ŻĄDAMY ankiety nt. prędkości na uni Nekkar!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Art napisał(a):

    Qnick napisał(a):

    Nowe Uni już powstaje, a porządki po UF jeszcze nie zrobione...
    @Art Czy przewidujesz ankietę na Nekkar?
    Na chwilę obecną mamy jeszcze sprawy do ogarnięcia dotyczące UF. Ankiety zmian konfiguracji mogą poczekać.Co z tego, że zrobię ankietę, jak wprowadzenie zmian zajmie kolejny miesiąc albo dwa...

    Jak tylko będzie wiadomo, że można ruszać ze zmianami, to dam znać.
    A jakiś horyzont czasu odnośnie "spraw dotyczących UF" powstał? Rozumiem, że chodzi o lobby + urlopy Idlerów + przenoszenie starych kont do poczekalni. Czy wiadomo, kiedy to zostanie wprowadzone? Tydzień, miesiąc, pół roku?
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Art napisał(a):

    Qnick napisał(a):

    Nowe Uni już powstaje, a porządki po UF jeszcze nie zrobione...
    @Art Czy przewidujesz ankietę na Nekkar?
    Na chwilę obecną mamy jeszcze sprawy do ogarnięcia dotyczące UF. Ankiety zmian konfiguracji mogą poczekać.Co z tego, że zrobię ankietę, jak wprowadzenie zmian zajmie kolejny miesiąc albo dwa...

    Jak tylko będzie wiadomo, że można ruszać ze zmianami, to dam znać.
    Ok. Wprowadzenie zmian potrwa ale ankietę można zrobić już a nie po ogarnięciu spraw UF. Wtedy od razu będzie można zabrać się za to a nie czekać kolejne dni zanim wszyscy zagłosują. Niestety każdy kolejny dzień zwłoki to oddalanie się innych unii do przodu.
  • A ja mimo wszystko wolno ale idę do przodu w statystykach i dziwactwa x? nie są mi potrzebne do szczęścia
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Nie zmienię :popcorn:
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Witam
    Jakis czas przed Unifuzjon byla propozycja zmiany speed eko , byla ankieta , byl placz i lament ze nie !!!
    A teraz placz i lament ze nie mozna nawet ankiety zrobic
    Sami jestescie sobie winni , nie chcieliscie zmian , a ci to tam sie przeniesli , wiedzieli jakii tam jest speed eko

    Art pisal juz gdzies i to nie raz , jeszcze przed Unifuzjon ,ze prawdopodobnie taka mozliwosc zmiany speed eko bedzie mozliwa pozniej , prawdopodobnie za okolo pol roku

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Witam
    Jakis czas przed Unifuzjon byla propozycja zmiany speed eko , byla ankieta , byl placz i lament ze nie !!!
    A teraz placz i lament ze nie mozna nawet ankiety zrobic
    Sami jestescie sobie winni , nie chcieliscie zmian , a ci to tam sie przeniesli , wiedzieli jakii tam jest speed eko

    Art pisal juz gdzies i to nie raz , jeszcze przed Unifuzjon ,ze prawdopodobnie taka mozliwosc zmiany speed eko bedzie mozliwa pozniej , prawdopodobnie za okolo pol roku

    Pozdrawiam
    Dla ścisłości.
    @Art napisał tylko raz, że zrobi za pół roku ankietę. W każdej kolejnej wiadomości podtrzymywał (i wciąż podtrzymuje), że zrobi to po fuzji.
    W poprzedniej ankiecie nie mieliśmy wizji wrzucenia Nas bez żadnego pytania na speed uni. W przypadku tego UF uchroniły Nas przed tym tylko i wyłącznie błędne wyliczenia (ilość przenoszonych graczy). Gdyby nie ten mały szczegół, już byśmy byli na x7 u68 i nie byłoby dyskusji.
    Teraz jednak, gdy już wiemy, że sytuacja z wrzuceniem Nas na speed eko może się powtórzyć i zapewne będzie to miało miejsce przy następnym UF, nie chcemy być zrzuceni w odmęty statystyk. Na tą chwile z każdym miesiącem inni wyprzedają Nas o 5-7 miesięcy. Jeśli założymy, że najbliższa fuzja będzie za 12-24 miesięcy to pozostałe Uni uciekną Nam na 7-14 lat.

    Tyle w temacie, więcej nie zamierzam się produkować, ponieważ nie ma to sensu. GF leje na nas ciepłym moczem i nie jest w stanie podać chociażby terminów dotyczących naprawy wielu błędów powstałych po fuzji. Dla nich ważniejsze jest nowe UNI, które pociągnie za sobą sporą wartość $$ z antymaterii.
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • @Qnick jak tak umiesz liczyć to przelicz sobie za ile lat (lat powtarzam) jest możliwe połączenie unii 68 z Nekkar jeśli oczywiście będzie to możliwe po problemach jakie wynikły w trakcie tego ostatniego UF. Moim zdanie takiego połączenia tych unii nie będzie
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • bunia40U napisał(a):

    Nie zmienię :popcorn:
    Zapewniam cię że albo zmienisz albo zrezygnujesz z gry gdy dojdziesz do poziomu gdy na poziom kopalni trzeba będzie zbierać miesiąc lub więcej. Gra stanie się zbyt monotonna. Już teraz widać iż wielu ecowców z czołówki jak lee czy endymion zapodało prawdopodobnie wieczne urlopy gdyż to ich znużyło. Inne konta z dobrym eco jak raien czy kabi dawno zostały sprzedane i prawie dwa lata bez przyrostów służą do pushowania naszej czołówki flotowców.
  • @Cicho Sza Ekowcy się nudzą i też flociarze znam te jak i inne przykłady. Mając wydobycie x3/x5/x7/x9 nie gwarantuje że takie znudzenie u graczy nie wystąpi.
    Nawet nie będę Ci mówił ile zbierał na moje ostatnie Astro (miesiąc to nie trwało) i jeszcze jedno o mnie jakieś 2 lata byłem na urlopie a gram dalej na swoim koncie i x1 mi nie przeszkadza
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Rozumiem, że są pilne sprawy do załatwienia, które dotyczą całej społeczności ogame, a nie tylko uni Nekkar.
    Zastanawiam się natomiast ile czasu zajmuje zmiana speed eko?
    Bo jeżeli to jest kwestia 30 min. to ogromne brawa dla GF, że są konsekwentni w olewaniu graczy.
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0
  • Jeśli rozniesie się plotka, że jednym zmienili, to od razu wszyscy będą chcieli... wszystkie uniwersa u nas, jak i może w innych krajach. Taka sytuacja wówczas będzie wymagała więcej czasu niż 30 minut, by to wszystko ogarnąć.
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • hasseu1 napisał(a):

    Bo jeżeli to jest kwestia 30 min. to ogromne brawa dla GF, że są konsekwentni w olewaniu graczy.
    Samo wstawienie ankiety dla danego uni to bułka z bananem, mają napisany program -tylko wrzucić i określić datę końca ankiety...
    -na koniec zliczenie głosów które znowu program w sumie pokazuje-przedstawienie tych wyników na forum i jak kiedyś to było o zmianie prędkości na iluś tam uni na raz-całkiem niedawno-to masowo w pół godziny zmiany weszły w życie.
    Ktoś tu niestety ale nie chce zmiany speed na tym uni i nie są to gracze...
    Sami widzicie że dostajecie od teamu ankiety z propozycjami prędkości dla nowych uni…-także ankieta to nie problem, problem jest w głowach.
    Czytaj na dole tego postu

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SUNSHINEuniNEKKAR ().

  • Sądzę że zostanie x1 i to z bardzo prostej przyczyny.
    Ankieta ma trzy opcje prędkości a co za tym idzie zwolennicy przyśpieszenia podzielą swoje głosy między x5 i x7 a wtedy nawet 60% łącznej sumy głosów za speedem nie koniecznie pozwoli na jego wprowadzenie ;)

    Typuję taki wynik:
    x1
    50% złomu
    0,5 zużycia
  • Choper666 napisał(a):

    Sądzę że zostanie x1 i to z bardzo prostej przyczyny.
    Ankieta ma trzy opcje prędkości a co za tym idzie zwolennicy przyśpieszenia podzielą swoje głosy między x5 i x7 a wtedy nawet 60% łącznej sumy głosów za speedem nie koniecznie pozwoli na jego wprowadzenie ;)

    Typuję taki wynik:
    x1
    50% złomu
    0,5 zużycia
    BO WYNIKI ANKIETY POWINNY BYĆ BRANE NA PODSTAWIE ŚREDNIEJ WSZYSKICH GŁOSÓW [BYNAJMNIEJ OPCJI EKO]
  • Art napisał(a):


    Na chwilę obecną mamy jeszcze sprawy do ogarnięcia dotyczące UF. Ankiety zmian konfiguracji mogą poczekać.Co z tego, że zrobię ankietę, jak wprowadzenie zmian zajmie kolejny miesiąc albo dwa...

    Jak tylko będzie wiadomo, że można ruszać ze zmianami, to dam znać.

    Spokojnie, nie ma pośpiechu.

    Mam nadzieje że wygra opcja pozostania przy x1, w końcu taką prędkość wybraliśmy rozpoczynając tutaj rozgrywkę.
    Fajnie jest grać na eko 1, tak nie za szybko. W sam raz dla ludzi którzy nie mają aż tyle czasu na grę.
    [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*
  • @morloc Dla ścisłości - gram na obu uni.

    Podczas rozbicia u1 (a może to było podczas u67?) na u68 i Nekkar jako uni docelowe wybrałem u68 ale w związku z tym że część moich kolegów przeszła na Nekkar postanowiłem tam również założyć konto i grać od 0.

    Dlatego też pasuje mi tutaj eko 1, nie muszę tak często się logować i zbierać z planet surowców każdego dnia.
    [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*
  • pytanie gdzie ta ANkieta ?
    ANKIETA trwa do końca roku
    a jak sie okazuje na dzień dzisiejszy na kontach które zalogowały sie w ostanim czasie takiej ankiety nie ma i żadnej informacji na końcie też nie ma więc drogi ART jak to wytłumaczysz?chciałem oddać głos ale jak sie okazuje nie mam takiej możliwości czyli standardowo uni NEKKAR ma zostać w szarej pupie? robicie wszystko aby to uni było mięsem armatnim?
    gdzie jest mozliwość oddania głosu w ankiecie KTÓREJ NIE MA na kontach które sie dopiero tera zalogwały?