Puk puk nowa EUROPO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • piiekarz napisał(a):

    Witam serdecznie drogą społeczność graczy! Jak ostatnim razem odpalałem OGame, to jeszcze mama robiła mi kanapki do szkoły. Czas poleciał niesamowicie szybko, a ostatnio odnalazłem się na najnowszym universum (w tydzień po otwarciu). Zastanawiam się, czy znajdzie się jakiś sojusz, który przygarnie mnie do siebie i ochroni przed bandytami (bo tak się to teraz nazywa), którzy czyhają na moją flotkę. Jakby ktoś był zainteresowany tym, co mam do zaoferowania, to proszę pytania kierować drogą prywatną. Nicku z gry nie udostępniam, bo jednemu już powiedziałem, że jestem nowy i dopiero się uczę, to następnego poranka mnie wyzerował - ot, honorowe podejście! Pozdrawiam i powodzenia! :)
    Dawaj do GROM ;-)

    A na jakich uniach grałeś?
    Co cię nie zezłomuje to cię udziwni.

    ~Joker
  • Witam wszystkich. Trochę się tu pozmieniało, może mnie wprowadzicie? Nowych jednostek nie widzę:/ Doszedł nowy budynek, wygląda bajerancko, jest sens? Była też kasacją kont na forum? Coś jeszcze się zmieniło przez ostatnie kilka lat? Może nowe sposoby załapania bana? Nowy algorytm na ekspedycje, zakaz atakowania nocą czy coś takiego?:p
    Jest też ban na sojusze eko czy po prostu wyszły to z mody?