Wyjęty spod prawa mimo braku dotarcia floty do celu

• Rozwiązane

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wyjęty spod prawa mimo braku dotarcia floty do celu

Mam pytanie. Wysłałem przez przypadek (paluchy na telefonie..)na dobrego gracza sondę z misją szpieguj. Pokazał się komunikat, że jak zaatakujesz to wyjęty spod prawa itp. Kliknąłem "Tak", mówię, szybko cofnę i z głowy. Sondę zawróciłem, nie dotarła do gracza o wiele silniejszego. Jednak mimo tego dostałem status "Wyjęty spod prawa". Czy takie zachowanie gry jest prawidłowe czy wynika z "lenistwa" programistów stwierdzających, że jak klikam "Tak" to już na pewno jestem degeneratem i rzucam się na mocniejszego ode mnie?
    pajacyk.pl

Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • Samo wysłanie floty wystarczy do otrzymania statusu.
    Jest to celowe działanie. Tak słabszy gracz mógłby denerwować mocniejsze osoby lecącymi flotami. Masz ostrzeżenie jeżeli mimo to wysyłasz tracisz ochronę. :fsmile:

[ciach]

Moderator kruszynka:
    Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanego postu
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
  • StresMatura. wrote:

U mnie zadziałało w drugą stronę, przynajmniej takie miałem wrażenie. Sonda wysłana na gracza żółtego, jak doleciała zrobił się czerwony i ochrona spadała -_-
    raczej w tą stronę to nie działa, to tak.samo jak wyślesz atak na normalnego gracza a podczas lotu zzielenieje, do ataku i tak dojdzie I jak dobrze pamiętam będzie 50% rabunku.
  • Zla Kobieta wrote:

StresMatura. wrote:

U mnie zadziałało w drugą stronę, przynajmniej takie miałem wrażenie. Sonda wysłana na gracza żółtego, jak doleciała zrobił się czerwony i ochrona spadała -_-
    raczej w tą stronę to nie działa, to tak.samo jak wyślesz atak na normalnego gracza a podczas lotu zzielenieje, do ataku i tak dojdzie I jak dobrze pamiętam będzie 50% rabunku.
    Tak jak napisałem pewny nie jestem, chociaż początkowo byłem bardzo zaskoczony obrotem sprawy. Komunikatu o szpiegowaniu gracza lepszego nie było a w raportach skan faktycznie widniał, różnica ptk była na granicy dosłownie minutę po skanie. Ciekawy jestem jak to wygląda ze strony "szefów" :>
  • ciap wrote:

Samo wysłanie floty wystarczy do otrzymania statusu.
    Jest to celowe działanie. Tak słabszy gracz mógłby denerwować mocniejsze osoby lecącymi flotami. Masz ostrzeżenie jeżeli mimo to wysyłasz tracisz ochronę. :fsmile:

OK, dzięki za odpowiedź ciap :fsmile: Następnym razem będę uważać na to ostrzeżenie. Można zamknąć.

Moderator kruszynka:
    Zamykam na prośbę autora tematu
    pajacyk.pl

Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)