[Winter] WinterIsComing​ vs [WIsC​] Is coming Zakończona​

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [Winter] WinterIsComing​ vs [WIsC​] Is coming Zakończona​




    1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:
    [Winter] WinterIsComing vs [WIsC] Is coming
    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:
    3. Preferowany system liczenia:
    - system procentowy
    4. Warunki zakończenia wojny:
    100k % lub rozpad jednego z sojuszy
    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    - 1%
    Liczone będą tylko starcia gdzie u obrońcy był chociaż jeden inny statek niż satelita
    6. Stosunek do RW z ACS:
    Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.
    7. Powody (nie są wymagane)

    w Westeros może być tylko jeden król i jeden mur
    i jeden Bękart Boltona!


    Powodzenia obu stronom !
  • chciałbyś żeby każde starcie w wojnie zarazem było ''starciem tytanów'' , wojna będzie trwała do momentu aż osiągniemy 100k % albo któryś z nas rozwiążę sojusz , co do satelit to jest wyszczególnione że latanie na saty się nie liczy . Przypominam ze to ty chciałeś wojny i się odgrażałeś więc czekamy .
    B
  • Winter napisał(a):

    nie próg to 1%
    i zakończenie nie 100 a 100k
    przyda nam się zniesienie reguły basha .
    Sojusznicy ci podziękują
    nie rob posmieliska z tym 1 procentem bo mamy tutaj Eko x7 i rozwoj jest szybki, kazdy przyzna ze to dziecinny procent, badz troche powazniejszy bo nawet jak nie przystapimy i my wypowiemy to zatoczy to kolo i po co bawic sie w takie zamotanie.Cisniesz na ilosc postow itd to sobie cisnij bo sam wczoraj na ST sie przyznales, nie musze isc takim postepowaniem i zakoncz to, yrob normalny prog i walczmy a nie spamowanie takie.
    Sit tibi terra levis ....

    HIENA

  • Dobrzy ludzie z sojuszu [WIsC]. W związku z tym, że do wczoraj nie mieliśmy pojęcia o Waszym istnieniu, chciałbym tylko przypomnieć Wam, że to Wy zagroziliście działaniami wojennymi. Jako, że groźby traktujemy średnio poważnie, ale bawić się lubimy, postanowiliśmy pobawić się w Waszą grę, ale na naszych warunkach. Takie przysługuje nam prawo jako stronie oficjalnie wypowiadającej wojnę. Warunki które zaproponowaliśmy mogą Wam drodzy koledzy nie odpowiadać, ale w realnych konfliktach zbrojnych nikt nie pyta strony atakowanej gdzie sobie życzy odbyć walkę. Strona atakująca dobiera odpowiadającą jej taktykę. Następnym razem jeśli będziecie chcieli sami ustalać warunki konfrontacji, mam nadzieję, że zamiast wysyłać pogróżki (dając nam czas na reakcję - czego dowodem jest ten temat), po prostu zjawicie się tu pierwsi i wypowiecie wojnę sojuszowi któremu będziecie chcieli uprzykrzyć życie.

    Powodzenia i wstrzemięźliwości w argumenatach ad personam, za to odwagi i sprytu na polu walki Wam życzę. Ze sportowym pozdrowieniem - Bękart Boltona.

    *aha, gwoli sporostowania (zwykle nie odnoszę się do oskarżeń, bo wiszą mi one dośćswobodnie i dyndają jak wiatr zawieje) - Winter zwany Johnem nigdy kont nie kupował, to ja kupiłem jedno czy dwa ale kto by tam liczył.


    R1 RN22 napisał(a):

    Winter napisał(a):

    :D Cieszy mnie to bardzo bo dowodzi ze czytać ze zrozumieniem nie umiesz :P
    Nikt nigdy nie zarzucił mi kupowania kont .

    Ahh ogame :D

    A
    tak tak wiem ze zle czytam i pisze, spoko, jak sie zesram tez bedziesz wachac czy smierdzi a gu... wsadzisz palca czy cieple hahaha. zacznij grac czlowieku a nie robisz tutaj przedstawienia dziecinne i piszesz po moich sojusznikach rzeczy co nie rozumieja co ten gosc pisz czy on pijany czy nacpany. tak to wlasnie wyglada.

    doczytałem to i jednak cofam powyższe słowa - nie zasługujecie na kulturalne podejście. Gińcie poganie, ewakuujemy was karnie za mur. Poleciłbym naukę czytania ze zrozumieniem, ale tak szybko wyparujecie z tego uni, że i tak w tym czasie byście nie posiedli tej umiejętności.


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem
  • pozostaje tylko uśmiechnącsię do ekranu monitora i pomyśleć jak smutne musi miec życie czowiek kótry realne tragedie (konflikty zbrojne ) porównuje do tych cyferek, i utwierdzić sie w przekonaniu że ogame zeszło na psy by psa nie obrazić, jak juz pisałem koledze nie wiem ktory to z Was, nie zapomnijcie zarwac nocki i kieszonkowego przezaczyć na zakup anty i włąsciciel sie uciszy i wy trześniecie 1% a moze wiecej ale po sie wychylać, z tego co wiem była rozmowa o nazwie i pewnie moj sojusnik napisał cos w styly to bedzie wojna a wy macie spinę jakby wam matke ktoś obraził takze panowie wiecej luzu bo piszecie zę wam zwisa a typek od was nawija mi ze mi współczuje i ze nie pogram nosz kk... strach sie bać normalnie hahahah musicie wiedzieć jedno jak już onanizm da wam sie tak we znaki ze kogoś walniecie to przypomnijcie sobie jak to sie wam żyło bez ogame i że poza tym jest jeszcze real, a że mam głębko w dupi... czy wygramy czy przegramy, nie mniej smiech mnie ogarnie jak wygramyy bede wtrdy wnukom opowiadał:) pozdrawiam i powodzenia
  • Uprzejmie informuję, iż warunek wojny z punktu 5
    Liczone będą tylko starcia gdzie u obrońcy był chociaż jeden inny statek niż satelita
    nie jest warunkiem standardowym, jednakże zostało zaakceptowany przez stronę, której wojnę wypowiedziano

    R1 RN22 napisał(a):

    Po przeprowadzonej naradzie, przystepujemy do Wojny na zaproponowanych warunkach, smieszy mnie tylko to ze sojusz o 20 oczek w statystykach lepszy wypowiada to z takim progiem procentowym gdzie sa gracze w top 1 flot. Ruszajmy.

    Tak gwoli jasności, aby potem się nie okazało, iż ktoś jest niedoinformowany.

    Oczywiście muszę również prosić o nie wjeżdżanie na siebie wzajemnie, od wzajemnych pyskówek procenty w wojnie nie urosną ;)
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • wakat napisał(a):

    Uprzejmie informuję, iż warunek wojny z punktu 5
    Liczone będą tylko starcia gdzie u obrońcy był chociaż jeden inny statek niż satelita
    nie jest warunkiem standardowym, jednakże zostało zaakceptowany przez stronę, której wojnę wypowiedziano

    R1 RN22 napisał(a):

    Po przeprowadzonej naradzie, przystepujemy do Wojny na zaproponowanych warunkach, smieszy mnie tylko to ze sojusz o 20 oczek w statystykach lepszy wypowiada to z takim progiem procentowym gdzie sa gracze w top 1 flot. Ruszajmy.
    Tak gwoli jasności, aby potem się nie okazało, iż ktoś jest niedoinformowany.

    Oczywiście muszę również prosić o nie wjeżdżanie na siebie wzajemnie, od wzajemnych pyskówek procenty w wojnie nie urosną ;)


    Dzięki !
    Wojna to wojna nie możemy się przecież przytulać :)
  • mullaabukabir napisał(a):

    pozostaje tylko uśmiechnącsię do ekranu monitora i pomyśleć jak smutne musi miec życie czowiek kótry realne tragedie (konflikty zbrojne ) porównuje do tych cyferek,
    Proponuję przetopić krążowniki na mt, a jeszcze lepiej na stojaki na rowery, zeby przypadkiem nie posiadać żadnych statków bojowych. W przeciwnym razie jakiś anonimowy człowiek z internetu może wysnuć wnioski na temat Twojego stosunku do krzywdy ludzkiej, oraz ocenić jak smutne jest Twoje zycie.


    mullaabukabir napisał(a):

    nie zapomnijcie zarwac nocki
    nie zapomnimy.


    mullaabukabir napisał(a):

    kieszonkowego przezaczyć na zakup anty i włąsciciel sie uciszy

    "nie zarobię nie pozwiedzam nie pomoże mi bankier, latam albo w tyrze siedzę jak Superman i Clark Kent". Nie mierz innych swoją miarą i nie zaglądaj ludziom do porfela (takie podejście zdecydowanie oszczędza niepotrzebnych zmartwień)



    mullaabukabir napisał(a):

    moj sojusnik napisał cos w styly to bedzie wojna a wy macie spinę jakby wam matke ktoś obraził takze panowie wiecej luzu bo piszecie zę wam zwisa a typek od was nawija mi ze mi współczuje i ze nie pogram nosz kk...

    Graj i bądź, szczęśliwy. Nikt nam matek nie obraził, ale sądząc po stylu Waszych dotychczasowych wypowiedzi jesteście na dobrej drodze. Pozwolisz że nie podejmę rękawicy w konkursie na obrzucanie się inwektywami. Za to uszczypliwości? Pewnie, bardzo chętnie.



    mullaabukabir napisał(a):

    musicie wiedzieć jedno jak już onanizm da wam sie tak we znaki ze kogoś walniecie

    Cieszę się że już tego doświadczyłeś i dzielisz się na forum swojmi błędami. Nie wiem jak znalazłeś wspólny mianownik dla walnięcia kogoś w ogame i masturbacji, ale wolę nie wiedzieć jak świętujesz inne sukcesy.



    mullaabukabir napisał(a):

    to przypomnijcie sobie jak to sie wam żyło bez ogame

    chyba zdecydowanie lepiej mi się żyło, teraz mimo wszystko jestem zmuszony odpowiadać na taki bełkot jak ten wyżej.



    mullaabukabir napisał(a):

    a że mam głębko w dupi... czy wygramy czy przegramy, nie mniej smiech mnie ogarnie jak wygramyy bede wtrdy wnukom opowiadał:)

    To zdecyduj się czy masz w dupie, czy będziesz wnukom opowiadał. Tylko wiesz...spokojnie tam jak już kogoś walniesz w ogame.



    mullaabukabir napisał(a):

    pozdrawiam i powodzenia

    również pozdrawiam i powodzenia


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem
  • to niech bede Ja jako pierwszy:)


    PanS [Winter] vs. cYtRyNaaa [WIsC] ~ 1.34%





    Dnia 02-11-2018 20:40:48 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor PanS [Winter]
    ________________________________________________

    Krążownik 21
    _________________________________________

    Obrońca cYtRyNaaa [WIsC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7
    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 20
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 1
    Wyrzutnia rakiet 7
    Lekkie działo laserowe 15

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor PanS [Winter]
    ________________________________________________

    Krążownik 21 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca cYtRyNaaa [WIsC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    5.600 Metalu, 5.600 Kryształu i 5.600 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 213.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 89.600 metalu i 44.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 16.800 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 1%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 95.200
    Kryształ: 49.600
    Deuter: 5.600
    agresor zyskał łącznie 150.400 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -154.100
    Kryształ: -68.100
    Deuter: -7.600
    obrońca stracił łącznie 229.800 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Super Moderator wakat:
    do czasu rozstrzygnięcia czy rw zalicza się do wyniku wojny post blokuję
  • Technocrat Alpha [Winter] vs. Ixus [WIsC] ~ 16.82%




    Dnia 03-11-2018 01:46:30 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Technocrat Alpha [Winter]
    ________________________________________________

    Duży transporter 10
    Lekki myśliwiec 626
    Krążownik 100
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Ixus [WIsC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1
    Duży transporter 11
    Lekki myśliwiec 357
    Krążownik 6
    Sonda szpiegowska 4
    Wyrzutnia rakiet 26
    Ciężkie działo laserowe 43
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Technocrat Alpha [Winter]
    ________________________________________________

    Duży transporter 10 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 533 ( -93 )
    Krążownik 100 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Ixus [WIsC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 58.383 Kryształu i 94.865 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 372.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.158.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.230.400 metalu i 451.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 153.248 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 16%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 951.400
    Kryształ: 416.583
    Deuter: 94.865
    agresor zyskał łącznie 1.462.848 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.579.000
    Kryształ: -625.383
    Deuter: -106.865
    obrońca stracił łącznie 2.311.248 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • W tej sytuacji dodam tylko, iż były wątpliwości co do tego rw - zalicza się ono do wyniku wojny albowiem agresor wstąpił do sojuszu biorącego udział w wonie 2 minuty przed startem floty.

    Obecne jednakoż nie ma to znaczenia skoro sojusz [WIsC] Is coming został rozwiązany.

    Wojnę wygrywa zatem sojusz [Winter] WinterIsComing.

    Temat zamykam.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.