piękny gong?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam
    Na nic nie ma co liczyć,nie ma dowodów ,że konto zostało kupione przez gracza ,który je potem zezłomował. Choć wszyscy podejrzewają ,że tak właśnie było są to tylko podejrzenia.Gdyby wobec gdybania dawali bany to każde starcie miałoby podstawy do banowania i dlatego władze siedzą cicho . Inna sprawa jakim cudem konto nagle się tak upasło przed złomikiem ,to pewnie też wszystko legalnie. Zasady jakieś tu są ,ale cwaniaczków jak widać nie obowiązują,no ale tego nie unikniemy i nie ma na to bata.
    Ciekawe rzeczy dopiero będą się dziać jak gracze będą mogli w końcu przekazać swoje drugie i trzecie konta,kto wierzy ,że nie będzie tu przekrętów ten trąba:)

    Miłej uczciwej gry życzę
    Pozdrawiam ja:)
  • Truck driver napisał(a):

    ciekawe na jak dlugo
    Na jak długo to nie ma znaczenia dla graczy którzy i tak większość czasu spędzają na urlopach, chyba, że dostał na 29 lat, ale w to wątpię, bardziej istotne jest za co dostał tego bana tzn. czy będzie musiał zwrócić surę jak wróci z bana, czy też nie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

  • Truck driver napisał(a):

    wyszlo na moje
    Na razie nie wiadomo czy wyszło na Twoje bo bana dostał tylko Danger.

    szturman napisał(a):

    Zobaczymy na jak długo ban i czy surka zniknie bo mógł dostać za coś innego dla spokoju reszty graczy
    Jeśli dostał bana tylko za multi, a nie za push to jak mu się skończy będzie dalej cieszył się surką uzyskaną w tym starciu, chyba, że ban będzie na stałe bo już co najmniej raz to konto miało bana za multi (wtedy pręgierz był jeszcze dostępny dla wszystkich) przy takiej samej ustawce na Orionie
  • Nie wiem jak Wy oglądacie statystyki, ale bana dostalo również zezłomowane konto malacziego... i zapewne za multi wiszą, bo z teho co wiem od pushu musza minąć 3 doby, a minęły 2. Chyba że się coś zmieniło?


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • tak, to pewnie będzie ban za multi, pytanie czy z przemusową odsyłką surki czy bez?
    niemniej i tak wszystkim dziękuję za zaangażowanie w temat i tickety które zostały wysłane, nie wiem czy przyczyniły się do reakcji GO, jeśli tak, to tylko pokazuje, że warto nie lekceważyć takich akcji, przyzwolenie pokazało by tylko, że wszyscy mają już wyrąbane na tę grę a tak w sumie nie jest i to cieszy :)
  • Avinashi napisał(a):

    Chyba że się coś zmieniło?
    Nie zmieniło.

    Dlatego jak zgłaszacie pusha i nie widzicie bana to denerwować można się dopiero po 4 dniach na team. :fgrin:

    hlynur sigurtson napisał(a):

    tak, to pewnie będzie ban za multi, pytanie czy z przemusową odsyłką surki czy bez?
    Surowce odsyłamy tylko w przypadku bana za push.


    Pisane było tutaj z pretensjami że bana nie będzie bo przecież rozwalił się o słabszych.
    Ja kiedyś grałam w grę w której była zabroniona KAŻDA forma wspomagania osoby słabszej. Mój kolega ma top10, ja zaczynam grę na starym serwerze. Nic nie mogłam dostać nawet od tak wysokiego top bo byłby push. Nigdy tego nie rozumiałam, była to dla mnie tak głupia zasada... x_x
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Nigdy tego nie rozumiałam, była to dla mnie tak głupia zasada... x_x
    Te istniejące w Ogame chyba też uważasz za głupie, biorąc pod uwagę, że obecną topkę zdobyłaś na sieci kont, które opychały ci deuter po minimalu, a który ty mieliłaś u handlarza.
  • ja tak czytam ten temat i nie dowierzam, ze myślicie ze dendzer dostanie jakiegoś bana.. ludzie opanujcie się!!
    za co ten ban? Jaka odsyłka? ma na swoim koncie 100kk sury i będzie musiał dać xxx zl na anty żeby przetopić? :O przecież GO MUSI na to pozwalać żeby biznes się kręcił :)
    na koncie dendzera spadło ostatnio sporo LM. Jutro jest promka na dopalacze GF już zaciera raczki na zarobek :)

    także biznes jest biznes, wszyscy zadowoleni :)

    tak w ogóle to teraz w modzie ze pusze, multi i inne są dozwolone :D wystarczy poczytać forum przez 15 min, chyba każde uni ma swojego `dendzera` :))

    można w ciemno strzelać kto za parę dni zezłomuje konto cichego :D
  • Panowie Truck i Juve ,długo jeszcze będziemy czytać te wasze bezsensowne przepychanki,nie rozumiecie czegoś z postu Acry ,jak chcecie się przepychać zupełnie nie w temacie to załóżcie swój własny temat .
    Co do meritum sprawy ,widzę że temat zakończył się na tym ,że oszustwo jest ok bo tu wpisały się ze dwie osoby które też były na banie. Ciekawa interpretacja ,można robić wałki bo inni tez robią i nawet przedstawiciele GF w postaci CIAP lubią to ,no po prostu super.
    Pozdrawiam ja:)
  • Pomimo dwukrotnego ostrzeżenia temat dalej służy głównie do wzajemnej walki na słowa poniektórych. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią temat zamykam. Jeśli ktoś miałby coś konstruktywnego do dodania w powyższym topicu zapraszam na priv, celem rozmowy o ponownym otwarciu.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado