Largo [ZBOCZKI] vs. Affective Disorder [BlackSun] ~ 1076.5% c.d.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Largo [ZBOCZKI] vs. Affective Disorder [BlackSun] ~ 1076.5% c.d.

    Proszę druga część floty wróciła parę minut później, a panie drogi kocie jak umiesz liczyć to chyba wiesz że dałbym rade spakować go naraz w recki bez dzielenie floty. Jak masz pytania dlaczego podzielił flotę na fsa to nie do mnie tylko do właściciela floty z tym pytaniem.




    Dnia 21-11-2018 02:26:53 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Largo [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.000
    Okręt wojenny 482
    Pancernik 3.508
    _________________________________________

    Obrońca Affective Disorder [BlackSun]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.036
    Duży transporter 184
    Lekki myśliwiec 4.444
    Okręt wojenny 888
    Recykler 888
    Bombowiec 2
    Pancernik 408
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Largo [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 266 ( -734 )
    Okręt wojenny 456 ( -26 )
    Pancernik 3.426 ( -82 )
    _________________________________________

    Obrońca Affective Disorder [BlackSun]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 287.398 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 11.466.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 132.252.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 68.416.000 metalu i 39.233.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 287.398 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    5.960.000 Metalu i 5.960.000 Kryształu
    62.456.000 Metalu i 33.273.600 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    68.416.000 Metalu i 39.233.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 62.584.000
    Kryształ: 34.829.600
    Deuter: -942.602
    agresor zyskał łącznie 96.470.998 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -79.688.000
    Kryształ: -44.638.000
    Deuter: -8.213.398
    obrońca stracił łącznie 132.539.398 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Nie chciałem się wypowiadać, bo nawet mając logi ciężko udowodnić, że coś jest pushem, ale tutaj nie da się oprzeć takiemu wrażeniu.
    Nie znam twojej relacji z kontem Affective Disorder, ale nie wygląda na specjalnie losową.
    Po założeniu konta wylądowaliście w różnych us, więc każdy z was zrobił kolonie u drugiego w układzie po czym praktycznie każda kolejna kolonia wam się pokrywa.
    Chcesz powiedzieć, że "ktoś" z kim grasz od początku uni postanowił podzielić fs'a tak żeby kolejna fala wróciła kilka minut po twoim wjeździe?
    Co najlepsze to nawet nie była stojąca flota tylko fs celowo wysłany na godzinę 1:30 (pewnie jeszcze do ciebie na zatrzymaj xD) i z jakiegoś powodu nie odebrany. :huh:

    Nie znam całej twojej floty, ale tym co tu masz specjalnie zyskownie byś nie wyszedł na walce z całością floty, a w końcu jak pushować to z zyskiem.

    Agresorowi życzę SzO, pushkonto samo się nie odbuduje :thumbup:
  • @Uosiu tym bardziej nie znając relacji @Largo z kontem Affective Disorder nie powinieneś się tutaj w ogóle wypowiadać. Post przeczytałeś, wystarczyło pogratulować i wracać do rodziny - a tak to się tylko zbłaźniłeś.

    W skrócie dla niedowiarków - Affective Disorder - stare konto syndroma , które zostało sprzedane i obserwowane od kilku dni.
    To samo było z hefiego kontem, też sprzedane i Satanel spakowany - też pusz??

    Graty largo, kosisz ostatnio niesamowicie 8-)
    Tarazed TOP4 OFF




    "Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana."
  • @djmajtuss no wiesz zacznijmy od tego, że w tej kwestii nie dojdziemy do porozumienia, więc najlepiej jeśli dyskusja skończy się na tym komentarzu.

    Czemu nie dojdziemy?
    Bo kiedy Ty mówisz "sprzedane" ja nie mogę mieć pewności czy nie jest to eufemizm na "zamienione na konto do pushowania".
    Ja nie mam niezbitych dowodów na push jak i Ty nie masz niezbitych dowodów na to, że starcie było całkowicie uczciwe. Każdemu z nas byłoby ciężko o takie dowody.
    No i w końcu chęć obrony sojusznika sprawia, że nie potrafisz spojrzeć na to z innej perspektywy.
    A prawda jest taka, że przeciętny gracz widząc to ST mógłby uznać je za nieuczciwe niezależnie od tego jak było w rzeczywistości.


    #NuN
  • Nic, bo to był push :P
    Tyle zobaczyłem na discordzie, bo flota syndroma leciała na znajomego i już wiadomo, że całe starcie jest dziwne, bo kti leci reckami przez galę na atakuj ?
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Tyle ile ludzi , tyle rożnych zdań. Wiadomo , ze sojusznicy , znajomi będą bronić agresora , gratulować pięknych starć i zysków...
    Dla zwykłego widza jest to RW co najmniej dziwne. Nie mnie to oceniać czy uczciwe.
    Mnie zaskakuje tylko fakt , ze na tym uni znam wielu wyśmienitych graczy.
    Wszyscy równo rywalizowali , wszyscy równo złomowali a tu nagle w kilkanaście dni i 2x większa przewaga Largo.
    Jakim spoosbem ? Nie licząc ostatniego RW on ma mniej w pkt zniszczonych od Kota , a zaraz będzie miał 3 razy więcej pkt. ( i nawet strata tych 1k pancków nie powinna dawać takiej róznicy). Dlatego uważam , że te pkt nie są zdobywane w " normalny " sposób.
    Jakby były to musiałbym ująć skilla kilku graczom , w co nie uwierze nigdy , ale to tylko moje zdanie. Kupowanie surowców juz nie wchodzi w grę bo nieopłacalne , ale pushówki jak najbardziej. Póki co nie ma dowodów , na pregiarzu nie wisi , wiec my sobie możemy dalej pogadać , a Largo się z Nas pośmiać. Taka gra , taki team , taki portfel :E Miłego dnia ;)
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • chelmek napisał(a):

    Tyle ile ludzi , tyle rożnych zdań. Wiadomo , ze sojusznicy , znajomi będą bronić agresora , gratulować pięknych starć i zysków...
    Dla zwykłego widza jest to RW co najmniej dziwne. Nie mnie to oceniać czy uczciwe.
    Mnie zaskakuje tylko fakt , ze na tym uni znam wielu wyśmienitych graczy.
    Wszyscy równo rywalizowali , wszyscy równo złomowali a tu nagle w kilkanaście dni i 2x większa przewaga Largo.
    Jakim spoosbem ? Nie licząc ostatniego RW on ma mniej w pkt zniszczonych od Kota , a zaraz będzie miał 3 razy więcej pkt. ( i nawet strata tych 1k pancków nie powinna dawać takiej róznicy). Dlatego uważam , że te pkt nie są zdobywane w " normalny " sposób.
    Jakby były to musiałbym ująć skilla kilku graczom , w co nie uwierze nigdy , ale to tylko moje zdanie. Kupowanie surowców juz nie wchodzi w grę bo nieopłacalne , ale pushówki jak najbardziej. Póki co nie ma dowodów , na pregiarzu nie wisi , wiec my sobie możemy dalej pogadać , a Largo się z Nas pośmiać. Taka gra , taki team , taki portfel :E Miłego dnia ;)
    Chelmek, largo ma top1 eko. na serwerze x7. z dopalaczami 30%. okolo 60-70kk na dobe lekka reka, do tego sobie dodaj zyski z ostatnich starc. w pare dni 400-500kk w zlomie, chyba jest jak rosnac, tak mi sie wydaje.
    Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
    Cybernetyki,
    pieniędzy i adrenaliny,
    Od księży, mediów i od spiny
    na streecie,
    Uzależnieni od uzależnień - życie.

  • Masz rację ... top 1 eko , ale nie odstaje za bardzo w nim. Odjąć poziomy nanitów gdzie pewnie ma masakryczne na przetop floty to ile to daje ? 1-2 poziomy wieksze od czołowki ? Inni tez mają zyski. A zyski się ma od zniszczonych flot a tu też nie odstaje.
    +30 % może i ma , ale kto wie czy inni nie mają ? ;p mozemy gdybac w nieskonczonosc. Powtarzam , to tylko moje zdanie , które brzmi: " mimo wszystko za szybko i za duzo" , ale moge sie mylić.
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • Wiadomo ja tez nikogo za reke nie zlapalem,ale largo z syndkiem z poprzednich uni nie kojarza mi sie z najuczciwszymi graczami. Wydaje mi sie ze nie jest to pierwsza tego typu "zawierucha" z udzialem largo gdzie sa mocne podejrzenia co do uczciwosci danego ST. Do tego to starcie smierdzi na kilometr, wiec jesli mialbym sobie z perspektywy urlopowicza siedzacego na fotelu przed kompem ferowac wyroki to zdecydowanie uznalbym to za push.
    ps. @KotPali widzisz kocie,no offense, ale teraz sie denerwujesz na largo a jak na wezn graliscie z erka, ktory pushowal sie nieporowywnywalnie mocniej i na wieksza skale to nie miales z tym problemu-taka uwaga z mojej strony :) pzdr
  • chelmek napisał(a):

    Póki co nie ma dowodów , na pregiarzu nie wisi , wiec my sobie możemy dalej pogadać , a Largo się z Nas pośmiać.
    I tutaj zaproponowałbym nieco inne spojrzenie. "Nie wiń gracza, wiń grę"
    Wszelkie mnożące się pushe i multikonta to jedynie produkt uboczny braku egzekwowania regulaminu.
    Przeleciałem właśnie przez całą pierwszą galę i literka (g) zdobi jedynie DWÓCH graczy!
    Wychodzi na to, że gracze w końcu nauczyli się grać uczciwie i już nikt nie łamie regulaminu. ?(
    A tak na serio, GO najwidoczniej jeszcze ciągle się nie rozgrzali i ich delikatne serduszka nie są gotowe na wymierzanie okrutnej sprawiedliwości. (co nie przeszkodziło w usunięciu logo naszego sojuszu :( )
    Tak więc póki to nie nastąpi zarówno Largo jak i każdy inny może pushować ile dusza zapragnie nie kryjąc się z tym specjalnie.

    Aktualnie w Europie panuje wolna amerykanka, więc uczciwości graczy nie można oceniać na podstawie braku bana.
  • kto robi fsa na atakuj przez gale polowa floty? Już to jest chore. Ten atako-fs mial dotrzec do celu o godzinie 00.08. Jakby rzeczywiscie wlecial to wrocilby o 2.22. Zawrocenie atako-fsu bylo okolo 15min przed dolotem tylko po to zeby czas pomiedzy startem Largo a powrotem sie zgadzal, no bo jakby to wygladalo ze typ wraca o 2.22 a largo 2.26 go zlomuje ?:D Trzeba bylo zrobic tak zeby wszyscy uwierzyli ze jest git wiec flote zawrocono :D

    ciekawe jest to ze czlowiek skanuje w nocy cala gale i nie stoi ani JEDNA flota, a tu prosze, Largo magnes!
  • Nie powinno sie rzucac pustych oskarzen, bo tak sie komus wydaje. Masz dowody , to zglos. A jak nie, to nie snuj swoich przypuszczen ( do nikogo personalnie sie nie zwracam ). Na yildun bylo podobnie, largo mial 2 lub 3 raza wiecej pkt niz 2 i tak samo niektorzy pisali. Ale na logike, po co ktos mialby kupowac konta kiedy ma taka przewage nad reszta. Z innej bajki to fascynujace ,ze czesto o pushach pisza ludzie,ktorzy nie maja problemu z wydawaniem XXX hajsu w anty na rozne wspomagacze, w tym antyrecki. Jedno i drugie to pomoc za hajs. A ta gra to tylko zabawa.
  • BIEDRONEK77 napisał(a):

    a też cos naskrobię .....jak będe kończył niedługo to na bank pojedzie mnie ktoś z mojego sojuszu i ktoś z kimś grałem to moja flota i zrobię z nia co będę chciał ........i na pewno tak samo jest w innych sojuszach. To tylko odnośnie tego do czego każdy ma prawo. Co do starcia to należy tylko pogratulować tego, że tyle złomu ci wpadło za freee i do kolejnego. cisnij dalej largo.
    To pamiętaj się podłożyć sojusznikowi który jest niżej w statach, nawet jeśli będzie Cię musiał rozmontować na raty. W przeciwnym wypadku pamiętaj o odesłaniu złomu na planetę GO. Z tego co pamiętam largo podczas tego starcia nie był niżej od pana, którego flotę przepołowił i zaorał w dwóch etapach. Zakładam że jesteście uczciwi (nie mam powodów żeby przypuszczać inaczej) i planeta któregoś z operatorów gry właśnie opływa w surowce z tych dwóch starć. Jeśli jest inaczej to gównoburza jaka się tu rozpętała jest jak najbardziej zasadna, a Wy robicie w bambuko tych nielicznych, którzy jeszcze wierzą że ta gra ma cokolwiek wspólnego z uczciwością.


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem
  • Pogratuluje starcia/pushu żeby offtopu całkiem nie robić i przytoczę pewne wspomnienia z uni jeszcze cyferkowych.

    Kiedyś skanowałem gale, znalazłem flotę, dałem znać kumplowi i polecieliśmy na bfs. Starcie, recki, wszystko klasycznie. Wybuchła z tego spora burza później i po analizie GO złom trzeba było oddawać! Z czystego starcia. Więc czasem nawet wyroki administracji bywają błędne i nie może być to żaden punkt odniesienia.

    To czy akurat ta bitwa jest czysta to wie Largo, reszcie pozostaje już własna interpretacja.
    ST- 88368% 8-)
  • @KotPali na każdego przyjdzie pora, czas i miejsce...

    Zgłoszone SGO - a akurat pechowo lub też nie dla Largo tutaj, że ta osoba jest kumająca jako jedyna z teamu :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • [ciach]

    Starcia (a w zasadzie starć) nie chce mi sie komentowac.

    Umiesz wyslac flote na napadaj i masz niebywale szczescie do bfsow topowych flot, Largo.
    Nie pisze tego po zlosci, bo mnie zlomnales - a latasz duzo mimo wszystko, wiec wiele twoich gongów to zapewne zwykle zlomniecia. A tu? Któż to raczy wiedzieć XD

    pozdrawiam wszystkie puszkonta Europy

    Moderator Neferet:
    Ciachnięto cytat i komentarz do niego
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Wybraniec_Losu napisał(a):

    Hanba i tyle w temacie, ja swoje zdanie tez mam, ale nie bede sie wypowiadal .
    Podobno obaj koledzy sie dobrze znaja. A affectiv potem pisze ze budzik go nie obudzil, a planety mial przeniesc , smrod.
    A jak wytłumaczył "fsa" na atakuj przez galę ?
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Dla mnie starcie jak każde inne,nie mi oceniać kto gra uczciwie ,a kto łamie zasady.
    Powiem tylko tyle ,że jak dla mnie granie na kilku kontach jest chore i dosyć uciążliwe ,bo pilnowanie kilku kont to zwyczajne parcie na cyferki i wszelkimi sposobami ubieganie się bycia w scisłej czołówce.
    Ale jak to powiadają,jak się pościelisz ,tak śpisz.
    Kto ma czas i parcie na multi,jego wola,oby nie dać się złapać na złamaniu zasad gry.
    Dla mnie wystarczy 1 konto i pilnowanie tego co mam,a każde starcie mniejsze czy większe daje mi dużo satysfakcji,bo wiem że jest uczciwe i zrobione tylko przeze mnie.(nie multi ,czy jakieś pushe).
    Fajnie jest niekiedy zrobić ACS i mimo małej floty zyski dzielić na 2 lub wiecej osób,a nasze skromne flotki dają nam dużo satysfakcji jak są w ruchu.
    Same pilnowanie tego co posiadam i ucieczka od mocarzy flotowych,też daje mi radoche,a jak padne to padne ,płaczu nie bedzie,bo to tylko gra i bez wkładu finansowego,jedyna bariera bycia w topce to czas na gre.
    Pozdrawiam wszystkich i każdy ma prawo oceniać i grać według własnego uznania.
    Przetopu agresorowi,niech się pasie,mnie też chciał zjeść :),ale nie trafił,a nawet i ACS robiliśmy,więc dla mnie wsio ryba ,jaka jest prawda tego starcia.