Mili, ARO & wojtekreal [3 X] vs. Yes Man [P N] ~ 695271.74%

  • Uni 68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mili, ARO & wojtekreal [3 X] vs. Yes Man [P N] ~ 695271.74%

    Cóż mogę powiedzieć, zaczęliśmy obecne UF ściągając największą flotę P N. Teraz kończymy tą fazę ściągając kolejną największą flotę w P N.
    Uni jak widać się zmieniło, odeszło wielu dobrych graczy. Czy dobrze? Każdy niech oceni według siebie. Gdyby nie te zmiany to RW byłoby pewnie już dużo wcześniej - osobiście chyba z rok się zbierałem żeby w końcu się zebrać.

    Yes Manowi odbudowy, dok pomógł już wstać lekko na nogi + pożyczone 130/180k recków metalu. Pewnie nie długo zobaczymy go w kolejnym ST ;)

    Ze swojej strony chciałem podziękować Włosiowi ^^ i Wojtkowi, że mnie zmobilizował na te 2-3 dni.

    Aro chciał pozdrowić Koparkę i sojusz, natomiast Wojtek także sojusz i wszystkich znajomych.


    Dnia 23-10-2018 05:49:15 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Bombowiec 3.826
    Niszczyciel 38.619
    Okręt wojenny 100.000
    Pancernik 300.002
    Krążownik 560.000
    Lekki myśliwiec 2.492.311
    Ciężki myśliwiec 38.083
    _________________________________________

    Agresor ARO [3 X]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 203.073
    Okręt wojenny 26.029
    Pancernik 998.783
    Krążownik 1.150.000
    Lekki myśliwiec 10.078.843
    Ciężki myśliwiec 125.856
    _________________________________________

    Agresor wojtekreal [3 X]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 91.650
    Okręt wojenny 99.200
    Pancernik 278.468
    Krążownik 906.418
    Lekki myśliwiec 4.538.410
    _________________________________________

    Obrońca Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.052.001
    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 10.000.000
    Ciężki myśliwiec 200.000
    Krążownik 1.000.000
    Okręt wojenny 200.000
    Statek kolonizacyjny 37
    Recykler 1.615.925
    Bombowiec 500
    Niszczyciel 100.000
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 274.667
    Wyrzutnia rakiet 4.500
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Ciężkie działo laserowe 300
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Bombowiec 3.824 ( -2 )
    Niszczyciel 38.610 ( -9 )
    Okręt wojenny 99.053 ( -947 )
    Pancernik 299.606 ( -396 )
    Krążownik 529.345 ( -30.655 )
    Lekki myśliwiec 1.455.036 ( -1.037.275 )
    Ciężki myśliwiec 28.037 ( -10.046 )
    _________________________________________

    Agresor ARO [3 X]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 203.022 ( -51 )
    Okręt wojenny 25.875 ( -154 )
    Pancernik 997.867 ( -916 )
    Krążownik 1.091.632 ( -58.368 )
    Lekki myśliwiec 5.928.508 ( -4.150.335 )
    Ciężki myśliwiec 93.223 ( -32.633 )
    _________________________________________

    Agresor wojtekreal [3 X]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 91.636 ( -14 )
    Okręt wojenny 98.806 ( -394 )
    Pancernik 278.215 ( -253 )
    Krążownik 862.105 ( -44.313 )
    Lekki myśliwiec 2.684.666 ( -1.853.744 )
    _________________________________________

    Obrońca Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.612.800.754 Metalu, 291.320.948 Kryształu i 457.958.825 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 32.691.105.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 152.301.261.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 46.777.703.600 metalu i 22.749.470.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.362.080.527 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 24.224.883.354
    Kryształ: 14.806.593.948
    Deuter: 166.671.825
    agresor zyskał łącznie 39.198.149.127 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -94.403.748.754
    Kryształ: -48.931.908.948
    Deuter: -11.327.683.825
    obrońca stracił łącznie 154.663.341.527 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


    ps. jestem leniwy - bilans sobie policzcie sami ;)


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

  • Graty, trzeba przyznać ze akcja bardzo fajnie zorganizowana, na pewno poprzedzona obserwacją, mimo "dzielących" nasz stron trzeba złożyć szacunek za zebranie się do akcji i wykorzystanie małej nie uwagi.

    Z Yes Manem (dla mnie po wieki Robo) gram od u21, zawsze był mega pozytywny i energiczny oraz widać było ze gra sprawia mu frajdę dlatego ten złom boli jeszcze bardziej.


    ps. Zysk jest kosmiczny nawet dzieląc go na 3 pozazdrościć.
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Mili i Aro dzięki za te kilka ostatnich dni. Normalnie aż łezka się w oku zakręciła i przypomniały się stare dobre czasy.
    "Umarł Król Niech żyje Król"

    Rw dedykowane dla wszystkich sojuszników i znajomych poznanych na przestrzeni tych kilku lat swojej przygody na ogame.pl

    3,7mld mety u Yes man-a reszta złomu u nas.

    To co na zlocie chyba opijamy :E 8-)

    Nie chce mi się już szukać na forum ale Bigot to chyba Ty mnie zmobilizowałeś do zdjęcia urlopu i namówienia do tego samego Miliego... Mogę teraz podziękować 8-)
    TOP 2/3/5 ACS ogame.pl ;)

    Sojusz 3 X u68

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez wojtekreal2 ().

  • Oj chłopaki długo oczekiwane ST... tyle razy odkładane, przekładane wiecznie coś aż tu w końcu boom...

    Wielkie gratulacje :) Z mojej strony na prawdę cieszę się z Waszego powrotu do gry :)

    Dzięki Wojtek za telefon przed 6 rano :E

    Jesteście The Best! :)

    Już czytałem jakieś różne wypowiedzi że ST niemożliwe do zrobienia że to zwykły bfs... zobaczymy co napisze sam Yes Man.

    Złomu coś podebrał, dok oddał sporo więc jest czym latać nadal. Szo ;)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • A więc tak miał wyglądać mój koniec z OGame ... no cóż - inaczej to sobie wyobrażałem.
    Jako, że jestem głównym sprawcą tego zamieszania to napiszę kilka słów.

    Najpierw pogratuluję Agresorom mobilizacji.
    W sumie to jak już Mili pisał, 3X miało na mnie chrapkę od dawna i wyrok był odwlekany ale ile można ?
    Od momentu podniesienia eko stwierdziłem, że przestanę grać UFsem i to był mój błąd bo gdybym ubierał
    niebieski kolor jak Agresorzy i zdejmował urlop tylko na chwilę aby polatać to pewnie nadal bym miał flotę
    ale co się stało już się nie wróci.
    Wszyscy co pisali o nie wiadomo jakiej finezji w tym starciu to sprostuję te informacje.
    Akcja była prosta jak nie wiem. Liczenie z PZ a międzyczasie lot lotkami w układ.
    Agresorom ułatwiłem akcje tak, że chyba bardziej się nie dało. Nie dość, że fs prosty to jeszcze chyba
    z tego co pamiętam większość kolonii bez aktywnego pz więc lot floty był w pełni pewniakiem.
    Niestety ale natłok w pracy i w końcu padłem, zazwyczaj jakieś tam wabie szły nawet na PZ ale wczoraj ledwo
    patrząc na oczy zrobiłem najprostszego fsa , którego liczenie nie zajęło pewnie więcej niż minutę.
    Od dawna wiadomo jak 3X grają, ale rutyna mnie zgubiła i mamy nowe top1 .
    Szkoda trochę czasu jaki włożyłem w budowę floty bo każda śrubka była zbudowana tylko i wyłączenie poprzez
    moją monotonną pracę i aktywność poprzedzoną starciami.
    Patrząc na ogół jaki przez tyle lat grania udało mi się stworzyć to mogę powiedzieć, że troszkę krwi ludziom
    napsułem ( tutaj, na u1 i u21 )...
    14 lat gry, 463 ST, setki farmingów których nawet nie wstawiałem na forum bo mi się nie chciało.
    Co rusz stawiałem sobie nowe cele w grze i tak po szczebelkach do góry. Wszystko co kiedyś sobie założyłem
    osiągnąłem więc teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć - żegnam.
    Ciężko przez gardło to przechodzi ale w sumie kiedy będę mieć lepszą okazję do zakończenia i tak długiej podróży ?

    Wiem, że po tym co napiszę zapanuje radość na uni - masa ludzi która liczyła na mój złom ma dziś swoje święto.

    Wiem też, że sojusze PN i wcześniej Hunters w których grałem posiadają super ludzi dla których od kilku dobrych
    lat grałem, już nie było parcia na zostanie top1 itp. Szkoda, że Was opuszczam, ale niestety każdy kiedyś skończy grę.

    Ogólnie to pisać bym mógł wiele bo tyle lat to dobra książka by powstała ale większe podziękowania napiszę na forum Sojuszu.

    Tutaj chciałbym jeszcze tylko podziękować Wszystkim którzy po złomie oferowali swoją pomoc abym mógł się odbudować
    ale niestety zdecydowałem , że dziś będzie najlepsza okazja do zakończenia.
    PS. Najlepszym widokiem po złomie była radość mojej narzeczonej. W końcu w pełni ją rozumiem, tyle lat patrzyła
    z wyrozumiałością na mój nałóg. Jej radość uświadomiła mnie, że pora skupić się w 100% na przygotowaniach do wesela
    a nie myśleć o obrazkach :)

    Mam nadzieję, że troszkę osób będzie pamiętać nooba , który czasem potrafił coś tam zdziałać w galaktyce.

    Tym razem nie napiszę do zobaczenia kiedyś tylko... żegnam u68.
    BEST SOLO ~ 78.767% :)
    BEST ACS ~ 52.443% 8-)

    ST - 431
    Łącznie ~ 1.384.484 %
    Średnia ~ 3.212 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez roboGoW ().

  • dziś na sojuszu o 6 rano pojawiła się iformacja cyt. "Yes Men w reckach", konsternacja i cisza. Myślę sobie czy to ten YM, patrze w statystyki -489 down.
    Powiem jedno nikt nie jest pewien kiedy nastapi jego koniec.
    Graty atakującym.
    YM z pomocą sojuszu może sie podniesie.
    Myślę że PN po straceniu takiej floty bedzie bardziej powściągliwe w swych wypowiedziach. (Jestem nowy tutaj. Lecz poczytalem forum ST)
  • Graty akcja ładna, kilka dni obserwacji i się udało. Niestety bije się w pierś mogłem dziś uratować YM, ale zlekcoważyłem zagrożenie. Głupio mi tak bylo po 1 dzownić. Niestety rutyna w tej grze zabija. YM jeśli się zdecyduje grac chętnie pomogę w odbudowie.

    Może gdyby nie 2 letni berbeć który mi nie dał wczoraj spać, dzisiejszej nocy bym posiedział do 2- 3 i zerkał na ym
  • Bigot napisał(a):

    Graty akcja ładna, kilka dni obserwacji i się udało. Niestety bije się w pierś mogłem dziś uratować YM, ale zlekcoważyłem zagrożenie. Głupio mi tak bylo po 1 dzownić. Niestety rutyna w tej grze zabija. YM jeśli się zdecyduje grac chętnie pomogę w odbudowie.

    Może gdyby nie 2 letni berbeć który mi nie dał wczoraj spać, dzisiejszej nocy bym posiedział do 2- 3 i zerkał na ym
    No nic @Bigot pozostaje Ci przetopić flotę u handlarza i odesłać surkę do YM... żartuję :P

    Do mnie Wojtek jakoś przed 6 potrafił zadzwonić i mnie obudzić :E teraz bd do niego dzwonił codziennie przed 5 xD

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • JPRD takie STarcie, na takim graczu - przecież aż zatrzęsło na Nekkarze, no chłopaki przeszliście sami siebie, teraz dopiero widać że nie ma gracza, który jest nie do ruszenia... zysk powala i ilość stateczków biorących udział w bitwie też... długo jeszcze będzie się tak znakomitemu graczowi odbijało to czkawką

    Obrońcy SzO oby jak najszybsze ponieważ dzięki takim graczom ta gra nabiera troszkę kolorytu :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • 69DemoN69 napisał(a):

    Bigot napisał(a):

    Graty akcja ładna, kilka dni obserwacji i się udało. Niestety bije się w pierś mogłem dziś uratować YM, ale zlekcoważyłem zagrożenie. Głupio mi tak bylo po 1 dzownić. Niestety rutyna w tej grze zabija. YM jeśli się zdecyduje grac chętnie pomogę w odbudowie.

    Może gdyby nie 2 letni berbeć który mi nie dał wczoraj spać, dzisiejszej nocy bym posiedział do 2- 3 i zerkał na ym
    No nic @Bigot pozostaje Ci przetopić flotę u handlarza i odesłać surkę do YM... żartuję :P
    Do mnie Wojtek jakoś przed 6 potrafił zadzwonić i mnie obudzić :E teraz bd do niego dzwonił codziennie przed 5 xD

    No ja mam prywatne życie, syna, żonę i nawet jakbym miał dostać złoma wolałbym by do mnie nie dzownili po 24, gdyż oni śpią i za wszelką cenę nie chciałbym by przez głopotę ich starego mieli nie spać. Te 5-10 lat temu i mi telefony nie przeszkadzały, ale priorytety się zmieniają. Dlatego szanuje cudzą prywatność.

    O 1:22 skanowałem YM i pisałem że Aro bez urlopu.
  • Cóż, ciężko ogląda się ST gdzie zezłomowano jednego z najlepszych gości poznanych na Ogame.pl.

    lata zleciały, jedna fuzja, druga, jednak jak się śledziło losy ogame to zawsze obserwowało się Stejki i staty tych których się kiedyś znało. Floty powalają, szacunek dla Yes Mana za tyle lat w topce i za chęć do gry przez tyle lat [chociaż wiadomo, ufs lepszy od zwykłego fs : data-verified= "> ] jak i dla wszystkich, którym chciało się tak długo popylać na x1x1 :)
    Szkoda, że akurat w dzień fuzji taki złom wpadł, ale jeżeli Robo ma czas i ochotę to jestem pewien, że niebawem znowu wróci do topki ;)

    Agresorom mega grabki, floty, procent powala, no i ciśnijcie dalej. Niech się na tym u68 po fuzji kotłuje :D

    Żołnierz & dostawca deu z Hunters u21.
  • To się nazywa wejście z przytupem w pierwszy dzień fuzji . No i mamy powrót króla i najlepszego gracza uni !!! Teraz każdy otworzy oczy kto rozdaje karty na uni .Zysk mega i mam nadzieję że Krzychu to jest ten twój zryw do powrotu. Miało być czyszczenie powolne PN a tu od góry zaczęliście .
    Przez długi czas ten ACS będzie w historii ogeja i uni jako najpiękniejszą akcja powalający %%%.
    Skończy się okres pisania że PN ma top1 flotę pomijając jak to nazwali niektórzy ( aro się nie liczy bo flota zbudowana z przetopów) teraz jak nikt nie dojdzie to Wilku i Miśki mają tą flotę Top 1 Buhahaha .
    No cóż YM były wzloty i jest upadek co każdego możne czekać życzę odbudowy i nie poddania się chociaż straciłem priorytet by dogonić cię we flocie ale nadal w ilości ST jesteś zaskoczeniem i punktem zazdrości więc majtki na tyłek i skanuj.
    Ps: w tym przypadku znowu chyba wróciło powiedzenie odpowiednie tagi na odpowiednim miejscu.

    Gramy dalej i nowym przybyłym graczom życzę udanej zabawy na u68 i nie bać się PN oni też "krwawią " jak widać dość mocno. Jeszcze raz graty dla atakierow a obrońcy pozbierania się i szukania rewanżu
  • Mili ładne porządki robisz :D , ST nie ukrywam mnie cieszy, bo do obrońcy nie dotarły słowa że nie mam floty i spamowal mi sondami kilka razy dziennie co za nieogar :quasi: . Także gratulacje dla całej trójki bawcie się dalej, bo to mi się podoba.
    Obrońcy urlopu :E - chyba dlatego grał ufsem bo wiedział co go czeka.


    Calipso napisał(a):

    Oni wszyscy grali UFsem (ba nawet Wojtek przyrosty robi raz w miesiacu), a Yes akurat najmniej na urlopie siedzial, a moze nawet dosyc rzadko. Z ich gry ufsem tez wnioskujesz, ze pozostali sie boja, bo czeka ich zlom bez urlopu ? :D Cieszy mnie taka przepowiednia, chociaz ARO do tego czasu moze w koncu bana zlapie, za gre urlopem w 364 dni w roku i mimo to sklepanie takiej floty.
    nastenym razem będę zaznaczal tekst i wyjaśniał że to ironia, żebyś nie musiał się tak produkowac.
    No i weź odstaw to co bierzesz bo za mocno cię klepie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Turysta^ ().

  • Oni wszyscy grali UFsem (ba nawet Wojtek przyrosty robi raz w miesiacu), a Yes akurat najmniej na urlopie siedzial, a moze nawet dosyc rzadko. Z ich gry ufsem tez wnioskujesz, ze pozostali sie boja, bo czeka ich zlom bez urlopu ? :D Cieszy mnie taka przepowiednia, chociaz ARO do tego czasu moze w koncu bana zlapie, za gre urlopem w 364 dni w roku i mimo to sklepanie takiej floty.
    W sumie to kolejne starcie w ktorym "bez ARO tez by do niego doszlo" . To ja sie pytam: "To po co z ARO do niego doszlo?". Dlatego dalem minusa.

    Jak Mili laskawie wyjasni kulisy akcji, kto to obserwowal itd., to moze cos jeszcze napisze. (Szacunek dla obroncy by tego wymagal, a nie: "3Xy rozpoczeli uni68 i je zakonczyli. Siali, orali i zbierali. Wywyzszali i ponizali. I tak sie skonczyl poranek i dzien ósmy" - dzieki za takie wstawki.

    A poki co to: Yes graty, bo zbudowales najwieksza flote na Uni68 do czasu tej dzisiejszej fuzji i wszysko uczciwie, ciezka praca, skanowaniem, lotami po nocach i szacunek Ci sie za to nalezy. Masz nasze wsparcie :) .

    edit: Zemsta: Ironia? To ja chyba nie wiem co to znaczy ironia. A moze sarkazm? Lepiej by paowalo, ale tez nie wyczuwam tu sarkazmu.
    Wiesz, ja nic nie musialem. Chcialem :D . W koncu i tak bym to dopisal pozniej, a tak, tylko mi pomogles.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Calipso ().

  • Ładnie, faktycznie ciężko przejść obojętnie. Fan klub widzę że się już wpisał.
    Miliemu najwieksze gratulacje, chyba jako jedyny gra czysto. I ten sms z rana ;)
    Poza tym mam nadzieję że Yes pozwoli się odbudować :) Zatem szybkiego SZ.O


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • roboGoW napisał(a):


    Osobiście miałem kilka celi w grze, które z czasem wykonałem.
    1. Wbić się do top 100 - wykonane
    2. Zrobić 100st - wykonane
    3. Wybudować zadowalającą mnie flotkę - prawie wykonane

    Jeszcze mam 2 takie skromniutkie marzenia

    1. Zrobić ST mieszczące się w top10 OG.pl
    2. Aby połączyli po kilka uni - wtedy byłoby ciekawiej i nowa rywalizacja

    To chyba tyle
    8 lat temu. Marzenia dawno spełnione ;)
    Było zbudowanie floty top1, było ST do top10 ogame.pl, były fuzje.
    Teraz jest i piękny złom.
    Porządna kariera na ogame, winszować.

    Agresorom miłego przetopu.
    offline