ancymon [P N] & Kromak [P N] & Andre [P N] & Hamer [P N] & Lzk kupie dex [PZWP] vs. Mili [3 X] ~ 369787.52%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Powiem tak krótko pany żeby nie było niespodziany , sprawa wcale nie była taka łatwa jak się wam wydaje bo nikt tu stateczków i starć na tacy nie daje , żeby w recki wsadzić Mila to nie tylko strzelić se z nosa gila , siedzę nocek tu już wiele ,w poniedziałek i niedziele, każda nocka nie przespana obserwuje gale do samego rana ,nagle pada właśnie hasło lecimy na Mila no i trzasło , wiec nie mówcie że jest łatwo . Więc ludziska nie wypada gadać głupoty bo będzie ŻENADA !!! na zaśmiecać tu tematów bo wywalę tych forumowych akrobatów
    Luiz AmstronHamer :)
    Poziom nie zarąbie :)

    Filu powiem ci grzecznie odczep się od Uziela bo się zrobi niebezpiecznie :thumbsup: :P

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -hamer- ().

  • Takiego starcia mało kto sie spodziewał. Mili to jeden z lepszych graczy na uni i chciałbym żeby sam faktycznie napisał co sie stało. Bo jak narazie kupa krzykaczy na jednych i drugich a za mało faktów. Niestety na bfs nie ma rady, jak ktoś gra juz tyle lat to nie wierze ze ani razu nie popił lub przysnął i flota sobie stała pare godzin. Tu graty wyczucia czasu i skan Selenki bo bez tego nie było by starcia oraz szybkiej sojuszowej determinacji. Niech sam obrońca sie wypowie czy bedzie gral, gdyby został napewno było by ciekawiej. Moze teraz i YM nabierze chęci do gry W każdym razie super zysk wyszedł i % zacny....
    Zakrzys - Uni 68
    COMA rzondzi
  • Gratulacje fajny procent, zysk itd... kto wymyślił dok powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym :E


    ps. Sojusz P N zobowiązał się do odesłania wszystkich surowców najbardziej potrzebującym. Po odbudowaniu Yesmana, odbudowują mnie <3 <3 <3


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

  • do Włosia;

    chodziło mi o to że PN ze swoim potencjałem po tych wszystkich starciach (na + i na -) wychodził zwycięsko,
    tzn. sam stracił 2-3 duże floty ale w tym czasie sam zezłomował 6-7 flot,
    wynika to z siły sojuszu i sporej ilości kont z dużymi flotami,
    teraz może być trochę inaczej bo jest więcej sojuszy z silnymi flotami ale pamiętajmy o "sympatiach" między sojuszowych, dzięki którym niektórzy nie poleca na niektórych ;)

    ps.nie żebym był obrońą PN, tylko tak patrząc z boku, obiektywnie, tak to widzę,
    PN po stracie gs'ów Macka, grał dalej, padła największa flota YN i co ? PN złomuje dobrego skillowca z potężną flotą i ich potencjał jest nadal jednym z największych, do tego dochodzi organizacja w sojuszu i mobilizacja.
    Oczywiście, nie wiem jak jest z innymi topowymi sojuszami na tym uni w tym temacie - być może podobnie, po prostu oceniam to z gry na u1.

    Na u1 Templars dzielnie walczyło z koalicją, jednak od czasu gdy 3-4 konta są na "dłuższych urlopach" już sie nie liczymy, a gdzie jest PN ...przed nami.

    Mili - odbudowy jeszcze raz ! - takich graczy tutaj potrzeba.
    Agresorom - jeszcze raz gratuluję.
  • Graty Atakierom ! %%% robi wrażenie i zysk to tyle co można pogratulowaćxD

    Mili dobrze że się nie poddajesz jeszcze będzie szansa żeby się odegrać!
    trzyma się jakaś paczuszka poleci już zbieram :D
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Niemożliwi jesteście, naprawde z każdym wcześniejszym przeciwnikiem jakoś sie normalnie gadało. Z Templarsami piłem nawet piwo czy wcześniej z Klima i niektórymi sojuszami z uni1.
    Podobnie zreszta z 3 X-ami, oczywiście cześć PN-u łapki by niektórym przeciwnikom nie uscisneła, ale osobiscie nie raz i nie dwa darłem łacha i z Cracovia i Milim.
    I pojawia się temat Misków ;) Ja to wiem że od czasu do czasu Fila wam wrzuca niby co komuś napisałem albo skomentowałem, ale prawde powiedziawszy to jednej z rozmów z Pazikiem stwierdziłem że nawet nie będe próbował dyskutować bo potem niby obrażam kogoś etc.

    Gra polega na budowaniu jakiegoś imperium, teraz bardziej eko niz flote (ja buduje sojusz) ale argumentacja i potyczki słowne zawsze ograniczały sie do argumentacji, kto komu poniszczy statki, kto zrobił wiecej ST, and so one... ;) Argumentacje Panów Wilka czy Fila ograniczają sie natomiast do stwierdzenia że jestem rudy!! :D No czasem od czasu do czasu usłysze jeszcze : mam telefon do Aro, albo PN by nie istniał gdyby grało AMD :D Co akurat patrzac na gre Wilka może być prawda ;) Z drugiej strony co może zrobić Fila, w sumie tyle co ja popisać sobie na boardzie. Wilku też floty za bardo nie ruszy chyba że na goscia z 10 krotnie mniejsza flota niz on sam posiada ;)

    Ja dodam jeszcze że to nie są czasy gdy flotowo przerastałem niektórych, wiec generalnie jeden i drug Pan generalnie flotowo stoi wyżej niż JA, tyle że nic z tego nie wynika :)
    Litości

    PS : mówienie w kontekscie tego RW o akcji, Andrzej napisał wszystko w pierwszym poście - to nie akcja, bardziej pewne logistyczne zadanie po skanie sie pojawiło, nie ma co sie czepiac
    PS2 : Rybka my nie mamy napów sojuszowych z nikim i to się raczej nie zmieni, powodem spadku Templarsów były urlopy, ale nie umniejszając nikomu - my wiekszość waszych po prostu wywieźliśmy w reckach :P

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za częściowy offtopic.


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Poziom, prosiłem żebyś mnie nie zaczepiał a ty co? W moim st docinki, dlatego reaguje jak reaguje. Piszesz ze floty nie ruszę, pewnie ze nie na kogo wiecznie niebieskiego pozioma, albo siedzących ludzi na kontach, nie rozmieszaj mnie. Buduj sobie sojusz bo faktycznie oni coś znaczą ty jak dla mnie nic. Więcej się nie wypowiadam, wiec jeżeli ty skończysz wycieczki w moja stronę ja zrobię podobnie. Także zrobmy coś pożytecznego i nie zasmiecajmy tego starcia.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic.
  • Panowie może idźcie robić bajzel gdzie indziej? :)
    Fajna spontaniczna akcja.
    Fajne starcie.
    W takich miejscach gratuluje się zwycięzcom i życzy szo pokonanym.
    Nawet jak się jednych czy drugich nie lubi.
    Tak trudno to ogarnąć?
    Trzeba zaraz jechać z epitetami?
    Czy na grę ma wpływ to czy się jest rudym, łysym, grubym , brzydkim etc?
    Jak w przedszkolu.
    drodze do nieba semafory z gwiazd...
  • RYBKA79 napisał(a):

    do Włosia;

    chodziło mi o to że PN ze swoim potencjałem po tych wszystkich starciach (na + i na -) wychodził zwycięsko,
    tzn. sam stracił 2-3 duże floty ale w tym czasie sam zezłomował 6-7 flot,
    wynika to z siły sojuszu i sporej ilości kont z dużymi flotami,
    teraz może być trochę inaczej bo jest więcej sojuszy z silnymi flotami ale pamiętajmy o "sympatiach" między sojuszowych, dzięki którym niektórzy nie poleca na niektórych ;)

    ps.nie żebym był obrońą PN, tylko tak patrząc z boku, obiektywnie, tak to widzę,
    PN po stracie gs'ów Macka, grał dalej, padła największa flota YN i co ? PN złomuje dobrego skillowca z potężną flotą i ich potencjał jest nadal jednym z największych, do tego dochodzi organizacja w sojuszu i mobilizacja.
    Oczywiście, nie wiem jak jest z innymi topowymi sojuszami na tym uni w tym temacie - być może podobnie, po prostu oceniam to z gry na u1.

    Na u1 Templars dzielnie walczyło z koalicją, jednak od czasu gdy 3-4 konta są na "dłuższych urlopach" już sie nie liczymy, a gdzie jest PN ...przed nami.

    Mili - odbudowy jeszcze raz ! - takich graczy tutaj potrzeba.
    Agresorom - jeszcze raz gratuluję.
    Pytanie czy Ty liczysz tylko nasze floty czy ładujesz nas i pół uni do jednego worka jako "koalicję"?
    Z tego co pamiętam, ale mogę się mylić w Xach padły chyba 4 floty (moja, Miliego, Iwana i Lemona), ale tak naprawdę padł jeden poważny gracz i nie mam tu na myśli siebie :E w PN flota Maćka i Yesa gdzie z całym szacunkiem do Maćka nie był on traktowany jako poważne zagrożenie.

    Podsumowując .. większy % był z PN. Wszyscy zainteresowani grają chyba dalej, więc nie bardzo wiem o jakim zwycięstwie piszesz :)
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Sporo się dzieje na uni ostatnio :) padają takie floty, że aż trudno uwierzyć, ale to dobrze :D
    Padł YM teraz padł Milii, różnica w procentach i sposobie złomowania ogromna ale przecież liczy się efekt końcowy. Złom to złom :D
    Atakującym gratulację za mobilizację, czujność i zgranie. Nadarzyła się okazją i skorzystali z niej bezlitośnie :D fs ma robić każdy nie ważne czy flota top500 czy top1 :D :D
    Miliemu odbudowy bo chyba ta będzie? Szkoda jakby gracz takiego pokroju skończył. Trzeba twardym być nie miękkim :D nie kończ jak YM :P

    i tyle bawimy się dalej \o/
    Hammer Of The Gods Will Drive Our Ships To New Lands
  • W sumie chyba pozostaje tylko pogratulować. Od dłuższego czasu większość fajnych % to skan-lot-bum. Ok, Yes Man był liczony i chwała za to, nie mniej nadal w najprostszy możliwy sposób. Czy tylko mi się wydaje, czy coraz mniej finezji w tej grze? :) Jednego mniej, czas na kolejnych - Selenka, weź Ty się do latania a nie wystawiania celów :D
    OGame Tech
  • Od takiej ilosci cyferek w tym starciu az glowa boli , co sie tu nawyprawialo 8-o :top1: Wielkie gratulacje dla ekipy zlomujacej sie naleza, jak i rowniez dla Selene, ktora wyskanowala cel! :graty: Nawet jezeli niektorzy pisza ze jest to ST bez finezji, to i tak nie zmienia to faktu, ze zorganizowac odpowiedni sklad atakierow na taka flote jaka posiadal obronca, nie jest latwe, i nie zawsze sie to udaje. Brawa dla was!!! :brawo:
    O umiejetnosciach obroncy bardziej slyszalam z opowiadan, niz widzialam. W archiwum sie nie zaglebiam, ale od poprzedniej UF czesciej widzialam go smerfujacego, ewentualnie grajacego z UFS-a, dopiero teraz cos aktywniej zaczal grac, ale to chyba ze wzgledu na odbudowe po zlomie. Osobiscie nie lubie takiego stylu gry, bo nie daje mozliwosci zadnego rewaznu. A zlom na Yes Manie, czy na Millim potwierdza tylko ze Panowie zapomnieli co to znaczy pograc troszke dluzej bez UPA, i nieciekawie sie to zakonczylo dla jednego i drugiego.
    Kibicuje sojuszowi PN, i dla nich graty za odbicie pileczki, a raczej kuli armatniej!!! Trzymam kciuki za kolejne tak wytrawne w procenty ST!!!
    Szacun dla obroncy za chec do dalszej gry , oraz za jego osiagniecia i postawe, bo z tego co mowia i pisza to spoko z niego gosc, wiec na pewno tak jest.