Brak wybudowanego badania :(

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Brak wybudowanego badania :(

    Witam!

    Dzisiaj w godzinach popołudniowych tak pomiędzy 13-tą a 14-tą miało się skończyć badanie napędu nadprzestrzennego lev 15. Niestety jak teraz wróciłem z pracy zobaczyłem że ani nie mam 15 levelu napędu nadprzestrzennego ani surowców wydanych na napęd. Wszystko znikło. Pierwszy raz się spotkałem z takim perfidnym błędem! Na wybudowanie badania na wysokich levelach czeka się długo. Dodatkowo zużyłem przy tym badaniu newtrony(ilości nie pamiętam). Czuje się oszukany! Proszę natychmiast naprawić błąd żebym miał wybudowany napęd nadprzestrzenny lev 15 na koncie. Nie chce zwrotu surowców bo byłbym stratny zarówno stracony bezcenny czas poświęcony grze, jak i przedmioty specjalne newtrony w ilości mi już nie znanej bo zużyłem je po odpaleniu badania kupę czasu temu.

    z poważaniem - Rafał
    Śmierć to tylko początek :D
  • A kto by przewidział takie błędy?!! Ja też sobie zrobię screena na Quantumie. Buduje na Quantumie badanie astrofizyki na lev 25. Chyba nie muszę nikogo uświadamiać ile to surowca kosztuje i ile czasu się buduje? Zostało jeszcze ponad 3 miesiące i jak tam takie coś się zdarzy to się chyba pochlastam i skończę grę :( Takie błędy są niedopuszczalne!
    Śmierć to tylko początek :D
  • być może. No nic może naprawią i mi przywrócą ten level :(
    Edit.
    No niestety poniosłem porażkę dotyczącą reklamacji błędu związanego z brakiem wybudowanego badania napędu nadprzestrzennego lev 15.


    Moderator kruszynka:
    Upominam za doubleposting. Usunięto wiadomości z Supportu.
    Śmierć to tylko początek :D
  • Aha czyli zamiatacie pod dywan i ukrywacie błędy żeby nikt nie wiedział. :grr:
    Ciekawe co jeszcze? Adminami nie powinni być ludzie którzy jednocześnie grają w tą grę(z wiadomych względów), osoby niekompetentne, nieudolne, oraz bezgranicznie uczciwe. Taki admin powinien być obiektywny, nieprzekupny, sprawiedliwy oraz powinien być bezstronnym sędzią. Mam wymieniać dalej? Zastanówcie się czy macie chociaż jedną z tych cech.

    P.S. Doubleposting sami robicie usuwając posty oraz wypowiedzi ludzi pomiędzy postami. OVER!
    Śmierć to tylko początek :D
  • Tronar napisał(a):

    Aha czyli zamiatacie pod dywan i ukrywacie błędy żeby nikt nie wiedział. :grr:
    Ciekawe co jeszcze? Adminami nie powinni być ludzie którzy jednocześnie grają w tą grę(z wiadomych względów), osoby niekompetentne, nieudolne, oraz bezgranicznie uczciwe. Taki admin powinien być obiektywny, nieprzekupny, sprawiedliwy oraz powinien być bezstronnym sędzią. Mam wymieniać dalej? Zastanówcie się czy macie chociaż jedną z tych cech.

    P.S. Doubleposting sami robicie usuwając posty oraz wypowiedzi ludzi pomiędzy postami. OVER!
    Szkoda, ze ten post tez pewnie pojdzie do kosza. Ale tak juz bylo, jest i bedzie, ze wszystko co niewygodne dla teamu jest kasowane i nie ma racji bytu na forum.
  • @Tronar z rozmów wynika ze nie maja na to logów czy coś badałeś czy nie. Dezeli nie maja logów to każdy możne przyjść i powiedzieć miałem badanie ale znikło, proszę mi oddać surowce. Czy to świadczy o nieudolności admina? Czy bardziej gry której admin nie pisze?
  • nieważne, Admini reprezentują tą grę. :( Są jakby pośrednikami pomiędzy graczami a twórcami, właścicielami gry. Odpowiadają za błędy tak samo jak i oni. Jestem prawnikiem z zawodu. Jeśli złamiesz prawo idziesz do więzienia, nieważne czy jesteś tylko wspólnikiem czy pośrednikiem, deelerem, passerem. Nieważne. Istotne jest jaki miałeś udział w przestępstwie i znamiona czynu ,oraz jaka grozi ci za to kara. Teraz wracając do adminów oni odpowiadają za wiele aspektów tej gry. Nie ważne że nie są programistami, właścicielami gry itp. Mają w tym swój udział i w takim zakresie za ile odpowiadają za to będą sądzeni. Tylko że my gracze nie możemy nic im zrobić bo jesteśmy tylko tłumem nie sędziami. Stawką jest przyszłość tej gry oraz długość jej trwania. Jeśli gracze przestaną grać, kupować antymaterię itd. gra przestanie być opłacalna i ci co są na górze uznają wtedy nierentowność gry(nieopłacalność) i pozamykają serwery. Tak czy owak my stracimy najbardziej bo potracimy konta. Choć uwolnimy się od nałogu więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D
    Śmierć to tylko początek :D
  • Tronar napisał(a):

    Teraz wracając do adminów oni odpowiadają za wiele aspektów tej gry. Nie ważne że nie są programistami, właścicielami gry itp. Mają w tym swój udział i w takim zakresie za ile odpowiadają za to będą sądzeni.
    Nie przeceniasz za bardzo możliwości GA?
    GA (jak każdy członek teamu) nie zarabia na byciu w team więc nie podejmuje żadnych decyzji które mogą mieć skutek finansowy. Osoba która zarabia decyduje co się w grze dzieje, to ona ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje w postaci mniejszej pensji.
    GA jest tylko osobą do zgłaszania błędu i przekazywania informacji o wyniku.

    ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Tronar napisał(a):

    Teraz wracając do adminów oni odpowiadają za wiele aspektów tej gry. Nie ważne że nie są programistami, właścicielami gry itp. Mają w tym swój udział i w takim zakresie za ile odpowiadają za to będą sądzeni.
    Nie przeceniasz za bardzo możliwości GA?GA (jak każdy członek teamu) nie zarabia na byciu w team więc nie podejmuje żadnych decyzji które mogą mieć skutek finansowy. Osoba która zarabia decyduje co się w grze dzieje, to ona ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje w postaci mniejszej pensji.
    GA jest tylko osobą do zgłaszania błędu i przekazywania informacji o wyniku.

    ;)
    Chodzi o to, ze adminami w grze sa gracze, ktorzy graja na roznych uniach wiec i maja swoich znajomych, ktorym pozwalaja na wiecej niz przykladowo mi czy pokrzywdzonemu @Tronarowi. A tak byc nie powinno.
  • Odpiszę ci tak jak napisała mi smoki i użyję tych samych słów. Nie wierzę wam cyt. " na słowo", że nie zarabiacie na tej grze tak samo jak wy mi nie wierzycie że nie odpaliłem napędu nadprzestrzennego lev. 15. Gdybym przewidział taki błąd gry o którym WY dobrze wiedzieliście bo sami pisaliście że błąd badania "widmo" występował już wcześniej o którym to nie raczyliście poinformować graczy pewnie żeby nie wzbudzać paniki, albo myśleliście że jakoś to będzie. Może się sam naprawi? Gdybym o tym wiedział wcześniej to po odpaleniu badania i przed jego ukończeniem zrobiłbym screena żeby mieć dowód.jak to robię teraz po wystąpieniu błędu. W pale mi sie nie mieściło że ta gra może mieć takie kardynalne błędy! Gram w Ogame od lat ale ilość i jakość błędów jakie teraz występują a ilość i jakoś błędów jakie występowały kiedyś to jak porównywać niebo a ziemię. Gra wam się sypie i już na tym nie panujecie! Jeśli jeszcze raz badanie mi nie wskoczy to napiszę skargę. Teraz będę miał dowód w postaci screena. W waszym zasranym interesie jest naprawić błędy i to migiem. Dosyć zamiatania pod dywan i udawania że wszystko jest w porządku kiedy ludzie dobrze wiedzą że nie jest w porządku. Błędów będzie coraz więcej bo przeciążone serwery wam się sypią a wasi informatycy mają to gdzieś. Karą będzie dla was odcięcie od źródełka gdy ludzie przestaną płacić na rozwój gry. To tylko kwestia czasu. My stracimy konta wy dochody. Każdy będzie stratny. I tyle w tym temacie :|
    Śmierć to tylko początek :D
  • Nie zarabiamy. Nie trzeba wierzyć na słowo, wystarczy przejść proces rekrutacji i przekonać się o tym samemu. Wiadomości z Supportu zostały usunięte, gdyż nie można ich publikować bez wyraźnej zgody Supportera.
    Dodatkowo kłótnie na forum na niewiele się zdadzą - żaden Supporter tutaj nie zagląda w celu łapania błędów - od tego jest Support.
    Skoro dostałeś odpowiedź, że nie ma tego w logach to nie ma - my sobie ich nie zmyślamy, nie tworzymy, nie mamy wglądu w kod gry itp. itd. Jesteśmy graczami tak jak Ty, którzy poświęcają swój wolny czas aby pomagać graczom w ramach narzędzi udostępnianych przez GF. Rozumiem złość, 15 poziom NN jest dość kosztowny, jednak proszę nie oskarżać o to Teamu, gdyby nie my to nie było by nawet komu tego zgłosić...
    OGame Tech
  • Tak samo mogę ja odpowiedzieć.To że nie macie czegoś w swoich logach to nie oznacza że ktoś jest oszustem. A to czy macie w tym interes czy nie to nie jest tylko kwestią wiary tylko zgromadzonych dowodów. Nie chce mi się dłużej rozpisywać nad tym tematem i nie jest moim celem nikogo oskarżać. Chce tylko uświadomić innym graczom że gra jest pełna błędów za które nie odpowiadamy my tylko Support, który powinien informować wcześniej o zgłoszonych błędach, a nie zamiatać ich pod dywan. Potem za swoją nieudolność płacimy MY gracze. Niechby się zdarzył taki błąd WAM to inaczej byście załatwili sprawę, no ale my tłum jesteśmy tylko wtedy dobrzy gdy kupujemy antymaterię. Ok! Stało się. Teraz jesteście świadomi błędu. Jeśli nie naprawicie tego kardynalnego błędu szybko to będzie więcej pokrzywdzonych a dodatku każdy będzie miał dowód w postaci screena. Tylko nie piszcie mi nic już więcej o "widmowych" badaniach bo to już nawet nie jest śmieszne tylko żenujące. Zlikwidujcie te "widmowe" błędy to nikt was się nie będzie czepiał. :stop: błędom w grze. OVER!
    Śmierć to tylko początek :D
  • Temat powinien zakończyć się na informacji iż tego typu błędy zgłaszamy przez Support. Niemniej jednak pozwoliliście sobie na duży offtop.
    Skoro sprawa została już wyjaśniona poprzez Support i masz ostateczną decyzję Administratora Gry to nie ma sensu prowadzić dalszej dyskusji,

    Temat uważam za zakończony w związku z tym go zamykam.


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3