ŻĄDAMY ankiety nt. prędkości na uni Nekkar!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kuleczka102 napisał(a):

    FILU napisał(a):

    ancymon napisał(a):

    Wara Wam mówię wszystkim od mojego sitka!!! :fgrin:
    Bo zdziele grabkami :fkiss: :juzpotobie:
    Ancyśka :) nie wyobrażam sobie ciebie widząc twój profil ( gdzieś tam ) byś była do tego zdolna :bicz1: jak tak to współczuję Rozrabiace :E @kuleczka102 ona jest taka :evil: czy taka :saint:
    Teofilu Czy ja mam Ci szpadlem poprawić?
    Jeny chłopcy jak Wy mnie teraz zaimponowaliście jak się tak typi szpadelkami Waszymi tłuczecie po łebkach :D
    Lepsze to niż walki w kiślu ;)


    @FILU kochany Ty mój kolego jeszcze raz powiedz do mnie Ancyśka to się sam przekonasz czy bliżej mi do :evil: czy :saint:
    I moje odlotowe zdjęcie na gdzieś tam tamtym profilu nie ma nic do rzeczy ;) ucisza czujnośc :P :fkiss:
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • Zanim przykozaczysz jeszcze raz to więc że udzielają się ci co grają na nekkar i gdzieś np mam ja że ty się wybeczysz że ktoś coś gdzieś tu i tam taka polityka idź pić lepiej i ogarniaj sąsiadów bo przyszedłeś a nawet nie wiesz kto pisze i czy gra na uni na którym wylądowałeś .
    Przyjdzie taki z Daimosa i wylewa swoje wywody .Dziękuję dowidzenia :D
  • SolitaryWolf napisał(a):

    Gdzie dwoch sie bije tam Wilku kozysta, Ancymonka idziemy pic :D

    Co do eko, zrobi art co chce, mam to gdzies i nwm po co tutaj ktos z 68 przychodzi i wylewa swoje wywody? Dziekuje dowidzenia :)
    dawaj Słodzik już buty mam na nogach....nawet te co miałam komuś nakopac nimi :fgrin:
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ancymon ().

  • strasznie to zabawne :)
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • @FILU tak chcieliśmy zostać przy klasyku, dlatego że my lubimy tę grę lecz po za tą grą mamy też rodziny, pracę tudzież inne rozrywki lub hobby, nie jestesmy już dzieciakami jak wtedy gdy po raz pierwszy zakładaliśmy konta, teraz młodzi lub nonlife lubia wszystko co szybkie, szybki seks, szubkie BMW M5, szybkie eko w Ogame a my jesteśmy juz dinozaurami... wiadoma sprawa że jak się zwiekszy eko to trzeba częściej zagladać, 7× częściej - to Uni68 wymusiła na nas te zmiany bo jeśli chcemy jeszcze w przyszłosci coś powalczyć to niestety ale jestesmy zmuszeni do zrezygnowania jednego z ostatnich takich serwerów, gdyż inaczej nas zjedzą Flociarze z Uni68 takze nie spinaj się tak ze coś nam mówiłeś ponad pół roku temu bo wybraliśmy wtedy tę prędkość świadomie i nikt nie płakał oprocz Ciebie i twojej agitacji - jak już kiedyś napisałem to co się Tobie podoba nie musi podobać się innym po to jest demokracja a u Ciebie jest tak że jak ktoś ma odmienne zdanie niż Ty to najlepiej go zbruzgać z błotem...

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • Grałem na speed eco x4, x7 i x1, nie zauważyłem aby zwiększone eco wymagało zaglądania 7 razy częściej. Wystarczy zwozić surke raz dziennie (w późniejszym etapie gry nawet raz na 2 dni), bo czy masz eco x1 czy x7 nikomu nie chce się latać po dobowe wydobycie z planety. Jedyną odczuwalną zmianą jest jest czas zbierania i czas budowania/badania (np. 4 lata na zbadanie 24 poziomu astro przy speed x1 brzmi kuriozalnie).
  • jestem za podniesieniem eco na x7, bo aktualnie grając na nowym uni Europa przy takiej konfiguracji jest to cos co nie zrobi krzywdy ekowcom, a ogromnie może pomóc flociarzom
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Zanzaf napisał(a):

    Grałem na speed eco x4, x7 i x1, nie zauważyłem aby zwiększone eco wymagało zaglądania 7 razy częściej. Wystarczy zwozić surke raz dziennie (w późniejszym etapie gry nawet raz na 2 dni), bo czy masz eco x1 czy x7 nikomu nie chce się latać po dobowe wydobycie z planety. Jedyną odczuwalną zmianą jest jest czas zbierania i czas budowania/badania (np. 4 lata na zbadanie 24 poziomu astro przy speed x1 brzmi kuriozalnie).
    tak graleś tak jak inni grajkowie na nowych serwerach a rożnych kombinacjach, którzy grają góra rok i robią przerwę czasami nawet kilkuletnią i wracają z wielkim zapalem lecz to niestety tylko słomiany zapał i znowu kończą a my gramy od kilku lat a niektorzy nawet ponad dekadę i nikt z nas zaczynajac nie myślał o astro bo go po prostu wtedy nie było a jak wprowadzili to nikt nawet nie marzył o 12 planecie :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    Zanzaf napisał(a):

    Grałem na speed eco x4, x7 i x1, nie zauważyłem aby zwiększone eco wymagało zaglądania 7 razy częściej. Wystarczy zwozić surke raz dziennie (w późniejszym etapie gry nawet raz na 2 dni), bo czy masz eco x1 czy x7 nikomu nie chce się latać po dobowe wydobycie z planety. Jedyną odczuwalną zmianą jest jest czas zbierania i czas budowania/badania (np. 4 lata na zbadanie 24 poziomu astro przy speed x1 brzmi kuriozalnie).
    tak graleś tak jak inni grajkowie na nowych serwerach a rożnych kombinacjach, którzy grają góra rok i robią przerwę czasami nawet kilkuletnią i wracają z wielkim zapalem lecz to niestety tylko słomiany zapał i znowu kończą a my gramy od kilku lat a niektorzy nawet ponad dekadę i nikt z nas zaczynajac nie myślał o astro bo go po prostu wtedy nie było a jak wprowadzili to nikt nawet nie marzył o 12 planecie :)
    i pancerników nie było jak zaczynałem :D
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    Zanzaf napisał(a):

    Grałem na speed eco x4, x7 i x1, nie zauważyłem aby zwiększone eco wymagało zaglądania 7 razy częściej. Wystarczy zwozić surke raz dziennie (w późniejszym etapie gry nawet raz na 2 dni), bo czy masz eco x1 czy x7 nikomu nie chce się latać po dobowe wydobycie z planety. Jedyną odczuwalną zmianą jest jest czas zbierania i czas budowania/badania (np. 4 lata na zbadanie 24 poziomu astro przy speed x1 brzmi kuriozalnie).
    tak graleś tak jak inni grajkowie na nowych serwerach a rożnych kombinacjach, którzy grają góra rok i robią przerwę czasami nawet kilkuletnią i wracają z wielkim zapalem lecz to niestety tylko słomiany zapał i znowu kończą a my gramy od kilku lat a niektorzy nawet ponad dekadę i nikt z nas zaczynajac nie myślał o astro bo go po prostu wtedy nie było a jak wprowadzili to nikt nawet nie marzył o 12 planecie :)
    Grałem 8 lat na uni 4 prawie od początku istnienia gry i wtedy też przyjmowałem zmiany jakie wprowadzali w grze jak choćby antymaterie, ACS czy pancerniki. Natomiast obecnie gram prawie 4 lata na Deimos/Nekkar i tu zaczynałem z eco x4, później w wyniku ankiety zmieniliśmy na x7, a teraz świadomie wybrałem Nekkara x1 z chęcią zmiany parametrów tego uni. Więc nie jestem jakimś tam grajkiem co po roku kończy grę. Nawet jeśli zostałby speed x1 będę dalej grał, dostosowując się do obecnego stanu.
  • Mózg sobie powiększ x7. Od razu niech powiększą x550 wydobycie naszym dupowłazom uni 68
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Cicho Sza napisał(a):

    Art - ja w przeciwieństwie do poprzedników grzecznie poproszę o jak najszybszą ankietę na temat zwiększenia prędkości eco :P
    Bo mam wrażenie ze na unii pojawiła się jakaś Psychoza :D :D :D :D :D
    Zwiększą prędkosć eko to Psychoza Cię szybciej dopadnie :P
    Weź na luz. Spokojnie odbieraj fsy, nie zostawiaj za dużo na planetach to Psychoza Ci nie zagrozi XD
  • Moczar napisał(a):

    Cicho Sza napisał(a):

    Art - ja w przeciwieństwie do poprzedników grzecznie poproszę o jak najszybszą ankietę na temat zwiększenia prędkości eco :P
    Bo mam wrażenie ze na unii pojawiła się jakaś Psychoza :D :D :D :D :D
    Zwiększą prędkosć eko to Psychoza Cię szybciej dopadnie :P Weź na luz. Spokojnie odbieraj fsy, nie zostawiaj za dużo na planetach to Psychoza Ci nie zagrozi XD
    Jak zwiększą prędkość eco to będzie tyle dexu że zamiast floty całe planety polecą na fsy:P
  • Qnick napisał(a):

    Nowe Uni już powstaje, a porządki po UF jeszcze nie zrobione...
    @Art Czy przewidujesz ankietę na Nekkar?
    Na chwilę obecną mamy jeszcze sprawy do ogarnięcia dotyczące UF. Ankiety zmian konfiguracji mogą poczekać.
    Co z tego, że zrobię ankietę, jak wprowadzenie zmian zajmie kolejny miesiąc albo dwa...

    Jak tylko będzie wiadomo, że można ruszać ze zmianami, to dam znać.