Espresso [BOSS] & Flow [BOSS] vs. Torpeda [RiO] ~ 234.34%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Espresso [BOSS] & Flow [BOSS] vs. Torpeda [RiO] ~ 234.34%

    Obrońca powiedział, że nie doda tego starcia ale ja stwierdziłem, że dodam je ja, żeby pokazać jak łatwo stracić flotę grając według najlepszych prawideł tej gry.

    Flota wyskanowana już wcześniej- brak akt.
    Recki poszły. Lecimy.
    Timing zrobiony.
    Przed wlotem opóźnienie, brak aktywek, skany- ok. Na bank bez podstawki. Wlot i....?

    3 k antylaserów na moonie


    Dnia 05-11-2018 19:31:17 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Espresso [BOSS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 199
    _________________________________________

    Agresor Flow [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 521
    Lekki myśliwiec 622
    Krążownik 289
    Okręt wojenny 43

    _________________________________________

    Obrońca Torpeda [RiO]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2
    Duży transporter 57
    Lekki myśliwiec 7
    Ciężki myśliwiec 9
    Krążownik 148
    Okręt wojenny 123
    Recykler 231
    Sonda szpiegowska 51
    Lekkie działo laserowe 3.033

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Espresso [BOSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Flow [BOSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Torpeda [RiO]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -1 )
    Duży transporter 32 ( -25 )
    Lekki myśliwiec 4 ( -3 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -7 )
    Krążownik 123 ( -25 )
    Okręt wojenny 120 ( -3 )
    Recykler 161 ( -70 )
    Sonda szpiegowska 15 ( -36 )
    Lekkie działo laserowe 1.379 ( -1.654 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 27.473.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.895.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 16.892.800 metalu i 6.540.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -19.578.000
    Kryształ: -7.317.000
    Deuter: -578.000
    agresor stracił łącznie 27.473.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 12.873.800
    Kryształ: 4.854.800
    Deuter: -190.000
    obrońca zyskał łącznie 17.538.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Po wszystkim obrońca przetopił surę na antyrecki i w 10 min nic nie było.
    Podsumowując- to jeden z najdroższych ST na uni ;)
    Ale zapewniam- wrócę po każdą śrubkę :E
  • Dziękuję, że wrzuciłeś ten raporcik. To się od razu wypowiem i ja. To jest **** żałosne jak nic. Na dobrą sprawę, Ci którzy grają bez antymaterii są skazani na porażkę. Osobiście trzy noce pod rząd straciłem 5 mln + na antyobronie. Każdej nocy. Siedzisz, farmisz po 20 godzin na dobę, a potem pierwsze z brzegu zero, wyśle smsa i już jesteś zrobiony. To jest, podkreślam raz jeszcze ŻAŁOSNE.


    Agresorom szybkiej odbudowy. Obrońca, mam nadzieje włączy urlop ze wstydu.
  • Pomimo iż gram bez anty to widac po topce :) na tym uni ....ale napisze to co napisałem na yilidium po 10 latach odkąd wróciłem na OG. Ta gra ewoluoqwała jak wszystko pod pieniążki ale nie ma co skamleć .....takie daje możliwości i każdy grający je akceptuje. Zawsze ci co graja za anty będą mieli przewagę ale jest to zgodne z zasadami i opcjami tej gry. Powiem tyle nie grasz za anty ...boisz sie ...że stracisz latajki ...to sobie klep eco i tyle ......jest ryzyko jest zabawa. jakby atakierzy wlecieli to by piali z zachwytu i tyle. Mniej biadolenia a wiecej roboty. Każdy może anty kupic.
  • NalewkaBabuni^^ napisał(a):

    Mordi napisał(a):

    A gdzie była akta?
    Cos musieliscie spierniczyc , sam tak wtopilem ale wyciagnolem wnioski ;]
    Młody Padavan jestem jeszcze choć sprawdziliśmy wszystko...
    Swoją drogą jedną z ostatnich rzeczy było myślenie czy gość z TOP300 wyda akurat teraz 200-300 k anty na obronę na moonie przy robotach i stoczni na 2 lvl :P



    KotPali napisał(a):

    No niestety, gra na tym etapie pozwala zaszalec za dziegi, no ale przypomina mi to jak sam wioslowales zlom w mistrzowskim tempie wiec nie spinamy sie tylko klepiemy dalej ;) SzO
    Ale ja nie przyspieszałem budowy tylko wykorzystałem 3,5 k anty na handlarza i dwa detroidy, które miałem. Reszta konta to nocne łupienie gdy wszyscy śpią.


    I żeby była jasność- nie wchodzę nikomu do portfela tylko chciałem pokazać jak łatwo się naciąć robiąc teoretycznie wszystko dobrze.
  • az sie zalogowalem XD

    spowalnianie ataku i skan to nie jakas arcyzagrywka mistrzow flot, tylko standard ataku XD coz, skan zrobil akty, obronca sie za nia ukryl i tyle z tego

    sam lot na goscia z surka i stocznia na moonie wymagal masy ostroznosci od samego poczatku, szczegolnie na samym poczatku uni XD

    co do anty - mial to wydal. rozumiem ze taka obronka jest be, ale pol topki kupujaca surowce od poczatku i fruwajaca planetami i bog wie co jeszcze jest ok =) i na antyobrone masz metody, poczytaj, poszukaj, pocwicz a nie biadolisz.

    mnie tez sie antymateria nie podoba w calosci. jak juz gram w gre w ktorej sa z mikroplatnosci, to godze sie na nowe mozliwosci - np. to ze typ moze wysrac XXX ldl przed wlotem i sie z tym licze.

    przyznac sie do bledu, a nie jezdziecie po typie ktory wykorzystal mozliwosci gry

    ps. roboty nie zmniejszaja czasu produkcji statkow/obrony jak juz o nich wspominasz w kontekscie czasu budowy obrony na moonie:)


    edit: choc przyznam ze 3k ldl na moonie to niecodzienne nawet w czasach antyobrony i tez by mnie zaskoczylo
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Nie potrafię pojąć dlaczego spływa taka fala krytyki w kierunku agresorów, którzy podzielili się tym co ich zastało. Można tłumaczyć, że to są możliwości gry. Tylko trzeba też mieć jakieś pochodne zdrowego rozsądku dlaczego ? Ponieważ te jak Wy to mówicie "możliwości gry" są strasznie naciągane i brudne. Tak takie starcia bolą, ale bardzo ciężko jest uniknąć antyobrony i nie każdemu przyjdzie na myśl, że ktoś będzie w stanie wydać takie pieniądze na grę. Poza tym agresorzy jawnie nie krytykują obrońcy, but nie podzielają takiego rodzaju zagrywek, a ja też jestem przeciwnikiem tego. I bardzo mnie bawi jak czytam, że agresorzy popełnili błąd, no tak bo akurat Wy to jesteście profesjonaliści i bylibyście w stanie wszystko przewidzieć ...

    Agresorom Szo ! Obrońcy więcej rozwagi i fortuna kołem się toczy, tyle pzdro
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

  • PogromcaLosiow napisał(a):

    bardzo ciężko jest uniknąć antyobrony
    Jak sie mysli, przewiduje mozliwe scenariusze i kontroluje lot od poczatku do konca, to nie jest ciezko

    PogromcaLosiow napisał(a):

    I bardzo mnie bawi jak czytam, że agresorzy popełnili błąd

    Mordi napisał(a):

    Flota wyskanowana już wcześniej- brak akt.

    Recki poszły. Lecimy.

    Timing zrobiony.

    Przed wlotem opóźnienie, brak aktywek, skany- ok. Na bank bez podstawki. Wlot i....?
    Jak widac zostalo popelnione wystarczajaco duzo bledow, zeby dac obroncy top1 solo :P

    Skoro obronca byl offline przed lotem i w trakcie lotu, to te ldle pewnie gameforge mu na moona podrzucilo w ramach zartu :D

    Gratki, SzO i SzP
  • PogromcaLosiow napisał(a):

    Nie potrafię pojąć dlaczego spływa taka fala krytyki w kierunku agresorów, którzy podzielili się tym co ich zastało. Można tłumaczyć, że to są możliwości gry. Tylko trzeba też mieć jakieś pochodne zdrowego rozsądku dlaczego ? Ponieważ te jak Wy to mówicie "możliwości gry" są strasznie naciągane i brudne. Tak takie starcia bolą, ale bardzo ciężko jest uniknąć antyobrony i nie każdemu przyjdzie na myśl, że ktoś będzie w stanie wydać takie pieniądze na grę. Poza tym agresorzy jawnie nie krytykują obrońcy, but nie podzielają takiego rodzaju zagrywek, a ja też jestem przeciwnikiem tego. I bardzo mnie bawi jak czytam, że agresorzy popełnili błąd, no tak bo akurat Wy to jesteście profesjonaliści i bylibyście w stanie wszystko przewidzieć ...

    Agresorom Szo ! Obrońcy więcej rozwagi i fortuna kołem się toczy, tyle pzdro
    Tak antyobrony na zwyklym bfs-ie da sie uniknac bez problemu zazwyczaj pazernosc gubi
    UNI TARAZED - ZBOCZKI NAJLEPSZA EKIPA
  • abecaduo napisał(a):

    az sie zalogowalem XD

    spowalnianie ataku i skan to nie jakas arcyzagrywka mistrzow flot, tylko standard ataku XD coz, skan zrobil akty, obronca sie za nia ukryl i tyle z tego

    sam lot na goscia z surka i stocznia na moonie wymagal masy ostroznosci od samego poczatku, szczegolnie na samym poczatku uni XD

    co do anty - mial to wydal.
    Widzę, że nie czytasz że zrozumieniem. No cóż- bywa i tak ale żeby się tym chwalić...
  • Jednego agresora chyba nie znam , za drugim nie przepadam
    Akcja nie przeprowadzona tak idealnie jak to mówią agresorzy , torpeda kampił nie od dzisiaj i zawsze się gdzieś palił podejrzewam że i teraz tak było .
    sama ilośc surowców i stocznia na moonie to lampka ostrzegwacza , osobiście nie wleciał bym gdyby obrońca palił sie gdziekolwiek .
    Jezeli się nie palił - znaczy że nie sprawdziliście astro - jeżeli sprawdziliście zgadzało się i sie nie palił to po co było opóźniać ?
    Większość flot w tym również moja to floty z anty , nie płaczcie że ktoś postawił więc antyobrone - miał do tego prawo
  • Winter napisał(a):

    Jednego agresora chyba nie znam , za drugim nie przepadam
    Akcja nie przeprowadzona tak idealnie jak to mówią agresorzy , torpeda kampił nie od dzisiaj i zawsze się gdzieś palił podejrzewam że i teraz tak było .
    sama ilośc surowców i stocznia na moonie to lampka ostrzegwacza , osobiście nie wleciał bym gdyby obrońca palił sie gdziekolwiek .
    Jezeli się nie palił - znaczy że nie sprawdziliście astro - jeżeli sprawdziliście zgadzało się i sie nie palił to po co było opóźniać ?
    Większość flot w tym również moja to floty z anty , nie płaczcie że ktoś postawił więc antyobrone - miał do tego prawo
    Dokładnie, skoro wszystko się od początku zgadzało to po co opóźnialiście? Wasz błąd i tyle, gratulacje dla obrońcy
  • @Fumfo tym co napisałes w pierwszym swoim poscie własciwie siebie podsumowałes 3 noce pod rząd, farmienie po 20 godzin to juz chyba lepiej kupic ta antymaterie za te nawet 50 zl czy 100 to tylko pół albo jedna dniówka i polowac na własnie takich, bez meczenia sie siedzenia tak jak ty surka sama przylatuje pod dom niz meczyć organizm po niewiadomo ile godzin bez dobrego snu
  • Po się denerwować i spinać, za miesiąc skończą się anty floty i anty obrony, jedynie recki bedzie można szybko postawić i wtedy zobaczymy kto umie grać, a kto ma duży portfel. Już kilku graczy z pierwszego tygodnia w topce idzie równo do dołu w statach, narazie pomalutku, ale to przyspieszy.
    Start u25.
  • Widzę agresorzy rozgoryczenie ale czego się spodziewali ? nie obserwowali akt jeszcze szpiegi , zamiast spokojnie dać minutką wejść i tak to się właśnie kończy :E
    Niestety o do anty to potwierdzając akceptacje regulaminu godziliście się z tym więc nie rozumiem tego zdziwienia :E
    Przeklikane telepy anty recki itp to norma albo się z tym pogodzisz albo nie pograsz :D

    Mordi napisał(a):

    Podsumowując- to jeden z najdroższych ST na uni
    Ale zapewniam- wrócę po każdą śrubkę
    Ale tym razem chyba się nie rozwalicie mam nadzieje :E
  • :brawo: dla obrońcy.
    Po co wy agresorzy wrzuciliście to starcie??????
    Jeśli "zwycięski" obrońca chciał by się pochwalić, zrobił by to sam. Widocznie stwierdził, że nie ma czym bo wygrał dzięki dopalaczom, na których cała TOPka jedzie od pierwszych sekund UNI... A wy na pewno nie zrobiliście wszystkiego tak jak powinno być i słusznie ktoś już wcześniej napisał, że próbujecie się wybielić. Wtopiliście i tyle w temacie.
    W tym starciu wygrała ANTY :D
    Życzę więcej dystansu do gry, więcej przespanych nocy i SZO! ;)
  • AB Rh plus napisał(a):

    :brawo: dla obrońcy.
    Po co wy agresorzy wrzuciliście to starcie??????
    Jeśli "zwycięski" obrońca chciał by się pochwalić, zrobił by to sam. Widocznie stwierdził, że nie ma czym bo wygrał dzięki dopalaczom, na których cała TOPka jedzie od pierwszych sekund UNI... A wy na pewno nie zrobiliście wszystkiego tak jak powinno być i słusznie ktoś już wcześniej napisał, że próbujecie się wybielić. Wtopiliście i tyle w temacie.
    W tym starciu wygrała ANTY :D
    Życzę więcej dystansu do gry, więcej przespanych nocy i SZO! ;)
    Mają takie prawo, bo to starcie tytanów, aczkolwiek powinni poczekać 48 albo 72h, ale skoro obrońca napisał im, ze nie wrzuci to mieli pełne prawo.
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Odpowiadając na ostatni post:

    kasai napisał(a):

    Pierwszeństwo umieszczenia RW w ST należy do zwycięzcy danej bitwy. Gdy nie uczyni on tego w ciągu 24h od powstania RW, prawo takie zyskuje także strona przegrana. Jeśli zwycięzca umieści RW, które będzie w rażący sposób łamać regulamin ST lub regulamin ogólny forum, traci on ten przywilej (temat zostaje zamknięty bądź usunięty) i przegrany może umieścić oprawione przez siebie RW przed upływem owych 24h.
    Zasada ta może ulec zmianie za porozumieniem stron, kiedy to zwycięzca zrzeknie się tego prawa na rzecz przegranego lub osoby trzeciej (na przykład w przypadku pożegnalnych bitew).
    Oraz temat zamykam na prośbę autora


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy