ancymon [P N] & Kromak [P N] & Andre [P N] & Hamer [P N] & Lzk kupie dex [PZWP] vs. Mili [3 X] ~ 369787.52%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ancymon [P N] & Kromak [P N] & Andre [P N] & Hamer [P N] & Lzk kupie dex [PZWP] vs. Mili [3 X] ~ 369787.52%

    Dzień dobry !
    Postaram się nie rozpisywać.
    Flota stała na monie ... stanowczo za długo.
    Reszta to - skan > lot > bum
    Ot taki tam zwykły BFS.
    Selenka wyskanowała i nakrzyczała na nas, że mamy to zezłomować, to co mieliśmy robić ?

    RW przez Fila bo wystraszył Selenke z tymi Fsami

    Filu napisał(a):

    i współczuje robienie ci fs obok niego
    A jak to wczoraj Calipso ładnie napisał:

    Calipso napisał(a):

    no i zasada Andre mówi, że jak poleci w ACSie to wejdzie na 99,99%

    Ja od siebie chciałem podziękować kompanom lotu a szczególnie Lizakowi za to, że bez zastanowienia się poleciał z nami :)
    Także osobom, które wysłały recki: Misiek, Selenka, Diki.
    Przy okazji pozdrawiam cały sojusz, a w szczególności YM - widzisz, jakbyś mnie posłuchał i grał dalej to sam być to odbił :)
    Także wszystkich znajomych i dostawców paliwa :D tych ostatnich w szczególności :)


    Kromak napisał(a):

    Pozdrawiam PN


    ancyś napisał(a):

    myślicie, że to już czas by zmienić opony na zimowe?


    LZK kupie dex napisał(a):

    podziękowania dla Selene, za polecenie mnie do acs i dla agresorow, że mnie w ogóle wzięli :D pozdrawiam sojusz i kompanow lotu :)


    Hamer napisał(a):

    dzięki wszystkim za lot ,Poziom ja tu jestem :P
    Mili było miło i się niezle nad ranem zakończyło:)



    Sedno:


    Dnia 12-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ancymon [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 267.870
    Okręt wojenny 97.964
    Pancernik 208.391
    Sonda szpiegowska 30.000

    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 300.020
    Sonda szpiegowska 30.313

    _________________________________________

    Agresor Andre [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.792.096
    Niszczyciel 50.529
    Ciężki myśliwiec 5.113
    Okręt wojenny 103.152
    Pancernik 238.796
    Krążownik 374.081
    Sonda szpiegowska 45.000

    _________________________________________

    Agresor Hamer [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 51.091
    Pancernik 70.015
    Sonda szpiegowska 42.196

    _________________________________________

    Agresor Lzk kupie dex [PZWP]
    ________________________________________________

    Pancernik 199.389
    Sonda szpiegowska 22.274

    _________________________________________

    Obrońca Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Mały transporter 263.854
    Duży transporter 93.292
    Lekki myśliwiec 1.105.609
    Ciężki myśliwiec 20.869
    Krążownik 483.599
    Okręt wojenny 77.633
    Statek kolonizacyjny 42
    Recykler 533.644
    Sonda szpiegowska 48.301
    Bombowiec 2.846
    Niszczyciel 29.831
    Gwiazda Śmierci 93
    Pancernik 560.000
    Lekkie działo laserowe 1.302
    Ciężkie działo laserowe 78
    Działo Gaussa 5
    Wyrzutnia plazmy 118

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ancymon [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 212.700 ( -55.170 )
    Okręt wojenny 95.374 ( -2.590 )
    Pancernik 206.088 ( -2.303 )
    Sonda szpiegowska 7.324 ( -22.676 )

    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 296.304 ( -3.716 )
    Sonda szpiegowska 7.360 ( -22.953 )

    _________________________________________

    Agresor Andre [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.129.955 ( -2.662.141 )
    Niszczyciel 50.271 ( -258 )
    Ciężki myśliwiec 2.259 ( -2.854 )
    Okręt wojenny 100.436 ( -2.716 )
    Pancernik 236.267 ( -2.529 )
    Krążownik 296.611 ( -77.470 )
    Sonda szpiegowska 11.032 ( -33.968 )

    _________________________________________

    Agresor Hamer [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 40.305 ( -10.786 )
    Pancernik 69.238 ( -777 )
    Sonda szpiegowska 10.181 ( -32.015 )

    _________________________________________

    Agresor Lzk kupie dex [PZWP]
    ________________________________________________

    Pancernik 197.553 ( -1.836 )
    Sonda szpiegowska 5.545 ( -16.729 )

    _________________________________________

    Obrońca Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    793.898.772 Metalu, 793.898.772 Kryształu i 56.963.406 Deuteru
    2.341.440.013 Metalu, 892.654.566 Kryształu i 28.481.702 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 16.264.094.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 16.264.739.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 87.677.738.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 87.691.658.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 21.476.053.200 metalu i 15.502.699.200 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 278.400 metalu i 258.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.907.337.231 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    460.000.000 Metalu i 460.000.000 Kryształu
    4.000.000.000 Metalu i 4.000.000.000 Kryształu
    2.400.000.000 Metalu i 2.400.000.000 Kryształu
    295.000.000 Metalu i 295.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    832.070.000 Metalu i 832.070.000 Kryształu
    3.452.910.000 Metalu i 2.547.090.000 Kryształu
    3.000.000.000 Metalu i 3.000.000.000 Kryształu
    1.000.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    17.239.980.000 Metalu i 15.334.160.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 8.913.831.785
    Kryształ: 12.675.613.338
    Deuter: -372.706.892
    agresor zyskał łącznie 21.216.738.231 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -45.379.129.285
    Kryształ: -36.110.371.838
    Deuter: -11.109.494.108
    obrońca stracił łącznie 92.598.995.231 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez endriuu ().

  • Beatko gratuluje czujności w 90 % to Twoja zasługa, w końcu sojuszowy acs, chodź mogłoby być top 1 solo. Skład taki a nie inny bo koordy nie pozwałały. Udało się bez przenoszenia planety. Widzę że to uni zaczeło się całkowicie inaczej niż poprzednie zawsze lecimy i wpada.
    Obrońcy odbudowy coś tam skubnął złomu. Podobno kończy ma pretekst. Zoabczymy za kilka dni jak to się dalej potoczy i czy 3X, BOSS i Misie będą wstanie odbudować konto.


    Nie chce cytować ale naprawdę słowa o przejściu ogame słyszałem w swojej ogemowej karierze wiele razy i na ogół konta kończyły na banie lub w reckach, a gra bez urlopu jest czasami trudniejsza niż zrobienie skilowego RW

    P.S Lizak zajął moje miejsce, fajnie że sie zdecydował polecieć z nami

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Veni, vidi, vici.
    Wielkie gratulacje ekipie zlomujacej. Mega procent, top1 ACS po fuzji, wielki zysk i wielka satysfakcja.
    Super zgranie, gotowosc do lotow, sumiennosc i smialosc w dzialaniu. Wyszlo to pieknie :) .

    Caly sojusz PN byl grzeczny w tym roku, a w ostatnich tygodniach wzorowo pomagali blizniemu w potrzebie i to RW jest nagroda za te wszystkie dobre uczynki :) , chociaz ktos moze powiedziec, ze to sprawiedliwosc, opacznosc, czy karma i tez bedzie dobrze ;) .
    Opijemy to na zlocie! ^^

    Subiektywnie patrzac, okazalo sie, ze obroncy nie starcza sil, zeby grac bez urlopu wiecej niz pare dni w roku, wiec w swietle tego zlomu to kto jest tym najlepszym zlomiarzem? Okazalo sie, ze jest to tak trudne, ze nie minely zaledwie 3 tygodnie FSowania i juz zlom. Nie wiem czy wczesniejsze trzymanie przez kilka lat konta na bezpiecznym urlopie i ciekawskie podgladanie uni "skads", niczym zabka wychylajaca lepek z bezpiecznej otuliny mułu, podyktowane bylo lenistwem, polaczonym z gwiazdorstwem i cwaniactwem, czy obawa przed innymi duzymi flotami, w tym chyba decydujaca obecnoscia sumiennnie lustrujacego i czyszczacego cale uni Yesa, ktorego
    Moze nie jestem mily, ale odpowiadam na te wszystkie zaczepki na forum i w PW, ktore w mojej ocenie nie byly wlasciwe.
    Pycha kroczy przed upadkiem. Zabraklo pokory.

    Z racji, ze dbudowa floty moze nastapic juz w stoczniach ARO, wiec nie wiem czy zyczyc mu urlopu, czy odbudowy, bo moze ulec namowom aroslawa, jak wielu przed nim. Opijcie i ew. zdecydujcie to na zlocie.

    Amen

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Człowiek sobie imprezuje na spokojnie a tu nagle 1-2-3 sms , że Mili padł .
    Gdybym nie był pijany to bym coś Wam Panowie odpisał albo zadzwonił no ale % wygrały :D
    Super, że wykorzystaliście okazję do zezłomowania jednego z lepszych graczy na u68.
    Zysk i % powala, przetapiajcie i bawcie się dalej póki macie chęci !
    Mili - Tobie życzę szybkiej odbudowy bo jako jeden z nielicznych graczy potrafiłeś zrobić coś z niczego :)
    Jeżeli jednak podejmiesz decyzję o zakończeniu gry to życzę wszystkiego dobrego w realu, po rozmowach z Michałem i Jackiem stwierdziliśmy żeś ogarnięty i ułożony chłop, ode mnie szacunek za Twoją grę ( może nie aktywną ale efektywną )

    Ps. No to 1/3 planu wykonana - oby równie szybko poszły Wam kolejne plany :D
    Będzie co opijać na zlocie Panowie - ja już szykuję dobrą butelkę - jest za co :)

    Ps2. real jest super, gratuluję jeszcze raz Wszystkim lotnikom i Pozdrawiam u68 :D
    No to uciekam do kina z Narzeczoną.

    Pozdrawiam YM. :)
    BEST SOLO ~ 78.767% :)
    BEST ACS ~ 52.443% 8-)

    ST - 431
    Łącznie ~ 1.384.484 %
    Średnia ~ 3.212 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez roboGoW ().

  • Calipso napisał(a):

    Subiektywnie patrzac, okazalo sie, ze obroncy nie starcza sil, zeby grac bez urlopu wiecej niz pare dni w roku, wiec w swietle tego zlomu to kto jest tym najlepszym zlomiarzem? Okazalo sie, ze jest to tak trudne, ze nie minely zaledwie 3 tygodnie FSowania i juz zlom. Nie wiem czy wczesniejsze trzymanie przez kilka lat konta na bezpiecznym urlopie i ciekawskie podgladanie uni "skads", niczym zabka wychylajaca lepek z bezpiecznej otuliny mułu, podyktowane bylo lenistwem, polaczonym z gwiazdorstwem i cwaniactwem, czy obawa przed innymi duzymi flotami, w tym chyba decydujaca obecnoscia sumiennnie lustrujacego i czyszczacego cale uni Yesa, ktorego

    Moze nie jestem mily, ale odpowiadam na te wszystkie zaczepki na forum i w PW, ktore w mojej ocenie nie byly wlasciwe.
    Pycha kroczy przed upadkiem. Zabraklo pokory.

    Z racji, ze dbudowa floty moze nastapic juz w stoczniach ARO, wiec nie wiem czy zyczyc mu urlopu, czy odbudowy, bo moze ulec namowom aroslawa, jak wielu przed nim. Opijcie i ew. zdecydujcie to na zlocie.

    Amen
    Jezu co to za blondynka? Takie to wyszczekane na forum po tym jednym ACS GSami gdzie uczyliście to coś jak się lata :E

    Tak btw to YM tez zabrakło chyba tego bo w latach gdy grał Mili i Wojtek bez U to YM był raptem max 60dni online w roku a tu co? Ot zwykły BFS czyli jedyne na co stać PN :E

    Graty dla agresorów, trafiło się jak ślepej kurze ziarno i współczucia posiadania Calipso w soju :D

    Włosiu jak zwykle przez Ciebie :E Trzeba było Miliego upijać? :D

    Poczekamy aż Mili wytrzeźwieje i pogratuluje ustrzelenia go na BFS :E Szkoda chłopaka no ale cóż, bywa i tak :D

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Wielkie gratulacje dla Ekipy złomującej :) Po raz kolejny da się wykrzesać coś z niczego jak już prawie nie ma nadziei na kompanów do lotu :) Oby jak najwięcej ACS w topce było z naszym udziałem po właściwej stronie.
    Miliego szkoda bo to dobry gracz i mógłby nie kończyć bo u 68 sporo straci :P
    Jak to było zemsta jest słodka? Nie wiem po co tyle tego jadu w takim fajnym ST.
    Nie jeden złomiarz kończył w najprostszy sposób na pzcie. Mili gdybyś jednak chciał grać to z Twoim obecnym top to znajdzie sie conajmniej 50 graczy co będą Ci chcieli wysłać pomoc w odbudowie więc się dobrze zastanów :D
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Koloc ().

  • Gratulacje, niewykorzystane sytuacje się mszczą, tutaj wykorzystana.
    Sojusznikowi SzO życzę jak najbardziej, sporo flot do przetopu zostało, jak przemyśli i znajdzie chęci/motywacje do stawiania armady to z pewnością się odkuje.
    Zdecydowanie w każdym grubszym ST znajdą się "ohh ahh" które nie potrafią się powstrzymać by wyjąć kij z dupy.
    A czasami wypada z szacunku chociażby do agresorów, jeśli nie obrońcy zachować ból dupy dla siebie zamiast pisać prowokacyjne teksty, no ale taka mentalność
    Nie ma co się rozpisywać, nieliczni klasę mają, inni 'kupują', a niektórym pozostanie forum na wieki wieków i przycisk 'wyślij' po zapluciu monitora...

    Przetapiajcie, procent konkret i życzę by jednak temat i samo starcie nie została przyćmione przez 'występy' forumowych gwiazd.
  • Gratuluję starcia, bo stres jaki temu towarzyszył, to wyzwanie - Wielka Szkoda, ze akurat na Milim taka akcja..

    Co do śmiesznego komentowania na temat kont trzymanych na urlopie.. Calipso - popytaj sojuszników zanim zaczniesz pisać takie głupoty - hipokryzja.

    Mili - Walcz, po coś lecimy w dół.
  • Ok, jak by to poziomka napisał " fank klub się już wpisał " :D nie bo moda jest na rezerwacje ;) ok do rzeczy .
    Kurde rano patrzę co jest PW ? I to kilka od PN co jest ? Otwieram a tam coś w stylu " no i najlepszy też FS nie robi " ok , miło że omnie myślicie jestem z peeniątek dumny prócz jednego PW od grubego z komornic ale nie rozkminiam o co mu chodziło bo szczytował ale że PN zezłomował Milego czy że PN go olali ? Sam nie wiem czy on jest za PN czy nie i czy się cieszy czy nie ale to zostawię sobie do rozkminki przy alko bo inaczej się nie da zresztą koleś nie wart chyba rozkminki bo nikt go na poważnie nie bierze.
    Dalej no ładne ST szkoda że bfs a nie finezja bo wtedy można zakończyć grę ale nie tak Krzychu to jest tylko motywacja i nie kombinuj z rezygnacją bo wtedy kto jak kto ale twoje odejście było by duża stratą bo nie odszedł by zwykły złomiarz bfs a jeden z legend finezji dużym talentem.
    Plany masz i masz! je dalej realizować ja już dzwonię do Aro z propozycją by jego konto nie stało i się nie marnowało to żeby ci pożyczyl bo tobie warto a z jego flotą i twoim talentem to poszalejesz i konto odbydujesz .

    Agresorom gratki bo jest czego nawet jak duży %%% ST jest z ich flot szkoda że AcS w mix bo PN miało by ładne sojuszowe top .
    Krzychowi odbudowy lub jak najszybciej zagrania na koncie ARO
  • Gdybym wiedziała, że taki będzie efekt wcześniej bym nakrzyczała :E .
    Myślałam że inaczej to będzie wyglądało, nie spodziewałam się bfsa ale jak widać KAŻDY popełnia błędy.
    Gratulacje dla wszystkich za wykorzystanie błędu Miliego i osobno podziękowania się należą dla Lzk zz zaufanie, co do wpisów no cóż, z jednej jak i drugiej strony zawsze padały złośliwości, nam szkoda Yesa, innym szkoda Miliego, to zrozumiałe.
    Rewanż zawsze słodko smakuje więc to normalne że to rw nas cieszy. To samo było po przeciwnej stronie gdy padł Yes.
    Miliemu szo i dalszej gry, mam nadzieję że będzie, odbudowa zaczęła się od razu, jest dok, sojusz, znajomi, wystarczy tylko chcieć :) .

    Jeszcze raz gratulacje!
  • DO takiego przeciwnika wypada podchodzić z szacunkiem, bez względu na to czy gra z urlopu czy też nie, czy jest złośliwą szuja czy też nie, czy złomuje jeszcze bliższych Ci znajomych i sojuszników. Jeżeli masz do czynienia z kimś lepszym po prostu tak wypada, sugeruje zastanowienie się co poniektórym na tym UNI. Argumenty o Bfsie w ogóle pominę milczeniem, tak 90 % ST to Bfsy, nie odbiegamy zresztą od jakiejś średniej Unijnej ;)

    Co mogę powiedzieć Miliemu, może żeby jednak nie kończył z grą, byłoby szkoda, o fan klubie nie wspomnę, przeciez jakby jeszcze udało sie namówic Yesa do powrotu to jeden Pan obok naszego Ula znowu będzie sie wyplakiwał w rękaw i po raz kolejny kończył z grą na u68.


    Teraz do moich sojuszników, Pięknie wyszło. To jak wczoraj sie zabraliście do tego lotu tylko mnie utwierdza ze jedności siła. NO i w końcu zaczeliśmy robić to co swego czasu było nasz wizytówka czyli ataki łaczone. SUper - mega gratulacje.

    Osobne podziękowania koledzę z PZWP za zaufanie.

    no i jak pisałem wcześniej "Kto umie czekać, wszystkiego się doczeka."


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Dzień wcześniej obrońca wykręcił top 1 solo, byl bardzo aktywny jeszcze tego samego dnia. Niestety organizm ma swoją wytrzymałość, dopadło go zmęczenie i musiało się tak skończyć.
    Sojusz napewno odbuduje, a jesli obrońca postanowi zakończyć to powodzenia w realu.

    Co do ST to gratuluję atakującym!!! :brawo: Zysk do podziału spory, a % robi ogromne wrażenie O_O

    @Lizak EJK brawo
    :thumbsup: zapisałeś się w historii na Merkur. Tutaj jest podobnie :D

    ABW - Uni 68

  • Ktoś tu chyba dzielił konto z Włosiem :E

    W każdym systemie jest luka podobno :D Zwłaszcza w tym systemie na 40% ^^ którego skutkiem jest luka w systemie pamięci :D Szkoda Mili ale stare przysłowie: z kim się zadajesz, takim się stajesz ma tu olbrzymie odzwierciedlenie :E Włoś teraz będzie pracował na odbudowę dwóch flot :D

    Ukłon w stronę ekipy złomującej, pięknie wykorzystana okazja, zysk to jakaś masakra. Gratulacje czujności, wymiana ciosów na naszym uni świadczy jedynie o tym że zebrała się tu cała śmietanka OGame.pl :D
    pozdro


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Człowiek wstaje rano, patrzy na konto, a tam prawie siedemset wiadomości. Myślę sobie - coś musiało mocno walnąć - rzeczywiście walnęło. Statków spadło w tym starciu sporo i RW robi wrażenie. Procent zacny.

    Agresorom wielkie gratulacje i niech Wam floty rosną.

    Obrońcy odbudowy i powrotu do gry. Lepiej, by aktywny gracz wciąż skanował, latał i złomował, niż po jednej wtopie ma kończyć grę.
  • gratulacje,
    zacny % , wykorzystanie sytuacji, wprawne oko , zgranie ekipy ,
    ale tak to bywa raz pod wozem , raz na... piękna odpowiedź,

    a za to co niektórzy mają zmienność nastrojów , nie wiedzą co już piszą i co pisać ,
    (nawiasem mówiąc proponuje dzwonić ...do całej topki społeczności polskiego ogame, )
  • Gratuluje ekipie złomujących :) Mili i komu ja się wypłacze w rękaw hehe jak to zakompleksiony rudzielec prawi, dobrze ze chociaż przy tym starciu nie pisze ze ,zezlomowalismy’ jak ma to w zwyczaju ;) tak na serio napisałem na pw swoje wiec jeśli chcesz się odbudować to surka się znajdzie, także wytrzeźwiej i zdecyduj co robić. Atakującym jeszcze raz gratulacje.
  • No i spotkalismy sie z Panen Mili w gali;) mile spotkanie. chociaz wyobrazalem sobie je troche inaczej.
    Powiadaja ze padl gracz z najwyzszej polki, moze i to prawda, lecz znam to glownie z opowiadan naszych przeciwnikow, bo chyba najlepsze lata mial przed poprzednia fuzja? mysle ze to nie mija sie z prawda, bo mili pare razy przez te dwa lata dal powody by temu wierzyc. wiec uklon z mojej strony.
    Tak po za gra Ancymon z Poziomem mowia ze Mili, prywatnie to spoko gosc, wiec i w tym przypadku zycze wszystkiego dobrego(czy bedziesz gral czy nie).

    znacie moje wpisy z ST i wiecie ze sie nie rozpisuje, ale pomyslalem, ze te moje "Pozdrawiam PN",moglo by byc troche lekcewazace, wiec postanowilem cos wiecej od siebie napisac.

    sama akcja? chaos, problemy techniczne( brak flot w okolicy, paliwa, reckow - wszystkiego, ale pozostala determinacja i zaowocowalo to soczystym ST.

    Dzieki Sel ze go wyskanilas.

    pozdrawiam wszystkich!
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%