S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mi ostatnio nie chciało się lecieć na rw na jakieś 800-1000% :E , a miałbym lecieć na jakieś 90% :quasi: .

    Nie chciałbym się spierać, ale latanie przy tak niskim progu jest deprymujące. Sam bym nie pomyślał abym komuś musiał gasić światła. Niech będzie ustawiony próg chociaż 300% (najlepiej z 500%), wtedy będzie można się wykazać i jednocześnie nie wnerwiać sąsiadów ]:-D .
  • Jak nic nie zostanie zmienione to zawsze możemy wziąć sprawy w swoje ręce i nie latać poniżej tych 300%
    Pokażmy Modkom, że da się i można zrobić fajną rywalizacje.
    Tylko czy wszyscy by się tego trzymali? Czy nikt się nie wyłamie?
    Wtedy byłby to "NASZ" próg procentowy :) Modki niech bawią się w swoje wyliczanki a my w swoje.
    Wszystko do zrobienia, trzeba tylko chcieć.

    Przemyślcie sprawę, mamy czas do poniedziałku.
  • jeżeli to ma na celu wyłonienie najlepszych to może coś nie tak z logiką , bo jaki sens był wcześniejszych progów identycznych przy speed 1, a obecnie eko mamy x7, st mamy większe progi itd a s&d nic,tu wystarczy raczej mieć mnóstwo czasu ,w niektórych dziedzinach , a nie umiejętności przy takich progach , z tym eko....

    , do tego gratuluje wyboru czasu , bynajmniej może niektórych rajcuje siedzenie w święta nad kompem ale nie wszystkich, spoko...... nadal można zniechęcać zamiast zachęcać graczy,
  • Pazik to bez sensu zawsze się ktoś wyłamie mało tego niektórzy nie wrzucając rw stracą szanse na nagrody. Bo i drużynowej się nie zdobędzie nie mając odpowiedniej ilości %. Szkoda że nasze sugestie jak zwykle nie są brane pod uwagę. Ja i tak nie latam na minus więc takich rw tu nie wrzucę bo byłoby mi wstyd :(
    A tak swoją drogą to myślę, że mogło się więcej osób jeszcze zapisać ;) gdyby tylko był dogodniejszy okres i lepszy próg to ta edycja mogła być najliczniejsza w historii :)
    Szkoda że nie jestem w topce. Zorganizowałbym własny konkurs w którym nagrodą np byłoby sprzedawanie przez pół roku dexu po minimalu :P ale mam za małe wydobycie i zasoby żeby to ogarnąć :D
    Mam wrażenie, że nie chce się zwiększać progów bo przywrócono % za zniszczone moony i jakby dali wyższe progi to zniszczenie małego moona wcale nie liczyłoby się do rozgrywki. Czyli zrobiono minimum z minimum zmieniając tak naprawdę jedną z zasad. A nikomu już nie chciało się zmienić wzoru na % z księżyca (przywrócono poprzednie zapisy) i podnieść porządnie progów adekwatnie do możliwości eko x7 i 40% złomu
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Koloc ().

  • Sugerujesz Koloc, że ja powinienem zrobić taki konkurs z paliwem po minimalu?:D
    Ja jak któregoś pięknego dnia będę kończył z ogame to zrobie fajny konkurs :)
    Przetopie wszystko co mam, wszystkie surowce wymienie na paliwo, jeszcze mnóstwo uzbieram i zwycięzca dostanie taka paczkę 10-15kkk paliwa :]
    Tylko kiedy ja skończę -_-
  • Nie tego nie powiedziałem, są bogatsi od Ciebie mniejszym nakładem pracy :D
    Ale jakby się kilku graczy zgodziło to możnaby fajne rzeczy zaproponować w takich zawodach. Np. walka czterech-pięciu sojuszowych drużyn i wygrani dostają od pozostałych dex po minimalu w ustalonych odgórnie ilościach na co mają np. miesiąc czasu :D Drużyny mogłyby być pomieszane i też dałoby się to zrobić. Będzie czas na przemyślenia podciągnę eko w przyszłym roku i się zastanowię czy dałbym radę coś takiego ogarnąć przy pomocy paru osób :)
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Pewnie zawsze to jakieś urozmaicenie.
    Sami musimy zacząć robić sobie zawody bo ze strony Modków nie można liczyć na nic konstruktywnego.

    Tyle się tu pisze, każdy stara się interweniować i raptem 1 czy 2 posty od Rudej, które generalnie nic nie wnoszą...
    Totalne olanie sprawy, S&D, graczy
  • Zatem rozwiążmy to... @Toadie, @wakat czy mamy szansę na podniesienie progu czy wasze ogłoszenie jest już ostateczne?

    Edit: ps. u nas zawsze była duża frekwencja ale popatrzcie sobie na N czy Q jak tak dalej pójdzie to się nie odbędzie chyba, że wszyscy operatorzy jak Ruda sami się zgłoszą do rozgrywki
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • teoretycznie jeśli Rada SD uchyliła by się nad pomysłem zwiększenia % może nie tak dużo bo widziałem jest jeden gracz któremu ciężko było by osiągnąć 300 a gdzie zrobić ich kilka ale może jakieś 120 było by dla niego nie tak straszne i osiągalne a to zawsze już większy procent i mniejsze obawy górników co z ich dt.

    co do regulaminu hmm widzę że ktoś bierze udział a nie zna zasad i nie m bladego pojęcia oraz ani razu nie przeczyta(ła) podforum zaliczenia rw. Projekt Seek Destoy nie przewiduje zabawy w zyski po to są farmingi a zabawa toczy się przy rw.

    Toadie napisał(a):

    W programie patrzymy tylko na dwie rzeczy: czy starcie jest wygrane i czy na PZ jest wymagana ilość surowc

    - Czy wiadomo jest kto jest naszym opiekunem ?
    bo chciał bym też przedyskutować tworzenie drużyn z opiekunem i chętnymi w SD czy fajnie było by 2 drużyny nawet z dwoma dużymi flotami/podobnymi czy lepiej było by jak by każdy topek miał drużynę
  • Nie biorę udziału w tej "rywalizacji" ze względów czasowych, ale śledzę wątek od początku i przyznać muszę, że to jedna wielka farsa..
    Modki muszą pokazać że coś robią, żeby ktoś z góry im przy d.pie się nie szwędał..
    "Robimy wszystko dla graczy" kasaj.. zajrzysz tu i na swoją tablicę? - tak dla przypomnienia tego zdania.. a może większej części tekstu.
    Opiekunowie nawet się nie wypowiadają.. "podnieśli progi", bo różnica % jaka była a jaka jest teraz, to xx... bla bla bla

    Gdybyście robili rozgrywki dla graczy, to posłuchali byście ich.
    Szumnie zapowiadacie zmiany, (brawo za ogłoszenie ich przed rozpoczęciem) które demotywują - prościej jest mieć swoje zdanie, najważniejsze zdanie, bo się ma kolorek..
  • Kolec no niestety nie da się wlecieć w zasieki na czyściocha omijając lot gs-ami
    ale w tej rozgrywce już niestety nie aż tak aktywny będę chociaż będę starał się trochę zrobić rw.

    dobra po za rozmowa z kumplem z PN . Czy wiadomo jest coś o podniesieniu nagród ? bo przy naszych ekonomach podniesienie budynku to chyba już żarcik jak i badanie przy Zefirze
  • FILU napisał(a):

    Kolec no niestety nie da się wlecieć w zasieki na czyściocha omijając lot gs-ami
    ale w tej rozgrywce już niestety nie aż tak aktywny będę chociaż będę starał się trochę zrobić rw.

    dobra po za rozmowa z kumplem z PN . Czy wiadomo jest coś o podniesieniu nagród ? bo przy naszych ekonomach podniesienie budynku to chyba już żarcik jak i badanie przy Zefirze
    Górnik może postawić flotę, a ktoś z flotą nie może zrobić eko?
    Filu zrób sobie tylko na 1 kolonii porządne eko i już będziesz czerpał profity z nagród S&D
    A nie już myślicie jakby tu znowu udupić górników. >_>
  • Proponuje zachować wizje Pazika i olać pajaców z administracji S&D i wstawiamy progi 300%+ uszanujmy górników bo tez im coś od gry sie należy a nie jechanie bez sensu po satkach kto sie dostosuje jego sprawa zobaczymy czy chodz w takich sprawach flotowcy moga byc solidarni

    PS
    jak ktoś ma czas i chęci roześlijcie do uczestników zobaczymy jaki bd skutek

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KKS ().

