SZTURMAN [MAFIA] vs. martinsco [S T] ~ 15032.89%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SZTURMAN [MAFIA] vs. martinsco [S T] ~ 15032.89%

    Witam
    Ostatnio same kontry i inne to i u mnie coś innego niż bfs :)

    Obrońca notorycznie fsuje na własnego pzta, już dawno to zauważyłem ale nigdy nie było czasu albo przegapiałem zniknięcie... 3 razy dzisiaj widziałem jak pz znika-za 3 już siadło :D

    Pozdro dla MAFII, BSów z Y i wszystkich znajomych :)




    Dnia 12-11-2018 22:46:28 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor SZTURMAN [MAFIA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 200.000
    Niszczyciel 30.000
    Pancernik 200.000
    Lekki myśliwiec 1.000.000
    _________________________________________

    Obrońca martinsco [S T]
    ________________________________________________

    Mały transporter 74.034
    Duży transporter 48.080
    Lekki myśliwiec 98.035
    Ciężki myśliwiec 100
    Krążownik 978
    Recykler 2.497
    Sonda szpiegowska 199
    Bombowiec 53
    Gwiazda Śmierci 68
    Pancernik 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor SZTURMAN [MAFIA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 197.910 ( -2.090 )
    Niszczyciel 29.745 ( -255 )
    Pancernik 198.298 ( -1.702 )
    Lekki myśliwiec 989.208 ( -10.792 )
    _________________________________________

    Obrońca martinsco [S T]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    75.480.002 Metalu, 203.110.738 Kryształu i 141.228.144 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 228.073.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.024.598.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 854.965.300 metalu i 648.323.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 419.818.884 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 15032.89%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 827.529.302
    Kryształ: 755.632.638
    Deuter: 111.873.144
    agresor zyskał łącznie 1.695.035.084 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.193.943.002
    Kryształ: -1.033.485.738
    Deuter: -216.988.144
    obrońca stracił łącznie 2.444.416.884 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Truck driver napisał(a):

    szturman napisał(a):

    Ja ich mogę uczyć
    Dwa razy juz dostali nauczke, jak padnie ktos po raz trzeci to juz bedzie to sojuszowa tradycja :D
    jak ja sie ciesze, ze dlugo w tym sojuszu nie zabawilem :E
    Kamil, MY również cieszymy się, że nie ma Cię razem z nami, skończyło się wywyższanie, marudzenie, co to nie TY :) król Ogame się znalazł :) przemądrzały człowieczku :) Mogę śmiało stwierdzić, że byłeś naszą pomyłką w sojuszu :)

    Szturman gratulacje, cóż mój błąd, taka gra :)

    Pozdrawiam :)
  • MartinSco napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    szturman napisał(a):

    Ja ich mogę uczyć
    Dwa razy juz dostali nauczke, jak padnie ktos po raz trzeci to juz bedzie to sojuszowa tradycja :D jak ja sie ciesze, ze dlugo w tym sojuszu nie zabawilem :E
    Kamil, MY również cieszymy się, że nie ma Cię razem z nami, skończyło się wywyższanie, marudzenie, co to nie TY :) król Ogame się znalazł :) przemądrzały człowieczku :) Mogę śmiało stwierdzić, że byłeś naszą pomyłką w sojuszu :)
    Szturman gratulacje, cóż mój błąd, taka gra :)

    Pozdrawiam :)
    Moze i sie madrzylem ale jak pisalem, ze ZAS padnie to nie chcieliscie wierzyc :D a co do Sajgonki sami sie przekonaliscie :P
  • MartinSco napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    szturman napisał(a):

    Ja ich mogę uczyć
    Dwa razy juz dostali nauczke, jak padnie ktos po raz trzeci to juz bedzie to sojuszowa tradycja :D jak ja sie ciesze, ze dlugo w tym sojuszu nie zabawilem :E
    Kamil, MY również cieszymy się, że nie ma Cię razem z nami, skończyło się wywyższanie, marudzenie, co to nie TY :) król Ogame się znalazł :) przemądrzały człowieczku :) Mogę śmiało stwierdzić, że byłeś naszą pomyłką w sojuszu :)
    Szturman gratulacje, cóż mój błąd, taka gra :)

    Pozdrawiam :)
    Zdecydowanie popieram :thumbup: Kamil więcej szumu narobiłeś swoim dziecinnym zachowaniem niż pożytku... wkurzayeś pełno osób i uciekłeś z płaczem
  • MartinSco napisał(a):

    Ta gra polega na błędach przeciwnika, na nasze nieszczęście udało się szturmanowi, cóż bywa, nie ubolewam nad tym, to gra :)
    A Tobie Kamil przydałaby się lekcja szacunku do drugiej osoby. Wypowiadania się w ironiczny sposób to nie jest dobra sprawa.
    Temat uważam za zamknięty :)
    Potrafie rozmawiac z tymi, z ktorymi sie da. W Waszym sojuszu moje konto gorowalo nad Wami a nie moja osoba tylko Wy byliscie tak zaslepieni soba, ze nawet nie zauwazyliscie kiedy Sajgonka czyli Goku znalazl sie w soju tego samego dnia co ja. Nie patrzycie kogo przyjmujecie wiec kolejne zlomy wydaje mi sie, ze sa kwestia czasu :) fs-owac na pz tez trzeba umiec ale nawet tego nie potraficie wiec o czym z Wami normalnie dyskutowac? Trzeba by Was jeszcze troche nauczyc chyba tej gry :P
  • Truck driver napisał(a):

    MartinSco napisał(a):

    Ta gra polega na błędach przeciwnika, na nasze nieszczęście udało się szturmanowi, cóż bywa, nie ubolewam nad tym, to gra :)
    A Tobie Kamil przydałaby się lekcja szacunku do drugiej osoby. Wypowiadania się w ironiczny sposób to nie jest dobra sprawa.
    Temat uważam za zamknięty :)
    Potrafie rozmawiac z tymi, z ktorymi sie da. W Waszym sojuszu moje konto gorowalo nad Wami a nie moja osoba tylko Wy byliscie tak zaslepieni soba, ze nawet nie zauwazyliscie kiedy Sajgonka czyli Goku znalazl sie w soju tego samego dnia co ja. Nie patrzycie kogo przyjmujecie wiec kolejne zlomy wydaje mi sie, ze sa kwestia czasu :) fs-owac na pz tez trzeba umiec ale nawet tego nie potraficie wiec o czym z Wami normalnie dyskutowac? Trzeba by Was jeszcze troche nauczyc chyba tej gry :P
    Szczerze mówiąc Twoje konto nie robi na mnie wielkiego wrażenia, tak samo puste jak właściciel :)
    Osądzasz ludzi nie znając ich, wiec nie mów mi człowieczku jak grać.
    Będę chciał to polece na Twoje pz-ty i jeszcze Ci napisze czas abyś miał radość ze złomu, mnie to nie robi :)
    Wręcz przeciwnie Ciebie to chyba aż podnieca :D zapewne siedzisz 24/h przed kompem i tasujesz sie przed Ogame :)
    Dla mnie to gra i zabawa, dla Ciebie widze życie :)
  • MartinSco napisał(a):

    Szczerze mówiąc Twoje konto nie robi na mnie wielkiego wrażenia, tak samo puste jak właściciel
    Osądzasz ludzi nie znając ich, wiec nie mów mi człowieczku jak grać.
    Będę chciał to polece na Twoje pz-ty i jeszcze Ci napisze czas abyś miał radość ze złomu, mnie to nie robi
    Wręcz przeciwnie Ciebie to chyba aż podnieca zapewne siedzisz 24/h przed kompem i tasujesz sie przed Ogame
    Dla mnie to gra i zabawa, dla Ciebie widze życie
    Ty spojrz na siebie w lustrze i pomysl czy wlasciwie mnie oceniasz :D gdybys poobserwowal moje aktywnosci na koncie to bys tego nie napisal co napisales :) ale widze, ze juz nerwy biora gore i piszesz cokolwiek by mi dogryzc a mi to wiesz gdzie lata ;)
  • Czytam i czytam tą piękną gównoburze i śmiać mi się chce i Tobie Szturmi życzę walnij Kamilka co by śmieszniej było a zobaczysz ile osób Ci gratki złoży :E a ja za swój ubaw dobrą flaszkę Ci na zlocie postawię ;) Top mistrzu i turbuj ile się da bo potencjał masz. Obrońcy rozważniejszych fus-ów.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Gladiator81 napisał(a):

    Czytam i czytam tą piękną gównoburze i śmiać mi się chce i Tobie Szturmi życzę walnij Kamilka co by śmieszniej było a zobaczysz ile osób Ci gratki złoży :E a ja za swój ubaw dobrą flaszkę Ci na zlocie postawię ;) Top mistrzu i turbuj ile się da bo potencjał masz. Obrońcy rozważniejszych fus-ów.
    Padlem nie raz nie dwa tyle, ze na bfs ;) zadna nowosc nie bedzie jak padne kolejny raz w ten sam sposob i zadna hanba :P
  • Gladiator81 napisał(a):

    Czytam i czytam tą piękną gównoburze i śmiać mi się chce i Tobie Szturmi życzę walnij Kamilka co by śmieszniej było a zobaczysz ile osób Ci gratki złoży :E a ja za swój ubaw dobrą flaszkę Ci na zlocie postawię ;) Top mistrzu i turbuj ile się da bo potencjał masz. Obrońcy rozważniejszych fus-ów.
    hehe nastepnym razem proponuje popcorn i cole, caly wieczor wrazen ze starciami na librze :D

    graty Szturman, cisnij dalej bo jeszcze troche floty trza zbudowac :p