Zmiana parametrów relokacji.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • no coz kazda rewolucja niesie za sobą ofiary... sam konto na europie musze porzucić bo kolonizowalem 3 pozycje mam tam jeszcze 800k anty :) (oddam na gsówke jak cos pisac ---> o il;e lobby na to pozwoli kiedys hah
      na szczescie ten zabieg nie wyłudzi ode mnie kasy na anty bo zostało mi jeszcze 100 euro z kuponow ... dajcie tylko to promo grudniowe na +50% anty ...
      ciekawe kiedy nasi niemieccy decydenci przestrzela sobie kolejkne kolano .... na europie wzrost kont do oddania wzrósł o 100% xd
      ogolnie kiedys bylem wkurzony jak wprowadzili mozliwosc przenoszenia z 3 na 15 pozycje ... wtedy powstala ta technika kolonizowania zimnych planet ... wczesniej bylo to nie oplacalne... u mnie bylo za pozno na zmiany a teraz mozliwosc została dana wszystkim sprawiedliwie wiec koniec placzu .. adoptowac sie xd
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • Szalony Iwan napisał(a):

      Starrk napisał(a):

      @Tronar a jednak deuteru :)
      @Truck driver pewnie nie uwieżysz, ale światowe wydobycie dexu top1 było moim celem, a niekoniecznie topka. Ba, w topce jestem krócej niż dłużej :)
      Tyle starań, tyle wyrzeczeń oraz konsekwencji w realizacji określonej strategii, a tu proszę włodarze ogeja sprawili, że każdy zwykły zjadacz chleba może sobie przenieść planetkę z 230 pół na 15. I cały misterny plan....
      Gdy ja robiłam planety na pozycjach 1-3 i 13-15 miały kolejno max 108, 110, 137, 121, 93, 74. Nie było wtedy +25 pól czy nawet powiększenia za anty. Więc zwyczajnie się ich nie opłacało.
      Nie każdy miał szansę na te starania bo po prostu założył za wczas konto. :fsmile:

      Moja koffciata kolonia z pozycji 3 zostanie na dniach przeniesiona z swoimi 256 polami. :fgrin:
      Proszę tylko zostawić mi miejsce gdzieś!
      Tak sie zastanawiałam nad kordami że znieśli limity. :E
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • W czasach przed zmianą byłem tylko obserwatorem osób, które kolonizowały 15stki obierające sobie odpowiednią strategie. Nigdy sam nie pokusiłem się o granie tą strategią, ale jak weszła zmiana i akurat mam wolne przeniesienia po fuzji przeniosłem planetę i widzę jaką ogromną różnicę robi ta zmiana. Niebawem nastaną czasy, gdzie na każdym serwerze zdecydowana większość jak nie wszystkie 15stki będą zajęte :P

      Zmiana wprowadzona o tak o, chyba bez zastanowienia się nad globalnym skutkiem w grze, pomimo że były ciekawe pomysły jak umożliwić graczom takie przeniesienie.
      uIZAR - [OFF] 165 ST
      uWEZN (UF) - [
      ON] 8 ST
      uDorado - [
      ON] 21 ST
      Poprzednie konto - ProSkaner


    • Truck driver napisał(a):

      john malkowitz007 napisał(a):

      @ ProSkaner
      Tak byly ciekawe pomysly miedzy innymi : zwiekszenia ilosci AM za relokacje na ta pozycje
      Gratuluje
      Zwiekszenie ilosci AM za relokacje niewiele pomoze. Mi osobiscie bez roznicy czy wydam 200 czy 300k anty na przenosiny. Nawet jakbym mial przeniesc planete to i tak przeniose chocby za 1kk anty :)
      masz rację. Jedyne co to zmieni to grubość portfela u Niemca, a jako Polak to jakoś mi się to nie uśmiecha.

      Ps: nie jestem faszystą, nazista czy innym...ale czemu Polak ms wciąż płacić Niemcowi i to co raz więcej, zamiast mniej?.
      Także niech zostanie jak jest i lepiej nic nie kombinować.
    • Wrocilem po tygodniowym banie, przeczytalem temat dokladnie i po prostu rece opadaja. Ludzie, o co Wy macie pretensje? Byl lament po fuzji, ze nie ma gdzie kolonizowac bo wszystkie uklady i pozycje 8-12 zapchane i prosba by dac mozliwosc przenosin na pozycje 1-3 i 13-15 i kiedy dostalismy juz ta mozliwosc to nagle placz bo ktos tam cos kiedys kombinowal z kolonizowaniem, terraformerem, fuzyjna i na koniec z przenosinami? Trzeba bylo nie kombinowac jak kon pod gore tylko grac jak wiekszosc i byscie teraz nie plakali, ze jestescie poszkodowani. Guzik prawda, ze jestescie poszkodowani bo swoim kombinowaniem zyskaliscie duza przewage nad innymi i teraz trzeba zaplacic (nie kazdy zachowal darmowe relokacje po fuzji) by grac na rownym poziomie z tymi co kombinowali by miec rowne szanse. Ogame sie zmienilo bardzo na przestrzeni lat i zaszly niespodziewane zmiany dla wszystkich. Mi pasuje zmiana z przenosinami a ze musze zaplacic Niemcom by z tego skorzystac? Nie musze, nikt mi nie kaze ale ze skorzystam to jest moja sprawa. Zapominacie o tych, ktorzy sie pushuja, graja na multi itp. To oni niszcza ta gre a nie Ci co dali mozliwosc relokacji na dowolne pozycje w ukladach.
    • Tak jak każdy upgrade można powiedzieć i tu wstawić piosenkę Kaliber44 " plus i minus to jedyne co widzę " .
      Można też zachodzić w rozum dlaczego ? Teraz? czemu nie przed fuzja? gdzie wtedy korzystając z tej możliwości przenoszenia planet głównych na skrajne gracze by mieli większe szanse na te same uklady?. Nie zmienia też to faktu że w naszej grupie w tedy obyło by się bez spinek w sprawie dodanie uni nekkar jako docelowej co teraz mają ciśnienie i prośby o podniesienie Eco a tak to mogli by spokojnie znaleźć miejsce jako exodus na u68 .
      Mnie najbardziej ciekawi i czekam na dyskusję w sprawie upgrade telepki i korzystanie z niego przez sojuszników ;)
    • Truck driver napisał(a):

      Avinashi napisał(a):

      Ja tam czekam, aż wprowadzą itemy do skracania czasu lotów :E
      I znowu bedzie placz typu to nie fair bo nie mialem/mialam czasu floty na fs puscic :D
      A czy GF obchodzi co gracze myślą nad zmianami jakie oni wprowadzają? Dla nich liczy się, żeby się pieniądze w portfelu zgadzały :P


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Nie przepłacam na grę. Ba, od dwóch lat prowadzę zapis ważniejszych dla mnie promocji związanych z anty. Z grubsza wiem, że jeśli wyda się raz na ruski rok 500+ na grę, przy czym wydatki będą przemyślane, można przenieść ponad 10 planet dwa razy (na 1. pozycje pod terraformery, potem na 15. pod dex) i nie mieć żadnych pretensji do GF. Ale mówię tu za siebie.

      Rozumiem tych, którzy chcieliby mieć wszystko za darmo. I tych, którzy spędzili całe dnie i noce nad stosami papieru, przy obliczeniach potężnych planów. AGH stoi otworem. Dziwi mnie tylko fakt, że wśród graczy często pada fraza "grałem na tym uni, na tamtym, na siamtym". Co za problem zacząć kolejny jeszcze raz? Przypuszczam, że ci, którzy dokonali większych dzieł w eko na tej płaszczyźnie, mogą być z siebie dumni mimo wprowadzonej zmiany.

      W takich sytuacjach zawsze będzie bóldupienie. Chociaż muszę się zgodzić z tym, że o takiej akcji mogło być info z wyprzedzeniem (podobnie jak z zakrzywieniem). Może niewiele by to dało, ale nie byłoby tego WTF.

      Ja sam zdecydowałem się zdemontować po tym apdejcie jedną z planet, bo zmienił sporo w całej strategii. Musiałem to przeboleć, ale cóż. Czego się nie robi dla bycia legendą, top1 wszystkich uni, tego splendoru i chęci szerzenia zawiści...
      Oddam konto na forum