rozrabiaka ancymon [The Best] & Marchewa szajka [The Best] & Chojny [The Best] & Solitary wolf [Psychoza] & HBI Nighthunter [The Best] vs. Zamyslony Marabut [LzB] ~ 122403.56%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • rozrabiaka ancymon [The Best] & Marchewa szajka [The Best] & Chojny [The Best] & Solitary wolf [Psychoza] & HBI Nighthunter [The Best] vs. Zamyslony Marabut [LzB] ~ 122403.56%

    @hbi:

    Jesteśmy gotowi.
    0101010001101000011001010010000001000010011001010111001101110100.
    Stoimy tu.
    Obok Ciebie.
    Przed Tobą.


    Gdy próbujesz głęboko odetchnąć,
    lecz Twe płuca mylą powietrze z pochodną halotanu.

    Przenikamy do krwiobiegu,
    przez crescendo Twojej tachykardii ściśniętym gardłem podążamy wyżej,
    byś powoli stał się nosicielem cyberchondrii.

    Początkowe objawy hipotonii ortostatycznej mylisz z chorobą Hortona,
    zaburzenia układu stomatognatycznego z migreną,
    przyczyn bezsenności upatrując w depresji.

    Powoli kreujemy Twoje ego tak,
    byś przestał odróżniać realne zagrożenie od iluzji.

    Uczymy Cię stosować projekcję,
    przez którą własnymi błędami obarczasz już innych.

    Ze źrenic przenika teraz obraz osobowości dyssocjalnej,
    zamiast idealnego allportowskiego proprium,
    które można było odczytać z Twoich oczu jeszcze wczoraj.

    Stając przed lustrem nie widzisz już własnego odbicia.

    Dostrzegasz jedynie szereg cyfr.
    Nie łudź się.
    Wciąż żyjesz.
    I zaglądasz nam prosto w oczy.

    To my.
    0101010001101000011001010010000001000010011001010111001101110100.
    Najgorszy sen Fibonacciego.

    Przyszliśmy po Ciebie...





    O zezłomowaniu floty Zamyślonego Marabuta marzył chyba każdy z nas.
    Od przynajmniej kilku miesięcy temat ten dyskutowany był w zasadzie jak każdy inny, dotyczący potencjalnych celów na ogame.
    Sytuacja zaczęła się zmieniać jakiś czas temu. Jako pierwszy o woli, już nie marzeniu, zezłomowania floty obrońcy wypowiedział się
    rozrabiaka podczas jednej z rozmów telefonicznych, jakie prowadziliśmy. Uznałem wówczas sam pomysł za znakomity, kwestiami
    wartymi uwagi czyniąc jednak, jak zwykle, technikalia. Pomysł ten, czekając w szufladzie pełnej innych planów, w ostatnim
    tygodniu urósł do rangi warunkującej redukcję listy "to do". Kilka dni temu otrzymałem od rozrabiaki kolejny telefon informujący
    o tym, że zbliżająca się niedziela stanowi dobrą okazję do wprowadzenia planu w życie, co wynikało z wcześniej czynionych obserwacji. Przekonywał o tym słusznie rozrabiaka, który prowadził stosowne notatki, co stanowiło podstawowy krok, wymagało czasu i znacznych umiejętności.
    Wiedzieliśmy, że mogą przed akcją, jak i w jej trakcie, pojawić się komplikacje. Podpowiadało to nie tylko doświadczenie z poprzednich akcji przeciwko Sojuszowi LzB, ale i antycypacja możliwego przebiegu zdarzeń. Na pozytywny wynik akcji z całą pewnością wpływ miały dwa czynniki: udział silnego Sojusznika w osobie Solitary Wolfa oraz fakt, że Sojusz LzB był w trakcie przenosin do nowego, rozległego gniazda. Jakkolwiek, sposób przeprowadzenia szturmu z naszej strony również na wynik starcia miał wpływ i to zasadniczy ;) Wszelkie błędne założenia i koncepcje staraliśmy się korygować na bieżąco, wyznaczając jeden centralny ośrodek, przez który przechodziły informacje. To również przyczyniło się do końcowego sukcesu.
    Poprzednim razem, pomijając fakt nieobecności tak silnego wzmocnienia w postaci Top 1, nasze duże, sojuszowe starcie z LzB oraz lajtem wypadło zdecydowanie na korzyść naszych przeciwników częściowo przez wzgląd na niewyznaczenie głównego ośrodka decyzyjnego i chaos komunikacyjny.
    Jako, że zawsze staram się przewidywać najbardziej czarny scenariusz (i być może mało prawdopodobny), obawiałem się oczywiście
    wystąpienia kilku okoliczności. Między innymi tego, że w ciągu kilku sekund po godzinie trzeciej w nocy ktoś zdoła wysłać kolonizator na zwolnioną pozycję, zanim dokonam jej blokady ;) Tym bardziej, że na taką hipotetyczną możliwość wskazywały aktywności niektórych z naszych przeciwników. Obserwowałem także aktywności obrońcy w nocy przed zniszczeniem księżyca, które jednak nie były spowodowane jego działaniem. W trakcie lotu wymiana spostrzeżeń odbywała się na bieżąco poprzez czat oraz telefony (czas chyba zainstalować sojuszowego Teamspeaka ;)). Przeczesywanie pobliskich układów słonecznych oraz aktywności potencjalnych oponentów odbywało się nieustannie. Braliśmy również pod uwagę najbardziej negatywny scenariusz, jednak
    szczegółowa symulacja potencjalnego starcia dowiodła, że w danej konfiguracji czasowej i miejscowej nie powinniśmy niczego się
    obawiać (mój laptop prawie się zawieszał przy obliczaniu wyniku bitwy, pewnie przez ilość slotów po obu stronach ;)). Przyznaję, że
    emocje sięgały niekiedy zenitu. W dużej mierze również przez fakt, że mamy za przeciwników wspaniałych graczy.
    Będziemy odpowiadać na ewentualne pytania w niniejszym wątku. Bardzo dziękuję wszystkim Sojusznikom za udział w starciu. Dziękuję także Solitary Wolfowi za pomoc, bez której nasze obawy byłyby znacznie większe ;)
    Rozrabiako, Kapitanie, mój Kapitanie!;) Bez Ciebie nie doszłoby do tego starcia! Z przyjemnością wymieniam z Tobą poglądy, w
    szczególności te dotyczące przebiegu akcji. Dziękuję, Wodzu! Szczególnie dziękuję także Nighthunterowi, który razem ze mną w nocy
    blokował wolne pozycje i wysyłał kolonizatory. Dziękuję także za to, że bezwarunkowo wspiera mnie swoją pomocą oraz wiedzą.
    Najt słał także recyklery, zaś jego flota w czasie akcji także była w locie... ;) Dzięki, Przyjacielu.
    Z tego właśnie względu chcieliśmy uhonorować, poprzez zmianę nicków, również tych graczy, którzy nie brali bezpośredniego udziału w samym starciu. Dziękuję także marchewie, który, jak każdy z nas, bardzo denerwował się w ostatnich minutach ;) Miło słyszeć Twój pełen entuzjazmu głos :) W zasadzie to do akcji nie doszłoby, gdyby nie ancymonka. To właśnie nasze Maleństwo zniszczyło księżyc i umożliwiło przeprowadzenie akcji :) Nadto, szajka oraz Sputnik, którzy choć w starciu nie wystąpili, okazali się niezastąpieni, jak zwykle zresztą.
    Udział Chojnego był najbardziej spektakularny.
    To jedyny człowiek, który pędząc autostradą ze znaczną prędkością (nie będę narażał go na ewentualną odpowiedzialność karną, nie
    wskażę więc z jaką dokładnie) potrafi ustrzelić z telefonu (oops) top 1 solo oraz top 1 acs nowego uni ;)
    Wilku, dzięki za backup ;)
    Szef nasz zaspał...
    Dla Szanownego Obrońcy, Zamyślonego Marabuta, wyrazy szacunku za znakomitą postawę po bitwie. Gratuluję Tobie, Kolego. Musisz być świetnym kompanem dla swoich Sojuszników. Mam nadzieję, że pomogą Tobie w odbudowie. Mogę Cię wspomóc po koleżeńsku, gdyby okazało się inaczej ;)



    @kuleczka102 Rozrabiaka:
    Marabuta, bohatera poniższego starcia, obserwowałem od dawna. Atak w 9 gali planowałem już wielokrotnie, nawet w poprzednią niedzielę, ale zawsze kończyło się tylko na haśle, że musimy ten plan zrealizować. Ciężko jest zgrać takich emerytów jak my, każdy ma rodzinę, pracę, gra nie jest najważniejsza.
    Ostatni weekend był jednak wyjątkowym weekendem w naszym Sojuszu. Urodziny dwóch z naszych członków sprowokowały kolejne już spotkanie naszego grona, tym razem w okrojonym składzie 3 członków, jeden człon wybrał sopockie romantyzmy ;)
    Niespodziewanie tuż przed weekendem LZB zrobiło nam mini niespodziankę, zostawiając osamotnionego swojego sojusznika i wynosząc swój ul do innej galaktyki, zarazem wywracając moje skomplikowane plany Marabuto-bicia do góry nagami, ale równocześnie bardzo ułatwiając zadanie. Ponieważ niedziela, była zapewne ostatnią, kiedy to Marabuta flota gościła na 9gali przed przenosinami do nowego ula, trzeba było koniecznie to wykorzystać.
    Zatem z Cynamonową do naszych toreb podróżnych dodatkowo dopakowaliśmy niestety nie lekkie laptopy i internety i wybraliśmy się na zwiedzanie śląskich rewirów. Dąbrowa Górnicza przywitała nas chłodem, za to Marchewa bardzo ciepło. Ale żeby nie zmieniać tematu, którym przecież jest tutaj przedmiotowe starcie, napiszę tylko, że gęsi lecące kluczem na niszczenie Marabutowego moona, nie potrafiły utrzymać lini prostej i powróciły do gniazda z ogromnym bólem głów;)
    Do udziału w walnej bitwie zaprosiliśmy Solitary Wolfa, licząc, że, jak to kiedyś ktoś powiedział: "podniesiecie rękawice, że tej dramaturgi i adrenaliny będzie w tym widowisku znacznie więcej".
    Cóż, zaskoczyliśmy LZb chyba na tyle, że w ładnych kilka godzin nie byli w stanie nic konstruktywnego stworzyć.


    Szajek, to rw w całości jest dla Ciebie, bo nikt nie ma tak wielkich jaj jak Ty!-Chociaż współczuje ich toczenia w trakcie chodzenia ;)
    Dzięki NightHunter, Sputnik, wilku.
    Podziękowania dla Psychozy!
    Pozdro dla Fallena- miło było poznać.
    Zamyślonemu odbudowy, bardzo Cię polubiłem, za słowa, a właściwie ich formę przesłaną do nas.
    Tyle ode mnie.




    @Darth Sion Marchewa:
    Podziękowania szczególnie dla rozrabiaków z którymi miałem przyjemność spędzić dość niezapomniany i wyjątkowy weekend ;) :P
    Niesamowitemu sojuszowi a w zasadzie jego członkom, ludziom z którymi się w te bzdety gra już nie dla samego grania, a dla możliwości kontaktu, żartowania i przyjaźni. Pozdrawiam też wszystkich znajomych poznanych w czasie ogejmowego stażu :P
    Załuję, że nie każdy mógł wystąpić w tym dość prestiżowym Rw i na prestiżowym przeciwniku :)
    Marabutowi Szo. Skrobnę coś dodatkowo jeszcze w poście ;) Pozdrowienia dla chłopaków z Xanthusa :)




    @ancymon:
    Dziękuję bardzo:
    Kuleczce za totalne ogarnięcie w jego totalnym weekendowym nieogarnieciu :kocham:
    Marchewce za najlepszy weekend, za placki ziemniaczane, za kac-niekac, wygodne łóżko i za szalenie śmieszny czas :fkiss:
    Słodzikowi za zaufanie-tak po prostu ;) i nasze rozmowy :ffreak: :fgrin:



    Marcheweczko jeszcze raz wszystkiego naj...mam nadzieję, że prezenty Ci się podobają ;)



    @SolitaryWolf :
    Nie Pozdrawiam wszystkich:D




    A teraz deser :) :

    zaczęło się tak.....


    Atak na księżyc 18.11.2018 07:50:22
    Od: dowódca floty
    Flota z xxx [x:xxx:x] dotarła do księżyca planety xxx [x:xxx:x].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 100 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %


    kilka nerwowych godzin później...




    Dnia 18-11-2018 15:27:53 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor rozrabiaka ancymon [The Best]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1
    Okręt wojenny 100.034
    Pancernik 249.474
    Lekki myśliwiec 2.534.231
    Krążownik 349.988

    _________________________________________


    Agresor Marchewa szajka [The Best]
    ________________________________________________


    Mały transporter 180.000
    Okręt wojenny 100.000
    Pancernik 250.000
    Lekki myśliwiec 3.000.000
    Ciężki myśliwiec 200.000
    Krążownik 519.000

    _________________________________________


    Agresor Chojny [The Best]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 72.546
    Bombowiec 5.817
    Niszczyciel 4.682
    Pancernik 179.766
    Lekki myśliwiec 1.673.602
    Ciężki myśliwiec 178.212
    Krążownik 323.315

    _________________________________________


    Agresor Solitary wolf [Psychoza]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 10.000.000
    Ciężki myśliwiec 3.234
    Krążownik 1.000.000
    Mały transporter 300.000
    Okręt wojenny 200.000
    Bombowiec 240
    Niszczyciel 300.000
    Pancernik 686.000

    _________________________________________


    Agresor HBI Nighthunter [The Best]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 100.000
    Pancernik 168.000
    Lekki myśliwiec 4.299.000
    Ciężki myśliwiec 100.000
    Krążownik 530.000

    _________________________________________


    Obrońca Zamyslony Marabut [LzB]
    ________________________________________________


    Mały transporter 121.858
    Duży transporter 33.971
    Lekki myśliwiec 500.000
    Ciężki myśliwiec 132
    Krążownik 50
    Okręt wojenny 10
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 12.002
    Sonda szpiegowska 8.522
    Satelita słoneczny 638
    Gwiazda Śmierci 3.343
    Pancernik 20.000
    Wyrzutnia rakiet 26.502
    Lekkie działo laserowe 270.203
    Działo Gaussa 200
    Wyrzutnia plazmy 150
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor rozrabiaka ancymon [The Best]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 98.285 ( -1.749 )
    Pancernik 244.986 ( -4.488 )
    Lekki myśliwiec 2.486.325 ( -47.906 )
    Krążownik 343.773 ( -6.215 )

    _________________________________________


    Agresor Marchewa szajka [The Best]
    ________________________________________________


    Mały transporter 176.593 ( -3.407 )
    Okręt wojenny 98.210 ( -1.790 )
    Pancernik 245.470 ( -4.530 )
    Lekki myśliwiec 2.943.265 ( -56.735 )
    Ciężki myśliwiec 196.322 ( -3.678 )
    Krążownik 509.635 ( -9.365 )

    _________________________________________


    Agresor Chojny [The Best]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 71.283 ( -1.263 )
    Bombowiec 5.697 ( -120 )
    Niszczyciel 4.595 ( -87 )
    Pancernik 176.544 ( -3.222 )
    Lekki myśliwiec 1.641.893 ( -31.709 )
    Ciężki myśliwiec 174.877 ( -3.335 )
    Krążownik 317.444 ( -5.871 )

    _________________________________________


    Agresor Solitary wolf [Psychoza]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 9.811.384 ( -188.616 )
    Ciężki myśliwiec 3.166 ( -68 )
    Krążownik 981.970 ( -18.030 )
    Mały transporter 294.378 ( -5.622 )
    Okręt wojenny 196.360 ( -3.640 )
    Bombowiec 237 ( -3 )
    Niszczyciel 294.762 ( -5.238 )
    Pancernik 673.694 ( -12.306 )

    _________________________________________


    Agresor HBI Nighthunter [The Best]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 98.079 ( -1.921 )
    Pancernik 165.019 ( -2.981 )
    Lekki myśliwiec 4.217.773 ( -81.227 )
    Ciężki myśliwiec 98.087 ( -1.913 )
    Krążownik 520.614 ( -9.386 )

    _________________________________________


    Obrońca Zamyslony Marabut [LzB]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    13.809.150 Metalu, 409.651.989 Kryształu i 5.338.800 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 6.806.241.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 38.875.197.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.981.174.000 metalu i 5.259.181.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 428.799.939 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    3.005.806.800 Metalu i 2.994.193.200 Kryształu
    1.700.000.000 Metalu i 1.700.000.000 Kryształu
    1.710.367.200 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    6.416.174.000 Metalu i 4.694.193.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.544.247.150
    Kryształ: 2.775.699.189
    Deuter: -587.020.200
    agresor zyskał łącznie 4.732.926.139 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -19.868.521.650
    Kryształ: -15.757.773.489
    Deuter: -3.677.701.800
    obrońca stracił łącznie 39.303.996.939 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez kuleczka102 ().

  • Dziś, tj. 21.11.2018 r., już krócej będzie ;)
    Chciałem coś jeszcze napisać, choć w zasadzie większość nakreśliłem w zacytowanej przez rozrabiakę mojej wypowiedzi ;)
    Moi drodzy gracze Uni Nekkar ;) Zwracam się również do moich Sojuszników. Spierajmy się, lecz kulturalnie ;)
    Przecież ta gra to pewna konwencja, zyskiwane i tracone przez nas surowce są wirtualne, zarysowane skrzydło czy kokpit pancernika nie stanowią realnej szkody ;)
    Emocje oczywiście są realne, jednak musicie potrafić znaleźć właściwy punkt odniesienia w trakcie ich wyrażania. Pochodzimy z różnych środowisk, ale jesteśmy członkami jednej społeczności Ogame. Dlatego bardzo chciałbym, aby nikogo w poniższym wątku nie obrażano i nie stosowano insynuacji niegodnych nie tylko gracza ogame, ale nawet i człowieka niezbyt wrażliwego na zasady logiki, wskazania wiedzy i doświadczenia życiowego ;)
    W większości wiemy też, że powyższe uwagi dotyczą niekiedy tych samych graczy, ale pokazując, że można rozmawiać inaczej, uczymy ich, jak należy to czynić.
    Szanujmy się więc ;)
    Takie refleksje nasunęły mi się po przeczytaniu wybranych postów w niniejszym wątku ;)

    Odnosząc się, pokrótce już, do kilku rzeczowych wiadomości, chyba obie strony starcia zdają sobie sprawę, że Sojusz obrońcy nie pozostał bierny ;) Plan zaś, jak i jego realizacja, nie były perfekcyjne i pozbawione pewnych błędów, co słusznie zauważyła aleks. Okazało się to jednak wystarczająco skuteczne.
    Oczywiście cieszymy się z wygranej bitwy. Przecież ta gra nam wszystkim sprawia radość. Mogę jednak wypowiedzieć się we własnym imieniu twierdząc, że radość ta bardziej wiąże się z samym faktem przeprowadzenia zgranej, zespołowej akcji, aniżeli z innymi czynnikami.

    Pozdrawiam
    HBI

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hbi ().

  • Nic dodać nic ująć. Opisu nie będę komentował, poziom za każdym razem jest poza skalą...
    Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w szeroko rozumianej akcji. Mam nadzieję że nie pierwsza i nie ostatnia. Powyższe pokazało tylko że jesteśmy zgranym sojuszem, rzekłbym nawet rodziną i razem możemy wszystko.
    Procent zacny, zysk także. Zabawa była przednia. W pewien sposób żal trochę obrońcy, pozostawiony przez sojusz trafił w nasze recki, ale mam nadzieję że LzB się zrehabilituje i pomoże w odbudowie.

    dzięki przyjacielu :)

    p.s. szykuj magazyn, będziem tankować do pełna

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez HunterNight ().

  • OPIS jak zwykle rzuca na kolana :thumbup: i któż inny mógł by tak na strugać jak nie nasz zacny HBI :E
    Co do akcji: piękny procent, świetne zgranie, ulubiony TAG na tacy czego chcieć więcej. :brawo:

    HunterNight napisał(a):

    pozostawiony przez sojusz trafił w nasze recki
    No nie ładnie , trzeba przyznać. Hmmmm a może kupione i zezłomowane ?? sam nie wiem może SITHx podpowie :lool:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez znamekk ().

  • Ja mam tylko jedno pytanie.
    Czy wiedząc że nie damy rady, każdy kto mógł coś zrobić powinien dać się zezłomować?

    Marabutowi powodzenia w czym tam potrzeba.

    Atakującym gratuluję
    Nie mniej gadanie, że nic nie zrobiliśmy jest bezgranicznie chamskie. A Ty marchewa grałeś z nami i dobrze powinieneś o tym wiedzieć.

    kasai
  • WIELKIE GRATULACJE dla Agresorów !
    opis rewelacyjny, tak jak i floty w akcji, docenienie obrońcy - to się ceni, za takie podejscie do gry - SZACUNEK i UZNANIE dla Was;
    i coś tam Sputnik "zadziałał" ;) więc tym bardziej na PLUS :)

    ps. czy też wam wstawia podsumowania przyrostów i strat wraz z "diagramem" ;)
    ps2. obrońcy odbudowy


  • Ladnie ruszyliscie tego zlomu , gratulacje. %, zapalu do zoorganizowania tej akcji bo jak wiemy z checiami to juz slabo
    Na szczescie nie u wszystkich :E
    Jeszcze raz gratki bo % wyszedl meeega
    Szybkiego przetopu a obroncy hmmm.....czego tam sobie rzyczy
    Pzdr
    :fa: u23 The END top 24 :fa:
    :fa:u56 The End Top 400 :fa:
    :fa: u63 The End Top 300 :fa:
    Unii Andromeda tylko po co :? ?(


    19.05.2012 MUNICH!!!!!!!I Love This Game!!!!!!!

    :evil: CHELSEA FC :evil:

    WEST LONDON RULES

    BEST SOLO 1109,12%
  • Siedzę od wczoraj i nadal nie wiem co napisać...
    Dziękuję chłopaki za zgranie, za stanięcie na wysokości zadania, za kop adrenaliny (który był bardzo pomocny po weekendowych szaleństwach) .....za wszystko.

    Chojny mam nadzieję,że Lalunia nie przepędzi Cię na cztery str świata za ten weekend.. Odkupimy swoje winy w sobotę ;)

    Najcik, wilku, szajka, Satelitek byliści dobrymi duchami tego starcia- dziękuję :*


    HunterNight napisał(a):

    Powyższe pokazało tylko że jesteśmy zgranym sojuszem, rzekłbym nawet rodziną i razem możemy wszystko
    Tak!!! Tak już jest :) i tak się składa,że mam najlepszą rodzinę pod słońcem, z którą mogę sobie robić tysiące zdjęć i nie będę się z nich wycinać :fkiss:

    RYBKA79 napisał(a):

    ps. czy też wam wstawia podsumowania przyrostów i strat wraz z "diagramem"
    Tak.... tylko ja należe do tych niepocieszonych, bo nie spełniają one niestety moich oczekiwań :ffreak:

    kuleczka102 napisał(a):

    (HBI):W zasadzie to do akcji nie doszłoby, gdyby nie ancymonka. To właśnie nasze Maleństwo zniszczyło księżyc i umożliwiło przeprowadzenie akcji
    Hah...nie powiem żeby to było łatwe zadanie w środku nocy, po niedospaniu, wlaniu w siebie litrów ambrozji i widzeniu prawie podwójnie :P dodatkowo Maleństwo zostało praktycznie w tym momencie osamotnione, bo moje twoarzystwo Kulkowo-Marchewkowe było już na granicy padnięcia : data-verified= "> -_-
    Więc cieszmy się,że tej gęsiny nie posłałąm np. do Ciebie HBI :)


    Także tak...koniec końców wychodzi na to,że częściej trzeba robić sojuszowe spotaknia na żywo :fgrin: a więc kto następny chętny do wlotu na chatę? Bo cele już mamy :fsmile: :kwiat:


    Ps. mówienie ponad rok temu,że nie podnieśliśmy rękawicy i nic nie zrobiliśmy też było niemiłe :fsad:
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • Zaczęło się od telefonu rano od Ancymona:

    - Satelita ile masz dexa w G9
    - siedemdziesiąt mln
    - pięćdziesiąt ???
    - siedemdziesiąt
    - dziewięćdziesiąt ???
    - SIE-DEM-DZIE-SIĄT!!!!
    - aha, to dobrze bo będzie potrzebny.

    A potem już poszło i efekt tego widzimy powyżej :)

    Już chyba wszystko zostało napisane od uczestników starcia od siebie dodam:
    Było miło brać w tym udział :thumbup:
    Przetapiać mądrze i gramy dalej.

    Solitary Wolf super że nam zaufałeś.

    Marabutowi spokojnej odbudowy.
  • Takie ST zasługuje na wpis.
    Wielkie brawa dla agresorów, dobre zgranie, obserwacja plus trochę rutyny obrońcy i efekt widać powyżej.
    To ST spowodowało, przynajmniej w moich oczach wykrystalizowanie się obecnej sytuacji geopolitycznej na uni.
    Wiadomo już mniej więcej kto z kim, jak i dlaczego :)
    Obrońcy SzO, ponad 1k GS masz od ręki, więc odbudowa powinna pójść chociaż trochę łatwiej.
    I amar prestar aen.
  • Szok,Szok ileż tu ekscytacji i podniecenia :D :D :D Z opisu mogli byście książkę napisać w kilku tomach plus życiorys miedzy wierszami wstawić :D

    Pisać o tym że nic nie zrobiliśmy jest śmieszne. Co mieliśmy zrobić skoro konta które miały by coś wnieść nie mogły z urlopu zejść bo np dzień wcześniej wbiły urlop

    Gdy by nie wolf mogli byście tego dnia fsy posłać nic więcej

    Jeszcze to w jaki sposób go do siebie przekonaliście lol :lool: :lool:

    Marabut szoooo
  • Nie(L)ot napisał(a):

    Szok,Szok ileż tu ekscytacji i podniecenia :D :D :D Z opisu mogli byście książkę napisać w kilku tomach plus życiorys miedzy wierszami wstawić :D

    Pisać o tym że nic nie zrobiliśmy jest śmieszne. Co mieliśmy zrobić skoro konta które miały by coś wnieść nie mogły z urlopu zejść bo np dzień wcześniej wbiły urlop

    Gdy by nie wolf mogli byście tego dnia fsy posłać nic więcej

    Jeszcze to w jaki sposób go do siebie przekonaliście lol :lool: :lool:

    Marabut szoooo
    Lepszy jest opis wywalony na 4500setny rozmiar na czerwono o treści pod nosem wroga pif paf bum bum dup dup ... :P no jak na ....... przystało. Do czegoś się trzeba przyczepić bo żal dupsko ściska tak , że bez problemu 15-sto tomowa encyklopedia jest walcowana do grubości jednej kartki papieru :)) Widzisz jumek ale siadło bo dobry moment wybraliśmy a Ty jak zwykle pogratulowałeś z klasą i się nie dziw że przeciwnik szacunku do Ciebie nigdy nie będzie miał i będziesz tylko ex top 1 bez dorobku ;)

    To teraz Ja się wpiszę ;)
    Krótko i zwięźle jesteście zaje......... wiadomo bezl iści ;P
    Marabutowi szczerej odbudowy bo nigdy nie zauważyłem z jego strony grama braku klasy, próbował robić sprytne pułapki ;) Z każdej porażki da się wyjść z podniesioną głową jeśli się umie i chce a Ty pewnie umiesz więc wystarczy chcieć :)

    Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich Nas i wszystkich wpisujących ;)
  • Pogratuluje starcia i %, chociaz patrzac na opis i wpisy ludzi z TB, na temat np. dexu itp. jasno wynika,ze opis akcji i te cale niby planowanie to czyste SCI-FI (niczym powiesci Stanislawa Lema) autora watku.
    TB ma swoja chwile radosci, wraz z amatorem fotek ancysi. (Tu sie zastanawiam czy skusil sie solitary na akty, czy moze martwa nature?) <X
    Mam tylko nadzieje, ze nasz wspanialy TAP ŁAN nie bedzie kisil sie az tyle na tych urlopach.
    Bestom gratuluje rowniez imprez rodzinnych, zwlaszcza ancysi ilus tam mezow ( w sumie to nie wiem, kto kim jest w tej rodzinie wiec wybaczcie mi jesli sie myle).

    To pisalem ja
    Niedobry, zlosliwy i zawsze zbuntowany
    Pokrak
  • Z piekla rodem napisał(a):

    Pogratuluje starcia i %, chociaz patrzac na opis i wpisy ludzi z TB, na temat np. dexu itp. jasno wynika,ze opis akcji i te cale niby planowanie to czyste SCI-FI (niczym powiesci Stanislawa Lema) autora watku.
    TB ma swoja chwile radosci, wraz z amatorem fotek ancysi. (Tu sie zastanawiam czy skusil sie solitary na akty, czy moze martwa nature?) <X
    Mam tylko nadzieje, ze nasz wspanialy TAP ŁAN nie bedzie kisil sie az tyle na tych urlopach.
    Bestom gratuluje rowniez imprez rodzinnych, zwlaszcza ancysi ilus tam mezow ( w sumie to nie wiem, kto kim jest w tej rodzinie wiec wybaczcie mi jesli sie myle).

    To pisalem ja
    Niedobry, zlosliwy i zawsze zbuntowany
    Pokrak
    Pokraku ja wcale się nie dziwię, że ty nie dostałeś też tych aktów i foteczek to wszystko przez tego nicka i stan umysłu :P
    Jak wiadomo , konkurencja nie jest w stanie Cie nigdy zadowolić niczym i w żaden sposób, także twój wpis jest i niech sobie jest ;)
    To nam jest dobrze i to się liczy :) Być może za jakiś czas nam będzie gorzej, a ty się za klaskasz na śmierć a my sytuacje zaakceptujemy :P


    A tam od razu kłótnia ja nawet z jumkiem się nie kłócę tylko wymieniam spostrzeżenia ;)
  • Najdrozszy rozmowco powyzej, mezu nr 5 najcudowniejszej i najslodszej ancysi...
    Po pierwsze pogratulowalem w swoim wpisie, a wiec docenilem sam fakt powstania tego starcia.
    To ze powatpiewam w prawdziwosc zdarzen, czytajac wpisy Twoich sojusznikow, a takze udział floty trzeciej wynajetej za sweetfocie to inna para kaloszy...
    Skoro wszystko bylo zdaniem Waszym dopiete od dawna na ostatni guzik, jakim cudem padaly pytania o stan dexu wsrod sojusznikow?
    Przeciez to sie kupy nie trzyma... To samo jesli chodzi o symulacje, skoro wszystko dopiete na ostatni guzik po co sprawdzac rozne warianty podstawki?
    Napisze to wiec drukowanymi: GRATULUJE STARCIA.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z piekla rodem ().

  • Dużo się musiało złożyć aby ta akcja wyszła, moment jak czytam opis wręcz idealny, gratuluję potężnego procentu i fajnego zysku, trzeba bardzo uważać z tego co widzę bo nie zna się ani dnia ani godziny :)

    Mam nadzieję że Obrońca da się jeszcze namówić na wspólną grę na serwerze Nekkar :)



    Ps. bardzo mnie ciekawi ilość paliwa spalona przez Solitary Wolf - jak by mi ktoś mógł odpowiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny - może być tu lub na PW

    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @Z piekla rodem dokladnie tak jak mowisz, wszystko sie zgadza tylko zapomniales dodac ze mi opony do auta dorzucili zebym z nimi polecial, kurde 3000zl + nagie fotki za jeden lot oplacalo sie co nie?
    Szkoda ze Ty tak nie mozesz, bo ani nie widziales nigdy takich pieniedzy, ani nie masz nagich fotek zadnej laski, wiec sory, ale Tb nie pomoge. A tak na marginesie, to mam wrazenie ze zal Ci dupsko sciska, na widok Ancymonki. Co zazdroscisz kulce? [mniam] Szkoda mi Cb ale spoko nie moja sprawa :D Chcesz to napisz, wysle Ci wiecej zdjec, mam duzo kolezanek, porozsylam Ci miliony zdjec :).

    Bardzo Cie boli ze przezemnie nie bylo opcjii obrony? Mysle ze osoby ktore sa w temacie wiedza dlaczego polecialem. A jak masz cos do mnie to umowmy sie i pogadajmy :)

    Ps. Do zobaczenia w przyszlosci :)

    The Besta gratulacje za akcje, ja pomylilem koordy fs-a i tak wyszlo niechcialem, przepraszam cale UNI za moje zle zachowanie:(

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za niestosowny komentarz.
  • Pamiętam Marabuta z akcji na 57 jak spakował packi naszemu top jeden(jak ta sama osoba), ile go to czasu i chęci kosztowało, życzę szo, masz głowę na karku wiec jak będziesz chciał to coś fajnego wykombinujesz.
    Agresorom a w szczególności wilczkowi gratuluje akcji.
    Czasami jedyną drogą do normalności jest odrobina szaleństwa. :lm: :xgszo: :ow:
  • Tym razem tradycji nie stało się za dość :-/ Nie mniej konsekwentnie rok w rok ktoś z lzb kończy w waszych reckach :) brawo Besty, w szczególności te moje dwa rodzynki, o Sonijke się nie boję, bardziej o te nowe pary po Katowicach O_O chłopacy nie róbcie mi tego :E

    Naciowy, jedno zasadnicze pytanie.. to że rozrabiaka z ancymonem podzieli się pajda to rozumiem, trzeba płacić :P ale co z reszta? Bez podtekstów, poważnie pytam :P
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Tak sobie cytam i cytam przy browarku i wszelkie komedie sie tutaj chowają ^^
    juz dawniej miałem cosik napisać ale zawsze brakowało mi weny aż do dzisiaj :)
    . w sumie nie wiem od czego zacząc ale może od początku, opis tej niby zaplanowanej akcji ,
    powiem szczerze że przy 1/3 tego bełkotania poległem,
    autor tego postu powinien zostać bajkopisażem , mysle że by sie załapał na jakąs nagrode :E
    skąd wy ludzie sie urwaliście? bo nawet na choinke sie nie kwalifikujecie, :D
    fantazje to wy macie , oj tego to wam nikt nie zaprzeczy :D
    jadąc acja niby zaplanowana, ale prawda jest tak że bez TOPE ONE , moglibyście co sobie jedynie pomarzyć,
    i tataj musze zachaczyć naszego wspaniałego ARO 2 :) Przyrosty przed fuzja w stosunku do zniszczonych punktów militarnych mówia same za siebie :D
    około 20 baniek przyrostów to tak całkiem nieżle jak na pana z PSYCHOZY TOP 1 I TOP 2 ;)
    zbieg okoliczności?
    tak tak tak, jak bym grał od wczoraj to bym pewnie uwierzył ^^
    to raz .
    dwa inny sojusz mający cos miedzy nogami z waszego uni poszedł na U68 ? a wy co?
    z takimi flotami macie czołówke na u 68 [mniam] <X
    poszliscie na uni dużo słabsze gdzie mysleliście że bedziecie święte krowy a tu zonk, :P
    tak samo myslał Lajt, - i tu dostał [mniam] , od tak zwanych puszerków. potem kolejny top ONE,
    i ty mistrzu kolorowy i reszta spółki kozaczyliscie na początku , a tera co? jajka opadły, fujarka zwiedła?
    TY mistrzu TOPE ONE chwaliłeś sie po uni że akcja na MARABUCIE TO twoja zasługa?będąć na urlopie?smieszny jestes i żałosny człowieczku :)
    to że ktos ma duże KOCHONES TO NIE ZNACZY ŻE DOBRZE UMIE ... 8o
    jeśteś żadki i mięki TOPE ONE :P dalej jadąc , ancymonka podeslij jakięś fotki z :)
    a tekst do kogos że za 3 koła
    +fotKi dały daŁśe jest śmieszny, ogarnij sie TOPE ONE, przy tych psycholach i tak sobie nie pograsz :E
    licze na wszelkie komentarze, zwłaszcza ze strony moich wielbicieli z TB, NO WIECIE O KTÓRYCH MÓWIE :E
    , nad dzisiaj dalej, zapraszam do lektóry, za wszelkie błędy PRZEPRASZAM ale siła wyższa. na dzisiaj tyle i ąż tyle i czekam na fotki , może byc na ogólnym, pośmiejemy sie razem :E

    Administrator Forum kasai:
    Wulgaryzmy i bardzo obraźliwe treści zostały usunięte. Upominam.
  • oj Finito kochany to Ty jeszcze nie wiesz,że my wszyscy pouciekaliśmy z pokoi wyłożonych pluszem i porzuciliśmy wdzianka z wiązanymi rękawkami...
    dodatkowo za naszą poligamię ściga nas kto tylko może z ZUSem i US na czele ;)
    Komedia? hmmm ja myślałam,że to już co najmniej telenowela- dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.
    Na choince nikt z nas nie ma zamiaru się wieszać, bo wolimy topole ;)
    No i kurcze się wydało,że ta akcja była jednym wielkim spontanem...sic :/ a tak bardzo chcieliśmy Was wkręcić...ehhh :fsad:


    A co do moich fotek hmmmm.... nie ma problemu :) serio...tylko najpierw naucz się elementarnych zasad ortografii :fkiss:


    Jeszcze raz graty starcia!!! Sobie oczywiście też :fgrin:
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ancymon ().

  • HO HO HO!!!
    Ale siadło :D
    Marabut spakowany.... Hmmmm. Chyba czas już na to. Pamętam, jak razem jeszcze graliśmy. Troche floty dostukałeś :E
    Aleks standardowo ;}
    Gratuluje procentu, zysku i zaangażowania, podziwiam, że nadal się wam chce :D
    Przetapiajcie,
    Marabut, SzO, o ile będzie, chociać po stracie takiej floty, to łatwo i szybko podnieść się nie da