Top1-SOLO: Zuy sen [B-S] vs lord_sith [SITH] - 275017.67%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top1-SOLO: Zuy sen [B-S] vs lord_sith [SITH] - 275017.67%

    yhmmm od czego tu zaczac :D
    oj z Lordzikiem ganiamy sie juz od wiekow :D zawsze bylo troche wesolo po obu stronach :P prócz utarczek w grze tez i na forum nam sie zdazaly czesto a ostanio nawet czesciej ale nie bedziemy teraz poruszac tego tematu ;)
    Po zezlomowaniu Ravena twardo przejąl pileczke lidera opozycji na quaoar ! z malymi potknieciami mimo wszystko troche podolal temu zadaniu choc braklo ...? no wlasnie ? szczescia czy troche wiecej wiary a moze po prostu za slabo rosly jajka :/
    Wypomne tylko jedna 99% szanse która miala opozycja na quaoar a jednak nie skozystala z niej :P wtedy powidzialem ze beda tego zalowac i jak widac tak wlasnie jest :)

    Co do akcji to jak zwykle z przypadku w nocy przeskanowalem moony naszych kolegow w ulu i stala deuterowka bez akt :P szybkie skany wszystkich i jak zwykle flota w malo dogodnym miejscu do zlomowania :/ Lodzik masz nosa do parkowania :/
    tym razem bez ociagania (pare okazji bylo tak zmarnowanych) poszewdl klonek a flota w ruch :D na reki juz nie bylo paliwka :P
    Tak jak przypuszczalem gdybym flota znow czekal na klonka bylo by po ptokach :P
    Niedlugo po starciu obronca zalogowal na poczatku chyba troche nie wiedzial co sie stalo a po chwili zacxal troche wioslowac zlomu :P chyba bez przekonania ale jeszcze troche podszarpal nerwy :P
    Mimo wszystko SZO dla Ciebie (stawiam ze sie skusisz na powrot) a na razie spokojnego odpoczynku od tych cyferek :D

    Troche to trwalo ale zmorzyl mnie z rana wiekszy sen niz Lodzika w nocy :D

    Pozdrowionka Dla calej EKIPY CZARNYCH OWIECZEK :D z taka ekipa to i diabel z piekla by sp...uciekl :D

    Dzieki za reki DOBI i za towarzystwo w nocy rowniez Zolce :)




    Dnia 22-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 603.505
    Okręt wojenny 62.548
    Pancernik 225.955
    Lekki myśliwiec 4.651.948
    _________________________________________

    Obrońca lord_sith [SITH]
    ________________________________________________

    Mały transporter 336.081
    Duży transporter 57.318
    Lekki myśliwiec 2.309.100
    Ciężki myśliwiec 346
    Krążownik 350.124
    Okręt wojenny 37.488
    Statek kolonizacyjny 115
    Recykler 430.891
    Sonda szpiegowska 964
    Bombowiec 9
    Satelita słoneczny 100
    Niszczyciel 15.225
    Gwiazda Śmierci 31
    Pancernik 119.082
    Wyrzutnia rakiet 54.983
    Lekkie działo laserowe 10.968
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 522.507 ( -80.998 )
    Okręt wojenny 61.639 ( -909 )
    Pancernik 224.615 ( -1.340 )
    Lekki myśliwiec 1.456.052 ( -3.195.896 )
    _________________________________________

    Obrońca lord_sith [SITH]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -336.081 )
    Duży transporter 0 ( -57.318 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -2.309.100 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -346 )
    Krążownik 0 ( -350.124 )
    Okręt wojenny 0 ( -37.488 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -115 )
    Recykler 0 ( -430.891 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -964 )
    Bombowiec 0 ( -9 )
    Satelita słoneczny 0 ( -100 )
    Niszczyciel 0 ( -15.225 )
    Gwiazda Śmierci 31 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -119.082 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -54.983 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -10.968 )
    Mała powłoka ochronna 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 15.300.966.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 43.594.555.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 18.360.054.500 metalu i 9.141.712.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    5.644.000.000 Metalu i 5.644.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    600.000.000 Metalu i 600.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    6.022.691.500 Metalu i 1.977.308.500 Kryształu
    182.020.000 Metalu i 182.020.000 Kryształu
    3.288.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    435.776.500 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    16.372.488.000 Metalu i 8.603.328.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.083.735.000
    Kryształ: 4.773.211.500
    Deuter: -182.096.000
    agresor zyskał łącznie 9.674.850.500 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -25.557.784.000
    Kryształ: -14.458.801.000
    Deuter: -3.577.970.000
    obrońca stracił łącznie 43.594.555.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

  • Na początek graty sorro :D Wczoraj pokrzyczeliście o recki to mu je odebrałeś z nawiązką delikatną :D

    A teraz postaram się przytoczyć kilka bezmyślnych wniosków pajacy:
    1. Licho trochę po to był BFS
    2. Szczęście miałeś bo Lodzik przysnął
    3. Pewnie kupiłeś tą flotę bo nigdy tutaj nie stała

    Jak coś sobie przypomnę to dopiszę jeszcze :D

    Kał z Tobą ! :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RolnikSzukaZony ().

  • Huk straszny - dla takich wyników się gra, a dopiero później w grę wchodzi ewentualny zysk :)
    Cieszę się, że mogłem jakoś pomóc (choć pomoc to niewielka). Gratulacje Sorro - wlot pierwsza klasa, przetapiaj na kolejne zabawki i bij kolejne rekordy.
    Zuy Sen, Zue Owce - stado zaczyna wymykać się spod kontroli.

    Obrońcy szybkiego posklejania floty i powrotu do gry.

  • No cóż...Jak to się mawia...życie.

    Na wstępie przepraszam sojusz. To nie powinno się wydarzyć. Jak widać MOCz mnie tym razem opuściła. do 3x sztuka ;)

    Teraz składam gratulacje na ręce agresora - GRATULUJĘ Sorro. Pomimo utarczek słownych, chylę czoło. Poganialiśmy się trochę, potankowaliśmy, pokaleczyliśmy. Ostatecznie wygrałeś. Farta więcej niż rozumu miałem, jak to mawialiśmy, chyba ze 3x. Za każdym razem MOCz czuwała. Raz mnie zbudziła 2-3 min przed killem na 1g, zdążyłem cofnąć, moony padły. Innym razem budziłem się dokładnie tyle samo przed wlotem na bfsie. Tym razem ciut za późno...Log, czerwono, znaczny spadek, wiedziałem, że jest źle. Zanim się zorientowałem, chwilę mi zajęło. Odruchowo coś pozbierałem, pozrzucałem paliwa na planety, utopiłem kilka recy, zadyma spora była. Dla takich chwil warto grać. Też ;)

    Skaniłem sobie, biłem jakieś śmieci i za moment miały iść kille w jedno miejsce i fsik. Dosłownie na momencik oczko mi się zamknęło. Jak się zamykało, szyderczy uśmiech się pojawił, żebym za cholerę się nie kładł, bo będą jaja. No ale ja jak to ja. Zawsze lubiłem balansować na krawędzi i stąpać po cienkim lodzie. Tym razem był za cienki...A winko za dobre hyhy

    Fakt, raz mogłeś paść. I nie tylko ty. Ale zawsze czegoś zabrakło. Może czasami jaj, jak wolisz, tpa, dexu, trochę szczęścia, nieważne zresztą. Wierzę, że to nie koniec i Ekipa się odegra, przynajmniej częściowo.

    Czy będzie odbudowa? Na ten moment nie wiem. Raczej nie. Chyba czas odpocząć, ewentualnie poklikać na luzie, wszak zima, coś trzeba robić. Założyłem nawet konto na Europie. Nałóg. Ale przynajmniej flo pilnować przez jakiś czas nie trzeba hehe.

    Graty raz jeszcze, dobrego przetopu i refleksji czy musisz udawać takiego buca. Dalej wierzę, że ubrałeś tylko taką maskę ;)

    Filmiki eleganckie ;) Jak lubię. Zarówno ten jak w ryj dostaje i ten końcowy jak mnie dojeżdżasz ;)

    MOCz z Wami!

    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • Jeszcze wczoraj sorro narzekał na konfie, że nic nie może trafic od dłuższego czasu - doradzaliśmy mu kilka dni urlopu, dobrze, że nas nie posłuchał bo nie byłoby tego tematu :)

    Graty Piotr, należało Ci się to rw jak nikomu innemu :) Zysku sporro więc mam nadzieję, że napuchniesz :D

    Lordzik mam nadzieję, że szo będzie, sojusz pomoże i moment staniesz na nogi :)

    No i muszę Ci napisać, że sorro jest mega wporzo w realu, wszystko załatwi, we wszystkim pomoże i wszystko ogarnie, tak samo w grze :)

    Eh nasłodziłem trochę ale takie są fakty ;) faktem jest też żeś lama, ot tak dla wyrównania ;)

    Graty sorrowi, Szoo Lordzikowi :)
  • ehh przegladajac rano staty nie spodziewalem sie ze akurat Lodzika spotkam z duzym spadkiem :)
    rąbnąles w sciane ze az milo :D a tak na powaznie to szkoda tej straty, pijani lotnicy przysneli niestety :D
    wiem po sobie ze po takim dzwonie to przez chwile ciezko sie otrzasnac :P
    takze graty Sorro :) musze przyznac trafiles ladnie, nie bylo latwo go zlapac :D
    jak ja Was pomieszcze w recki jak tak ciagle rosniecie ^^


  • O_O Gratulacje Sorro soczystego, tłustego i okrągłego STejka. Piekny wlot aż banan sam maluje się na twarzy.
    Zysk miazga a procent.... no cóż...wysoko postawiłeś poprzeczke. Teraz czas wziąść bata do ręki i ścigać spawaczy do roboty.
    Smacznego rzetopu a Lordzikowi SzO i gratulacje postawy.
    Lordzik kilka razy się wymigał jak sam pisał wyżej...ale Morfeusz odebrał swoje a Sorro wkorzystał okazje i tu znów pogratulować wyczucia.
    Lordzik chyba rozbiłeś tą waszą ściane he? Aż ciekawość zżera gdzie na niej wylądowałeś... :>
    Pozdro Owce ^^
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GHOST ().

  • A gdy sen zmorzył Piotrusia z aniołkami usia siusia... Łit,Łit,Łit wróć!!!. To nie był miłość jak przeminęło z wiatrem obrońca z Sith-ów "łotrem" a agresor miał charakter. Impreza u Sitha i nie jedna grzmiała by kobita i wysłana miała być nawet flota i nagle bum... Choć nie jeden powie, 5 minutowa drzemka, to głupota przyleciał Zlu sen i poszła w piach Lorda Flota

    Graty Sorro w końcu pokazałeś nabiał poleciałeś jak trzeba i bum Lordowi wszystkiego dobrego bo mimo wszystko spoko z niego gracz.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Gratulacje trafienia i wytrwałość, z tego co wiem było wiele nieudanych prób przepałów na Lordzika a teraz paliwo się zwróciło z drobną nawiązką.
    Udało Ci się Sorro dopiąć swego więc masz teraz powody do radości i odrobinę złomu do przetopu ;)

    Dla mnie osobiście to kiepska informacja bo po raz kolejny ubiliście flotę będąca podstawą zachowania równowagi na serwerze.
    @lord*sith Zuy-sen każdego może złamać więc zbieraj kilofy od pobliskich ekonomów i SZO.

    PS. @Ramadek ściana się zawaliła z wielkim hukiem i cegłówką nawet mi się oberwało :P
  • Czołem raz jeszcze. Dwa słowa jeszcze ode mnie odnośnie decyzji.

    Dzięki za słowa otuchy i te mniej miłe ;) Takie życie, że jednym zaszedłem za skórę bardziej, innym mniej. Czasami ci pierwsi potrafią lepiej, ci drudzy mniej. Co dziwne ale bywa. Dzięki za propozycję wsparcia w odbudowie. Także spoza sojuszu. To wyjątkowe.

    Po tych kilku dniach przemyśleń, podjąłem decyzję. Nie było łatwo ale uznałem, że tak będzie logicznie. Zawsze lubiłem się ścigać z mocniejszymi. Splendor i chwała wtedy większa ;) Zwykło się mawiać, że lepiej być najsłabszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najsłabszych. Nieznacznie. Przepaść tutaj już by była zbyt duża. Kilka razy mawiałem, że po złomie będzie to dla mnie koniec w tym miejscu. Zdarza mi się słowa dotrzymywać ;) Było tutaj różnie, raz lepiej, raz gorzej, miło, nerwowo, zastanawiająco, ostro ale na pewno ciekawie i niełatwo. Przeciwnik był/jest wymagający. Ale wierzę, że to nie koniec ale początek czegoś nowego właśnie. Czego moim Szitom szczerze życzę. Nie odchodzę. Będę zaglądał. Niech MOCz Was prowadzi i nie opuszcza przynajmniej tak często jak mnie. Wyłączając ten ostatni raz...

    Ty samym chciałbym podziękować wszystkim, bez wątpienia, za grę. Jestem pewien, że się spotkamy jeszcze nie raz w innym miejscu. Czego sobie jak i Wam życzę. Bez znaczenia kto jakie barwy ma.

    Dzięki i pozdrawiam
    Lord Sith vel Lodziara czy jak tam wolicie ;)

    Ps. Czując potrzebę zapełnienia mega luki i nawyków, zacząłem stawiać obrazki na Europie. Ale może to być chwilowy zryw. Informacyjnie, bo niektórzy pytają. GG moje ma kupa ludzi, niektórzy kom. Trzymajcie się!

    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • Szkoda, że tak wyszło, ale najbardziej szkoda, że taki dobry gracz a prrzede wszystkim pożądny człowiek się z nami żegna.
    Powodzenia na Europie albo w realu, spotkamy się gdzieś jeszcze na pewno, może znowu pojawisz się u mnie pod biurkiem ]:-D ]:-D ]:-D

    Atakierowi graty się należą,
    Sorro przykatowałeś nam Lodzika i dopiąłeś swojego, przetopu życze.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST