Zwiększenie Ładowności statków tyle ile ma szybkość świata.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zwiększenie Ładowności statków tyle ile ma szybkość świata.

      Witam

      przykładowy

      recykler

      Ładowność20.000 jedn.
      Zużycie paliwa (deuteru) 300



      parametry świata eko x1 flota x1


      jedyny parametr który redukujecie to spalanie recyklera na szybkich uniach o 50% a zapomnieliście całkowicie o ładowności statków dlaczego ten parametr stoi ?


      przy prędkości świata x7 eko ładowność statków jest nie adekwatna do prędkości świata wiec w tym momencie pojemność ładunkowa recyklera powinna być 140.000 jednostek ponieważ ekonomia na świecie x1 jest 20.000 wiec minę trochę czasu zanim zapełnimy ta ładowność na eko x1 flota x1 dlaczego na światach x7 ten parametr stoi przecież jest 7x więcej jak by parametr ładunkowy uległ zmianie to wystarczyło trochę transporterów budować tak jak na eko x1 a nie cały miesiąc budować recyklery na zebranie złomu tu punkt ładowności statku mija się z celem jak musze wybudować 7x więcej recyklerów na zebranie tego samego złomu.

      wiec analogicznie jak dacie serwer x100 a pojemność ładunkowa stanie tym samym miejscu co teraz to cały rok będę musiał budować recyklery z 80 % złomu aby zebrać nawet swój złom !!!


      bo jeżeli farmimy okrętami wojennymi na x1 flota x1 eko to zabieramy 1500 jednostek to dlaczego na eko x7 nie zabieramy 7x więcej surowca czyli 10500 jednostek po przeliczeniu wychodzi tyle samo na budowę recyklerów na x1 jak na x7 a na x7 trzeba 7x więcej recyklerow a na uni x100 to aż 100 razy więcej recyklerow niż trzeba wiec większość floty musze budować recyklery coraz więcej i więcej i spalanie recyklera wzrasta wraz z liczba już redukcja spalania deuteru nie pomoże bo to aż x100


      werdykt jest taki ze wraz ze wzrostem uni X eko tyle ładunek wszystkich statków powinien być zwiększony o wielokrotność X

      tym sposobem płacimy za recyklera tyle samo za x1 na uni x7

      czy nie uważacie ze to absurdalne bić rekordy w małych transporterach recyklerach i dużych transporterach przy dajmy serwerze x100 trzeba ogromna liczbę statków na zebranie surowców z planety

      o wile wygodniej szybki świat x7 i recykler ma 140000 jednostek tyle samo zapłacę na x7 a 1x to 20000 jednostek tyle samo zapłacę za budowę recyklera na uni muszę budować x7 więcej recyklerow niż potrzeba wiec wychodzi ze na świecie x100 potrzebuje 100 razy więcej recyklerow niz potrzeba to już absurd powiniecie coś zrobić pojemnością ładunkowa statków kosmicznych na uniach przyspieszonych eko bo to robi coraz więcej problemow bo deuter dla graczy jest ograniczony i redukowanie 50% niewiele pomaga przy światach x7 przy 100 000 recek jak wy to wyobrażacie ze będę potrzebował 1 mil recyklerow zęby zebrać swój złom i zniszczonej wrogiej floty to bezsens tyle budowy statków cywilnych

      powiniecie naprawdę zastanowić się nad zwiększeniem pojemności statków kosmicznych wraz ze wzrostem X na świecie ekonomii i tyle zwiększacie pojemność ładunkowa statku i powiniecie to przedyskutować ta kwestie bo ja już odechciewa się gry gdzie widzę ze trzeba 100 000 recyklerów na zebranie złomu gdzie powinienem zebrać to w 15.000 recyklerach i wydanie o wile mniej deuteru i współczynnik deuteru może być standardowy x1 czyli recykler pali 300 dexu

      to własnie pojemność ładunkowa wraz ze wzrostem uni powinna być zwiększana jak garsz na uni x7 kłania sie czysta matematyka zwiększania

      stworzycie testowy serwer x5 i 5 razy większa pojemność ładunkowa każdego statku ja na takim serwerze będę grał bo przynajmniej nie będę musiał się męczyć farmieniem złomowaniem budowy milionach transputerów i recyklerow do nazbierania na 17 poziom impulsowego i bicia rekordów w duzych małych i recyklerow rekordow posiadania tylko dlatego ze chce zbadać badanie bo nigdy mi nie starcza tej ładowności bo jest za duzo i za szybko a co mówić na uni x100

      dlatego złomowanie robi sie coraz trudniejsze bo trzeba coraz więcej reyklerów na sped unaich i dlatego kazdy robi ten PANCERNIKI bo tylko to się opłaca robić minimalny koszt maxymalny zysk i to trzeba mieć sporo recyklerow żaden statek się nie opłaca. zobaczcie co sie dzieje na unaich starszych same pancerniki no bo jak po co mam budować okręty wojenne i lekkie myśliwce zwiększają tylko straty i straty własne i trzeba nawet 3x więcej ładowności zebrania złomu recyklera wiec nie 100 000 tylko 300 000 trzeba recyklerow ma się więcej niż lekkich myśliwców i opłacalność wychodzi na pancernika bo pancernik ma swoje magiczne działa pali najmniej deuterku a deterozerny recykler weżnie tyle deuteru ze cała flota tyle nie weźmie co te recyklery trzon floty to nie recykler tylko okręty wojenne a na swiecie x100 przy tej ładowności zabrakło by mi zebranie złomu z własnych strat i latania na pole zniszczeń 3 nawet 5 razy bo większość floty to recyklery i duże i male transportery

      wam chodzi aby dużo graczy atakowało zdobywało były acsy i aktywność waszych uniach a jak by tak zwiększyć ładowność statków na spped unaich od razu duzo było by chetnych na taka gre bo recykler na x7 daje 140 000 ładowności z 20 000 totalna inna gra nawet okrętami wojennymi już można farmic bez konieczności używania DT jak na uni x1

      grę tworzycie dla graczy a nie dla siebie

      parametry na nowych uniach

      zmniejszacie spalanie deuteru na statki kosmiczne
      zwiększacie eko x
      zwiększacie prędkość flot x
      pojemność ładunkowa dlaczego stoi i nie podlega zwiększeniu na szybkich uniach ?
      jezeli na 1x mam 200 000 surowca to 1/10 recyklera a na uni x7 1 400 000 surowca nieprawdaż ? to dlaczego recykler ma ładowność 20 000 a nie 140 000 1/10 ładowności według tego parametru powinien mieć x7 razy więcej ładowności .
      Dlaczego gracze musza wydawać 7x razy więcej recyklerów i zebrania surowców 7x więcej przy tym przeliczniku


      ładowność 20 000 dla recyklera na serwerze x1 a nie na uni gdzie jest 7x więcej surowców jeżeli będzie uni 100 razy szybsze to przeliczeniu kalkulatorem wyjdą takie wyniki ze recyklery będą stanowić armie jak okrety wojenne bo nie zbierze się złomu samemu bo nie starczy surowców aby je zbudować i zebrać złom dlatego mało kto chce grac flota jak gra tylko okazyjnie bo mało sie opłaca bo ile reckow trzeba odpalic aby to zebrac ile budowy trzeba brać sie za głowę a ile 1 mil receyklerow pali to juz masakra przy x7 to jzu wole


      świat x1 eko x1 recykler 20 000 i wszystko się zgadza bo na unaich x7 to juz makabra w recyklerach nie opłaca się nawet złomować nawet latać tymi potworami to by zmieniło by rozgrywkę na ogame w parametrach na nowych serwerach ogame

      jeżeli dostane 100 000 surowca w ciągu 24h przy eko x1 przy pojemności 25.000 jednostek DT
      a 700 000 surowca w ciągu 24h przy eko x7 przy pojemności 175 000 jednostek wychodzi to samo !!!!


      gracz na x7 eko musi mieć 7 DT zamiast 1 DT to wielka różnica która wy ominęliście i zwiększacie koszty recyklera DT MT i spalanie tez o 7 razy większe tych statków


      musiałem to napisać bo parametr ładowność statków na szybkich uniach jest nieadekwatna jak dostaniesz

      7 zł i 1 recykler skarbona weźmie 7 zł a mnożąc świat x7 dostaniesz 49 zł to dlaczego muszę mieć 7 recyklerów skarbonek ? jak mogę mieć tylko jedna. wiec spalanie recyklerow DT MT zwrasta 7 razy więcej trzeba meic 7 razy wiecej to naprawdę duzy koszt przy serwerach 80 % złomu i swiata x7 to po prostu świat ciągłej budowy recyklerow flota składając się z recyklerow zamaist okretow wojennych jak atakować jak sie nei zbierze złomu nie nie atakowac budowac recyklery


      zamiast krytykować pomogłem wam zmienić ogame na lepsze moje poprawy były takie jak

      zgłoszenie błędu przy badaniach ze komador przy kolejce w badaniu naprawiacie błąd cicho sza
      napisaliście tylko dziękujemy za zgłoszenie naprawicie

      po tem to ja wam doradziłem o zmiany tych okrętów wojennych co było
      na flota bojowa tez tylko podziękowaliście z błąd
      to ja wam pomagałem z błędami i tym razem tez wam pomogę abyście poprawiali gre na lepsza i gracze mieli satysfakcje gry a nie nabijanie pacerników kolosalna liczbę i recyklerow zrobili coś z pojemnością ładunkowa wszystkich statków na szybkich uniach eko

      pojemność dotyczy na zwiększaniu pojemności ładunkowej uniach zwiększonych eko np x7 i x7 większa pojemność ładunkowa
      jezeli jest uni x1 eko a x 5 flota dalej ma pojemność ładunkowa x1 zmienia dotyczy tylko dostosowaniu wydobycia surowców do pojemności ładunkowej statków kosmicznych do x uniach eko świata



      na Serwerze Europa powinno być gdzie panuje x7 eko 3x flota 80 % złomu

      Duży transporter ładowność 25.000 x7 = 175.000 jest to statek cywilny transportowy według uni ekox7
      Mały transporter ładowność 5000 x7 = 35.000 jest to statek cywilny transportowy według uni ekox7
      Recykler ładowność 20000 x 2,7= 54.000 o tyle razy jest więcej szczątków ze złomu z 30% na 80%

      pozdrawiam wasz ukochany bugefix

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez lebik ().

    • lebik napisał(a):

      powiniecie naprawdę zastanowić się nad zwiększeniem pojemności statków kosmicznych wraz ze wzrostem X na świecie ekonomii i tyle zwiększacie pojemność ładunkowa statku i powiniecie to przedyskutować ta kwestie bo ja już odechciewa się gry gdzie widzę ze trzeba 100 000 recyklerów na zebranie złomu gdzie powinienem zebrać to w 15.000 recyklerach i wydanie o wile mniej deuteru i współczynnik deuteru może być standardowy x1 czyli recykler pali 300 dexu
      Ty masz problem bo musisz 100k recy pospawac by zlom zebrac? A co maja powiedziec ci, co maja 1kk recy lub wiecej? Dla nich recykler powinien miec jaka pojemnosc Twoim zdaniem?

      Poczytaj dokladnie temat co dalem linka.
    • lebik
      Ladnie pieknie to tlumaczysz i uzasadniasz , ale zapomniales o jednej rzeczy
      Po zwiekszeniu eko do x 7 , w tym samym czasie wybudujesz 7 x wiecej statkow
      Produkcja deuteru tak samo wzrasta 7 x
      Czyli wychodzi dokladnie na to samo !!!
      Oczywiscie jestem za zwiekszeniem ladownosci MT , DT i reckow
      Ale nie na takich zasadach jak ty tu proponujesz
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      lebik
      Ladnie pieknie to tlumaczysz i uzasadniasz , ale zapomniales o jednej rzeczy
      Po zwiekszeniu eko do x 7 , w tym samym czasie wybudujesz 7 x wiecej statkow
      Produkcja deuteru tak samo wzrasta 7 x
      Czyli wychodzi dokladnie na to samo !!!
      Oczywiscie jestem za zwiekszeniem ladownosci MT , DT i reckow
      Ale nie na takich zasadach jak ty tu proponujesz
      przykład masz 50 ow na 1x eko spokojnie farmisz 75 000 jednostek ładowności przy spalaniu deuteru 25.000 jednostek to na uni 2x gdzie zbudujesz 2 razy więcej okrętów 100 przy ładowności 150 000 i spalaniu deuteru 2x 50 000 widzisz zbudowałeś 2 razy więcej ale spaliłes 2 razy wiecej nie dostałeś ładowności jak by było propocjonalne to bys spalil tyle samo a zabrał 2 razy wiecej tak jak szybkosc uni a tak zabieraz mniej i spalasz coraz wiecej i wiecej to pomysl grasz na uniwersum x100 50 ow na x 1 ma 75 000 jednostek a na x 100 50 ow 7.500.000 jednostek czyli po staremu to az 5000 ow dał bys rade farmic 5000 ow przy spalaniu x100 wiecej ? jak bys mogł tyle samo surowca wziosc z 50 okretami. przy tyle samo spalaniu deuteru i dlatego gracze którzy graja głownie flota narzekają na dysproporcje bo musza budować armie recyklerow armie DT i MT i spalają coraz więcej a jak by była i weksza pojemność spalił byś tyle samo co na uni x1 co nie ?

      na Serwerze Europa powinno być gdzie panuje x7 eko 3x flota 80 % złomu

      Duży transporter ładowność 25.000 x7 = 175.000 jest to statek cywilny transportowy według uni ekox7
      Mały transporter ładowność 5000 x7 = 35.000 jest to statek cywilny transportowy według uni ekox7
      Recykler ładowność 20000 x 2,7= 54.000 o tyle razy jest więcej szczątków ze złomu z 30% na 80%

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lebik ().

    • lebik napisał(a):

      przykład masz 50 ow na 1x eko spokojnie farmisz 75 000 jednostek ładowności przy spalaniu deuteru 25.000 jednostek to na uni 2x gdzie zbudujesz 2 razy więcej okrętów 100 przy ładowności 150 000 i spalaniu deuteru 2x 50 000 widzisz zbudowałeś 2 razy więcej ale spaliłes 2 razy wiecej nie dostałeś ładowności jak by było propocjonalne to bys spalil tyle samo a zabrał 2 razy wiecej tak jak szybkosc uni a tak zabieraz mniej i spalasz coraz wiecej i wiecej
      Ty wrzuc ten pomysl na origin moze? Tam mozliwe, ze wiecej osob sie zaineteresuje a nie ze ja Ci cos napisalem choc gram eko a nie flota a i odezwal sie tez raptem gornik udajacy flociarza.
    • lebik
      Podajesz przyklad , ktory potwierdza to co napisalem ,a jednoczesnie nie zgadzasz sie z tym co napisalem
      Kompletnie Cie nie rozumie
      @ Truck driver
      Ty za to wiesz wszystko najlepiej i zawsze masz racje co ???
      Na gre nie masz czasu ,ale na Forum wcinasz sie w kazdy temat by zablysnac i nabic postow
      Ps
      Nie jestem gornikiem , tylko gram flota ( jestem flociarzem )
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      @ Truck driver
      Ty za to wiesz wszystko najlepiej i zawsze masz racje co ???
      Na gre nie masz czasu ,ale na Forum wcinasz sie w kazdy temat by zablysnac i nabic postow
      Ps
      Nie jestem gornikiem , tylko gram flota ( jestem flociarzem )
      Czas na gre juz mam :) taki z Ciebie flociarz, ze najlepiej Ci wychodzi latanie po duzo slabszych kontach co widac po dziale miniST i ST uni68.
    • Eko razy 7, ładowność x7 to i spalanie razy 7. Jak juz wszystko mnożymy to i koszt recyklera x7. A no i koszt kopalń x7. Gościu pomysł od czapy nie wiem gdzie widzisz koleracje speedu eko do ruszania wartości statków. Tak jak w temacie kefira rozumiem jego myślenie i argumenty tak tutaj, to jest na zasadzie tak bo tak. :D

      ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
      Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

      Ilość ST >300