Ankieta w sprawie prędkości eko

• ciap wrote:

Art pisał że ankiety dopiero po fuzji a ona jeszcze trwa. :)
    Po fuzji miała być ankieta o bash, ale o eko mowy nie było :) Osobiście jestem za minimum x7, ale nie pogardzę ugame lowym spidem :) może x9 XD
    x7 to wzrost wydobycia o ~17%, niby mało ale w skali tygodnia to u mnie ~170kk surowca w sumie :p

Ps. Wiadomość zawiera zabronione słowa: ugame.lowym .... na boga, czemu?! :o
  • Neferet wrote:

Jak robiliśmy ankiete o zmiany (ta przed UF) to padło stwierdzenie, że nie ma sensu podnosić eko o jedno oczko.
    Tak, dlatego teraz wyglądamy na tle innych speed uni jak....Sami wiecie ;)

Po UF konieczna jest ankieta odnośnie basha jak i prędkości eko :)

Uni 21

Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

• Rising wrote:

Neferet wrote:

Jak robiliśmy ankiete o zmiany (ta przed UF) to padło stwierdzenie, że nie ma sensu podnosić eko o jedno oczko.
    Tak, dlatego teraz wyglądamy na tle innych speed uni jak....Sami wiecie ;)
    Po UF konieczna jest ankieta odnośnie basha jak i prędkości eko :)

@Rising, teraz piszesz o ankiecie w sprawie bash?

No to jestem mega zdziwiony , ponieważ przed UF w ogóle Ci nie przeszkadzał brak basha.
    Dumnie wklejałeś ST z wieloma wlotami do farmiającymi, czego się obawiasz teraz?
    A raczej kogo? :cisza:

Neferet wrote:

Ale teraz są połączone Universa , i po zakończeniu wypadałoby aby zdecydowali wszyscy co Tu będą grać /grają,
    a nie gracze Uni Virgo sprzed UF

Tak tylko pozdrawiam :D
  • @Profesorek nie rozumiem tej złośliwości. Tą wiadomość mogła równie dobrze napisać Ruda czy ktokolwiek inny z teamu. Napisałam tylko stanowisko Arta przed fuzją. I wcale nie neguje zasadności tej ankiety. Nigdzie nie napisałam "nie podnosić eko!".
    To czy gram czy nie to moja prywatna sprawa. Ja niestety nie mam urlopu, żeby siedzieć 24/7 i skanować ;) Wiem, że nie upilnuje to nie gram - proste ;>

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa
    Seek and Destroy

• Neferet wrote:

@Profesorek nie rozumiem tej złośliwości. Tą wiadomość mogła równie dobrze napisać Ruda czy ktokolwiek inny z teamu. Napisałam tylko stanowisko Arta przed fuzją. I wcale nie neguje zasadności tej ankiety. Nigdzie nie napisałam "nie podnosić eko!".
    To czy gram czy nie to moja prywatna sprawa. Ja niestety nie mam urlopu, żeby siedzieć 24/7 i skanować ;) Wiem, że nie upilnuje to nie gram - proste ;>

Broń boże , żadne złośliwości.
    Jak widzisz polubiłem post który napisałaś @Neferet czyli zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
    Gdyż takie stwierdzenie padło.

Nie tyczy się to Twojego grania, a grania wszystkich graczy, którzy przybyli na Virgo po UF :)

Zbyt osobiście to odbierasz :)

Także, się zgadzam z tym że ankietę należy na spokojnie zrobić po fuzji.

Pozdrawiam i wracaj do gry ;>
  • @Profesorek

Przed uf to nie gracze virgo zadecydowali o tym żeby zostawić eko na tym samym poziomie.
    Większość osób, które wypowiadały się w temacie odnośnie zmian konfiguracji chciała podniesienia ekonomii.
    Zostawienie eko x6 to była decyzja tylko i wyłącznie Arta bo jego zdaniem nie miało to sensu.

Teraz pewnie też uzna, że podnosić eko o 1 oczko nie ma sensu. Niech lepiej da eko x8 albo i x9 :)
  • Profesorek wrote:

Rising wrote:

Neferet wrote:

Tak, dlatego teraz wyglądamy na tle innych speed uni jak....Sami wiecie ;) Po UF konieczna jest ankieta odnośnie basha jak i prędkości eko :)
    @Rising, teraz piszesz o ankiecie w sprawie bash?

No to jestem mega zdziwiony , ponieważ przed UF w ogóle Ci nie przeszkadzał brak basha.
    Dumnie wklejałeś ST z wieloma wlotami do farmiającymi, czego się obawiasz teraz?
    A raczej kogo? :cisza:

Neferet wrote:

Ale teraz są połączone Universa , i po zakończeniu wypadałoby aby zdecydowali wszyscy co Tu będą grać /grają,
    a nie gracze Uni Virgo sprzed UF

Tak tylko pozdrawiam :D

Pisałem Ci kiedyś w grze, że nie lubię zadawania głupich pytań. Jakbyś po tylu latach gry w końcu nauczył się używać sima to wiedziałbyś kogo mogę się obawiać, znasz skład mojej floty, żadna to tajemnica. Natomiast bash ma uchronić takich słabych graczy jak chociażby Longer (jakieś top500 po złomie), któremu sam zdjąłeś kulkę, nie wiem czy zmieściłbyś się w 6 falach czy nie, ale na pewno łatwiej "na pewniaka" puścić na taki mały moon do gracza, który nie ma jak się bronić 12 fal niż 6 ;)

A jeśli myślisz, że bash miałby pomóc w jakimkolwiek stopniu mnie, czy innym większym flotom na uni, to widzę, że nie mamy o czym rozmawiać nawet, bo jeszcze niewiele wiesz na temat tej gry :roll:

Pozdrawiam, Rising

Uni 21

Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

• Luther wrote:

Myśle że nie ma sensu tego zmieniać
    A ja mysle ze jest sens to zmienic :) Luther grajac kontem z virgo przed zlomami sam bylbys chocby za wprowadzeniem basha. Dlaczego - wydaje mi sie sie tego nie trzeba wyjasniac bo Rising zrobil to dobrze. Eko jak dla mnie moze i nie musi byc podniesione
    LET.
    ME.
    DIE.
  • Nie nie byłbym za wprowadzniem Basha chodzby ze wględu na moonkill.Zawsze wysyłąłem minimum po 12 fal jezeli byłem pewny ze to własciwy moon,a sama dobrze wiesz ze 6 fal nie kiedy nie przynosiło efektów...więc moim zdaniem brak Basha jest bardzo dobre i nie trzeba tego zmieniać
  • Jak już pisałam przed fuzją, nigdy nie zaczęłabym gry na uni bez zasady basha, a teraz muszę grać na takim bo narzucone mi uni docelowe miało takie parametry. Ankieta jest jak najbardziej potrzebna, to gracze w demokratyczny sposób powinni wybrać na jakich ustawieniach chcą grać. A co do prędkości eko to jest mi to bez różnicy czy będzie 6 czy 7, aczkolwiek skoro wszystkie serwery mają teraz x7 a prawdopodobnie za jakieś 2 lata czeka nas kolejna fuzja to nie rozumiem czemu tu miałoby pozostać x6. Virgo i tak kiedyś pod młotek Quantum trafi.
  • SzczurekApst wrote:

Dobra ankieta w sprawie basha już jest a co z prędkośćią eko ?
    Jeśli tylko będzie wiadomo, że można zgłaszać zmiany w konfiguracjach Universów (po zakończeniu wszystkiego związanego z fuzją), będziemy dyskutować nad zmianą parametrów Uni.

Bash jest zmianą stricte regulaminową nie wpływającą na konfigurację.