  • co do progu to dobrze aby byl jak najnizszy :))
    Wielu co sie wpisuje aby byl jak najwyzszy chyba nie wiedzą na czym polega s&d :)
    Po drugie 40% uczestników pójdzie na upa. Ciap jak to ma w zwyczaju wykreci Zero "0" RW. I takie to bedzie s&d.
    Patrząc na "wyczyny" graczy bioracych udział w poprzednich edycjach myślę, że ta bedzie taka sama.
    Więc po co sie ścierać na forum jak i tak każdy wie jak będzie :))
  • dobrze że S&D nie blokuje urlopu :) niedziela 23:30 włączam urlop, mam w dupie zabawę gdzie jakiś pajac będzie latał i kosił mi saty na planetach żeby malutkie procenty zbierać. nie mam czasu siedzieć dzień i noc na kompie z powodu durnej gry. Święta w tym roku zaczną się dla mnie duuuuuuuuużo wcześniej i przy okazji życzę wszystkim Zdrowych Wesołych Rodzinnych Świąt, moje na pewno takie będą. Chyba pierwszy raz jak długo gram włączę urlop, no cóż z debilizmem sie nie wygra. Będąc na urlopie na pewno stracę mniej niż bez niego.
    Pozdrawiam
  • Jaki procent będzie do takiego się dostosujmy i bawmy się każdy zna zasady SD i jakie rw są zaliczane jeśli będzie nie zgodne opiekun odrzuci więc bez paniki. Po prostu tak jak halok napisał kto się obawia można zawsze urlop wrzucić .
    Każdy będzie robił rw jakie uważa i jakie są zgodne z zasadami projektu SD .
    Co do umów hmmm jeśli by to wypłynęło z 3x , PN , Angeles, innych nie znam więc nie wypowiem się za nowych ale można by wtedy znaleźć umowę wspólną co do zamieszczania 300 i powyżej . Bo chociaż nie lubię PN i od czasu do czasu z nudów się popstrykamy na forum ale raczej można zaufać ich mandatem jakieś umowy honorowej . Ale jak pisze mi to ktoś pokroju KKS gruby to żarty sobie robisz ? Ty który gra nie honorowo !!! Człowieku w przednich SD robiłeś walki gdzie 1 h przed zakończeniem SD z multikonta puściłeś 100 ataków na siebie i 5 minut przed zakończeniem SD wystawiłeś je jako rw. Ty piszesz o lataniu na minus koleś opanuj się poświęciłeś całe multi na minus by zrobić 100 rw w sumie dobrze się to zakończyło bo wyrwałeś bana razem z multi i tym co ci pomagał z Komornic . Więc zamilcz i nie pisz o umowach honorowych z tobą bo kto da zapewnienie że inni będą wstawiać 300 i powyżej a ty 5 minut przed zamknięciem SD nie wkleiles 100 rw po 90 .
    To może umówmy się że każde konto które zeszło z upa w dniu ogłoszenia SD lub zejdzie z upa jak i zmieniło email lub zmieni nie będzie zaliczane do %%% szach mat gruby .
    Teraz na poważnie
    Nie wrzucajcie graczom walczącym o aktywistę że rozbijają się bo nie da się wlecieć w zasieki bez strat własnych, a w rzeczywistości jak tacy znajdą się u was w drużynie to znajdzie się banan na twarzach drużyny że jest w drużynie i będzie się rozbijal robiąc codziennie % dla drużyny i zwiększał szansę wygranej .
    Zawsze można zmienić regulamin by nie atakować w czasie SD planet ?

    Regulamin jest i każdy chyba wie jak i jakie rw są zaliczane więc po co ta kłutnia ktoś boi się aktywisty i utraty satek niech wstąpi do projektu SD i trzyma kciuki że znajdzie się z takim w drużynie

    Zapomnieliśmy o waznej dyskusji co z nagrodami czy zostały podniesione ?
  • Wszystko się zgadza, jest regulamin i trzeba się go trzymać.
    Ale kto ten regulamin napisał?
    ktoś z gameforge? Art?
    Specjalistą nie jestem ale coś mi mówi, że ten regulamin jest napisany przed naszych Modków
    Trzymają się go sztywno jakby to był jakiś święty gral. "Edytuj" i trzymamy się nowego regulaminu.
    Jeszcze raz napiszę - wystarczy chcieć.

    Ale o czym my rozmawiamy skoro nawet nikt nie racz odpisać z włodarzy forum.
    Zajęci są? Pod ST kolegów się wpisują cały czas a nas mają w ...
    Trzeba opisać gdzieś dalej to genialne podejście do sprawy a przede wszystkim do nas graczy.