#36 KOMORKA_ODDAM [AyS] vs. gitku ~ 1509.05%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #36 KOMORKA_ODDAM [AyS] vs. gitku ~ 1509.05%

    :popcorn:
    Do zobaczenia.

    kiedyś tam




    Dnia 17-11-2018 13:56:27 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor KOMORKA_ODDAM [AyS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Krążownik 16.557
    Pancernik 10.025
    Okręt wojenny 5.614
    Lekki myśliwiec 183.630

    _________________________________________

    Obrońca gitku
    ________________________________________________

    Duży transporter 471
    Lekki myśliwiec 5.462
    Ciężki myśliwiec 67
    Krążownik 30
    Okręt wojenny 1.237
    Recykler 200
    Sonda szpiegowska 219
    Bombowiec 484
    Satelita słoneczny 353
    Niszczyciel 54
    Pancernik 356
    Wyrzutnia rakiet 4.000
    Lekkie działo laserowe 92.600
    Ciężkie działo laserowe 50
    Działo Gaussa 100
    Działo jonowe 100
    Wyrzutnia plazmy 600
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor KOMORKA_ODDAM [AyS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 16.101 ( -456 )
    Pancernik 9.961 ( -64 )
    Okręt wojenny 5.588 ( -26 )
    Lekki myśliwiec 156.387 ( -27.243 )

    _________________________________________

    Obrońca gitku
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    14.286.026 Metalu, 773.513 Kryształu i 2.373.937 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 129.196.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 464.751.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 104.969.000 metalu i 45.935.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 17.433.476 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 25.316.026
    Kryształ: 13.324.013
    Deuter: 501.937
    agresor zyskał łącznie 39.141.976 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -309.745.026
    Kryształ: -137.819.513
    Deuter: -34.620.437
    obrońca stracił łącznie 482.184.976 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez gramnakomorce ().

  • ProSkaner. napisał(a):

    Sezon na pushowanie się kontem komórki uważam za otwarty, już dzisiaj ładnie spadło z top10 na top73 i urlop :E :E
    widać jakiś fachowiec kupił to konto ]:-D

    Puszek na komórce
    niestety nigdy nie dowiemy sie kto na tym korzysta , ale mega frustrujace sa takie zagrywki...

    gdyby faktycznie nabywca był owens , mieli bysmy tu dzis kilka jego stkow... a tym czasem nowy WŁAŚCICIEL nawet nie kryje się z zamiarami na co i po co konto ;/
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • To na pewno nie Owens ale po co takie zagrywki ... Kolega który wziął moje konto zapewniał że będzie na nim latał ale chyba zmienił zdanie.
    Szkoda trochę ale taki los.

    Ja nie wisiałem na banie grałem uczciwie swoje wylatałem nie przespałem. Efekty są na forum to tylko gra nie zapominajcie o tym.
    POWODZENIA :xfa: :xfa: :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gramnakomorce ().

  • Acetonitryl napisał(a):

    No to fajne rzeczy... @gramnakomorce skoro kupiec wprost Cię oszukał a Ty i tak już nie grasz spełń proszę obywatelski i honorowy obowiązek zgłoszenia tego gdzie trzeba wraz ze wszystkimi dowadami. Skoro już wiadomo że skończyłeś i tak a nowy właściciel to kłamca nic Ci nie zmieni że oba konta zawisną gdzie trzeba.. ;)
    Mądrze prawi :)
    Skoro tak było to nie powinieneś mieć skrupułów, aby zrobić tak jak napisał Acet ;)
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

  • Popieram Aceta, może w końcu jeden z drugim się nauczą normalnie grać, jak zobaczy że dopiero co wydane pieniądze lądują na banie :E
    ale z drugiej strony stoi to w konflikcie z rynkiem sprzedawanych kont, kto później kupi konto od gracza, który po zaksięgowaniu kasy pisze zgłoszenie - błędne koło
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • P Y S I U napisał(a):

    Acetonitryl napisał(a):

    No to fajne rzeczy... @gramnakomorce skoro kupiec wprost Cię oszukał a Ty i tak już nie grasz spełń proszę obywatelski i honorowy obowiązek zgłoszenia tego gdzie trzeba wraz ze wszystkimi dowadami. Skoro już wiadomo że skończyłeś i tak a nowy właściciel to kłamca nic Ci nie zmieni że oba konta zawisną gdzie trzeba.. ;)
    Mądrze prawi :) Skoro tak było to nie powinieneś mieć skrupułów, aby zrobić tak jak napisał Acet ;)
    Już po raz enty mówię ty się nie udzielaj bo ty jesteś jednym z tych którzy na pushu są wychowani.

    Niech robią co chcą może 3 osoba zbiera na NN15 bo przy was ciężko coś ustrzelić :)
  • P Y S I U napisał(a):

    Acetonitryl napisał(a):

    No to fajne rzeczy... @gramnakomorce skoro kupiec wprost Cię oszukał a Ty i tak już nie grasz spełń proszę obywatelski i honorowy obowiązek zgłoszenia tego gdzie trzeba wraz ze wszystkimi dowadami. Skoro już wiadomo że skończyłeś i tak a nowy właściciel to kłamca nic Ci nie zmieni że oba konta zawisną gdzie trzeba.. ;)
    Mądrze prawi :) Skoro tak było to nie powinieneś mieć skrupułów, aby zrobić tak jak napisał Acet ;)
    Może wrzuć starcie z jadsu które było 2 dni temu :D Czy już się wstydzisz ? A może znowu podzieliłeś się z Acetem :D
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Jesiou napisał(a):

    P Y S I U napisał(a):

    Acetonitryl napisał(a):

    No to fajne rzeczy... @gramnakomorce skoro kupiec wprost Cię oszukał a Ty i tak już nie grasz spełń proszę obywatelski i honorowy obowiązek zgłoszenia tego gdzie trzeba wraz ze wszystkimi dowadami. Skoro już wiadomo że skończyłeś i tak a nowy właściciel to kłamca nic Ci nie zmieni że oba konta zawisną gdzie trzeba.. ;)
    Mądrze prawi :) Skoro tak było to nie powinieneś mieć skrupułów, aby zrobić tak jak napisał Acet ;)
    Może wrzuć starcie z jadsu które było 2 dni temu :D Czy już się wstydzisz ? A może znowu podzieliłeś się z Acetem :D
    Takie insynuacje odnośnie mojej osoby to sobie wsadź wiesz gdzie ;)


    jarjar napisał(a):

    no ta, hajs wydawac na anty to ok, ale na konto to juz bee ;)
    Co innego kupić anty bo nie oszukujmy się robi to 50% graczy na uni i 95% graczy top 100 a co innego kupić konto żeby je zezłomować. Ot co drewniana logika ;)
  • Mnie nie razi aż tak bardzo to, że sprzedałeś konto @gramnakomorce. Mimo że to niezgodne z zasadami, rozumiem to, że chciałeś sobie zrekompensować nakłady włożone w grę. Spoko.
    Razi mnie natomiast to, że tak napadałeś na Obcego, za jego akcję z Havenem, a sam postąpiłeś podobnie, a może i nawet gorzej. Tego nie jestem pewny, ale sądzę, że to ręka Havena popchnęła floty ku samozagładzie ;) A w każdym razie wiedział co się będzie działo, bo teraz pojawia się na forum i wspiera znajomka. Ty byś teraz wspierał ludzi, którzy Cię wystawili do wiatru?
    Jeśli umywasz od tego ręce - to zauważ: sam przyznajesz, że Cię okłamano. A latałeś na forum za Obcym jak inkwizytor. Słabo to teraz wygląda, oj słabo.
    Prawdę mówiąc, jak zobaczyłem "oddam" przy Twoim koncie, to na 90% byłem pewny, że to prowokacja z Twojej strony i chcesz mieć dowody na oszusta.
    A tymczasem - było dużo gadania na forum, a skończyło się mega smrodem.
    Szanuję Twoją grę, bo jesteś świetnym graczem, ale brak konsekwencji i postawę już oceniam dużo gorzej. I wiedz, że sprzedając konto byle komu, 50% winy jest po Twojej stronie.
    Szkoda, bo takie konto mogło jeszcze grać, podobnie jak wiele innych kont, które na tym uni już przekazano.
    Niektóre z kont "czarnych charakterów" z MNS wciąż jeszcze gra i farmi, prowadzone przez następnych właścicieli. Mnie by na Twoim miejscu chociażby po takim porównaniu było z tego powodu zwyczajnie głupio.
    Si vis pacem, para bellum
  • Kogo ja niby oszukałem ? Poczytaj sobie zasady gry , skończyłem grę na tym uniwersum.
    Każdy kto mnie zna wie że ja nie przywiązuję się do uniwersum.

    Życie moje konto nie było pushowane wszystko osiągnąłem sam , ale boli że nie znacie kwoty.
    A może oddałem za darmo nie twój interes moje konto i mogłem je oddać komu chciałem i warunki ustanowiłem ja nie GO bo przy przekazaniu nie naruszyłem zasad gry.