ŻĄDAMY ankiety nt. prędkości na uni Nekkar!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przyszły speedy na klasyczne uni, nie minął tydzień, ba jeszcze się fuzja nie skończyła i już im źle.
    Dobrze wiedzieliście gdzie się pchacie i jak wygląda sytuacja z potencjalną ankietą więc można powiedzieć że dokonaliście świadomego wyboru.
    Jak Sołtys będzie chciał zrobić ankietę to ją zrobi i żadne "żądania" jej nie przyśpieszą :E
  • Zanzaf napisał(a):

    Prawda jest taka, że z każdym dniem tracimy tydzień do innych uniwersów, więc liczę na ankietę w najbliższym możliwym terminie, bo nawet po ankiecie zmiany nie wejdą w życie z dnia na dzień.
    A wystarczyło iść na U68 - dlaczego nie przeszliście?
    A teraz na zakończenie.. przyznaję że wyrwane z kontekstu, ale myślę że wyjaśni wiele..
    Wolf się tu nie wypowiadał, ale przytoczę jego wypowiedź w wątku archiwalnego DiD Deimos, na temat zmiany konf serwera - "..Kolejny pkt, dlaczego nowi gracze nie graja na uni x2? Istnieja takie uni, wiec czemu tam nie zaczynaja? Skoro im tam bedzie latwiej..." I nie wzywam tu akurat Wolfa do wypowiedzi..

    Dlaczego teraz płaczecie o zmianę konf? Nie dało się wybrać uni docelowego z takim samym eko?
  • sunrise1 napisał(a):

    schweppes65 napisał(a):

    Prosić możesz jedynie więc nie stęka
    A wy ciągle w mentalności i kompleksach że czegoś nie można żądać. Jak chcesz prosić to proś aż Ci Niemiec pozwoli. Brak słów...
    coooo ??? xD serio musiales kiedys prosic niemca aby ci pozwolil ?

    miales wybor, isc na u68, z nami :D :D :D


    sunrise1 napisał(a):

    A ty pacanie zamilcz bo twoje śmieszne wypociny nie wnoszą nic do tematu, a po mnie spływają jak woda po kaczce.
    cooooooooo ? slabo cie slychac, to pewnie przez te pancerze recyklerow PACMAN,
    splywa nie splywa ale odpisales :D :D

    ŻĄDAMY XD
    policzyles jak bedzie szlo teraz eco ? xD porazka nie ?

    ŻADAMY XD



    nie odpisuj, splywa to po tobie
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Art pisał, że ankieta na Nekkar prawdopodobnie dopiero za pół roku... "żądamy"? Jakby do mojej firmy ktoś taki przyszedł, to od razu z buta na bruk. Czego się teraz spodziewasz? Że Art w podskokach przybiegnie i jeszcze przeprosi, że kazał ci 5 minut czekać? Nie zdziwię się, jeśli specjalnie oleje teraz ten temat... I co zrobisz w odpowiedz? Zrezygnujesz? Będzie to tylko z pożytkiem dla ogame... jeden cham mniej
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • Faust wyrwane z kontekatu i owszem bo ta wypowiedz dotyczyla predkosci flot, co to ma do eko nwm.
    Nscr pokazac Ci Solitary Wolf vs Pacany? Bo juz chyba zapomniales.

    Co do eko wisi mi to, mozemy latac przeciez po kazde satelity zeby utrzymywac przyrosty z Deimosa, wiec Cyber spoko najwyzej polowa skonczy gre bo nie beda mieli jak sie odbudowac :)
  • Celowo wyrwane z kontekstu, bo niektórym nie po drodze z czytaniem ze zrozumieniem.
    Czy dotyczyło to flot czy debrisa, miało pokazać że jesteście świadomi konfiguracji serwera docelowego i można było wybrać to, co mieliście wcześniej a nie teraz niszczyć cos, czego wcale nie chcieliście.

    SolitaryWolf napisał(a):

    Kolejny pkt, dlaczego nowi gracze nie graja na uni x2? Istnieja takie uni, wiec czemu tam nie zaczynaja? Skoro im tam bedzie latwiej.
  • I jak zwykle zamiast prowadzić kulturalna rozmowę robicie gownoburze....jesteście jak banda chłopców w piaskownicy kłócących się o łopatkę i wiaderko :ffreak: przeskoczyliście gładko z tematu o ankiecie do wzajemnych oskarżeń

    Poczekajcie nerwusy aż kurz po fuzji opadnie a potem jeśli Art nie dotrzyma słowa krzyczcie.


    Selene napisał(a):

    Byłaby ciekawa sytuacja gdyby zostało eko x1 :)
    Jeśli miałabym być samolubna to bardzo bym się z tego cieszyła, bo na takim uni się wychowałam....ale no właśnie zawsze jest ale...prędzej czy później zostaniemy z Wami połączeni więc musimy trochę rozwinąć swoje skrzydła ;)


    Ja raczej nie będę się zniżać do poziomu latania po satelitach po to by cokolwiek komukolwiek pokazać....
    Wolf ogarnij się chlopaku, bo już czas najwyższy w tym wieku... :fkiss: z kim się będziesz bawił jak będziesz rył po satelitach?
    No chyba, że potem sam siebie przelecisz...
    Co kto lubi...


    Więc chłopaki weźcie dajcie sobie na wstrzymanie chociaż na jakiś czas, bo robicie z igły widły....
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • dokladnie tak jak pisze moja przdmowczyni ten temat dotyczy zwiekszenia eko a nie kto poszedł na Uni68 i kogo byście chcieli zezłomować... dlugo byłem sceptycznie nastawiony do jakiegokolwiek speeda, gdyż klasyk zanika, lecz trzeba iść z duchem czasu i jak zamierzamy jeszcze trochę pograć to niestety musimy wybrać to lepsze zło jakim jest speed eko

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @ZDOBYWCA1 i @ancymon dobrze prawią. Denerwuje mnie to, że już w grze pojawia się agitacja poprzez wiadomości, aby zostać przy jedynym słusznym eko x1. Niestety, złote czasy przeminęły i albo się dostosujemy i zwiększymy eko, albo zostaniemy skarceni przy następnej fuzji.

    Prośba do @Art jak będziesz informował graczy o ankiecie, dodaj "wytłuszczoną" i klarowną informację, że przy następnej fuzji i tak pewnie skończymy na speed eko. Może to otworzy co poniektórym oczy i dojdą do wniosku, że zwiększenie eko wcale nie jest takie straszne.
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Najpierw to przekonajcie @Art by nie dotrzymał słowa danemu wam że zostanie x1 z pół roku ;( po tym jak tam ktoś wypłakał pozostanie na x1 :D .
    Macie tyle pomysłów teraz co do prędkości eco oraz tyle samo zaprzeczeń .
    Od x5 aż do x9 poprzez x7 .Może x9 to drastyczna zmiana dla rozbudowy planet jak magazyny, obrona, dobudowa dt , częstsze zwozki ale to obecnie najszybsze dogonienie .
    Może dajmy sobie x5 na początek by ogarnąć podwyższenie Eco jak to u68 zaczynało a z czasem poprośmy o x9 z rok przed fuzją.

    No chyba że życzenie Nekkar jest x1 i nigdy nie spotkanie się z u68 bo powiedzmy 2 lata do następnej fuzji będzie przepaścią ( chociaż UF zaskakuje to nie było by zdziwienia jak i tak by wrzucili do jednego worka).
  • @Tadzior0 a co Cię interesuje top 10 i jaka jest przepaść między Tobą a nimi lub między innymi uniami - skup się na sobie !
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Generalnie to słabe, że na u68 podnieśli eko do x7 bez ankiety, a tutaj @Art nie może się nawet określić czy i kiedy będzie zmiana lub ankieta. Jakby tego było mało to na u68 zrobili spalanie 0,5, a tutaj dalej jest 1. Czyli jak wydobywa im się więcej surowców to powinni mieć mniejsze koszty?
    Nie można żądać? Nie można dać sobą pomiatać i działa to w obie strony. Jeżeli gracze Nekkar są lekceważeni i pomijani to nie wystarczy dalej grzecznie prosić.
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0
  • I pz podniesione do 40% ;)


    A nie tak dawno żądaliście i przegłosowaliście pozostanie x1 nawet jak było trabione że to będzie porażka i tyłek Art- owi zawracaliście że połowa zrezygnuje z gry jak wejdą zmiany :D a teraz co to olśnienie .Poczytajcie jak hejtowaliście mnie i innych jak tłumaczyłem wam z nimi że podniesienie eco to przyszłość i wpłynie na fuzje
    ajj

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

  • FILU napisał(a):

    ancymon napisał(a):

    Wara Wam mówię wszystkim od mojego sitka!!! :fgrin:
    Bo zdziele grabkami :fkiss: :juzpotobie:
    Ancyśka :) nie wyobrażam sobie ciebie widząc twój profil ( gdzieś tam ) byś była do tego zdolna :bicz1: jak tak to współczuję Rozrabiace :E @kuleczka102 ona jest taka :evil: czy taka :saint:

    Teofilu Czy ja mam Ci szpadlem poprawić?
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]