Mam dwa konta na uni z powodu łaczenia uniwersów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mam dwa konta na uni z powodu łaczenia uniwersów

    Witam ostatni na UNI Eridanus była możliwość przeniesienia konta na Quantum na którym również gram i związku z tym konto z eridanus przeniosłem na quantum. I teraz pytanie czy moge grac na 2 kontach czy musze usunąć jedno?

    Lub grac w taki sposób ze na jednym robie sobie urlop i na drugim gram i tak na odwrót że:

    Ze teraz gram na tym pierwszym to na drugim robie urlop i go nie tykam, potem gram na drugim a na pierwszy robie urlop?

    Prosze o odpowiedz :)
  • Jeśli nie ma wyboru i zostanie naruszona zasada multikontowości, czy będzie ban?

    Mamy świadomość braku dostępnych rozwiązań na ten moment. Dlatego też od zakończenia procesu fuzji do momentu wprowadzenia przekazywania kont w Lobby, Ci gracze, którzy będą posiadali więcej niż jedno konto na serwerze, nie otrzymają blokady.
    Będziemy jednak weryfikować, czy multikonta nie będą naruszały pozostałych zasad oraz interakcji między sobą bez względu na rodzaj aktywności.
    Tworzenie nowych multikont przed jak i po procesie fuzji jak i te współpracujące ze sobą będą otrzymywać stałą blokadę konta.
    Czerpanie korzyści z multikont (np. poprzez handel surowcami) będzie także postrzegane jako działanie zabronione.

    Jaki jest najlepszy sposób uniknięcia zabronionych działań przy posiadaniu multikont?

    Prosimy o aktywację trybu urlopu na powstałych po procesie multikontach do czasu przekazania ich nowemu posiadaczowi.

    Nie lepiej się skupić na jednym koncie?
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • a czy można zalogować się na to "drugie" konto w celu jego odświeżenia (bo nie mam anty), bez obaw o bana i/lub zgłaszania tego faktu? Bez robienia czegokolwiek na tym koncie?


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • ciap napisał(a):

    Jeśli nie ma wyboru i zostanie naruszona zasada multikontowości, czy będzie ban?

    Mamy świadomość braku dostępnych rozwiązań na ten moment. Dlatego też od zakończenia procesu fuzji do momentu wprowadzenia przekazywania kont w Lobby, Ci gracze, którzy będą posiadali więcej niż jedno konto na serwerze, nie otrzymają blokady.
    Będziemy jednak weryfikować, czy multikonta nie będą naruszały pozostałych zasad oraz interakcji między sobą bez względu na rodzaj aktywności.
    Tworzenie nowych multikont przed jak i po procesie fuzji jak i te współpracujące ze sobą będą otrzymywać stałą blokadę konta.
    Czerpanie korzyści z multikont (np. poprzez handel surowcami) będzie także postrzegane jako działanie zabronione.

    Jaki jest najlepszy sposób uniknięcia zabronionych działań przy posiadaniu multikont?

    Prosimy o aktywację trybu urlopu na powstałych po procesie multikontach do czasu przekazania ich nowemu posiadaczowi.
    Nie lepiej się skupić na jednym koncie?
    Racja lepiej. Racja tylko lipnie tak usówać konto na którem poświeciłem czas ale i tak na jednym i drugim floty nie ma i tez lipnie zostawiac sojusz
  • Avinashi napisał(a):

    a czy można zalogować się na to "drugie" konto w celu jego odświeżenia (bo nie mam anty), bez obaw o bana i/lub zgłaszania tego faktu? Bez robienia czegokolwiek na tym koncie?
    Ważne jest żeby konta nie miały współpracy. Jeżeli jedno konto ma urlop to jest to najbezpieczniejsza opcja. :)

    Nie trzeba tego zgłaszać.
    (Takie na ten moment dostałam informacje)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik