Mili, ARO & wojtekreal [3 X] vs. Yes Man [P N] ~ 695271.74%

 • Uni 68

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Wielkie Gratulacje dla atakujących :) Obserwacja i jeszcze raz obserwacja...Nie ma ludzi nie do zezłomowania. Szkoda, że trafiło na naszego najaktywniejszego lotnika z największą flotą bo jakby nie patrzeć spory to cios obrazkowy. Mam nadzieję, że odbudowa będzie.
  Trzeba się tylko cieszyć, że jest się członkiem społeczności potrafiącej co nieco w tej grze i choć po niewłaściwej stronie to takie starcia ogląda się na forum z przyjemnością. Mili jak tak będziecie skutecznie grać z urlopu to możecie na nim być cały rok a i tak kolejny cel osiągnięty kiedy tylko pozwolił na to czas :D
  Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
 • @Bigot to w formie żartu było jak już wspomniałem prędzej ;) Wiadomo że gra schodzi na dalszy plan za rodziną :) cieszy mnie Twoje zdrowe podejście do gry :)

  @Calipso

  Tak czytam i dalej nie widzę tego obiecanego wyjaśnienia że "to starcie było nie możliwe do zrealizowania"

  Jedyne co widzę to wyrzuty że brał w tym udział Aro i pretensje że YM stracił flotę... rozumiem jakiś związek emocjonalny z grą, graczami,sojuszem ale do czego zmierzasz? :)

  Btw za co Aro ma dostać teraz bana? Flotę zbudował już dawno temu i teraz zagrał jak była okazja i tyle... czy będzie schodził z u raz w roku na akcję czy raz na dwa lata to co tu jest nie zgodnego z regulaminem? :D


  "3Xy rozpoczeli uni68 i je zakonczyli. Siali, orali i zbierali. Wywyzszali i ponizali. I tak sie skonczyl poranek i dzien ósmy"
  Możemy to wstawić na str sojuszu? :E

  A jak nie rozumiesz że i bez Aro dało by radę to poproś w sojuszu o skany pozostałych topowych flot, np Obsa czy Wilka zrób symulacje i zobacz że dało by radę :)

  ARO gratulacje fejmu i sławy :E

  Wojtek gratulacje skilla w grze z urlopu :E

  Mili Ty się jeszcze musisz nauczyć bo skilla nie masz :E

  Przetapiajcie spokojnie

  YM - myślę że Cię jeszcze tu zobaczymy jak robisz kolejne ST bo sporo Ci z doku zostało ;)

  Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


  :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


  Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
  Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28
  + 1 MEGA ST Zrobione z malizny
 • Cóż za rajd "EMERYTOW" ale co to za EMERYCI !!!

  "Umarł Król Niech żyje Król"

  Mili to nie ksywa to stan Umysłu, dziękuję Tobie i Wojtkowi, to Wasze zwycięstwo !!


  @Yes Men,
  Odbudowy z pełnym Szacunkiem bo TOP z TOPów w Tobie drzemie !
  ARO
  u68 --> TOP 1, flota Top 2, eko Top 57, bad Top 17
  u50 --> top 3, eko Top 1 --> OFF
  Top Solo: 15028,28%; 29857,94%; 30825,77%
  Top ACS: 27416,96 %  ARO never DIE

  Highway to HELL
 • Takie st aż wstyd się nie wpisać.
  Gratulacje agresorom. Takie bum może trochę rozrusza to uni .
  Jak widać każdego da się spakować.
  Obrońcy odbudowy.
  Uni 41 - OFF
  Uni 45 - OFF


  Uni 48 - ON Top 1 Było

  Sojusze DooM, n00bs,

  jest Uni 68 top - daleko w tyle
  :] ale ciekawie

  Kończysz grę usuń konto !!! oszustów grających na kilku kontach będzie mniej.

 • @69DemoN69 Dlaczego nie zacytowales calosc tego co napisalem?: "Ciekawe kto tą akcje niby przeprowadzil? Bez lamania zasad gry to starcie bylo by niemozliwe."
  Wiesz, po prostu interesuje mnie z jakich kont, kiedy i jakie byly prowadzone obserwacje, skoro wszystkie atakujace konta siedzialy na urlopie, a to nie byl bfs, czy lot na flote DTkow. Moze innych tez to interesuje. A tak z mojej strony bez opisu akcji, nie ma gratulacji . Pokazujecie tylko brak szacunku dla tego, ktory stracil flote i dla wiekszosci tych, ktorzy to czytaja. Wlasciwie nie wiadomo czego tu gratulowac, skoro wszyscy wiedza jak powstala mega flota ARO, a niektorzy jeszcze wiedza jakie floty przetopiono na te potrzeby, zeby od konca tylko flote bryka wymienic. Cud, ze wilku ma na czym latac, bo flota t0 tez mogla tam przetopiona i faktycznie "leciec" dzisiaj nad ranem :D .

  Czemu sluzy pisanie, ze mogl poleciec wilku czy obserwator, kiedy oni nie polecieli? Za to kolejny raz polecial ARO. Widocznie bez niego nikt by nie polecial.

  start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
 • Calipso im mniej ktoś wie o akcji i kto prowadził i ilu prowadziło obserwację i jak ? To się nazywa przewaga w następnym ST nikt nie wyłoży szczegółów by następni się już mieli przygotować a będą następni. Co do skanów a ile skanów idzie z kont PN lub ATM gdzie konta to Eco co mają przylecieć kopalniami :D skanuje się podrzuca się skany gdzie trzeba -> notesik ->i rutyna gubi gracza .
  Nie drąż tematu gdzie rąbek tajemnicy i zaskoczenia musi być .
  To jest ST na miano STARĆ TYTANÓW z potężnym skillem i top 1 ACS więc wpisujmy graty lub przemilczmy syf prowadzący do gownoburzy za piękne jest to starcie
 • @Calipso jak z dzieckiem :) jeszcze nie dawno wstawiane ST z dopiskiem że całe PN uczy Cię latać a dzisiaj wszechwiedzący :)

  Ogółem to ja obserwowałem, ja wyliczałem dałem cynka do Aro na którą ma ustawić wlot i tyle w temacie :)

  Jak nie wiesz kto i ile dni był online bez urlopu to po co głupoty tu wypisujesz i zaśmiecasz temat bredniami? Możesz napisać od kiedy cała trójka jest bez urlopów? :)

  Dalej czekam na to uzasadnienie oskarżeń o łamanie zasad.

  A dla czego Aro? może dlatego że poleciało 3X a nie 3X i Boss/Misie? Tak samo jak by ST było PN a nie PN + Komornic/Coma? łapiesz ocb? czy daej jakieś puste teorie spiskowe otoczone żalem po stracie floty YM?

  Ja tu nie widzę żadnego braku szacunku, Wy opisujecie każde ST? Jakiś obowiązek jest? z resztą sam Bigot napisał ze to BFS w DiD więc o co teraz chodzi? Nagle się z BFS zrobiła jednak akcja? Myślę że YM Wam napisał co nie co w soju i wyjaśnił :)

  Innych może interesować ale to jest jak z "pytać możesz wiedzieć nie musisz" proste...

  Jak masz jakieś dowody idź do GO i skończ lamentować i płakać bo to już się robi słabe i nudne... Najlepiej napisz tiketa żeby zwrócili YM flotę bo Aro poleciał ;D Jak jest coś nie tak w tym starciu to Robert sam będzie pewnie uzasadniał jak ochłonie po stracie a Ty strugasz wszechwiedzącą osobę w tym st... :quasi:

  Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


  :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


  Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
  Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28
  + 1 MEGA ST Zrobione z malizny
 • 69DemoN69 wrote:


  Jak nie wiesz kto i ile dni był online bez urlopu to po co głupoty tu wypisujesz i zaśmiecasz temat bredniami? Możesz napisać od kiedy cała trójka jest bez urlopów? :)
  Ja mogę ale czy to coś zmieni ^^ , mogę wymienić jeszcze Wilka i Grafa

  69DemoN69 wrote:  A dla czego Aro? może dlatego że poleciało 3X a nie 3X i Boss/Misie? Tak samo jak by ST było PN a nie PN + Komornic/Coma? łapiesz ocb? czy daej jakieś puste teorie spiskowe otoczone żalem po stracie floty YM?


  Nie ma takich układów PN + coś tam, ja poleciałem z Comą bo znam Rolka z 15, reszta to potrzeby S&D

  69DemoN69 wrote:


  Ogółem to ja obserwowałem, ja wyliczałem dałem cynka do Aro na którą ma ustawić wlot i tyle w temacie :)

  Wątpie

  69DemoN69 wrote:


  Ja tu nie widzę żadnego braku szacunku, Wy opisujecie każde ST? Jakiś obowiązek jest? z resztą sam Bigot napisał ze to BFS w DiD więc o co teraz chodzi? Nagle się z BFS zrobiła jednak akcja? Myślę że YM Wam napisał co nie co w soju i wyjaśnił :)
  Taki fs to jak bfs Dodam tylko, że napisałem to na forum nie w dziale ST.Proszę mnie do tego nie mieszać

  69DemoN69 wrote:

  Myślę że YM Wam napisał co nie co w soju i wyjaśnił :)
  Yesa dopadł real pracuje, wypracowanie napisze później  Naprawdę chłopaki dajcie już spokój to tylko gra, a psujecie to ładne rw. Prawda jest taka że juz 1/3 floty odbudowana :P Gratki
 • Nie będę Gratulował bo st na sojuszniku :)

  Powiem tak od siebie ,bez złości do atakujących ani obrońcy:
  -Samo starcie jest ładne, fajnie się na to patrzy ( Ilość flot powala )

  -Lipa bo nie ma żadnego opisu (zacięła się płyta gramofonowa ) - zapraszam na nauki opowieści do starć

  -Jak dla mnie to żadna finezja ani kunszt lub skill (zejść z urlopu i trach podane na tacy)
  -Brawo dla tego kto to zorganizował (bo ktoś musiał )
  -PN to nie tylko sam YesMan
  -Nie podajemy się gramy dalej
  -Czy wielki powrót z wielkim hukiem (raczej od urlopu do urlopu )


  To jest tylko gra ,więc myślę że wszelkie złości do atakujących czy też pokonanych zostawmy dla siebie i podchodźmy do tej gry jak gracze nie jak by ta gra miała być naszym sensem życia i istnienia , złom ma dwie strony medalu , niektórych uwalnia od nałogu a niektórych jeszcze bardziej motywuje , ja osobiście powiem że YesMan ma teraz nowy cel :odbudować się i w jakiś sposób odgryźć się(Jego decyzja) tak mocno aby został ślad zębów na tym uni tak jak zrobili to dzisiaj panowie z 3x .

  Padła największa flota PNu ,szkoda bo przewrócił się drugi filar ale fundamenty i reszta się trzyma wystarczy go tylko naprawić .  Sojusz PN

  Best solo - 23658,2% :tratata:
  Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

  Łącznie Solo - 102902,24 %
  Łącznie ACS - 394609,6%


  The post was edited 1 time, last by -hamer- ().

 • No Panowie wielkie Gratulacje, Mili, Wojtek i Aro. Cóż tutaj pisać rano poczułem już ten wstrząs aż do pracy nie chciało się iść;P Flota zdjęta powala. Ale nie ma co płakać YM pewnie niedługo da o sobie znać :) Zysk nie ma co komentować bo jest kosmiczny.
 • FILU wrote:

  -hamer- wrote:

  Padła największa flota PNu ,szkoda bo przewrócił się jeden filar ale fundamenty i reszta się trzyma wystarczy go tylko naprawić .  Bez żartów i zamiatania porażek pod stół a wprost powiedzmy o skillu to chyba drugi filar padł w PN i znów ten MILI :D .

  board.pl.ogame.gameforge.com/i…ighlight=Mili#post8320516
  No to się właśnie przekręciłem czytając ze Maciek to filar flotowy PN :P no nie moge teraz nie zasnę :)
  WoW oddaj Dydka !

  I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
  "Van the Kamikadze"
  "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
 • Jeden z trzech moich idoli w tej grze,kończy swoją przygodę.
  Smutne to chwile,ale nie zapominamy o historii OGame, jaką niewątpliwie tutaj stworzyłeś.
  Twoje STarcia,to nie tylko bfsy,ale także spektakularne i wyjątkowe RW.
  Godna pozazdroszczenia jest Twoja karta w tej grze.
  Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej narzeczonej.
  Może do zobaczenia,gdzieś,kiedyś... ;)
  "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
 • Genialne rw, genialny %, genialne floty biorące udział w starciu, oglądać takie rw to sama przyjemność.

  Co do płaczków to mam z was mega polew - ilu z was byłoby wstanie zaryzykować i ruszyć flotę na tak zacnego gracza - fakty są niezaprzeczalne, organizacja i wykonanie doskonałe czego wynikiem jest rw na prawie 700k% sick!
  Postawa Yesmana godna naśladowania dla niejednego

  Gratulacje dla sojuszników, tym rw udowodniliście, że z [3 X] nadal trzeba się liczyć mimo ostatnio mniejszej aktywności, co do obrońcy Yes mana powodzenia w realu ziom - będzie mi brakowało twoich skanów - trzeba było się zawsze liczyć z Tobą przy lotach.

  Pozdrawiam
  u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
  u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
  u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

  "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
 • Gratuluję pięknego ACSa, procent i zysk imponujący i nic tego nie zmieni, każdy chciałby być na miejscu agresorów.

  Yes - Ty wiesz, wszystko napisałam już w sojuszu, decyzję szanuję i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w życiu!
  Gdyby jednak - to też wiesz ;).
  Tak czy owak trzeba to opić na żywo :).


  ps. gracze pewnego sojuszu uważają chyba że wraz ze złomem Yesa padł cały PN - tylu skanów od rana nie miałam chyba przez całe uf :D.
  No niestety karawan jedzie dalej ;).
 • ale starcie ! potezny procent i floty . gratulacje dla agresorow za odwage ruszenia na niewatpliwie jednego z najlepszych graczy Polskiego Ogame i gratulacje dla YM za zdrowe podejscie do sytuacji .

  YM z tego miejsca troche prywaty z racji wymienionynch pw - wiedzielismy ze og to gra bledów i na kazdego przyjdzie pora , real wazniejszy i fajny , wiem co mowie :D potencjal w koncie masz wiec nie kasuj , z Twoim skillem jeszcze nie jednego obijesz dla frajdy po UF . Wszystkiego dobrego i zaproszenie do 28-400 aktualne 8-)
  „Panie Boże spraw abym nie musiał pić ciepłej.”
 • dostałem telegram w zaświaty "yesman na pz" :D
  musiałem sobie hasło przypomnieć na forum bo tak dawno tu nie zaglądałem :E bo aż nie wypada się wpisać pod takim RW...
  Wielkie gratulacje Panowie! czytalem kilka postów osób co się już tu wpisały i chyba dalej niektórzy mają ból pewniej części ciała :D ale taka gra...i teraz liczy się efekt- to piękne RW!
  zysk powala...macie co topic niby jest uf to pewnie znajdziecie nowe cele i będą nowe st :)
  go go go 3X :D
  P N miało ambicje by coś tam zrobić na naszym uni...Ale tylko dało na sobie zrobić dwa piękne acsy :)
  pozdrawiam
  TOUGH GUYS DON'T DANCE

  SOLO : 42087,3%

  ACS : 88597,91%
 • To i ja sie wpisze z gratulacjami.
  Procent powala i prawdopodebnie dlugo nie zostanie pobity.
  Zysk.... totalna miazga.
  Podwójne gratulacje za odwagę bo dexu poszlo napewno baaardzo dużo a gdyby obronca sie zalogowal to byla by niezla lipa.
  Niestety Ogame to gra błędów i tak pewnie bylo tym razem także Bszo i powodzenia w realu.
 • Yes Man szacun za tyle lat gry, setki ST i postawę. Graliśmy przeciwko sobie i ze sobą - zawsze było ciekawie. Powodzenia w realu i na nowej drodze życia oraz wytrwania w postanowieniu!!

  Atakierom gratulacje za mobilizację, wstrzelenie się w ten właściwą noc i sprawne wykonanie ataku oraz mega % i zysk.

  TYLE MEGO!

  M
 • wojtekreal2 wrote:

  Nie chce mi się już szukać na forum ale Bigot to chyba Ty mnie zmobilizowałeś do zdjęcia urlopu i namówienia do tego samego Miliego... Mogę teraz podziękować 8-)
  Ja a czymże zawiniłem, niezasłużyliście na tytuł najlepszego gracza i tyle, jestem tam gdzie zawsze, od u67 nie wrzucilem urlopu tylko błagam nie lataj mi po planetach. Zawsze piszę co myślę, robiłem tak wszędzie gdzie grałem i się nic nie zmieniło i nawet jak mnie zezłomujecie to wypowiem swoje zdanie. A może będę miał powód do skończenia z ogame. ;)  Szkoda YM że kończysz, myślałem że Cię odbudujemy. Mam nadzieje że jednak zmienisz zdanie.
  14 lat gry piękna sprawa. Pamiętaj nie daj sie żonie całkowicie zdominować :D

  The post was edited 1 time, last by Bigot ().

 • Gratulacje dla ekipy złomującej, procent jak i zysk powala

  Yes ... moje zdanie znasz,
  Tworzyłeś historię ogame, zapisałeś się na wielu jej kartach.
  Sam najlepiej wiesz, kiedy ze sceny zejść
  Pamiętaj o nas PN - to nie cyferki, to my
  Dla mnie zawsze będziesz Architektem

  Powodzenia
 • Ciężko cokolwiek napisać do tego ST.. pamiętam fascynacje ST' kami po 40.000% - 60.000% ..... ale to to przebija wszystko... patrząc na te floty które w tym starciu uczestniczyły.. to ja sie zastanawiam na co mi 2mln mięsa w obronie.. ...........

  :) Yes Men... mieliśmy ze sobą do czynienia chodź nawet ty o tym pewnie nie wiesz.. nigdy nie miałem urazy .. gra jest grą.. :) a ty jesteś jej Leaderem
  jak mawia Robert Kiyosaki: "nie zmarnuj błędu, naucz się z niego"
  i Pamiętaj . Porażka jest jedynie szansą aby zacząć to jeszcze raz, mądrzej ....
  Mój autorski portal poświęcony tematyce kosmicznych zdarzeń. Kosmos bez granic. UFO - bez tajemnic.
  wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu