawet napisane.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Selene napisał(a):

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    A od kiedy ty jesteś taka głupio-mądra? Po co się wcinasz w nie swoją sprawę. To sprawa między mną, a Kromakiem - OUT
    To pisz sobie z nim na priv, tutaj jest forum dla wszystkich. I tak jak Filu i inni tak i ja mogę tu się wypowiadać.
    Szybko odpowiadasz :x
    Nie będę pisał na priv, bo tę rozmowę mają widzieć wszyscy - "ideą konkursu jest właśnie inny podział niż sojuszowy". Na tym zakończmy te dysputę, bo jak dla mnie temat wyczerpany, a dalsza dogryzanie sobie do niczego miłego nie doprowadzi :P Miłej Soboty Selenko :)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Krwawy Tapicer napisał(a):

    Szybko odpowiadasz :x
    Nie będę pisał na priv, bo tę rozmowę mają widzieć wszyscy - "ideą konkursu jest właśnie inny podział niż sojuszowy". Na tym zakończmy te dysputę, bo jak dla mnie temat wyczerpany, a dalsza dogryzanie sobie do niczego miłego nie doprowadzi Miłej Soboty Selenko
    Ja nie miałam zamiaru dogryzać, tylko zwrócić uwagę innych z Twojej przyszłej drużyny na Twoje poglądy na tą rozgrywkę. Wzajemnie miłej soboty Dzióbku
  • Fajnie się tu bawicie :D

    Na u1 wiadomo jaka była relacja na linii PN - T ale podczas s&d gracze byli wymieszani i nikt z T czy PN nie płakał, że nie chce z kimś być i normalnie acs-y były itp. Nikt z tego co pamiętam nie odwalał szopki, ze skanowaniem drużyny a i chyba w większość w buddy siebie miała (mogę się mylić).

    Albo niektórzy gracze zbyt fanatycznie podchodzą do gry, lub relacja między wami ewoluowała przez te ostatnie 2-3 lata w bardzo złą stronę.

    Zamiast bawić się i latać z "wrogami" robicie gównoburzę ... bez sensu.
  • FILU napisał(a):

    ...jego sojuszniczka niech sobie zezłomuje jak zwykle w SD bo zawsze u niej sie pro elo skill budzi w SD
    Kolejny raz pisze ci, nie wywoluj mnie do tablicy, nie zaczepiaj mnie !!! Jaka kolwiek dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu, dlatego juz dawno przestalam reagowac na twoje zaczepki i prowokacje. Szacun tylko dla niektorych forumowiczow, ze maja ochote odpisywac na twoje falszywe demagogie, ale robia to pewnie dla tego , zeby pociagnac temat i zebys dalej mogl sie kompromitowac na forum. Obojetnie w jakim temacie sie nie pojawisz, to srasz zeby wywolac gownoburze. Robisz to z pewnoscia dlatego, bo tylko glosnym szczekaniem mozesz zwrocic na siebie czyjakolwiek uwage. W innym temacie prowokowales ludzi z PN i KOMORNIK, tu prowokujesz tak samo. Gdyby nie FORUM, przestal bys isniec! Rozumiem ze ty nie potrafisz zyc bez nalogow, ale lepiej juz bylo jak wszedzie widziales biale myszki, bo tu w wirtualu twoje wizje chyba ciebie samego juz przerosly i sobie z tym nie radzisz. Pochwal sie cwaniaczku twoimi ST, bo moich tam nie brakuje, pojawiaja sie regularnie (o ile mam czas na gre), i nie tylko podczas S&D. Twoich za to jakos tam nie widac, a przyrosty z kosmosu sie biora.
    Nie zamierzam odpisywac na kolejne twoje posty, nie liczy sie dla mnie twoje zdanie, wiec sie nie produkuj. Szkoda mi czasu marnowac na ciebie!
    bez odbioru!!!

    ciap napisał(a):

    @Ruda informujemy Cie o banie!
    Ciap, masz moze info na jak dlugo KKS dostal bana??? Jako gracz U 68 raczej takich informacji miec nie powinnas, no chyba ze jakis przeciek od innych GO ktorzy opiekuja sie U 68 :whistling:
  • zygunia napisał(a):

    ciap napisał(a):

    @Ruda informujemy Cie o banie!
    Ciap, masz moze info na jak dlugo KKS dostal bana??? Jako gracz U 68 raczej takich informacji miec nie powinnas, no chyba ze jakis przeciek od innych GO ktorzy opiekuja sie U 68 :whistling:
    Czasem mam wrażenie że popadacie w paranoję. Serio.

    Nie wiem na ile ma bana, jednak w niczym to nie przeszkadza. Ważne żeby wiedzieli że ma bana i może być problem. Oni sami sobie wszystko ogarną. :fsmile:

    I jak widać problemu nie ma bo pisał że tydzień. Ja za to podniosłam fałszywy alarm.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • f4ust napisał(a):

    Sam napisał w innym temacie że tydzień, za multi..
    F4ust po prostu rzuć ignora na tą osobę nigdy nie jest w temacie nie przeczyta nawet co sojusznik pisze w takich przypadkach to nie wiem czy egzorcysta pomoże jedynie potrafi zrobić syf swoją herezją.
    Ale na pewno usłyszymy o niej w SD jak przebudzi jej się skill do złomowania bo teraz nie może nawet miniST wykręcić a w SD będą grube steki szły
    Nawet jak byś jej teraz napisał że za multi ma bana bo sam o nim pisał i z jakim kontem wpadł to ona by zaraz znowu snuła konspiracje i podejrzenia że wszyscy mają z teamem koleżeństwo a ona jedyna zostaje w świecie swoich multi i sojuszu banowiczów
  • TukanLSD napisał(a):

    TukanLSD
    The Angels Of Apocalypse [ANGELS]
    brak
    35814

    Lekkie Myśliwce: 25000
    Krązowniki: 814
    Pancerniki: 10000


    Fajnie ;d :thumbsup: Poproszę ze swoimi ; D!
    ładna flota podana a w tym samym dniu ST w obronie


    Lekki myśliwiec 21.875 ( -4.554 )
    Krążownik 801 ( -13 )
    Statek kolonizacyjny 11 ( -0 )
    Recykler 19.917 ( -951 )
    Sonda szpiegowska 633 ( -141 )
    Niszczyciel 2.969 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 17 ( -0 )
    Pancernik 28.244 ( -0 )


    nawet oszukiwać nie umie
    współczuje drużynie z którą będzie, konfitura będzie jak nic :)
    Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby.
    [/size][/color]
  • @ Selavi
    A jaki obecnie widzisz problem , by w ciagu 1.....2 godzin podwoic lub potroic stan floty ??? ( jezeli jest bardzo mala )
    Ja tez zglosilem udzial i podalem sklad floty
    Juz jest nieaktualny , flota stale sie buduje
    Mozna wnioskowac ze wiekszosc zgloszonych flot jest obecnie wieksza , o ile ? , nie mam takich danych

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • John Ty tak na poważnie czy po prostu taki naiwny jesteś??? A może głupi po prostu

    Jakoś nie widzę aby typek w statystykach poszedł w górę.....
    Ilość panckow chyba by ujawniła ze coś dobudowal...
    Pewnie Tukanowi zapomniało się wpisać reszty floty
    A Ty próbujesz tutaj madrowac się


    Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

     Napoleon Bonaparte
  • Uuuu tutaj faktycznie błąd jest przy podaniu stanu floty i to nie jest błąd typu o jedno zero za dużo się wpisało lub za mało . Ale nie ma co panikować Ruda przy weryfikacji do drużyn odrzuciła by takie zgłoszenie jak faktycznie stan odbiegał by w dniu zgłoszenia drastycznie od autentycznego.

    tak niedzielnym żartem to istotna zmiana floty u mnie zaszła :D przemalowałem ją XD
  • zart niczym z familiady :E
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • @ Selavi po pierwsze to nie ubliżaj mi tu od Konfidentów jeśli masz coś takiego mi do zarzucenia to napisz na priv.
    @ Selavi po drugie tak zrobię - zmienię ten błąd.Stan floty był inny przed zgłoszeniem,budowę zacząłem później oraz zapoznam się jeszcze raz dokładniej z zasadami S&D to moje pierwsze zgłoszenie i dziękuję za wskazówki sam bym nie wpadł na to, tylko mogłaś bez ubliżania łagodniej zwrócić uwagę mi na to! Dla mnie liczy się zabawa tylko i wyłącznie,ze złomów się śmiać umiem takie mam podejście.a Ciebie widzę kują cyferki w oczy ;)
  • TukanLSD napisał(a):

    @ Selavi po pierwsze to nie ubliżaj mi tu od Konfidentów jeśli masz coś takiego mi do zarzucenia to napisz na priv.
    @ Selavi po drugie tak zrobię - zmienię ten błąd.Stan floty był inny przed zgłoszeniem,budowę zacząłem później
    widzę że chłopak ma coś z rycerza :noob: myśli że popisze pierdoły i będzie wyjaśnione , ale nie inni mają trochę więcej w głowie i widzą że ST było zrobione o 10:03:25 a zapis do S&D o 10:19 to jak póżniej załączyłeś budowe :lool:
    Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby.
    [/size][/color]