Pusherzy z Ays (SzaQ i Melek)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pusherzy z Ays (SzaQ i Melek)

    Witam,

    Jako że nikt nie zdobył się na cheć napisania postu po poprzednich ekscesach gracza Jarczyk z Draco (notabene może obecnie powinien zmienić nick na Pusher z Dorado) to biorę to na siebie.

    Chyba każdy szanujący sie gracz uni chciałby, żeby rywalizacja o najlepsze wyniki na uni/masywne floty/super eko przebiegała na w miarę równych zasadach. (tak tak anty to inna kwestia) Nie może być jednak, że cześć graczy idzie drogą na skróty tak że takie wałki mogą odchodzić i nikt poza kontem, ktore zostało wykorzystane do pusha (i którego ban nie ma defacto już żadnego znaczenia) ponosi konsekwecje. Niedawno otworzyłem sobie znaną wszystkim stronkę ze statystykami i co moim oczom sie ukazało. Sojusznicy z Ays mieli bitwę miedzy sobą (SzaQ i Melek obydwoje Ays vs. edol (ktore to konto wróciło dziwnym cudem z ponad 2 tygodniowego urlopu i jak tylko wrociło dostało bęcki) - obecnie "napedowy" (oczywiscie dla niepoznaki zmieniono nick by nikt się nie dowiedział). Btw gratuluję inwencji twórczej. Nick doskonale oddaje obraz kogo ma napędzać lub miało napędzać to konto. Graczy Ays. Pewnie ktoś spyta, a skąd taka wiedza? Otóż przed urlopem na flotkę tego gracza polowałem, więc dokładnie wiem na których kordach stała jego planetka.

    Pora na kilka dowodów zatem:
    gyazo.com/40a9a71a5a4c6add67a13dcf8ff23de6
    gyazo.com/c18bf58dc81f4accb728ee1c470b539d


    Wyrażam zatem swoje zniesmaczenie powyższymi działaniami i liczę, że GO wyciagną konsekwecję wobec wyżej wymienionych graczy (wszystkich bez wyjątku).

    Pusherom przyda się maść na ból dupy. :popcorn:
  • P Y S I U napisał(a):

    I gdzie dzielni obrońcy tego czegoś co się AyS zwie? Panowie Angelism i Jesiou...
    zapraszamy do dyskusji.

    Przecież to nie oni edola zdjęli tylko ja, bo na olx wymieniłem za dwa używane kołpaki :P
    ŁOBCY , jak już kogoś wołasz do tablicy to choć nik poprawnie napisz proszę.

    Temat nie do końca mi znany , a po ostatniej zawierusze nawet nie chce mi się tematu zgłębiać. Wiem tyle że konto edola było oddane już jakiś czas temu. Wiemy jak to wygląda często z kontami oddanymi...

    Zapomniał wół jak cielęciem był, jak wyście na etapie 3kk pkt klepali napędy (kraken, pisiont i Ty ) to uwierzyć mamy że zrobiliście to z eko , którego akurat Ty obcy nie posiadasz :)??

    Dziwne tylko że mimo niejednokrotnego Twojego pushu nikt działu w did nie założył xD
    Tutaj będzie co ma być , ja głowy w piasek chować nie zamierzam ale zaś taplać się w błotku nie zamierzam.

    Pozdro AyS oraz BANKSTERS :)
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • angelsin napisał(a):

    , jak wyście na etapie 3kk pkt klepali napędy (kraken, pisiont i Ty )
    Surę na NN 15 Acet zbierał przez jakieś 1.5 tygodnia. Większość uzbierał sam, nie wrzucając żadnych statków, w części pomógł mu sojusz, pożyczając surowce, które już po pierwszej nocy był w stanie oddać. Nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj.


    Temat wygląda tak, że w dwie strony teraz się przekrzykujecie kto spushował się bardziej. Super partia XD

    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • oho kolejna gównoburza się szykuje... :E

    powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był " chyba doskonale wyczerpuje sprawę...

    na przestrzeni lat mojej gry widziałem wiele rzeczy i wiem jak się podejście do tej gry zmieniło zarówno graczy jak i teamu dlatego mnie już mało dziwi... a to ze nie było tematów odnośnie wymienionych wyżej kraken, pisiont vel acet i obcy to dla tego że nic by one nie zmieniły, bo cały team ma zasady i ta gre tam gdzie ja takie tematy i takie dyskusje, tzn na dolnym zakończeniu pleców.

    każdy ma jakąś strategię i jej się trzyma. ja gram uczciwie i lata mi to co kto i w jaki sposób... bo z czasem większość tych pro i tak kończy w reckach, albo po mimo tych wałków są i tak gdzieś tam na dole tabeli...

    co do jarczyka to zasady gry dawały taka możliwość i ją wykorzystał w zgodzie z nimi więc możecie mu skoczyć 8-)
    emerytura podejście trzecie :E
  • Obecna technologia pozwala na dosc skuteczne maskowanie swoich kombinacji. Wedlug mnie GO nie sa w stanie nic zrobic, bo topka ma zwykle dosc oleju w glowie i znajomosci rzeczy, by poslugiwac sie "czystymi" adresami IP. Zatem pusze zlomowe i machinacje deuterowkami sa w zasadzie poza mozliwoscia egzekucji jakiejkolwiek kary. Tak sie dzieje od lat.
    Dlatego wedlug mnie, jesli jakis gracz w ewidentny sposob lamie jakies ogolnie rozumiane zasady przyzwoitosci, nalezy sie umowic i go zezlomowac. To jedyna metoda, by sprawiedliwosc zostala wymierzona.
    Pytanie co to znaczy, ze gracz zachowuje sie nieprzyzwoicie? To juz kwestia umowna, bo ortodoksyjnie patrzac, nawet korzystanie z moonowki jest nieuczciwe, bo zyskuje sie moony bez wydawania surowcow. Aczkolwiek w swietle wyszarpania kilku miliardow sury przy przekrecie na dojrzalych uni to jest betka.
    Do czego pije - jesli ktos uwaza, ze jakas flota nie powinna latac na uni, sugeruje dzialania militarne zamiast strzepienia ozora i oczekiwania na interwencje GO, ktora - jak uczy doswiadczenie - nie nastapi nigdy.
    Pzdr.
    Si vis pacem, para bellum
  • Jakiś random napisał(a):

    a to ze nie było tematów odnośnie wymienionych wyżej kraken, pisiont vel acet i obcy to dla tego że nic by one nie zmieniły
    Ale czemu miałby być temat poruszający kwestię Aceta? XD bo nie czaję xD Sam mu sprzedałem wówczas 60 baniek dexu po minimalu za kris, podobnie jak wujowi który postawił NN chwilkę wcześniej. I on również przez około tydzień nie wrzucał żadnych statków , chomikując surę.Tak działa sojusz :X


    Ten sam random napisał(a):

    co do jarczyka to zasady gry dawały taka możliwość i ją wykorzystał w zgodzie z nimi więc możecie mu skoczyć
    No to skoro Jurek z Virgo "wykorzystał zasady gry" , cokolwiek to znaczy, to czemu się czepiacie Obcego za (domniemany) push na Jadsu? :E
    Tak jak wyżej napisałem. Porównujecie dlugości przyrodzenia, przekrzykując się,który spushował się bardziej.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • @Chytry Plan zgadzam się z Tobą w całości

    kiedyś moonowke czy gsowke musiał Ci ktoś prowadzić bo inaczej ban z kasacja za multi. dzisiaj łamanie zasad po prostu się opłaca. bo co im grozi za push czy to 5kk czy 10kkk? tydzień urlopu?

    kiedyś dostawales bana, a jak się z nim nie zgadzałeś to Ty musiałeś udowodnić swoją niewinność a nie team twoja wine. co się raczej rzadko udawalo...

    co do aceta i jego cebulaków... bardzo mnie śmieszą konta top 900 bez eko worzące po 200-300kk surki na czarowanie przelicznikami... handel jest ok, ale multi wykorzystywane do tego celu już nie...
    emerytura podejście trzecie :E
  • Wypraszam sobie jakiekolwiek insynuacje pod moim adresem. Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości co do tego w jaki sposób zrobiłem konto jakie obecnie mam to zapraszam z konkretami a nie jeden z drugim pierdzi że Pisiont jak napędy wbił przy 3kk pkt etc. Wbił bo oszczędzał, wbił bo latał i złomował, wbił bo zaparł się że zbiera tylko na to i zebral. Tyle w temacie. Polecam kiedyś aktywnie flotowo pograć - można zrobić sporo zamiast siedzieć na dupie i zastanawiać się jakim cudem ktoś ma takie przyrosty...musi się pushować bo przecież mi tak sura z nieba nie spada a siedzę 16 godzin dziennie i odświeżam ciągle tego ogejma.

    Natomiast odczuwam że dyskusja schodzi trochę na inny tor...Panowie z AyS starają się zmieniać tematy a prawda jest taka że tak ordynarny push był na tym edolu że mam wrażenie że SzaQ i Melek nawet nie starali się tego ukrywać....w przeciągu paru godzin konto wraca z 2tygodniowego urlopu, zmienia nazwe, wychodzi z AyS po czym 2 osoby z AyS złomują edola/napedowego a konto ląduje spowrotem na urlopie. O ile ta sura nie poleciała do jakiegoś słabego gracza w co bardo wątpię to patologia pierwszej wody.

    Co do Jarczyka to nawet nie chce mi się komentować....GO wsadzili kupione konto które pushowało na bana a Jarczyk dalej szczesliwie sobie gra...aż ręce opadają bo co do tego że konto Komorki zostało sprzedane po czym po 2 dniach na kilka tur zostało wyzłomowane i wyfarmione przez Jarczyka i nie ma NAJMNIEJSZYCH wątpliwości co do powyższego. To są fakty, nie domysły. To nawet juz nie podpada pod "legalny" push i zlomowanie floty silniejszego o slabszego bo komorka byl nizej niz jarczyk jak byl zlomowany.

    Tragedia i tyle w temacie.
  • Jałowa dyskusja. Większość topowych graczy się pushuje i jest to na porządku dziennym. Można to porównać do sterdydowych koksów z siłowni, gdzie każdy będzie przysięgał, że to wyłącznie odpowiednia dieta ;)

    W sytuacji kiedy proceder ten dotyczy kilkunastu graczy, udowadnianie tego pojedynczej osobie nie ma najmniejszego sensu i nie wniesie kompletnie niczego do gry osób uczciwych.

    Pozdro
    maTTse

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez maTTse ().

  • P Y S I U napisał(a):

    I gdzie dzielni obrońcy tego czegoś co się AyS zwie? Panowie Angelism i Jesiou...
    zapraszamy do dyskusji.

    Przecież to nie oni edola zdjęli tylko ja, bo na olx wymieniłem za dwa używane kołpaki :P
    Nie mam zamiaru nikogo bronić, nie znam szczegółów. Ale jeśli na tą akcj, pada choćby cień wątpliwości to powinna się skończyć banem. Sam zostałem skażony "legalnym" puszem, podobnie jak Ty, jak Jarczyk i pewnie masa graczy tego uni. Jest na porządku dziennym na każdym uni, jedni kupują, inni oddają. Życie. Ale, puszówki, multikonta, deuterówki to wszystko jest SYF, SYF z którym, nikt nic nie robi. A nie ciężko wyłapać transfer surowców po kontach. Ale czy GO mają ochotę, narzędzia, tego już nie wiem, na pewno jakby chcieli, to mogliby zrobić z tym porządek. Bo rzeczywiście, rzygać się tym już chce. Takie jest moje zdanie panie obcy ;] Za Jadsu powinieneś też dostać po łapkach, i doskonale o tym wiesz.

    Pozdrawiam Wszystkich graczy Dorado grających uczciwie. Chociaż tyle.

    Piątka !
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Piesiou ().

  • Panie Jesiou, Jadsu to poprostu kiepski gracz. Weź go sobie poobserwuj ze dwa dni to sam zobaczysz. W ogóle nie mam pojęcia dlaczego akurat tego gracza się uczepiliście jako push. Typ przez kilkanaście godzin dziennie farmi idlów, flotę często przesyła na planetę, czasem stoi na planecie część floty część na moonie, czasem część na FSie. RW Solo na Jadsu to był moonkil - gdybyś sie trochę pofatygował to zobaczyłbyś, że miał w momencie tamtego RW jednego moona, a w ST widać na raporcie, że księżyc został utworzony (można było sprawdzić wielkości).
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

  • P Y S I U napisał(a):

    Panie Jesiou, Jadsu to poprostu kiepski gracz. Weź go sobie poobserwuj ze dwa dni to sam zobaczysz. W ogóle nie mam pojęcia dlaczego akurat tego gracza się uczepiliście jako push. Typ przez kilkanaście godzin dziennie farmi idlów, flotę często przesyła na planetę, czasem stoi na planecie część floty część na moonie, czasem część na FSie. RW Solo na Jadsu to był moonkil - gdybyś sie trochę pofatygował to zobaczyłbyś, że miał w momencie tamtego RW jednego moona, a w ST widać na raporcie, że księżyc został utworzony (można było sprawdzić wielkości).
    Uczepiłem się, bo magiczny los chciał, że trafiłeś go niedługo po tym jak niebo rozbił o Ciebie flotę. Ot cała moja filozofia.
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Over-a wytłumacz...

    Bo za dużo tych przypadków skanowałeś jak miałeś plecy Krakena inaczej nie połasiłbyś się na lot na mnie.
    Raz się chwaliłeś że masz mnie pod falą całą flotę czemu nie było kontry?

    Psy szczekają a karawana jedzie dalej... Trafisz Obcy tu w recki prędzej czy później. Oby później bo wtedy ochota Ci odejdzie od gry.
  • Ciężko mi uwierzyć w sumie w to co tu czytam, zlałbym temat tak jak leje na to całe forum bo tak jak myślałem, nic poza płaczem tu nie znajde, ale ktoś mi podlinkował no i nic poza wyśmianiem was mi chyba nie pozostaje :D (ciach!) ktoś napisał żę 16h dziennie siedzi, nic tylko pogratulować - nie myl tylko pojęć, nie jesteś dobry, bo prostą matme liczenia powrotu flot itp już większość albo potrafi albo wysługuje sie simami :) (ciach!)
    Jedyna sensowna opinia jaką tu przeczytałem to to żeby sie umówić i pokasować takim typom floty, może dodać jeszcze to aby ich grupowo na pograniczu basha farmić i tyle, odechce im sie.

    W każdym razie, wyjdźcie (ciach!) z domów kiedyś / odklejcie sie od smartfonów.

    Moderator mntek:
    Upominam za pseudecenzurę i flame