Antoni Macierewicz vs. bagno_tam [Winter] ~ 1181.69%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Antoni Macierewicz vs. bagno_tam [Winter] ~ 1181.69%

    Nie sądziłem że jeszcze kiedykolwiek tutaj zagoszczę... Może nie ma się czym chwalić ale mnie cieszy.... Wielkie pozdrowienia dla mojego buddy.... a jest tam jedna osoba... Dzięki Zero Cool ogromne... bez Ciebie zysk byłby ponad 3x mniejszy... ogromne pozdrowienia.... Pozdrowienia także dla Terrora który jest jedyną osobą na uni z którą czasem rozmawiam... i wbrew temu co każdy sądzi ( ale tylko ze względu na jego ogromną przewagę) naprawdę można się z nim dogadać i jest w porządku człowiekiem... może podchodzi do ludzi "zlewczo"... ale po tym jak te uni się zachowuje względem Jego osoby to wcale się nie dziwię... mam nadzieję że Terry wróci Ci zapał i podwoisz a z czasem i potroisz swoją flotę...

    W podsumowaniu zysków i strat uwzględnionych wiele dodatkowych raportów też i tych z farmingu sondami a także wtopa sond przez lot pod moona, więc policzone z dokładnością ok. 99%... część ze strat obrońcy uwzględniona w podsumowaniu w innych rękach... mój zysk ponad 350 baniek.... cieszy mnie to bardzo i pozdrawiam wszystkich zdrowych Graczy na uni... a pozostałym życzę zdrowego podejścia... Obrońcy wielkie SzO i przepraszam za pazerność...





    Dnia 10-11-2018 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Antoni Macierewicz
    ________________________________________________

    Pancernik 1.238
    _________________________________________

    Obrońca bagno_tam [Winter]
    ________________________________________________

    Mały transporter 251
    Duży transporter 11.901
    Lekki myśliwiec 3
    Ciężki myśliwiec 7
    Okręt wojenny 1
    Recykler 28
    Sonda szpiegowska 1
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 4

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Antoni Macierewicz
    ________________________________________________

    Pancernik 1.168 ( -70 )
    _________________________________________

    Obrońca bagno_tam [Winter]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -250 )
    Duży transporter 143 ( -11.758 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -3 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -7 )
    Okręt wojenny 0 ( -1 )
    Recykler 1 ( -27 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Pancernik 2 ( -2 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 5.950.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 11.470.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 142.895.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 154.803.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 58.859.200 metalu i 59.309.600 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 8.056.000 metalu i 5.060.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    65.680.000 Metalu i 65.680.000 Kryształu
    1.235.200 Metalu i 13.076.800 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    66.915.200 Metalu i 78.756.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 262.129.200
    Kryształ: 68.030.800
    Deuter: 20.000.596]
    agresor zyskał łącznie 350.160.596 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -293.858.000
    Kryształ: -81.237.000
    Deuter: -50.570.000
    obrońca stracił łącznie 425.665.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mocny.Zawodnik ().

  • nie ma co przepraszać za pazerność, rośnij zdrowy kolego. Ja tak zaniedbałem to konto, że nawet ciężko mi się zasmucić tym wlotem, zaraz się zaloguję i zobaczę rozmiar strat, choć przypuszczam że odbuduję dt i przez kilka dni lub tygodni powspieram surką kolegę a potem wyślę konto na wieczny urlop. Z szacunku dla aktywnych graczy zostawiłbym je jako farmę, żeby był z niego jakikolwiek pożytek, ale nie ja je zakładałem, więc nie mnie decydować o jego dalszym losie.

    Pozdrawiam wszystkich z którymi przecięły się moje szlaki na tym uni, włącznie z tymi z którymi nie zawsze było mi po drodze.

    Jid

    Edit:// jakkolwiek pamiętam Cię Antoni z bardzo obraźliwych wypowiedzi pod adresem Winterów, to zgłaszanie sobie daruję, ale na przyszłość pamiętaj, że ataki sondami na uni z ładownością SS liczą się do reguły Bash. W normalnych okolicznościach byłby to trzydniowy odpoczynek, ale nie miałbym serca zgłaszać prawdopodobnie jednej z dwudziestu aktywnych na uni osób. Pozdrawiam


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez J.Severn ().

  • dziekuję za pozdrowienia, gratki zysku - spoko ze obronca nie zglosił, zostało nas doslownie paru, w tym wiele kont jest w posiadaniu tej samej osoby
    ale skoro support udaje ze nie widzi, to my tez musimy :)

    pozdro zaloga
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Gratulacje, Antoni. Jid jest przeciętnym graczem, ale przynajmniej przyjaźnie Cię potraktował.

    JOZEF ze STALI napisał(a):

    zostało nas doslownie paru, w tym wiele kont jest w posiadaniu tej samej osoby
    ale skoro support udaje ze nie widzi, to my tez musimy :)
    Niesłychane, że się do tego publicznie przyznajesz, Józek. Nie dalej jak 7 dni temu zjechałeś jedno z kont w twoim posiadaniu na chwilę przed jego skasowaniem; w ten sposób (prawie) idealnie zatarłeś ślady.
    Gracz "QUANTUM" to była jedna z wieeeelu twoich pushówek.
    mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=108950.dat&univers=_152

    Szczyty hipokryzji i cwaniactwa.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez natechwile ().

  • Gratulacje starcia. To uni wciąż żyje i mimo tego, że jest nas coraz mniej, to jednak warto tu grać. Nieprędko oddam serce innemu wszechświatowi, chyba, że pojawi się jakiś ze złomem z obrony. Ale póki co jestem sercem tutaj i fajnie, że widać, że pewna ilość z nas jeszcze wciąż tu gra. Oczywiście uznanie dla obu stron i jak najbardziej zachęta do dalszej gry. :)
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • natechwile napisał(a):

    Gratulacje, Antoni. Jid jest przeciętnym graczem, ale przynajmniej przyjaźnie Cię potraktował.

    JOZEF ze STALI napisał(a):

    zostało nas doslownie paru, w tym wiele kont jest w posiadaniu tej samej osoby
    ale skoro support udaje ze nie widzi, to my tez musimy :)
    Niesłychane, że się do tego publicznie przyznajesz, Józek. Nie dalej jak 7 dni temu zjechałeś jedno z kont w twoim posiadaniu na chwilę przed jego skasowaniem; w ten sposób (prawie) idealnie zatarłeś ślady.Gracz "QUANTUM" to była jedna z wieeeelu twoich pushówek.
    mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=108950.dat&univers=_152

    Szczyty hipokryzji i cwaniactwa.
    z tego co wiem to graczowi Quantum raz zezłomowano nieistotną część stateczków (po odwecie sojusz KT2 odszedł w zapomnienie), drugi raz sam się nadział na teleporcie quantum [ZMS] vs. Marshal Kos ~ 4532.66% ,
    cóż to by było tyle w temacie flot obcych.
    A co do zjechania konta przed skasowaniem, hmm niech pomyśle... pewnie było tak, że sam zezłomował flotę a surka poszła do sojuszu w ramach pomocy społecznej.
    :thumbdown: